Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

I tak trzymać Bondi!!:D a jak będziesz się chciała pożalić...to prosimy uprzejmie:D...czasem trzeba z siebie coś wyrzucić...a to jest całkiem dobre miejsce!;) można se popłakać...podołować sie..i zawsze możesz liczyc na jakąś drabine czy inny sprzet wydobywczy❤️ nie odebrałam Twojego wpisu jak skarga, tylko jako formę przedstawienia się:)...w końcu każda z Nas musiała się zaprezentować;) I witam w gronie starych pryków:D..z tą różnicą, że my z m jesteśmy starymi zgredami;) hihihi...i nie kłócimy się tylko wymieniamy zdania heheh albo strzelamy focha! ...ja w lipcu skończę 37 lat(i cały czas po dupie;) )m we wrześniu 36::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.... 😘😘😘 Żyję, ledwo, ale żyję.... :0P Pozdrawiam i kciuki ściskam za Was moooooocnoooooooooo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze jako "niewychowawca" z jedną katechetką robiłyśmy zaległą akademię na dzień kobiet......... sie "komuś" przypomniało.... i jeszcze na dodatek "góra" zapodała imprezkę. Ciasta i kawe Ponieważ ja natenczas se zadałam post od słodyczy - wymysliłam śledzie w śmietanie i ziemniaki w mundurkach.... Więc musiałam zrobić dla 33 osób Przyszło 19 :-P no i na dodatek z koleżanką "tworzymy" protokół z plenarnego posiedzenia Rady Pedagogicznej. I ma być na poniedziałek bo we wtorek kolejna rada blllllllllleeeeeeeeeeee..... Buzialki i myzialki......... Mi też by się przydały.... A G zaziębiony i "prawie umierający" od tego kataru !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Endo(serce) dla Ciebie myziale i buziale podwójnie!!- na życzenie;) Junke do biusta tulam;) ja wchodzę w fazę rajzen fiber(eee nie wiem jak się to pisze....:) ) lece jeszcze na zkupy...:O...nie wiem..chuba nas musi rodzina wyzywić...co dzień w goście będziemy chodzić heheheh od rana do wieczora:classic_cool:.... lece kupić mamuszi jeszcze taka fajną sól do kąpieli...se zamówiła;) w środe strartujemy;):D, a że samochodem...sraczka moja się z każdą myslą nasila;) kciuki trzymam nieustajaco! lete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Bondi!❤️ , napisz jutro jak poszło, wyniki pewnie będą nie od razu...ale może cokolwiek bedzie wiadomo więcej:)trzymam kciuki! Savan ❤️ty wiesz...:), czekamy z Wami:) spoojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Birmi 😘 A długo w tek ojczyźnie ukochanej będziesz? Może się spotkamy???? Wtorek po świętach mam wolny to może bym podskoczyła do Łasku?? Albo Ty do Gaci :-P Dziewuszki kochane. Miziam moooooocnoooooo 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Dzień dobry !!!!!!!!! Naprawdę dobryyyyy.... Dostałam list z UK z życzeniami światecznymi..... Dzięęęęęęęęękiiiiiiiiiiiiii. 😘😘😘😘 Pozdrówka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) Endo-ależ prosze:D...no ja to się do gaci nie wybiore...ale.Ty....hm....kuszące.....:D:D:D Savan jak nastroje ...wiecie już cos??? Bondi..i jak poszło dzisiaj????coś już wiecie??? Juuuunaaaaa! bo ..na Mumke to juz nie liczę....:( Ryjek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba wszyscy sprzataja.... a ja nie :D:D:D...ja sie pakuje;) a tak w ogóle...to mi sie Oktawia gdzieś zadziała....ktos coś wie?:P dobrej nocy kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowita Birmi....dzieki...za niespodzianke w skrzynce pocztowej;-) kochane tą droga wszystkiego co najlepsze na ten czas Wielkanocny.... wszystkim ❤️ od ludzi i Aniołow... usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Junka!, Savan ! Bindi ! Ryjek ! WSZYSCY INNI>>>>!!! Nieoceniona Birmino!!!!! Bajkowych Świąt... Niech Odradzające się ŻYCIE odrodzi w NAS Wszystkich wszelkie NADZIEJE... A MOC Niepokonana umacnia nas każdego dnia.... Ściskam Was jak można najmocniej...... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi!!!! Przepraszam..... Od tygodnia mam okulary. Nie nosze ich za często jednak i skutki od razu widać Pozdrawiam..... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondi
