Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

No to ładnie się zrobiłam hehehe:D Poprawiam....(aż się zaczerwieniłam z zawstydzenia) Sylwia - tylko mi teraz prosze nie napisz, że troszke staro wygladam jak na 24:P Oja...ja to czasem namodze:D WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Dublin....15.05..20.02->Wiktor AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli.......24.......Londyn..................18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam jeszcze raz, bo ucięły się nasz dzieciaczki WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Dublin....15.05..20.02->Wiktor AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli............24.......Londyn.............18.05.....22.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocławianka..38..22.01.2008..Kamilka..3820/57.. ......cc Anastazja.39 ......25.01.2008....SYNEK........3780/57.............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku! Ja dzisiaj pękam z przejedzenia. Wyjadłam już prawie wszystko słodkie co było w domu - czekoladki, lody, budyń, kisiel. Fuj! I mam ochotę na jeszcze :( Aż sie boję co zobaczę jak wejdę na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
tez czasami tak mam ale ostatnio tak pilnuje się z żarciem że aż sama jestem z siebie dumna. kolacji niet i staram się nie podżerać slodyczy między. Zastępuje owocami, marchewka. Oszukuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja dziennie musze zjesc cos slodkiego bo inaczej mam nastrój morderczy. A wczoraj jak byłam w szpitalu i wskoczyłam na wagę...ekhmm..zamiast 11kg było 14kg:) Co prawda 11kg mialam w 34 tygodniu wiec od tego czasu i Niunia urosla ale jednak... Nie martw sie slodyczami Po prostu nasze córeczki będą przesłodkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się pilnowac na początku ciąży. Potem samo przestało mi wchodzić, ze względu na brak miejsca w żołądku. A teraz ciągle mam ochote i kursuje do kuchni. Myślę, że to troche chęć nadrobienia, bo przeciez dieta bedzie znacznie uboższa w przyjemności podczas karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! widze ze naskroablyscie troch e:) Sywlia co apetytu to jest duzo jem, dzisiaj moj maz zrobil pizze i ja wiecej zjalam od niego, masara, poniewaz mam juz 17 kg na plusie, alecoz tym bedziem sie martwic pozniej. Dziewczyny tak jak piszecie , krem idzie w odstawke, i zobacze co dalej sie dzieje. danis gratuluje silnej woli, jamialam tak jeden dzien ze odmowilam sobie kolacji :) tilli z tym wiekiem to fajnie sobie wpisalas, hihi, ale nas tu sporo po trzydziestce wiec wtpilas sie w tlum :) katarina , masz racje z tym Migdalekiem, ja piszac nawet napisalm ze moj kot przybral zwyczaje kobiety ciezarnej z tym nocnym czuwaniem, ale po przeczytaniu wykasowalam, zeby nikt sie nie obrazil, po tym jak Malpeczka musiala sluchac glupich komentarzy :( Sylwia,mnie lapala zgaga po kiselu, wiec uwazaj na ten slodki specyfik. Twoj synek ma niezle tempo w czytaniu, alepamietam siebie,ze potrafilam nocy nieprzespac i czytac, ale wtedy byly inne czzasy obecnie takie chlopak to naprawde szczescie. gosiaczek, nastaw sie ze pokarm na poczatkumoze byc w malenkic ilosciach i marny, ale wlasnie wtedy potzeba naszej wytrwalosci i samo zaparcia, i oby wtedy byla przy nas dobra polozna, juz to kiedys pisalam , nasze alenstw polknie kilka kropel i juz sie naje. myszsza dzieki za rade z albumem, zaraz przegladne oferte tego wydawnictwa o ktorym napisalas. Tak mysle zeby juzkupic sobie taka hrbatke, aby zaczac pic od pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - ja raczej nie mam tendencji do zgagi. Poza tym licze na to, że brzuszek sie juz obniża, więc żołądek ma więcej miejsca do własciwej pracy. Wypiłam dzisiaj herbatke z liści malin i nie jest zła. Ja często pijam herbatki ziołowe, więc ich smak nie jest dla mnie