Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

MAm planowa wizyte we wtorek, wiec juz raczej poczekam. To troche wyglada jakby mi cos na jelitach usiadlo i organizm postanopwil sie szybko tego pozbyc. Mam przynajmniej taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted ja nie patrzę, bo mnie to przeraża. Jak zaczynacie pisać o wyprawkach to mam ochote ruszyć na zakupy. Ale postanowiłam, że do czasu poznania płci nic nie kupię. A potem stopniowo jakieś fajne ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek, zycze ci pomyslnych wyników badań :) odnosnie wózka, to wiem , że odrazu nie jest potrzebny,ale potem jak ja go kupię, z małym dzieckiem na rękach, a nie wiem czy będę chciała je zostawiać same bezemnie lub męża, a wózek chcę kupować z mężęm, więc wole mieć ten zakup za sobą przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mieliśmy jechac dzisiaj zapisac się,ale nam się troszkę rozleniwiło i jedziemy we wtorek na 19,bo tam mozna przyjechac we wtorki,czwartki i soboty,ale w soboty na 10 to mi się niebedzie chciało...ehhhh wstyd się przyznać,ale ostatnio nic mi sie niechce. Ja dużo słyszałam,że tvn style to fajny program,ale niestety my go niemamy,więc niepoogladam sobie. A wstrzasających wiadomości ze świata,dotyczących dzieci w szczególności tez staram się unikać,bo to zbyt wielkie przeżycie dla mnie..a potem w sercu tylko niepokój...po co mi to. ziuuutek ja rówież trzymam kciuki za zdrówko Twoje i za wizytę wtorkową...mam nadzieję że napiszesz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze siatkarki własnie wygrały kolejny mecz! Super! Malpeczka ja też jestem rozleniwiona i zmęczona. Jutro nie idę do pracy, dopiero w środę. I tego się boję, bo w te dni tylko jem i leniuchuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi Sylwia do kiedy masz zamiar pracować,masz lekką czy raczej ciężką pracę?Czy Twój lekarz proponował Ci już zwolnienie z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antedd22 nie odpisalam ci wczoraj jak pytalas gdzie wychodzimy sorka przewaznie na bilarda bo obydwoje lubimy grac wiec to jest nasza ulubiona rozrywka.tym bardziej ze teraz jak gramy to mala sie wierci wiec maz sie smieje ze gra jest nie fair bo my we dwie jestesmy hihi dziewczyny ja mam dzisiaj dzien na jablka przez cala ciaze dotychczas nie zjadlam zadnego a dzisiaj jakos apetyt na jablka mnie wzial juz nie wspomne o kawie zbozowej z mlekiem...taka jak jest w polscechyba powiem mamusi zeby wyslala mi no wiem wstyd kawe wysylac u nas jest pelno ale ja nie wiem czy jakas odpowiada tej naszej a normalnej kawy nie pije. ah zapomnialam Syliwa co dzis na tasmie do jedzenia :D mnie chyba nie pobijesz dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno, ze napisze jak bylo. Wlasnie zjadlam Carbonare i chyba sie poloze. Malenstwo najedzone, znowu fika. Boze jak sie ciesze, ze ono takie dzis ruchliwe, po tych rannych sensacjach gdybym go nie czula to juz bym chyba na izbie przyjec czekala. Dobranoc dziewczyny, milych snow :) anted - z tym wozkiem to masz racje, dlatego postanowilismy wybrac i czekac do ostatniej chwili. Ma to tez zwiazek z finansami niestety, koniec budowy nas pożarł doslownie. Zreszta ja mam takie przeczucie ze koncowke ciazy spedze w szpitalu, dlatego nie boje sie porodu bo cos mi mowi ze bedzie szybki. Ciekawe jaki okaze sie naprawde :P No ale wracajac do wyprawki, na pewno wszystko niebawem wybiorzemy, a kupowac bede na raty gdzies kolo 8 miesiaca, chyba ze ja nie bede mogla to maz bedzie wiedzial co dokladnie ma kupic. Nie chce zeby ktos decydowal za mnie. Ktos, znaczy nie moj maz :P ok to po raz kolejny DOBRANOC. uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty - jeśli jadłaś tylko jabłka to samo zdrówko! A ja pół słoika kremu czekoladowego i duża paczka chipsów, 2 szklanki coli. Rano i wczesnym popołudniem - czyli w pracy odżywiałam sie prawidłowo. Malpeczka - prace mam lekką - biurową. Otworzyłam własne biuro doradcze, więc sama sobie decyduję jak chce pracować. A na zwolnienie nie chcę iść, bo długie siedzenie w domu nie działa na mnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane,ja dzisiaj czuje sie w miare dobrze rano tylko troche sie wystraszylam bo mi sie czarno przed oczami zrobilo i omalo nie zemdlalam w pracy ale kolezanka wyprowadzila mnie na swierze powietrze i odrazu lepiej a pozniej to takiej energii dostalam ze szok:)jutro mam odebrac wyniki z przychodni ale jakos czuje ze wszystko ok.dzisiaj w pracy nie bylo sekretarki i nie moglam z nia pogadac o tym jak bym chciala isc na