Życzę wszystkim zdrowych spokojnych i radosnych świąt, obfitego dyngusa i bogatego zajączka, całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam, Mili, będzie wiosennie, słonecznie, świątecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech się w śmigus dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczynki! Dla Was wszystkich i dla Waszych bliskich najlepsze zycznia, dobrych , spokojnych Swiat Wiekanocnych. Alleluja! Ps. całuski z zimowo-wiosennej Warmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondi
Witam kochane dziewczynki, święta, święta i już po, nie odzywałam się bo był u mnie mój skarb (wnuk), który okupuje komputer i tak absorbuje, że dzień za krótki, u nas bez zmian, mężowi nie pobrali wycinka, nie robili żadnych innych badań, teraz czekamy tylko na operację, prawdopodobnie 2.04. jeżeli wszystko pójdzie dobrze, savan miło mi, że jesteś z warmii, ja też - z olsztyna pozdrawiam wszystkie panie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) poświatecznie wszystkiego najlepszego!! nareszcie udało mi sie dorwac do neta!..choć na sekundę!...bo biurowy ;) i nie chce naduzywac;) całuje goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam gorąco chociaż zimowo na dworze !!!! Buzialki...... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D melduję, że dojechałam :D dłuuuuuugaaa ta droga była ..ale jesteśmy ! w jednym kawałku:D właśnie wstałam...ja sem ne przitomna.... teraz pójdę się wykąpać...następnie wklepę w ciałko kremiczek mmm..i przypudruję nosek :D cudnym puderkiem transparętnym ..który....przywiózł mi pewien Aniolek....spod Kalisza!!!!!!..nie wspomnę co ja będę wcierac mojemu m...bo on też obdarowany:)! gorzej...bo zakręcona \\birmina...ma sklerozę postępującą...i nie spakowala..co miała spakować..ech szkoda słów..nic to poleci inną drogą!;) Tak! właśnie sie chwałe!!:D żem Endunie całowała! ściskała! i w ogóle!:P:P:P Naszego ANIOŁA1!! powiem wam w tajemnicy....ona ma skrzydła..;) Savan!! wiemy coś???? Bondi , dzisiaj drugi....czekam na wieści!!!!! buziam wszystkie i z osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ A cóż za bezeceństwa wypisuje ta Birmina !!!! w ogóle nie mogę patrzeć na monitor ! Tak mnie zestresowała... Ty może jakiś Słowacki jesteś,że takie hymny pochwalne wypisujesz.... A tak poważnie, to SUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEER było się spotkać w realu... Trzeba powtórzyć imprezkę jeszcze i dać sobie więcej czasu. Te 4 godziny minęły, jak z bicza trzasł... niepostrzeżenie... Pozdrówka..... Buziale.......... Miziale........ 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Drogie Panie wczoraj późno wróciłam ze szpitala i byłam psychicznie wykończona, nie chciało mi się już siadać przy komputerze, wczoraj usuwali mężowi te stwory z prawej strony strun głosowych, narkozę i operację zniósł w miarę dobrze, teraz czekanie 2 tygodnie na wynik, później będą usuwać z lewej strony.Psychicznie jest załamany bo nigdy nie leżał w szpitalu, nawet urodził się w domu, dla niego to szok, ale razem postaramy się przejść przez to wszystko. Pozdrawiam i całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, Bondi, trzymaj sie Ty i Twój mąż. Dla mojego męza słowa szpital