Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

witam .. dopiero wrocilam po calym dniu.. Birmi ......❤️... przytulam i nic nie mowie..... Savan 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi wiesz ze ostatnio nie zagladam tutaj ,ale dlaczego dzis zajrzałam ...nie wiem..moze mialam zajrzec ,zeby moc napisac ze jestem serduszkiem przy Tobie😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi, przytulam Cię mocno. Ludzie odhodza, ale ich miłośc zostaje z nami na zawsze. Głeboko w to wierze że Ci ktorych kochaliśmy i którzy nas kochali sa z nami . W inny niz dotychczas sposób, ale są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) dziekuje Tesciowo❤️ wstawicie sie slowkiem u Pana Boga? w poniedzialek o 15 bedzie pogrzeb. chcialam napisac cos wiecej..ale nie wiem co.... wczoraj mialam pieczenie ..jak co piatek...kilka ciast jakis tort...zycie toczy sie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze sie wstawimy, Trzymaj sie kochanie przytulam i mysle o Tobie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi ! 😘 Pamiętam o modlitwie... Ale się porobiło pogrzebowo. W środę mamy pogrzeb ojca naszej dyrektorki... Ale bedzie lepiej, mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. Birmus ....nie mam za bardzo chodów u \"Starego\" nie mniej .....na pewno Istota Twojej Babci zasługuje na Jego uwagę...więc jej miłośc na pewno zasłuzyla sobie na miejsce tam...gdzie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam porannie i szybko udaję sie do pracy, zwłaszcza, że ziąb okrutny... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mina dzien wczorajszy...lzej jakos...pewnie mi tutaj jest latwiej..choc powiem szczerze...ze nie cierpie grobow...zakopywania ludzi w ziemi...swiadomosc, ze moj ojciec lezy zakopany nie pozwalala mi spedzac zbyt wiele czasu nad grobem...teraz jak pomysle ...ech my z m obiecalismy sobie dawno temu...ze zadnego zakopywania! ja chce byc spalona!!... Nidlugo(20-go) lece do drugiej babci na urodziny 80-te:)...wiec owiedze obie...trzy...i tate...cos mi sie rodzina kurczy... Podobno..jak w rodzinie ktos umiera, na jego miejsce przychodzi na swiat dziecko...moze.....moze ...noo chcialabym w sumie....zostac babcia:D...ale cus sie mlodzi opieraja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Nie mogę za długo siedzieć przy kompie bo cóś mnie oczki bolą ! Pozdrawiam więc serdecznie i szybko.... 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D przemyslalam, ze babcia jest juz szczesliwa...wiec chyba powinnam sie cieszyc jej szczesciem! prawda!? Endo ja braciszeK? a brzusio? rozcalowany do kocnca??:P (serce) Juna...gdzie sie cholero podziewasz??he??...zaraz mnie tu relacje z ...opowiadac ;) Savan?jak M?opalony?...jak samopoczucie? a dziewczyny? relacje z Angliji oki?❤️...a scrabbelek?...:P Mumka!! skoncz z tym spprzataniem!!...raz mnie tu do kompa siadac!! Tesciowo👄 Lukaszek...jak nauka?? juz za rok matura....lalalal za pol rooooookuuu!!!👄 Agata????co sie z toba dzieje???? co Ty tam wyrabiasz??? mialam donos...ze cos nie tego....dawaj mnie tu wiadomosci jakies!? ...bo ja stara gobita....biznes womwm jestem...i ni mom czasu ...czytac calego internetu....:(...❤️ A Madzia???...co olala skansena>>>tak?:P iii cala reszta👄❤️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo..kochanie..czyzbys zapalenia spojowek sie nabawila....w tej bibliotece?...to od ksiazek...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej na takie wolanie to ja siem juz stawiam ...no na kwilke... Birmus ja mam sprawod=zdania jak co kwartal wiec wybaczysko a popoludniami dwa kursiki i nauka do egzaminu angielskiego no i dzieciaki cosik nawet chyba przemyslalaly prowadzimy wieczorne rozmowy... i tak to ;-) ale milo ze mnie nikt nie zapomina hihihih;-) buzaim serdecznie Savan ❤️ Endo ....wierna duszo sciskam Mumeczko hehj hej... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....................... Agata.-..Madzia..... nie mam słow i...tyle... ściskam serdecznie......... 😘😘 ❤️ jestes wielka! ale Ty to wiesz.... i wiesz....co Ci pisałam wczesniej... spełniaj marzenia... te najmniejsze i tw wieksze.... i .... dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) gdzie jest moj wpis ze \"starego\"!!!!?????..sie w czwartek wpisalam!cholerka! Agatka!! Gagatku Ty moj!! ja Cie kocham, po prostu kocham!O! dziekuje Ci malenka za Twoje Zwyciestwo...i za wiare, nadzieje itd bla bla! Nawet nie wiesz jakie TO dla mnie wazne...❤️👄 Junaczku...ze niby kto mialby o Tobie zapomniec?he? ze Birmi zarobiona placki gniecie...nie znaczy, ze zara skleroze czy innego Alchimera polapala;) piatki i soboty mamy ogien ostatnio:D Endo...co Ty robisz w sobote w robocie!? biedulko...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan:)...ja tu tesknie.... Ryjku....zajzalas ostatnio....moze sie nastruj polepsza?jak Twoje skolatane serducho?❤️ 👄 dla calej reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową pora, Nie odzywam sie , bo mam utrudniony dostep do kompa, moej stanowisko pracy pan doktór od komputerow okreslil jako zlom. Ciagle sie nie moge zdecydowac na kupienie czegos nowego, a M o imoja corka gonia mnie od swoich maszyn.Tak mam. U nas spokój, zostaly jeszcze trzy lampki, w środę bedzie koniec, potem chyba punkcja kontrolna... M dobrze sie czuje, moze to juz czteromiesięczne \"doleczenie\" wreszcie się skonczy... i bedzie mozna troche normalnie pozyć..Ale nie powinnam narzekac bo to tez jest życie, calkiem dobre! Agatko, mam nadzieje ze tu czasem zaglądasz, bbb sie ciesze z Twoich wynikow, dbaj o siebie, jeszcze się naszalejesz w zyciu , jestes taka wspaniala dziewczyną, podziwiam Cię i gratuluje Twojej mamie takiej córki, Ale nie martw Mamy ponad miarę.... Birmi, Junka i wszyscy inni: całuski na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×