zwolnienie i wogole o urlopie tutaj u mnie to jakies wszystko pogmatfane a ja zielona jestem i jeszcze z tym moim jezykiem angielskim piate przez dziesiate:Pogolnie to wszystko dobrze:) ziuuutek-->nic sie nie denerwuj mam nadzieje ze juz wiecej to sie nie powtorzy ja w poniedzialek mialam podobnie tez brzuch strasznie bolal ale ja jeszcze do tego wymiotowalam a lekarka powiedziala ze ok wszystko(angielska slozba zdrowia:)) pozdrawiam Was moje kochane i martwie sie bo jeszcze nie poczolam mojego malenstwa ani razu:(( ciekawe kiedy da o sobie znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty my z mężem też lubimy grać w bilard stołowy,ale teraz od kiedy jestem w ciązy nie chodzimy ponieważ, najczęsciej w takich klubach w Polsce można powieścić sikierę tzn, tak duzo osób wokól ciebie pali. Bardzo miło wspominam takie wyjścia w stnach, tam chodzilismy do klubu dla wielbicieli muzyki country, nie palili, chodzili ubrani jak cowboye, tanczyli , tak fajie wszyscy razem jeden krok, i mozna było sobie spokojie pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie wysmarowałam brzuch oliwką. Wczoraj kupiłam i jest super, pięknie pachnie. Postanowiałm smarowac sie raz dziennie kremem na rozstęy i raz oliwką. Słyszałam, że bardzo dobry jest krem Gerbera - uzywa ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam gerbera, faktycznie jestem zadowolona... Do tego kupilam jeszcze oliwke dla ciezarnych w niemczech i tak smaruje sie na przemian :-). Staram sie 2 razy dziennie, choc nie czesto mi to wychodzi...Ale i tak mam cicha nadzieje ze rozstepy mnie nie dopadna... Dziewczyny mam pytanko, od kiedy najlepiej zapisac sie do szkoly rodzenia? Wybieramy sie z męzem i tak sie zastanawiam czy to juz nie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że najlepiej ok 6 m-ca, więc chyba juz. Ja nie idę do szkoły rodzenia, bo za często te zajecia są i mi się nie chce. Poza tym za pierwszym razem też nie chodziłam i dałam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia krem czekoladowy tez goscil na moim stole dzis :D anted22 my chodzimy do klubu bilardowego przy oceanie zupelnie nawet jesli pala ogromne okna sa otwarte i przeciag jest ale mnie tam dym nie razi.bo sama przestalam palic dopero jakis tydzien temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mustele, ale smaruje tylko brzuch. Ale oliwka mi bardziej pasuje niz ten krem, jest przyjemniejsza. Ciało po niej jest aksamitne i zapach ladniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zapach tej musteli tez mi jakos nieprzypadl jest jakis taki intensywny albo cos nie wiem ale oliwka ladniej pachnie juz tak dzidziusiem hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dzisiaj pójdę wcześniej spać, jakoś wyjątkowo mnie łapie senność. 9 luty - a co porabiasz całymi dniami jak mąż w pracy? Masz tak jakieś kumpelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używam mustele na brzuch i piersi, a reszta jak juz pisałam gerber, 9 luty, jak przeczytałam o rozstepach na posladkach zaraz pomyślałam , że muszę się im przyjrzeć, albo zlecić to mężowi. Sylwia ja ten link o wyprawce mam na ulubionych, i potem sobie spiszę. Na ulubionych mam tez artykół dla męża jak ma zachowaywać się przy porodzie i jaka ma wziąść wyprawkę dla tatusia, ucieszył się i powiedział, że blisko porodu będzie to jego obowiązkowa lektura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no komputer to moj brat a kumpelki mam i to nie malo tyle ze tez pracuja ale jedna z nich ma dzidzie i czasami ja odwiedzam tyle ze mieszka troche daleko ale wlasnie do tego miasta mamy sie zamiar wkrotce przeprowadzic wiec bede blizej niej a no i inna tez jest w ciazy z tej okolicy wiec jesli bedzie oki to bedziemy we trzy z dzieciaczkami niedlugo i to kolo siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w temacie komputera - to ile czasu mozna przy nim spedzać? Bo ja czasem mam obawy jak za długo siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego to nie wiem kiedys byl jakis topik na ten temat i pisali ze lekarze niec nie mowili o jakis normach no wiadomo kregoslup trzeba rozprostowac i oczy tez musza odpoczac ale dla dzidzi to nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie. Ja teraz dam odpocząć moim biednym oczom i idę spać. Miłego wieczoru i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam scenariusz na wystepy,na dzień nauczyciela, jutro porozdzielam dzieciom role :), a teraz obserwuje nasz topik i zastanawiam się nad koncepcja planu na kolejne tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×