brzmiało, jak... no właśnie jak najgorzej. po poau dniach, tygodniach przyzwycził sie i teraz wie ze szpital znaczy : lecznie , zdrowie, zycie... Ale rozumiem Cie, bo to okropny stress. tak sie składa w moim zyciu, że sama nie choruję, ale moi bliscy od lat bezprzerwy, tak więc szpital to dla mnie prawie codzienność.czasem sie zastanawiam jak to jest w życiu innych ludzi którzy nie chodza do szpitala, a napewno sa tacy. Dziwne. U nas ciagle nic nie wiadomo, wyników nie ma.Po prostu nie ma. całuski dla wszystkich, super Birmii, ze Ci sie udał pobyt wPolsce, podziwiam Wasze`samochodowe wyczyny. Ja po cichutku mysle o wypadzie do Londynu za pare tygodni ps. Bondii, ja nie mieszkam na Warmii ( choc żaluje , bo tam pieknie), byalam tylko tam na Swieta Wielkanocne kolo Nidzicy. Mieszkam w Krakowie i Warszawie. tzn tydzien tu,a tydzien tam. Teraz`pozdrawiam Was ze stolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawan przepraszam musiałam nieuważnie czytać, Kraków jest piękny, byłam już wielokrotnie i zawsze jestem nim zauroczona, bo Warszawa jakoś mi nie leży( nawet siostrę odwiedzam raz na kilka lat), odnośnie męża to brak mi słów, już jutro będzie w domu bo nie chce leżeć w szpitalu, lekarz operujący powiedział, że jego zdaniem są to guzy łagodne, ale zobaczymy co pokażą wyniki, teraz tylko to oczekiwanie, serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) wracam do żywych;) wczoraj i przedwczoraj padłam...na pysk absolutnie...może dlatego, że mnie dopadła @...ale ciesze się,że udalo mi sie podróżować \"na sucho\" ;)...bo zwykle wiadomo heheh Savan! jak to! nic???kurczę myślałam ,że juz bedzie cos wiadomo:)...nic może warto poczekać, na dobre wieści❤️ a Kraków to ja też kocham...mmmm...przed wyjazdem ...zamiast dzieciom stolice pokazać...uznałam,że Kraków tez stolića hihi że była...pchi---ładna !!! i ludzie fajni...:D..oprócz Savan i Junki, mam tak=m jeszcze jedną koleżanusię...a na obczyźnie najlepsiejsza też z Krakowa przyjechała:D Bondi❤️..z moim m było podobnie..prawie zwariował!! bo pojechał do Polski na chwilę...nas w Anglii zostawił...i jeszcze mu płacić za wyniki kazali(a to moja mam przyspieszała ...bo normalnie to i dwa m-ce na wyniki z węzła -podobno-ludzie czekają, a mysmy diagnozę w trzy dni mieli!-za co doktórce do której z przeziębieniem się udal , będę wdzięczna do końca świata) M mój szalał!!! nie dość,że mu choroby wymyślają, to jeszcze leżeć w szpitalu każą!tyle,że właściwie w domu siedział...może i dobrze..bo by mi jeszcze naprawdę zwariował;) a tak w otoczeniu rodziny się wsciekał!heheheh a ja tutaj...mdlałam, płakałam..itd..sama wiesz..dobrze,że tego nie widział:) Trzymaj się kochana❤️..i może lekarz ma rację...trzymam za to kciuki z całego serca!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo! jaki tam Słowacki! hahahah...się ciesz,że nie Kochanowski:P oj króciuchne te godzinki jakieś były....pokurczone takie...:O....następnym razem trza bedzie rozciągnąć!!!!!.,może nam która pomoże?...może... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dacie wiary !! wogóle na śmierć zapomniałam o kafe... :( jak to możliwe żeby człowiekowi sie tak w głowie popieprzyło że zapomina o takim fajnym miejscu , ale mam nadzieje że powróciłam... przyjmiecie mnie spowrotem, córę marnotrawną ?? hihi :P buziaki poczytam nadrobię i odezwę się.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie damy wiary :P ale przyjąć możemy :D! dziewczyny! przyjmujemy ją??!! Mumka...wciąż jesteś częścią topiku...widzimy Cię chętnie ZAWSZE!...ale nie zapominaj o nas...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×