Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubię taki sex i co z tego

topik dla łatwych dziewczyn. bez moralizatorstwa i oświadczeń ja taka nie jestem

Polecane posty

Gość lubię taki sex i co z tego

jak mi się facet spodoba np. na dyskotece to nie mam problemu kochać się z nim tej samej nocy. czasami się jeszcze pospotykamy czasami nie. i już. proszę o wypowiedzi dziewczyn, które maja tak samo. krytykantki mające ochotę napisać, że się nie szanujemy, nas nie szanują i że one by nigdy i że jak znajdziemy partnera na stałe z taką opinia i tym podobne - proszone sa o udzielanie się na jakimś innym topiku. ten topik jest dla dziewczyn, które lubią tak jak lubią. i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam prace w burdelu w
takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile za godzinke
lub za jakiego drinka dajesz dupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie autorko - i co mamy ci pogratulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię taki sex i co z tego
nie oddaję się za kasę, kocham się z kimś jeśli mi się ktos podoba i mnie podnieca. w przeciwnym wypadku mnie to nie interesuje a jeśli wasze ego się buduje dzięki stwierdzeniu: ja nie jestem taka, to na zdrowie. każdy sobie żyje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię taki sex i co z tego
nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ta samo
ale nie licz że ktoś cię poprze dla całej reszty jesteśmy kurwy...ale mnie osobiście to nie przeszkadza..większość tych świętojebliwych chciałaby tak robić tylko hipoktyzja im na to nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ta samo
hipokryzja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniami przyszlas tu zaledwie
pare dni temu i sztucznie nabijasz posty.Daj sobie na wstrzymanie dziwcze drogie, albo pisz cos sensownego chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gruby portfel ktory
na pewno cie podnieci, na ktore dyski chodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavavavavava
suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez się kocham
kiedy tylko chcę:-) z moim mężem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbbjuhbuhvbgh
i tak sobie to tumaczcie hehe zwykle dzi***ki jestescie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to nie tylko hipokryzyja nie pozwalo dupcyć wsyćkiego co sie ruso i na drzxewo spiepszyć ni zdunzy. Zwycajnie - starym jus :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię tak jak Ty, ale nie bedę Cie krytykować - to Twoje życie i najwazniejsze, że Tobie to pasuje, za to mam do Ciebie autorko pytanie czy idziesz sie bawić i jak przy okazji poznasz kogoś to uprawiasz z nim sex czy idziesz na impreze tylko po to by \"wyrwać towar\" :Pże tak to nazwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię taki sex i co z tego
ostro łykam nasienie z pomidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo autorko, robisz to co lubisz mam nadzieję, ze więcej dziewczyn odważy sie (choćby na pomarańczowo) się napisać tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavavavavava
moja kumpela tez tak "lubila"...poszla na impreze,sexila sie z facetem poznanym godzine temu i wpadla...potem latala i szukala tego faceta a on mial ja w dupie i dobrze...teraz sama wychowuje dzieciaka ledwo wiazac koniec z koncem...i dobrze dziwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie bede pisala co chce i jesli zapragne nabijac posty to bede to robic. - taki jest sens forum publicznego( czy może wyjaśnić ci słowo publiczny- bo to dosc trudny wyraz)sensownosc moich wypowiedzi oceniam na dobre w porownaniu do tych ktore mialam okazje przeczytac ....niestety na temat twoich nie moge nic powiedziec bo sie ukrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię taki sex i co z tego
trochę nie rozumiecie. kocham się tylko z kimś kto mi się podoba. nie wyrywam towarów. nie daje się poderwać każdemu. wbrew pozorom jestem dość wybredna. ale jeśli ktoś mi sie naprawdę spodoba, to nie mam oporów żeby się kochać, z przyjemnością zresztą. ale cieszę się, że wielu osobom mogę poprawic samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helol autorko tematu
ja rowniez lubie sie bawic i korzystac z zycia! mloda jestem i chce miec potem fajne wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię taki sex i co z tego
"moja kumpela tez tak "lubila"...poszla na impreze,sexila sie z facetem poznanym godzine temu i wpadla...potem latala i szukala tego faceta a on mial ja w dupie i dobrze...teraz sama wychowuje dzieciaka ledwo wiazac koniec z koncem...i dobrze dziwce" kumpela? nie sądzę. dla mnie kumpela ma więcej, i raczej pozytywnych sensów... ale każdy sam sobie swoje definicje określa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wim dzie jest jedyn murzyn co sie straśnie młodym laskom podoboł. Kceta adresa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helol autorko tematu
ja uwielbiam byc adorowana i wiem ze bardzo podobam sie mezczyzna, kazda kobieta chce sie poczuc sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest roźnica miendzy czuciem sie sexy, a dawaniem dupy na prawo i lewo. A ta to daje cheba na wsyćkie struny świata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helol autorko tematu
a czemu facet moze przeleciec kazda panienke jaka tylko mu sie spodoba? a my nie mozemy sie zabawic z kazdym facetem ktory wpadnie nam w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaaaa
ja mam podobnie i mi z tym dobrze. jak inne dziewczyny musza z kims pochodzic pol roku to ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys za 200 zl
oddalam sie facetowi...nie mam wyrzutow sumienia, nawet o tym nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×