zaskoczeniem. Od niedawna wróciłam do picia pokrzywy, bo dobrze robi na układ pokarmowy i ma dużo żelaza. Jutro rano chce iśc na badanie krwi to zobaczę czy mi sie wyniki poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny ale ja mam dzisiaj dzien lenia no strasznie...:(i jakos mi wogole tak slabo:(:(:(i zle jakos:(i wogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina - ja takie dni lenia mam od dawna. Po prostu nie zamierzam sie teraz przemęczać. Ale już niedługo poprawię te nieudolne efekty sprzatania moich chłopaków, bo liczę na to, że dzięki temu co nieco przyspieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - od kiedy stosujesz te kropelki homeopatyczne? I jakie efekty? Ja jeszcze nie kupiłam, ale się przymierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia , ja stosuje granulki pod jezyk, te jedne ktore sa wskazane od 8 m-ca stosuje gdzies okolo 2 tyg., i tu trudno okreslic efekt,poniewaz to przygotowuje miesnie do porodu i tez ulatwia gojenie, wiec zobaczymy pozniej,a te drugie od kiedy dowiedzialam sie ze mam skurcze ale z rozwarciem kiepsko, sa wlasnie na rozwarcie, gdzies okolo tygodnia czasu, i mysle ze najbardziej wiarygodna odpowiedz dam w srode po badaniu,jak sie okaze ze skurcze sa nada bez rozwarcia ( w tej chwili mam na 2 cm) to znaczy ze nie pomogly, , ale zobaczymy. Homepoatia zawsze leczylam sie bardzo chetnie, najczesciej pomaga, choc nie zawsze, wg lekarzy ktorzy sa zwolenikami tego typu medycyny, to jesttak moze ci pomoc, ale nie musi, ale napewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie musze pochwalić, wybaczcie:) Mój mężuś dzisiaj sam kupił piękne drewno, wziął z vana piłę i narzędzia, lakier i papier ścierny i zrobił śliczny przewijak na szafkę z obramowaniem i od razu podstawkę pod wanienkę. A nad tym zawiesił lampkę:D W takich chwilach mam ochotę go ścickać i nie puszczać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli gratuluje meza, i jego zdolnosci, takie chwile sa mile, i dlugo sie je wspomina , super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Anted:) wiesz jak to jest...w piątek z kolegami w pracy dłużej 'się zasiedzieli' ekhm...i burę dostał:) teraz nadrabia hihi A mi dzisiaj Niunia chyba bokiem chce wyjść, czasami się zastanawiam czy nie ma 4 rąk i 5 nóg bo kopie gdzie popadnie w kilku miejscach na raz:D dzięki bogu na usg były 2 nóżki i 2 rączki...inaczej bym zdziczała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kopania mojego malenstwa, to teraz albo ruszami sie caly brzuch, albo pod piersiami wystawia swoje nozki,smieje sie wtedy ze gilgocze go po pietkach, wtedy jedna nozke chowa i wystawia druga :), oj nie moge sie juz doczekac mojego malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted:) ty juz tuz tuz:) 2 cm rozwarcie juz masz wiec tylko chwila moment... Ja sie smieje wtedy kiedy drapie ja w pupe (to chyba pupcia:)) a ona wypina jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znow sie rozpisalyscie ze ciezko nadrobic haha Ja chyba zaczynam miec skurcze, czuje taki bol jak na okres, wiec to chyba to. Dzisiaj poszlam na spacerek nad morze i jak wrocilam, myslalam ze wyzione ducha. Strasznie slaba jestem. Ale coz chyba tak juz bedzie, w koncu to nasz final... Andzelika gratulacje! Spore to twoje malenstwo. wdze ze mamy pol na pol porodow naturalnych i cesarek. Ja sie wczoraj spakowalam, jutro ide do szpitala na Ktg, tak kontrolnie moja lekarka mnie wysyla. Ciesze sie bo zawsze bede spokojniejsza... Trzymajcie sie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Ja jak rano położyłam się po 9 to przed 11 zasnęłam i o 13 wstałam.W sumie spałam przez całą noc 5 godzin,ale wyobrażcie sobie że ku mojemu olbrzymiemu zdziwieniu dziś czyję się użo,dużo lepiej:):):) Najdziwniejsze i najwspanialsze zarazem,że chyba moja miednica rozszerzyła już się maksymalnie i