Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Sylwia masz racje, ja wstalam z lozka po 12 godz a zoltaczke maly dostal po 4 dnia a podpaski i podklady to w tempie ekspresowym schodza maz nie zdazy dowiezc moj polecial biegiem kupic do apteki, po 2 godz 10szt belli poszlo, podklady poszly mi 3 na porodowce juz:/ a ztym przywiezieniem to tez roznie, moj maz ledwie co zdazyl przyjechac zanim urodzilam, mial przygptowane przebranie klapki itd a tu nie bylo czasu na nic , biedak w tej torbie na szybko nawet wody do picia nie umial szybko eypakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli zoltaczka jest u kazdego malucha ale wiekszosc dzieci ja samoistnie zwalcza i niknie, to jest odkladanie sie subst niezwiazanych pod skotra w tluszczyku bilirubliny we krwi ktora przetwarzxa watroba, moj maly sie swiecil 2.5 dnia zanim przeszlo chociaz jeszcze troche jest chinczykowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? mam jeszcze jedno nurtujace mnie pytanko....bo niby najlepsza pozycja to na pleckach...a kiedy mozna zaczac klasc dzidzie na brzuszku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - ja nie wiem dokładnie, ale na raczej po kilku tygodniach i to pod kontrolą, czyli między spaniem, albo podczas spania w dzień. trzeba maluszka obserwować, bo spanie na brzuszku jest jedna z przyczyn tzw smierci łóżeczkowej, czyli uduszenia. No i zabronione są poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dziewczyny mam pytanie, chce karmic piersia ale nigdy nic nie wiadomo, moze go nie byc a moze byc sama woda, i tu mam pytanko czy zeby podac dziecko mleko modyfikowane musze konsultowac sie z lekarzem??? Moja kolezanka sadzi ze nie a co wy o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted idę do szpitala tak jak ty 30.01 :) a cięcie 31.01 jeśli b edzie nadal pośkadkowe , na razie jest i jak myślicie juz teraz to raczej sie nie odwróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paty ,to zycze ci powodzenia,poniewaz do 30.01 to zostalo tylko wlasciwie 3 dni, a ja to nie waidomo czy pojde do szpitala, dopiero ma moja gin podjac decyzje, a poniewaz u mnie nie zadnych wskazan do cc, z czego sie ciesze, to ty najpewniej szybciej utulisz swoje malenstwo :) a na przekrecenie sie to w tym tygodniu to juz raczej marne szanse, a probowalas robic te cwiczenia, lub troche polazic na czworaka ? chcialam kupic przez alegro labum o najwazniejszych wydarzeniach z zycia dziecka , na pierwsze 2 lub 5 lat,ale na nic nie moge sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane czytam was regularnie:) Gratuluje mamusia :) ja mam do was takie pytanko: mam termin na 20 lutego a teraz strasznie zaczely mnie swedzic stopy i rece czy moze ma to ktoras z was albo slyszala cos na ten temat?? czy mam powody do niepokoju?? Prosze odpowiedzcie . Dziekuje z gory pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elenasss - ja uważam, że trzeba zapytac lekarza. I w razie czego chciałabym mieć 2 rodzaje, bo dziecko może nie chcieć pic, albo mieć alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Podczytalam Was trochę i przypomnialy mi się wydarzenia sprzed roku prawie :-) Jestem marcowką 2007. Zyczę lekkich porodow i szybkiego powrotu do formy :-) I zdrowych dzieciaczkow przede wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Jadę do szpitala bo sacza mi się wody od rana, mam nadzieje że coś ze mną będa robic, a nie czekac. Dam znac. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania zycze powodzenia,aby twoje malenstwo bylo jak naszybciej zdrowe w twoich ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania powodzenia, ja tak pojechalam i zignorowali to polozyli mnie na podtrzymanie i twierdzili ze to uplawy, powiedzieli ze dzieki magnezowi dotrwam do terminu no i sie pomylili minelo 3 dni i chlup urodzilam, ale maniu zawsze lepiej w szpitalu niz w domu z tym siedziec, u mnie wszytsko dzialo sie tak bluyskawicznie ze gdybym czekala w domu to bym urodzila w domu bo nie mialbym szans na dotarcie do szpitala nawet najblizszego :) co do swedzenia stop i rak to radze udac sie na badania prob watrobowych bo cholestaza lapie w ostatnichj tygodniach ciazy najczesciej, nie zaszkodzi sie zbadac :) zawsze bezpieczniej sie poleczyc te kilka tygodni niz potem miec problemy.. co do mleka modyfikowanego to faktycznie dziecko moze byc uczulone, ale trzeba wtedy probowac roznych, a lekarz i tak nie zgadnie na ktore mleko jest dziecko uczulone, z reszta jak sie nie ma pokarmu od razu to w szpitalu daja alprem albo bebiko, zawsze cos, ale z pewnoscia pokarm sie pokaze i woda na pewno nie bedzie, ja tez plakalam pzrez dwa dni ze nic nie umiem z tych piersi wycisnac a