Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
misiaq

DZIEŃ DZIECKA - Co kupić ???

Polecane posty

Gość Dziecko wie najlepiej
Może zapytaj dziecka co by chciało. Poproś oby dało ci kilka pomysłów. Nigdy nie kupuj dla 12 letniej dziewczynki lalki Barbie lub jakiejś innej lalki!!! Nie kupuj też kucyków ponny lub zestawu polly pocket. A jeśli chcesz to zrobić to najpierw upewnij się czy dziecko to lubi i czy spodoba jej się ta zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy_równoległy
kilka ciekawych pomysłów na prezent dla starszego dziecka można znaleźć w sklepie internetowym hihawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że najlepiej kupić jakiś fajny gadżet lub zabawkę. Często zdarza się, że kupuje się np. sprzęt komputerowy i wydaje mi się, że to jest dobry prezent. Np. taka kierownica z tracera - bardzo fajna i niedroga jak na taki sprzęt rzecz. Wydaje mi się, że każdy chłopak byłby z takiego prezentu zadowolony, a dziewczynie można kupić słuchawki - tez niezły pomysł moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chłopca postawiłabym na jakis gadżet elektroniczny (może cos do komputera? jest tyle gadżetów - ta kierownica tracera to dobry pomysł) ewentualnie grę - jeśli lubi, albo coś ze sportu jak się interesuje (jakąś koszulkę, piłkę). Dziewczynce to chyba standardowo jakieś lalki? Ale czy teraz dziewczynki w jej wieku nadal się bawią? Tak się te czasy pozmieniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 letnia dziewczynka.
Może przyda się pomoc dwu nasto latki ??? Nie chcący trafiłam na tę str. ale jak już jestem pomogę... My dzieci lubimy drogie rzeczy ale jak ktoś finansowo jest nie teges... to myślę że takiemu dziecku to np. A[araty Telefon... To teraz najnowsze i tego najbardziej wymagamy... sprzętów... To też zależy od tego czy to chłopiec czy dziewczyna ;)) Mam nadzieje że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjakiel
puzzle -------- Zbieram na Citroen C6 www.citroen.pl/citroen-c6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Według mnie to wszystko zależy od tego jakie są zainteresowania dziecka. Mogą to być różnego rodzaju gry czy jakiś sprzęt elektroniczny. Ostatnio na electro.pl widziałam całkiem niezły wybór takich gadżetów w dość przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinosind
mam 9 lat ja uważam że dobrym prezentem jest trampolina biżuteria jakaś zabawka no i słodycze albo można pojechać w wesołe miasteczko lub iść do cyrku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aderiano1000
Cóż mam 12 lat.Nikt z mojej rodziny nie wie co mi kupic .W wieku 12 lat nie jest latwo wybrac prezent ,czy zabawkę ? czy cos slodkiego? pomuzcie! ps do pani Malgorzaty : GTA vice city jest gra dla dzieci powyzej 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia/monia1
Ja kupię mojemu synowi ( 8 lat) program edukacyjny Akademia Umysłu Junior - LATO nowość na Dzień Dziecka. Na Mikołaja otrzymał ode mnie podobną tylko, że część: ZIMA. Te logiczne gry dla dzieci mają zarówno atrakcyjną wspaniałą grafikę, jak też bardzo ciekawe ćwiczenia. Dzięki nim poprawia się koncentracja, spostrzegawczość i pamięć u dziecka, a w efekcie ma to wpływ na szybszą naukę. Taki prezent na Dzień Dziecka wspomaga rozwój intelektualny i merytoryczny, przy czym wzmacnia fantazję oraz przynosi radość. Kolejne osiągnięcia z prawidłowo wykonanego ćwiczenia motywują pozytywnie dziecko i dają wiarę w jego potencjał oraz talent. To gry, w których nie ma elementów przemocy. Zadania są tak przygotowane, by było można dostosować stopień trudności do wieku i umiejętności dziecka. Przyznam się, że sama skorzystałam z nich i nauczyłam się (bo wcześniej nie wiedziałam) rozróżniać ślady zwierząt, czy świergot konkretnego gatunku ptaków. Ponadto program Junior dba także o rozwój fizyczny. Zawiera zestawy prostych ćwiczeń, dopingujących dziecko do zrobienia przerwy na gimnastykę; wstania od komputera i wykonywania tych kilku ćwiczeń z ludzikiem - trenerem. Te gry zachęcają dziecko do zmierzenia się z trudniejszymi zadaniami przez sukcesy, pochwały, nagrody i niespodzianki. A tak w ogóle to przewspaniała zabawa dająca wiele radości. Po prostu polecam: http://www.akademia-umyslu.pl/junior/gry-dla-dzieci-programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyssskowa
