Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

witam Was, u nas dzisiaj wkońcu świeci pięknie słonko idziemy z mężem na spacerek nad morze, ja tez wolałabym dziewczynke, poniewaz tez miałabym troszkę ubranek na taka malutką dzidzie, i z imieniem dla dziewczynki mamy mniejszy kłopot :) 🌻 13tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 3 - 4 tygodnie i wszystkie moze juz bedziemy wiedzialy co bedzie:). Ja mam jutro wizyte, a kolejna pewnie za 4 tygodnie i to bedzie 16 tydzien.Mam nadzieje, ze moze sie wowczas juz dowiemy. Moj maz ma urlop w tym czasie to by mogl przy tym byc. Byloby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki od którego tygodnia można robi usg przez powłoki bo mnieniezle jeden lekarz nastraszyl zrobil mi usg takie wlasnie w 9 tygodniu i powiedzial e nic nie widzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Trochu mnie nie bylo... Mieszkam nad morzem wiec non stop mam gosci i nie mam czasu posiedziec i poczytac. Dzisiaj ide do gina na usg, boje sie jak cholera, trzymajcie za mnie kciuki... Co do jedzenia to ja nie moge patrzec prawie na nic, najchętniej w ogóle bym nie jadla, mam nadzieje ze mi przejdzie trochu... Inne objawy ustąpily oprócz siusiania... Ide na spacerek, mamy piękna pogodne, trzeba korzystać... Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na wychowawczym
titi ja takie pierwsze usg mialam w 16 tygodniu, w 12 mialam dopochwowe w 16 mialam przez brzuch i wszystko dokladnie byl widac'za to zeby plec zobaczyc musial mi zrobic dopochwowe i dowiedzialam sie ze bedzie synek- nawet slepy by zauwazyl :-P\ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze w 12 ygodniu mialam ostatnie usg dopochwowe a kolejne byly przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po strachu :) moja dzidzia : CRL 28,2 mm GS 43,2 BPD 13,2 mm Ruchy + FHR +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i są pierwsze zdjęcia dzidzi do albumu ;-) mi doktor robił przez powłoki brzuszne mimo że to dopiero 10 tydzień.. dzidzia ma 25,3 mm bijące serducho,malusie rączki i nóżki..niesamowite uczucie :-) więc teraz serca mam dwa;-) nikita napisz jak u Ciebie usg.. buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja też mieszkam nad morzem i urlop mam w lipcu, ale tak wszystkich ustawiłam, że ten miesiąc należy sie mi na odpoczynek, szczególnie w tym stanie, czyli ciązy, i nikt mnie nie nawiedza na dłuższe wizyty niż jednodniowe, jednak goście to też pewne zoobowiązania, a tak można leniuchować ile się chce :) ❤️ 13 tc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja tez mam 1 zdjecia :) moja dzidzia 28,2 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłucie w okolicy pepka w 13 tc co to może oznaczać, raz zakłuło tak ostro,a teraz tak pokuwa delikatnie , jak się położyłam ?, zdarzało się tak Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zobaczycie jak teraz wasze niunie szybko urosną , ja byłam w 11 tc to dzidziuś miał juz 53 mm od głowy do pupy, a teraz 30 .07, czyli 13,5 tc spodziewam się juz gdzieś okołó 80 mm, ale zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wszystkim Aniom - wszystkiego naj! Strasznie chciałbym też znać wymiary mojej dzidzi, ale ide dopiero 9 sierpnia. Jakoś wytrzymam. Mój apetyt szaleje. Na szczęście na razie nie tyję, ale myslę, że jak zaczne to bedę podchodzic bardziej rozsądnie do odżywiania (ilości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem jak to jest z tym jedzeniem, ostanio a raczej całą ciążę owszem mam apetyt , ale jak jem to staram sie nie objadac się tak strasznie dużo, raczej wartościowo, dojadac owocami, a brzuszek rośnie :), a piersi też mam wrażenie że są większe z tygodnia na tydzień 🌻 13tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te dni kiedy jestem w pracy mam wszystkie posiłki dobrze przemyslane. Gorzej jest jak jestem w domu, wtedy szaleństwo! Ale to dopiero od kilku dni, odkąd przestało mnie mdlić. Myslę, że teraz sobie refunduję tamten okres i wkrótce wszystko wróci do normy. Zapka - odezwij się do nas! Danis - gdzie się podziałaś? Dajcie znac co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia , gratuluje, przechodzimy juz z tego tzw. niebezpiecznego okresu, i teraz juz wszystko powinni być dobrze, właśnie ja tu dołączyłm gdzieś przed 20 stroną, a w tabelce jest tyle Mamuś, i wiele z nich wcale sie nie odzywa, może to kwestia wakacji ? 