Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Cześć! Nooooooooo!!!! Znam parę ŻON a nawet mężów.... hehehe... Pozdrówka! 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki posyłam i macham ładnie łapka na pożegnanie i leceZyczcie mi szerokich lotów i spokojnych hahahaha.Jak wróce to sie ładnie zamelduje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jestem :) Endo, oj ja tez paru mężów znam..hihihi szczegolnie jednego! :D kurde odzwyczaiłam się od polskiej klawiaturty! Okti! ..eeee ja mysle , ze w tej Hiszpanii...to chiba jakiegos neta maaaają...cooo??? może napiszesz jak minął lot???i jak Ci sie w ciepłych krajach podoba? :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo...ja tam nie wiem...mojemu mężowi pomogła chemia....i wola! ... wiem , ze sa różne cudowne kuracje..lecz niestety nie miałam przyjemnośći poznać nikogo..co by raka pokonał samym oczyszczaniem...znam natomiast kilka ozdrowienców po chemi..nawet osobnika zajmującego sie szerzeniem idei Simontona;) no coż może brakowało nam odwagi...ale woleliśmy nie ryzykować...i mąż poddał sie leczeniu standartowemu...czyli w przypadku ziarnicy...sprawdzonemu..i skutecznemu. Moze gdyby ..to byl nowotwór z rodziny \"nieuleczalnych\"...nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi, Gratulacje dla twojego męża za ducha walki i dla Ciebie za miłość i cierpliwość. A co do chemioterapii przy ziarnicy to jedyny sposób na pokonanie choroby + psychika, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D wlasnie kupilam bilet mojej ukochanej szwagiereczce!(czesciowo my sponsorujemy..w ramach prezentu na komunie mlodemu;) ) przyjezdza do nas z synkiem w sierpniu!....troche bede dlugo czekac...ale cooo tam!...na Wielkanoc my sem pojedziemy do Polska :D..a co tam! moze nawet na nie cale dwa tyg!!:D:D:D lelemelka!🌻 dzięki !..powiem Ci w tajemnicy...że wsparcie bliskich jest rownie cenne;)...przyjeciół...choćby \"topikowych\"! ❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) lemelka!!! przepraszam!...cus mi sie \"le\" zdublowalo:)... witam w ten piiiiieeeeeknyyy deszczowy dzien....:P:P:Pbleee..i zimno...:( cos przymroczona chodze ostatnio...ja sem nie przitomna!...iide bo bredze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D nadal mnie nie odmulilo;) wczoraj do 1-szej w nocy odladalam film...wiec dzisisaj zawiozlam dzieci do szkoly..wrocilam do domu..wypilam kafkie z kolezanka..i poszlam spac!:D...niedawno wstalam..zezarlam kaszanke:D:D dobrze, ze dzisiaj chociaz slonko wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć U nas ma dzis padać Spać mi sie chce mimo nocy prawie przespanej... Kawa dobrze robi... zwłaszcza na moja wątrobe... ale co tam... Pozdrówka... Buziale....... Myziale.......... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samo oczyszczanie
No tak ale poddanie sie chemi to ogromne ryzyko wiec własnie tu ryzykowaliście,nawet Dr Religo wolał nie ryzykowac z chemia bo wie najlepiej jakie sa skutki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, po przerwie dluzszej, W pierwszych slowach mego listu donosze ze oczekiwane przez`prawie dwa tygodnie wyniki mojego M. są ok. Jedna zmiana chromosomalna nadal O, druga O,O8 poprzedni wynik 0,18, znaczy to tyle ze jego \"cudowny\" lek dlaej działa i oby jak najdłużej , Morfologia tez sie poprawiła tylko jeszcze troche mało hemoglobiny i wogóle czerwonych krwinek. Ale mam nadzieje ze bedzie lepiej. Następne badanie za trzy miesiące. więc mamy trochę oddechu.M czuje sie zupełnie dobrze, lepiej niz w grudniu kiedy miał wyrazny dolek. Siedzimy sobie w Warszawie i s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan Ceść Słoneczko 😘 Mocno uściskuję Ciebie i Twojego eMka.... 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrówka........... Buziale.............. Myziale................ 😘😘😘😘 Nic mi się nie chce... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale ja jestem leniuch....to..to ...przesilenie wiosenne!!!!:D caluje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No coż