przestała,bo bolec boli ale już nie az tak mocno:)...no i zatoki mi dziś niedokuczają. Śmieję się dziś,żartuję i tyle w domku miałam siłę porobić:) Śmieję się do męza,ze to taka cisza przed burzą. Sylwia-dokładnie o to samo mi chodziło,ale niechciałam pisać wprost.Cały czas martwi mnie mój synek i jestem wrażliwa kiedy tylko duzej go nieczuję,ale po tym co aniat przeżyła to wpadam w histerie jak go dłużej nieczuję.Tak bardzo się boję i chcę go już miec przy sobie. Herbatka z liści malin stoji u mnie już od miesiąca na półce.Napiłam się kilka razy ale tak mi się dluży oczekiwanie do tego porodu a ona mi tak niesmakuje,że narazie zdobi tylko parapet w kuchni. chyba jednak powrócę do jej picia a co do termometra to równiez uważam,że szpital powinien mieć ale co zrobić...jak myszsza leżała w szpitalu to nawet strzykawki i leki musiała mieć swoje,paranoja co?A tej żółtaczki szpitalnej to też strasznie się obawiam,to teraz jest takie częste:( tilli-rzeczywiście poranki są najlepsze równierz u mnie pod względem samopoczucia chociaż mam poważne problemy z obracaniem się i tylko na lewym boczku mi najlepiej to jednak brzuszek najczęściej mięciutki i tak jakby go niebyło. a takiego lokatora to również pozbylabym się! Hehehe...trafna uwaga:)Niedługo łóżka trzeba będzie mieć swoje do szpitala!Chciałabym wrócić ze szpitala szybciutko do domku pod warunkiem że synek zupełnie zdrowy,więc to chyba fajnie ze będziesz miała taką szansę. Gratuluję takiego zdolnego męzczyzny!:) Nooo to nadrobiłam,a było sporo do czytania.Gdybym niepisała i czytała na bierząco to nic bym niezapamiętała tyle tego było. A moje serduszko cudownie fika koziołeczki:)...czasem zaboli no ale cóż:) Coś jeszcze chciałam Wam napisac ale juz mi z głowy wyleciało...hmmm Jak Wasze maleństwa zaczną się tak bardzo intensywnie wiercić to tez Wam tchu brakuje? anted-z odstawieniem kremu dobry pomysł.Mam koleżanke,którą w ciąży co chwila jakiś kosmetyk uczulał i musiała odstawić a po ciązy uczulenie jak reką odjąć i znów wszystkiego mogła używać. Oj anted całą prawde ukazałaś o tych naszych szpitalach w kilku słowach,ja równiez gdzie się nieruszę to muszę prywatnie bo niechcę lub nawet niemogę tyle czekac na wizytę.To my obie mamy się stawić 30.01 do szpitala,ciekawe czy z nich wrócimy do domków?! myszsza-poczekaj jeszcze chwilunie a będziesz tyle z nami miec wspólnych spraw a czasu brak na siedzenie przy kompie:) Najwazniejsze,że u ciebie wszystko dobrze a my Ci tak juz zazdrościmy,że masz Tadzia przy sobie:) mania-TRZYMAMY KCIUKI!!! Mam nadzieję,że z dnia na dzien synek apetyt będzie mial coraz to lepszy!Pozdrawiam:) Paty-to wspaniale,że tak cudownie znosisz ciąze,gratuluję Ci serdecznie!Pewnie dziwisz się o co nam tu chodzi z tym marudzeniem ciągłym,co?Oby tak do rozwiązania:) nela-oscypek w ciazy absolutnie odradzam!!!Tak przynajmiej czytałam. katarina-odpoczywaj bez wyrzutów sumienia,bo za chwilkę czasu na siusiu miec niebędziesz miała,jak maleństwo urodzi się:) Kto jak to ale Ty to juz się wystarczająco w ciąży natyrałaś do upadłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!:) Po pierwsze - gratulacje dla Angeliki, kolejnej dumnej i dzielnej mamy!:) Wszystkiego dobrego życzę Twojej córci!:) Ja dziś cały dzień przeleżałam w łóżku. Pogoda do niczego, pochmurno i miałam lenia giganta. Zmusiłam się tylko do zrobienia obiadu, choć z chęcią wcale bym nie zaglądała do kuchni. Mój synuś też już ledwo mieści się w brzuchu, a jego harce coraz częściej sprawiają mi ból. Jestem już zmęczona ciążą i chętnie bym urodziła:) Najgorzej się czuję, gdy nie mogę zasnąć, bo mały wariuje, a zgagi mało mnie od środka nie spalą. Najadam się wtedy Rennie, popijam mlekiem i czekam. Oj, chyba nie za szybko się wyśpię. Moja Marika była bardzo płaczliwa i często się budziła, pierwsze 5 miesięcy byłam na skraju załamania, bo ciągle musiała