My w tym roku zamiast zabawek postanowilismy kupić puzzle dwustronne http://www.mojulubionybohater.pl/ miejmy nadzieje ze taki prezent spodoba sie mojemu dziecku. Zwłaszcza ze lubi układać puzzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorka77777
Ja uważam, że zawsze najlepszym pomysłem są książki. Dla małych dzieci kolorowe z obrazkami, a dla starszych coś ciekawego do poczytania. Ostatnio znalazłam ciekawą księgarnię internetową gdzie kupuję książki dla siebie, a teraz mają jeszcze świetną promocję na Dzień Dziecka - dorzucają film do KAŻDEJ zakupionej książki. Zajrzyjcie, jeśli chcecie http://ksiegarniamit.pl/pl/i/Dwa-Tygodnie-Dziecka/9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jestem za jakimiś prezentami rzeczowymi w dniu dziecka.Lepiej calą rodziną wybrac sie wspolnie w jakies miejsce na caly dzien i spedzic ze soba czas razem wyglupiając sie i dostarczając dziecku całodniowych atrakcji. My z męzem tak własnie zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanma
ja dostałam superowe spodnie i pewnie dostane duż słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, właśnie odnalazłam to forum i chciałabym się z Wam podzielić tym, co moje dziecko otrzyma ode mnie na dzień dziecka :). Jakiś czas temu zaczęłam kupować drewniane, ekologiczne zabawki, które moja córeczka pokochała :). Dlatego na dzień dziecka planuje wybrać jaki prezent od Króla Zabawek - ponieważ jestem z Gdańska to znam tą markę (posiadają swoje stoisko w Fashion House). Nie wiem czy można tu zamieszczać linki, ale jeśli nie macie pomysłu to myślę, że drewniane zabawki przydadzą się każdemu dziecku - polecam www.krolzabawek.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
wszystko zależy od dziecka. mój bałaganiarz dostanie stojak na płyty z esselte, może wreszcie ogarnie swoje pobojowisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Jeżeli jesteś z okolic Krakowa, to polecam Galerię Magdalenka. Dużo artykułów dla dzieci, jest w czym wybierać, ceny nie są z kosmosu jak w centrum miasta. Ja zawsze jeżdżę właśnie tam po prezenty dla dzieciaków na uroczystości rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
Drogie mamy jesli lubicie robić zakupy w sieci to z pewnością również skorzystacie z tego sklepu z zabawkami dla naszych najmłodszych http://www.tmtoys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paffcik
słyszałem ostatnio o sporcie slackline. najszybciej uczą się tego oczywiście dzieci. jak odnajdę namiary to podeślę Wam inka, może już ktoś tego próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asówa4
a ja polecam każdemu koszulkę- na www.megakoszulki.pl mają rozmiarówkę s/xxl więc na pewno będą pasować. poza tym nie wydasz fortuny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na.ta.lia
Ja swoim dziecio kupiłam te maskotki: http://www.kupzabawke.pl/pl/p/Moshi-Superbohater-/1419. Do kazdej dołączony jest specjalny kod, dzieki czemu dziecko może grać w specjalne gry w internecie, ogólnie zabawka bardzo się spodobała ;) córka mojej siostry już zasypia razem z tym pluszakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dziecka był już tak dawno....;) u nas grane były laki monster high i samochód zdalnie sterowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graza142
ja zawsze mam podobny problem z zakupem prezentów dla dzieci, sama ich nie posiadam, więc nie wiem co jest modne, co dzieci lubią, a po drugie nie mam czasu biegać po sklepach i szukać prezentów, dlatego wybrałam łatwiejszy sposób i zakupy dla dzieci robię w sieci, np. http://www.puchatkolandia.pl/ duży wybór, produkty dobrej jakości, a dzieciaki za każdym razem są zadowolone z fantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w temacie siedzę jako mama, ale to nie standard, każde dziecko co innego lubi, wystarczy zapytać, rodzica czy wlasnie dziecka co będzie najlepszym prezentem i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×