Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a co konretknie ?:classic_cool: co zle cygany?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złe mi się śni
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no nie smutaj❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEst tu jeszcze kto? Jakieś babcie, czy inne dziady?:classic_cool::DWłaśnie skonczylam ogladać finał Losta...czy sa tu jacys fani, bo mnie wbiło z deka w ziemie i sie pozbierac jeszcze nie moge:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja ..ale niedlugo spac💤 zaraz kurna fani!:classic_cool: ty panna skromnas:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehe, noooo, a to sie rzadko zdarza ostatnio:DNo ja tyz ie w kime, jeszcze tylko probuje dialoga zawiązać z tym czubem, ale chyba nie nada;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wzielam i nie doczytalam:D Fani LOSTA gupku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
troche duzo Ciebie:O mi to akurat nie przeszkadza:D🖐️ ale ja bym sie chyab czul nieswojo jakbym nie mogl przejsc spokojnie bo wszedzie bym byl:classic_cool: nie ma sensu gadac ze switem, on to robi zeby zwrocic uwage.. w przedszolu chlopcy rzucali dziewczynki kupą, ciagneli za wakryczki, teraz chlopcy wieksi maja wieksze mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeszkadza jedynie ten zoom, na ktorym widac moje mega zęby w wyrazie twarzy srającego kota, z deka mam już mdłości i przymierzam sie do zdejmowania luster w domu:D...poza tym tera mnie to wali....bo...itd:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzucales za dziewczynkami kupą?:classic_cool:No ładnie, ładnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ szaleńczo sie zapedzilam w tej interpretacji....wcale nie musisz pisac z doswiadczenia, nie mniej jednak nawet bycie obserwatorem tak owych zachowan musialo zostawić Ci slad w psychice...no i wiadomo, w rezultacie nie masz teraz Ty dnia bez myśli o kupci:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mysle ze nie jest zle, jest nawet mysle spoko:classic_cool: spojrz na tego rudego, ten to dopiero ma przechlapane:D🖐️ ps. ja nie rzucalem to fakt, ale kiedys taka Pualina(fajna dupa podobala mi sie) na lezakowaniu zaczela pokazywac mi swoje babole:O🖐️ skrzywienie i traume mialem dlugo, caly obraz kobiety mi zburzyla:O🖐️ a temat kupy, jakos naturalnie mi zawsze towarzyszyl:classic_cool: a u Ciebie my deerest Wild Srako?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to sa u licha babole?:DKozy z nosa?:DOblukalam ten topik o Rosjankach, D&M, niektorzy to maja naprawde debilne te swoje racje, ale ja zawsze powtarzam: prawda jest jak doopa, każdy siedzi na swojej, i dlatego żyjemy w takim popieprzonym swiecie bedąc popieprzonym jeden bardziej od drugiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupa towarzyszyla mi od dziecka, kiedyś Ci opowiem 2 zabawne historie, teraz już nie mam sily:DNadmienie tylko, jak pisze: \'że jem kupę\', to nie jest to pusta pisanina, tak do końca:classic_cool:.PS: Nie jestem żadnym zbokiem, ani skrytym kupożercą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn jestem, jestem, żeby nie było że dokonuje jakiejś zdrady stanu😭AVE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
babol = koza z nosa = glut = smark:classic_cool:)) z tymi Rosjankami.. najgorsze jest to ze niektorzy do swoich niepowodzien dorabiaja jakies teorie spiskowe, zeby wyszlo im ze caly ten swiat jest taki zly, a oni tacy biedni:classic_cool: frustraci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
babol = koza z nosa = glut = smark:classic_cool:)) z tymi Rosjankami.. najgorsze jest to ze niektorzy do swoich niepowodzien dorabiaja jakies teorie spiskowe, zeby wyszlo im ze caly ten swiat jest taki zly, a oni tacy biedni:classic_cool: frustraci:classic_cool: ok jestem napalony na te historie..:D AVE 🖐️ spoko trzeba isc spac wczesniej dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEcem wiec spać, Tobie też radze;)AVE Wielki Fekal i niech mnie sie przysni wielka knaaga, a Tobie jakaś soczysta wiśnia:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D:D:D:D czego sobie i Tobie z calego (brazowego:D🖐️) serca zycze:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowska powiedz jakie było zakończenie tego dennego serialu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka Losta
jakiego dennego???? super film, pozdro, gdzie leciał finał? czemu nic o tym nie wiem???? nie pisz, proszę, jak się skończył!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, no to mamy i fanów;)Fanko, to byl fimał 3 sezonu, wszystko dostepne w sieci. Na 4 sezon niestety przyjdzie nam poczekac do stycznia 2007:oOdcinek dość mocny, juken zassij sobie i obejrzyj, co ja Ci bede zdradzac:o Powiem tylko, że 7 osob nie zyje;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka Lost
pozdro, ale gdzie??? na abc ? bo mi nie chce sie tam nic uruchomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ściągam z torrentów. A na czym skonczylas ogladanie losta?moge Ci podeslac linka dot torrenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka Lost
na 13 odcinku i właśnie znalazłam tylko opisy kolejnych :( ale pewnie, poprosze linka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 13 odcinku 3 sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka Lost
niestety tak, bo oglądam na axn kiedyś oglądałam na abc ale ostatnio nie puszczają...buu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
Napisy do zassania tu:www.hatak.plNatomiast nie wiem, czy uzywasz torrentów. Jesli nie, to musisz sobie sciagac program. Ze stronek sciagasz plik torrent i uruchamiasz go tym programem.Polecam bitlord, do sciagniecia tu:http://www.idg.pl/ftp/pc_8191/Bitlord.1.01.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×