🌻 13tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym myślę i mam nadzieję, że po prostu wyjechały i wkrótce sie odezwą. Uciekam na jakis czas. Ruszamy z mężem i psem do lasu. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę że to wakacje i urlopy, każda chce jak najwięcej skorzystać dla siebie i dla dziecka ze słońca i wolnego czasu na odpoczynek.. kolorowych snów dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Mamusie!!! u mnie pada deszczyk, i w weekend też ma padać, co za lato właśnie przeczytałam na str. onet, że będziemy rodzić w okresie babyboom, czyli nadciąga wyż demograficzny, podobno niektóre szpitale są przepełnione 🌻13tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Bylam u lekarza i wszystko jest oki, jestem tak szczęśliwa ze szok. Dzidzia macha rączkami, nózkami. Robila mi usg przez brzuch a to 10 tydz, ale wszystko bylo widac. Nagrala filmik wiec będzie pamiątka. Mój mąż byl ze mna w gabinecie, zachwycony, chyba dopiero teraz do niego dotarlo ze jestem w ciąży :-). Jestem juz spokojniejsza, najgorsze tygonie mam za sobą. Martwi mnie tylko ze nie robią u mnie usg genetycznego, chyba pojade do Szczecina. Dziewczyny po 12 tyg, robilyscie to usg? LIczą na nim paluszki, przeplywy mózgowe, wszystko praktycznie? Dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Jak wam przebiega poranek? Ja już po sniadanku. Zaraz zabieram sie za małe sprzątanie, bo juz nie moge patrzec na moje mieszkanie. Pogoda u mnie byle jaka, więc nic się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytała o baby-boom. I zastanawiam się czy trzeba będzie się zapisywac na salę w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że to przepełnione sale dotycza dużych szpitali w dużych miastach, gdzie nie rodzą tylko osoby stale tam mieszkajace, ale też napływowe z powodu pracy, tak pisali, mam nadzieje, że w mojej Ustce, będzie luzik, mamy teraz nową porodówke i naprawdę ludzkie warunki, każda Mamusia ma swój pokój ze swoim prysznicem, toaletą, przewijarke, i dziecko jest cały czas z Mamą, a nie na sali noworodków, jeszcze 7 lat temu Ustczanki rodziły obok w Słupsku gdzie sale były zbiorówki i maluch przywozone tylko na czas karmienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia więc zabieram się pomału za porządki bo w domu mały sajgon, a sam jakos nie chce zniknąć ;-) no i sterta ciuchów do prasowania :-/ a jeszcze chciałabym dzisiaj lekcje z angielskiego zrobić..może mi wystarczy dnia, chociaż przy moim ostatnim tempie pracy to nie wiem ;-) co do szpitali to jeszcze nic nie czytałam ani nie pytałam..jeszcze trochę czasu mamy.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie orientuję się w sytuacji szpitali w moim mieście. Po prostu do niedawna nie było potrzeby. Ale chyba czas zacząć. W tym artykule piszą chyba, że szczyt narodzin przypadł na przełom 2006/2007. My rodzimy w 2008, wiec może będzie spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co do porodu w szpitalu, (rodziłam 1,5 roku temu w szpitalu miejskim, ze względu na lepsza opinię), porodówka owszem, miałam z prysznicem, rodziłam z mężem i było ok, ale na sali niestety zbiorówka okolo 5 osób, czasem i po 6 upychają, jak jest natłok. Dzieci stale przy matce, zabierają tylko do kąpania i ewentualnie do naświetlania. z jedzeniem chyba lepiej, ale to bywa różnie. Ciągle bym jadła owoce, warzywa, z reszta różnie. wczoraj bylam u lekarza i chyba wszystko ok, następna usg 20 a wizyta 28 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×