Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ElektraB

tiger i inne napoje energetyczne

Polecane posty

Gość vega1
A pro po OXYWatt, stosował ktoś już ten produkt, a jeśli tak to jak to wpływa na organizm przed i po treningu, bo czytałem już różne komentarze, pochlebne jak i negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo lepiej się czuje pijąc napój z dodatkiem kofeiny Veroni Energy, daje mi powera, sile, moc i energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Zdecydowanie.... i nie zawiera cukru i kalorii, wiec nie ma po tej wodzie gwałtownego skoku energii i równie gwałtownego spadku. Pobudza porównywalnie do filiżanki kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę wyczynowo na rowerze i ostatnio znajomy znalazł w Tesco u siebie w mieście nowego energetyka marki Dark Dog. Wypiłem i powiem ci, że duże pozytywne zaskoczenie. Inny skład w porównaniu do najpopularniejszych energy drinków. Daje dużego kopa, ale jednocześnie bez skoku ciśnienia. Czegoś takiego właśnie szukałem dość długo. Niezła alternatywa dla klasycznych napojów izotonicznych. W czasie dużego wysiłku faktycznie pomaga. Zgrzewka na miesiąc wystarczy, niezbyt duża inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Energetyk Tiger? to chyba sam cukier rozpuszczony w wodzie. Zero smaku, i nie daje wcale energii. Do Blacka nawet się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exitt
W życiu nie tknę tigera, już się nadziałem na to dziadostwo, a jak zacząłem pić BLACKa to dopiero poczułem różnicę, jest nie do przebicia, nic tak nie dodaje energii jak black, nawet koncentrację mam lepszą, a teraz przed maturą na pewno będę go miał pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wypiłem tigera to tydzień bez muzyki tańczyłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzzinka
ja piję najczęściej Tigera, jak dla mnie jest najsmaczniejszy, energetyki piję tylko jak jestem po ciężkiej nocy i potrzebuję się postawić na nogi, a Tiger zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko, żeby sięgnąć po Tigera po kompletnie zarwanej nocy albo wtedy gdy jestem po imprezie i mam kaca. Dobrze stawia na nogi i mnie pobudza lepiej niż nawet kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że jak już pije to zazwyczaj tiger, smak mi odpowiada, pobudza lepiej niż kawa :) Ale ta tez pije z raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Napój energetyczny GigaWatt 250 ml z PoloMarketu. Nie kosztuje dużo a naprawdę to energetyk na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliza

Tiger jest ok, a ten nowy w żelu o winogronowym smaku jest zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaem

Wiele badań potwierdza, ze napoje energetyczne  poprawiają pamięć, koncentrację, refleks, wydajność i wpływają dobrze na samopoczucie. U mnie to jest tak, że wypiciu tigera, co prawda raz dziennie tylko, ale energii mam na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schock

Jak dla mnie ze wszystkich energetyków wole Tigera. Inne jakoś mi nie smakują. Kupuję zawsze jak np jadę gdzieś w trasę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami Tiger. Ostatnio jechaliśmy 8 godzin na wakacje, mimo przerw, energii brakowało, więc trzeba było się wspomóc energetykiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam tigerki, najlepsze są, i w smaku i patrząc na stosunek jakości do ceny XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już próbował tych nowych tigerów? Sporo smaków się pojawiło ostatnio. Który najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×