być przy cycku i nie dawała mi spać. Ciekawe jak będzie z synusiem? Może ulituje się nad biedną matką i będzie cudnie spał?:) A cóż to za homeopatyczne granulki ułatwiające poród? Mogę prosić o nazwę? Z chęcią bym sobie kupiła. Anted, czy doszedł do Ciebie mój mail? Mogę prosić o tę listę z telefonami? Uciekam do wyra wygrzewać młodego;) Buziaki Dziewczyny, trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - no masz się czym chwalić :) Malpeczka - a po co idziesz do szpitala 30? Pewnie pisałaś, ale nie pamietam. Dziewczyny ja już dzisiaj uciekam, bo jestem okropnie śpiąca. Ale jutro nie ide do pracy, więc bedę miała czas na pogaduszki. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mialam (moze nie uwierzycie) pierwsza zachcianke w ciazy, taka meeeega mega wielka, ze zmusilam Tomka do pojechania do sklepu, myslalam juz ze to mit! a jednak... A teraz sie zajadam zielona papryka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie Tilli:) Na koniec ciąży dopadły cię zachcianki!:) Będziesz miała choć jedno takie wspomnienie, chyba że jutro wymyślisz coś innego:) I tak samą tą paprykę wcinasz, czy z jakąś kanapką? Ja natomiast od kilku dni mam strasznie wielką fazę na takie domowe ciasto drożdżowe z kruszonką. A może któraś z was ma jakiś sprawdzony przepis na drożdżowe, które zawsze wychodzi? Ja uwielbiam piec ciasta (naprawdę wychodzą mi super), ale z drożdżowym miałam parę razy spięcie - chyba mnie nie lubi:) W czwartek mamy Tłusty Czwartek, więc może się zmoblilizuję i upiekę. Faworki będę robić na pewno, bo idą u mnie jak burza:) Wszystkie poszłyście spać? Ja coś sie ożywiłam, pewnie od tego całodziennego leżenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn-ja tak czuję się codziennie(wyjątkowo oprócz dzisiaj)od jakiegoś czasu:(Fajnie się trafiło u Ciebie,że masz juz córeczkę a teraz synek będzie.A będziesz miała kogos do pomocy po urodzeniu czy będziesz sama??? Sylwia-idę do szpitala,bo umówiłam się z tym moim lekarzem na ktg a on akurat ma wtedy tam dyżur i kazał mi byc po 15,więc liczę się z tym że moze mnie już tam zostawić,bo wkońcu to tylko tydzień do terminu porodu.Jak mnie zostawi a niebęde rodzić to pobiegam w nocy po schodach,bo niechcę tam leżeć niewiadomo ile. tilli-no to smacznego!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpeczko nie wiem, czy tak fajnie, bo córcię rodziłam przez cięcie cesarskie i kompletnie nie wiedziałam co to znaczy skurcz i ból z nim związany. Teraz niby też ugadałam się z moim ginekologiem (moim kolegą), że zrobimy cięcie, ale mam ostatnio wątpliwości. Może lepiej byłoby urodzić siłami natury, bo raz - poczuję w końcu jak to jest;), dwa - szybciej dojdę do siebie i będę bardziej mogła zadbać o synka. Przy porodzie mojej córci zrobili mi bardzo ładne cięcie, super się zagoiłam, a blizna była niemal niewidoczna. Ale wtedy to nie było życzenie, a wskazania kardiologiczne - serducho mi nawalało w ciąży. Teraz jestem sama w domku (z córką), mój mąż miał wrócić z kontraktu w sobotę, ale okazało się, że jeszcze go tydzień przytrzymają. Mam nadzieję, że ja zdołam z brzuchem poczekać na niego, bo inaczej mogę mieć problem ze znalezieniem opieki dla mojej Mariki:) A jeszcze psa mamy i królika, więc nimi też ktoś musi się zająć. A po porodzie to mąż mi będzie musiał pomagać, no i z chęcią też pomoże moja 10 letnia córka:) Później w marcu on wyjeżdża znów na kontrakt, za to przyjeżdża z Niemiec moja mama na 2 miesiące, więc jakoś dam radę ze wszystkim. Teściowa też się zapowiada z wizytą na parę dni (jest z Łodzi) od razu po porodzie, fajnie by było, bo to równa babeczka, a pomoc mi się przyda (choćby głupie ugotowanie obiadu). Małpeczko, może faktycznie będą cię chcieli zatrzymać? A to chodzenie po schodach to pomaga w rozwarciu - więc możesz pochodzić po nich troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×