Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdakaka

WŁODARCZYK FAŁSZUJE!!!!!!!!!!!!!!CO JEJ SIĘ STAŁO???????/

Polecane posty

Gość prawdakaka

MASAKRA...........CHYBA MIAŁA CIĘŻKĄ NOC I DZIEŃ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvxc
no tez zauwazylam ze cos dziwnie spiewaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEKRYOP
i brzydko wyglądała dzisiaj... zmarnuje się na samym końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt jakos dziwnie, le wole ja niz Natasze. Natasza bardzo pewna siebie jest jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie moge strawic tej dziewczyny tzn nataszy,ładnie spiewa nie przecze ale wydaje mi sie zarozumiala,takie odnosze wrazenie,pozatym nie powinna brac udziału w tym programie bo jak czytalam bierze udzial w metro,startowala do eurowizji 2007 !! tak własnie ostatnio trafilam na taka wzmianke...wiecie moze cos wiecej o tej nataszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna no ta natasza mnie wkurza ale zaspiewala fajnie teraz. lepiej w tym momencie niz Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włodarczyk też występowała w Buffo, a Moskwa miał lekcje śpiewu na studiach, więc nie tylko Natasza jest profesjonalnie przygotowana do występu w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzieliście
że jak decydowało się, kto odpada Natasza czy Herbusiowa, to Urbhańska mało nie zeszła? :o moim zdaniem agnieszka jest lepsza, ale dziś hmm.... no słabo, słabo a jak ibisz jeszcze raz powie 'agniecha" rzuce czyms w ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 az? a Agnieszka ile ma. No moze Natasza przez ta chrypke tak super zaspiewala. Choc ona i tak ladnie spiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ciekawe jak teraz Agnieszka zaśpiewa:) jak do tej pory Natasza lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
omg no to nei zaśpiewała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
moim zdaniem, trudną miała pierwszą piosenkę i załamała sie po niej, potem ta druga troche lepiej a trzecia... na widok mamy się rozkleiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
jeb, też tak uważam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
j-e-b- :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie Aga wzruszyla. Ale widac ze szczere to bylo:) A mame mogli wpuscic pod koniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
znacyz się Natasza, tak? :D ona jakoś elektryzuje, nei można od niej oderwać wzroku, ślicznie śpiewa i ślicznie się porusza, a mówię, to ja- kobieta:P za to Agnieszka jest b.naturalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jedno kto wygra, to i tak bedzie popisowa i ustawka. ale ta akcja z gorniakowa i natasza to byla masakra po prostu i zenada. smiech na sali, puste krzesla. teatr niskich lotow niczym teatrzyk zielona ges. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
p.s. odpowiedź na pytanie: tak, jestem pewna, ze N. wygra :) p.s.2. rzeczywiscie, przecież mogli wpuścić pod koniec mamę Agi o_O ale za to ma 4x6 :P chociaz zapewne i tak by miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość międzyrzec podlaski
ja nie trawie tej urbanskiej, chociaz 3ba przyznac, ze spiewa niezle, wole wlodarczykowa. mysle, ze spieewala dzisja slabiejm bo dolowalo ja to, ze nie bedszxie mamy. rtobert jest zajebisty:D a ta gornbiakowa to jakas inna chyba:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka urbanska jest
konkubiną tego z metra Janusza Jozefowicza .. iles tam lat temu zostawil zone i dzieci własnie dla niej..... Aga jest cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja a ja...
Myślałam, że Urbańska jest starsza... Fajna dziewczyna, tylko dlaczego taka męska jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka urbanska jest
a poza tym tyo tez sie poryczalam jak weszła mama Agi:( za wczesnie ja puscili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem Górniakowa
to jakaś kosmitka no ona jest baznadziejna do granic zawsze jakis teatr odstawi :O ta urbańska to zdaje sie małpa :P a włodarczykowa ładnie spiewa, jest miła, ale dziś słabo, oj słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka urbanska jest
a tak na marginesie .. to wg mnie Aga sto razy lepiej sie rusza niz Nataszka.... wielka mi tancerka:P Nataszka za to ma sliczną buźkę regularne rysy i w tym cały wdzięk. Fakt faktem nataszka ma przygotowanie muzyczne bo wkoncu spiewa od lat w metro,natomiast Aga myślę ze nie miala zbytnio kontaktu ze spiewem ...raczej aktorstwo A co do moskwy to jest good:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka urbanska jest
co ty gadasz??? ze aga słabo sie rusza???? jest niezwykle kobieca a nataszka to taki klocek ... no ale kazdy ma swoje zdanie ja tam uszczypliwosci nie widzialam u agi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam kasy
ja mysle ze Aga miala niezle emocje dlatego tak wypadla, w koncu wiedziala ze bedzie spiewac dla matki i wiedziala ze tej matki nie bedzie. Dlatego to wzruszenie, emocje i itd... A swoja droga ciekawe dlaczego akurat dzisiaj matka Agi "nie mogla" byc, skoro we wszystkich perwszych odcinkach uczestniczyla. I fakt ze za wczesnie ja puscili do Agi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperanzaa
Ja coś o Edycie Górniak....wg mnie to najlepsza w Polsce "aktorka"....bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×