Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość gość
tak tak to nie zart moja droga---mam tak samo jak Ty, mieszkanie moje, a w nim syf 😭Ale powiedz mnie, czy kobietonom tak wypada?:o Nikt sie ze mną nie ożeni chyba:oTak, tak, zawsze sprzątam, jak przyłażą goscie, co znakomicie zniecheca mnie do ich wizyty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
*pedantka mialo byc piekna historia! babcine metody wychowacze sa swietne!:D ja tez bylem niejadkiem, raz na zjezdzie rodzinnym, koncowka PRL, salami z pewexu, czy ciocia z Danii przywiozla, jakos tak to bylo, nie pameitam dokladnie, wszyscy proboja mi to wcisnac, ze rarytas i w ogole, a ja to biore do ust i od razu odruchy wymiotne:classic_cool: myslalem ze cala rodzinka zabije mnie zaraz:D, to musialo byc strasznie wkurrwiajace:D ja lubie myc kibel ale tylko kibel, reszta to nuda, tak spuscic kreta, zeby tam rozpuscil kupki i potem szczota porzadnie wyszorowac mmm:classic_cool: ps. opitolic oczywiscie mozna dorodna knagę:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karandash pozdro-----> zaraz posadza Cie o fascynacje vomit\'em I zaczna robic Twoja psychoanalize, gdzie stwierdza,ze traumatyczne przezycie z mixowanym jedzeniem jest przyczyna twych wszytskich problemow A może i tak jest:D Ze stolcami też mam traumatyczne przezycie, może juz pisalam, albo i nie..i chyba dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgen ze Sychowa
napisz raz jeszcze bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
ja znam wielu menow, co szukaja kobiet, a nie pokojowek:classic_cool:🖐️ bo za pokojowke mozna zaplacic, a jak bedzie fajna to sie jeszcze mozna pobawic:D:):D🖐️ wiec tak sie tym przejmuj za bardzo, masz chyba jakies zalety, nie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro----> opisz ta 2 traume :classic_cool: .zaspokoj moja ciekawosc i spadam z forume w koncu:D [mialam isc o 23.30 :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisz co z ta kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak to nie zart moja droga--> Bożesz Ty moj, jak ja Cie rozumiem:D:DA z innych babcinych opowieści: Kiedys sąsiadka na dzialce dala mojej babci pare papryczek chilli, babcia nie wiedziala, co to chilli, myslala, ze to zwykla papryka:D. No i jako ze malo tego bylo, postanowila, ze sama nie bedzie jadla, a nakarmi mnie:D Na nic nie dal sie krzyk i placz po pierwszzym kęsie kanapki z ową papryczka, że niedobra, ze piecze, ze boli:D Ona myslala, ze ja znowu cos sciemniam, byleby nie zjeśc:DNo w morde, se wyobraz, ze ja opierdzielilam 2 kanapki chyba z chilli:D Morda to mnie piekla do rana:DMoja babcia była boska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha niezle dawaj wiecej
babcinych opowiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na serio:D Ja bylam ponoc strasznym dzieckiem, nie bylo na mnie metod w sumie. Pamietam, ze w kuchni na klamce wisial zawsze kabel od prodziża :classic_cool:...no dobra, pewnie nie od prodziża, tylko od żelazka, nie mniej wisial i czekal, az cos znowu zmajstruje. A ja mialam takie cos, nie wiem czemu, ze wszystko mnie z rąk lecialo, przynajmniej raz w tygodniu stluklam szklanke, czy talerz. Raz potluklam wszystkie weki, bo mnie polka zleciala niemal na leb. W sumie nie wiem dlaczego za inne rzeczy nie dostawalam, ale za zbite rzeczy to ja mialam doope całą czerwona od tego kabla.To sa zle metody wychowawcze, jak sie potem dowiedzialam, no ale lano mnie strasznie:DDostawał kto notorycznie w doopsko?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, lecem coś wszamać, bo mnie w dole pocisło;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha niezle dawaj wiecej
ja tez dostawalem z kabla jak cos zmajstrowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz nam cos jeszcze
o tej kupie mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
to jakas wieksza kupka:classic_cool:🖐️ jest teraz jedzona[cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla pozdro600
pozdro dla pozdro600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600 dla pozdro
pozdro600:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa babci
uwielbiam historie o babciach, a pozdro żre na potęgę, zamiast nam opowiedzieć coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken sie zakochal w pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mnie kocha? Kto mnie kocha? Jam taka samotna i opuszczona ostatnio w tych 4 scianach z tymi tabelkami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
zalezy o co pytasz?:classic_cool: :D🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
rzuc w pizdu tabelki i na dobry sen obciąagnij porzadnie porzadna butelke jakies wina, czy co tam z alku lubisz:classic_cool:🖐️ bedzie lepiej:classic_cool: chociaz z piciem to jak ze seksem, lepiej to robic we dwoje:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no że w doope przecienienieeeeeeeeeeee😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na przymusowej abstynencji, jestes jak ten 666 znak szatana:o Ciagle byś mnie na jakieś złe ścieżki sprowadzał:oPS: Tabelki muszą poczekać do jutra, bo juz uch nie widzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×