Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamanka

problem z baterią, a właściwie jej formatem!!!

Polecane posty

witam ;-) słuchajcie kochani, a właściwie czytajcie i poradźcie 😭 niedawno wyszłam za mąż i ze ślubnych pieniędzy kupiłam sobie w lombardzie telefon komórkowy. niestety bateria była już jak to pan w lombardzie określił ,,padnięta\'\' :-( dokupiłam zatem nową baterie za 50 zł, ale z kolei pan powiedział że musze ją najpierw sformatować :-0 no i tu powstał problem................męża nie ma w domu, ja nie chciałam przed sprzedawcą wyjść na kompletną idiotke, więc nie zapytałam no i nie wiem co to znaczy to formatowanie? :-0 przecież ona pasuje do tego miejsca w którym ma sie znaleźć :-0 no jak ją mam jeszcze formatować, skoro ma format odpowiedni? :-( pomocy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac Cie bylo na telefon
z salonu tylko z sekenhendu ? Ile tej kasiory zebralas z wesela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierw uzywac az całkiem sie rozładuje:) potem ładowac 12 godzin i tak trzy razy- rozładować i ładowac ten czas 12 godzin. Ja tak zrobiłam i jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FORMOWAC
baterię się FORMUJE a nie formatuje, ile razy trzeba powtarzać? tak więc- rozładuj telefon do zera, potem na 12h podłącz do ładowania i chocby była na full po godzinie naładowana to nie odłączaj, trzymaj 12 godzin. potem znowu do zera i tak klika razy... ze 3-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanka wrocila!!!!!!hurrraa!!!!:))))) twoj topik o nocy poslubnej mam w zakładkach bomba!!!!!!dawaj teraz z tym telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierw uzywac az całkiem sie rozładuje:) potem ładowac 12 godzin i tak trzy razy- rozładować i ładowac ten czas 12 godzin. Ja tak zrobiłam i jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka komputerowaXS
widac nie tylko ja uzywam FORMATOWAC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to bez sensu takie działanie :-0 po co mam rozładowywać, skoro cały czas jestem w domu i moge mieć podłączony telefon do prądu żeby sie nie rozładował? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka komputerowaXS
tak nie mozna. Bo spieprzysz baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka komputerowaXS
aa juz widze ... autorko nieladnie jaja sobie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa, wybacz ale jakoś nie do śmiechu mi :-0 nie mam zamiaru wykonywać bezsensownych czynności i to w dodatku trzykrotnie :-0 ci ludzie to jacyś chorzy są :-0 przecież jak Darek kupił akumulator do samochodu to go nie formatował :-0 a mazda jeździ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten sposób nie da sie rozmawiać :-0 baba czy chłop :-0 też mi pytanie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanka , ale tak własnie sie formuje baterie:) to nie żarty. Chodzi o to zeby Ci jak najdłużej trzymała potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie. wszak nie ten dział, ale po co nowy temat zakładać :-) co sądzicie o ziemniakach z parnika? mam rodzine na wsi i oni przygotowywują świnkom ziemniaki w takim specjalnym urządzeniu które sie zwie parnik :-) posypane solą i posmarowane masełkiem są strasznie pyszne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna na parze zrobic domu:) i zgadzam sie sa pyszne:D Ja czasami gotuje w mundurkach:) I po obraniu jak miekkie z sola i masłem - tez pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×