tak bolalo bo kazali mi na sile wyciskac siare dla malego, a po 2 dniach obudzilam sie w nocy w kaluzy mleka :):):):) i dzis mam za duzo moge karmic blizniaki, herbatka tez pomaga mlekopedna ja pije z herbapolu, podobno wzbogaca pokarm z kladzeniem na brzuszku to nie prawda ze nie mozna, nic dzidzi nie bedzie ale lepiej pzrze kilka tygodni nie kalsc na brzuszek bo moze sie przydlawic, ale moj maly byl 2,5 dnia pod lampa na zoltaczke i co 3 godziny musialam go obracac raz na plecki raz na brzuszek, jedyne co to na brzuszku jak lezal byl spokojniejszy, ale za to \"raczkowal\" potrafil pokonac okrazenie akwarium ze trzy razy tj jakies 3 metry :D:D a co do albumu to pzres;iczne albumy sa z wydawnictwa sw pawel, zerknijcie na stronke tego wydawnictwa tam sa opisy i zdjecia, ja taki amm i jestem zachwycona, ale warto kupic taki na rok a potem kupic nastepny bo w albumie na 5 lat z tego pierwszego roku niewiele jest stron do uzupelnienia a tak to mozna doslownie pamietnik poprowadzic w tym rocznym ale sie upisalam ufff... pozdrowionka, zagladne pozniej:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tilli, elaness-ja tez nigdy w zyciu zgagi nie mialam i nawet nie wime jakie to uczucie:) neska33-niby quinny nalezy do tych mniejszych po zlozeniu. A odczepiliscie kolka?bo mozna zdjac.chyba ze maly bagaznik. katarina-ja wpisuje skonczone. calyzcas myslalam ze skonczone wpisujemy:( AngelikaWroclawianka-gratuluje corci!!!! Ale duza kobitka:) Sylwia-ja tez tak mam ze sie denerwuje po tej historii z Aniat . Tez chcialabym juz ale wiem ze jescze nie czas i lepoiej zeby jescze troszke posiedziala w brzuszku:( Juz niedlugo i bedzie mozna s,mialo rodzic:) anted-odstaw krem. W ciazy jakies takei delikatne jestesmy. Ja mam uczulenie pkarmowwe normalnie ale w ciazy to juz wogole wrazliwa jestem. mania-trzymaj sie!!!!!daj znac po!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dobry czas w dostępie do kompa się skończył, bo synek już przeczytał książkę. Niezły wynik - 1,5 dnia ponad 700 stron. Teraz znowu walczymy o komputer :) Ale na szczęscie jutro wraca do szkoły, bo ferie się skończyły. A wy chyba wszystkie na obiadkach, bo tu pustki. Ja już jestem po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:) gratuluję synka w takim razie...pięknie, że czyta i pięknie, że tak szybko!!! to świadsczy o bogatej wyobraźni dziecka...potrafi się wciągnąć w fabułę. Super! Sama podczytuję Harrego i wiem jak wciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja właśnie się spakowałam. Siebie i malucha . Mam nadziję że kosmetyczkę i dokumenty dopakuję w \"biegu\" jak nadejdzie mój czas. Ja już też mam dość ta zgaga mnie dobija.JUż nie wiem c o mam jeść ale mam po wszystkim. Martwie sie tylko czy będę miała pokarm od razu i czy mały nie będzie musiał głodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia byłam dzis w Vitalii tej hurtowni koło hali targowej ale ceny tam zupełnie nie maja nic wspolnego z hurtowymi. W marketach kupowalam taniej, ale wreszcie dostałam te wkladki laktacyjne i podkladu takie większe kupiłam na pierwsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
o termometrze 1 co slyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane mama--->a masz jakis suwaczek zrobiony bo ja z suwaczka spisuje wczoraj byl ostatni dzien 36 tygodnia dzisiaj juz wpisalam ze zaczelam 37 anted ja mam tak jak twoj migdalek w nocy buszuje a pozniej odsypiam:) angelika -->gratuluje muszsza Ty to masz fajnie :) mania badz dzielna:)🌼 malpeczko a ja te platki to cherios jem tez sa z miodkiem:) dziewczynki a gdzie ziuuutek sie podziewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie czytam lutówki od początku i z tego co widzę dwie początkowe, które były już od końca maja już rozpakowane...hehe...a że ja dopiero co tu się wpisałam...czyżbym miała być ostatnia? Fatum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - dzięki! Wiadomo, że jestem nieobiektywna, ale uważam, że synek jest super! Liczę na powtórkę z drugim dzieckiem :) Danis - ja nawet nie kojarzyłam takiej hurtowni. Zakupy robiłam wAkpolu - koło Estakady. I tam ceny też niezbyt hurtowe. Co do zgagi - to mnie omija. mIłam 2 razy i ledwo rozpoznałam zjawisko, bo myślałam, że po prostu mi niedobrze. Ciekawe co z włoskami mojego dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja głupieję...ta tabelka...najpierw jest Nick a potem tydzień ciąży? czy wiek mamusi? bo ja w sumie jestem 37 tydzien i jak wpisze to w wiek to postarzeje sie o.....13 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - no jak oglądałam Twój blog to stwierdziłam, że nieźle wyglądasz jak na 36 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×