Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość Rzut karny
Możesz mi z laski swojej wytłumaczyć co to znaczy: "gówno ludzkie" ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzucie, on Ci nic nie wytłumaczy. To osoba, która najpierw stawia teze, potem zaczyna w nia wierzyć, a nastepnie przedstawia jako rzecz niepodważalną i oczywistą:D🖐️Jakoś tak, albo przynajmniej podobnie zripostował dziś Kwach KAczora;)KToś oglądał debate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzut karny
Bardziej skłaniałbym się do tezy że gdzieś to podsłuchał i teraz powtarza bez zrozumienia. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czyni to z wiarą i niezłomnym przekonaniem o słuszności wypowiadanych słów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwosci wystarczylo mi na 10 minut ....... fakt jest ze z kaczek sie nad renem smieja a kwasa traktowali jak ulubionego choc mlodszego braciszka .... przynajmniej wstydu nie przynosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba zagłosuje na Polska PArtie Emerytów i Rencistów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie macie nazistow ? dla protestu jak im sie cos nie podoba tutaj na nazistow sie glosuje potem gora robi w majty i sie poprawia w stosunku do masy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie odróżniam premiera od prezydenta, powaga:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzut karny
Jak każdy idiota bez własnego zdania. 🖐️ Bo zaraz będzie kolejne cztery stówy. ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A schowali już babci dowód?:DPS: Kupa ma do to siebie, że smierdzi do momentu spuszczenia wody, potem wystarczy uchylic okno i smrodek sie ulotni 🖐️. To apropos kupy kręcącej sie po temacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka Helka kompanija cała
🖐️ na wstępie pyta nie ? muszę zrobić małe sruuuu na twój top ..kumasz za co ??!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzut karny
No wszystko pięknie tylko jakoś nie widzę spłuczki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z A M Y K M E . I . S R A M E
Z A M Y K M E ......... I............... S R A M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E Z A M Y K A M E :classic_cool: Z A M Y K A M E Z A M Y K M E ......... I............... S R A M E oko za oko i będzie git !!!!!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumam za co, a Ty ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka Helka kompanija cała
co ja ????:O ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kumasz za co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykamy temat i przenosimy
się do raju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka Helka kompanija cała
ni chu chu nie kumam o so ci biega ? :O ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0stry ogier
Podszywam się pod każdego :classic_cool: !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka Helka kompanija cała
nie rżnij głupa tylko nawijaj ...małpiatko...? :O ! :D że niby ja ci kiedyś klothza posłałem ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzut karny
No i przypełzły dzieciaki z zamykaniami. heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka Helka kompanija cała
wisz so pierdykasz jak nawiedzona :O !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udawaj jełopa, zresztą nieważne...ja wiem i TY wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×