przesilenie wiosenne??w środku zimy:)hmmmmmmmm:D,jak leń to leń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak tam po wekeendzie??:) nam sie urodzil nowy czlonek angielskiej polonii;) 4220!!! 56cm!! i tyyyyyleeee czarnych wlosiskow!!!przystojniak jak ta lala!:D pozatym chodze i spie....normalnie...jestem chronicznie zmeczona:(... znaczy len....;) widze ..ze nie chce sie nikomu pisac(nie wylaczajac mnie..) nic tylko wiosna! a wkoncu my skansen;) hihihihi dzieciate, zapracowane...krotko mowiac zajete:)..ale co tam...przydzie wiosna! nowa energia! ozyjemy! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! chcialam sie pochwalic, ze sprawilam sobie telefona ze skypem:D...ale nie umiem na nim pisac:)..ale gadac umiem!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) myziam czwartkowo;)👄 ciagle spie..jestem chronicznie zmeczona!....podobno tutaj gdzies zonkile zczynaja kwitnac!! ach!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) zobaczcie co znalazlam!....normalnie szczena mi opadla...kuzwa..kto to wypisuje!!!..bo raczej nie lekarz...moze radie maryja niech sie zajmie religja.... http://www.radiomaryja.pl/pdf/pdf.php?r=au&id=681 a znalazlam to pod heslem \"porady lekarskie-ziarnica zlosliwa\"....dopiero po chwili spojzalam na naglowek....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym ..chodze i spie...siadam i spie...leze i spie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam 😘😘😘 Podobno mam ferie.... hehehe......... Jak się wyrobię z papierzyskami to będą jakieś dyzury w szkole.... Super.... :-P To w ramach 40-godzinnego tygodnia pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No coż
a co Ci się nie podoba w tym artykule"porady lekarskie-ziarnica zlosliwa",że tak przeklinasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Endo! dasz rade!..nie z takimi rzeczami sobie radzilas!;)❤️ bylam dzisiaj z dzieciakami na basenie...w koncu sie przemoglam....znaczy mojego lenia;) bylysmy razem z kolezanka i jej dzieciakami:D ale!! bylo fajnie!...zeby jeszcze dzieciakow nie bylo...:P No coz...po piewsze nie przeklinam:P...ino sie dziwie;) po drogie..przeczytalam tylko pierwsza strone i juz kilka pierdol znalazlam;), np...ze zz to choroba genetyczna...lomatko!!!!..to tak jakby powidziec , ze zlamanie niogi jest genetyczne! potem cos o podlozu infekcyjnym...bo goraczka..poty i cos tam...no jak ma nie byc! w koncu zaatakowany jest uklad limfatyczny!..nie wpomne o tym....ze ktos postawil znak rownosci miedzy zz a choniakiem!to sa dwie choroby...;) wiecej nie pamietam...a dalej nie czytalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) lomatko...przeczytalam co napisalam...ze niby taka madala;)heheh owszem ziarnica jest chloniakiem-ziarnicznym, niemniej jednak przy zz raczej sie tej nazwy nie stosuje! kiedy mowa o chloniaku natychmiast przychodzi do glowy chloniak nieziarniczny...a to co innego..podobno sa jeszcze inne chloniaki..np skory przy zz najczesciej uzywana terminologa jest ziarnica zlosliwa, choroba Hodkina czy po angielsku Hodkin`s limphoma:)..no i jeszcze jakkas tam maligna po lacinie ale po lacinie to sie ino doktory porozumiewaja;) mam w domu syflandie..mimo ze wczoraj(!) mylam podlogi dwa razy!...moj maz gipsuje....heheh znaczy mamy takie maluskie pomieszczonko pod schodami(pokoik Harrego Potera:) )..no i ono bylo paskudne! wiec trza se bylo trochu przystosowac..na buty ..plaszcze- nie na pokoik dziecinny!:P no i tego gipsu w niektorych miejscach grrrrubo! i teraz schnie..a jak nie pomalowane to to co nie wyschlo..dalej kurzy;) milego tygodnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Endo:) moj telefon to komorka z opcja skypa, aktywuje sie toto przy okazji abonamentu normalnie jak na kom.,czyli nic sie nie placi w abonamencie mam4000min na skypa;), moge tego uzywac w calej anglii, podobno w Polsce jeszcze nie ma...:( to co znalazlas wyglada na telefon stacjonarny- musi chyba byc podlaczony do kompa, ale tez chyba wygodne, bo zdaje sie komputer nie musi byc wlaczony- a sluchawke masz bezprzewodowa:D, no i wyglada , ze mozesz uzywac kilku komunikatorow na raz..ale pewna nie jestem... wiecej moze Ci moj M powiedziec bo ja sie znam tylko ze slyszenia:D..od niego! ;) JUUUUUUUNAAAAA!!! gdzie TYYYYYYY?????!!! Ryjeeeeekkkkk!!!! Savaaaaaaan!!!!!! Reeeeesztaaaaa:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×