Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Ale to, że będę miała parkę, to faktycznie fajnie:) Chociaż z drugiej córci też bym się cieszyła jak głupia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia w RedLowie nie trzeba przynosić swojego termometru zapytałam sąsiadkę rodziła w tym szpitalu. Ma synka 4 miesięcznego więc nie wierzę aby aż tak się zmieniło przez 4 miechy. Dziś poleniuchowałam, a jutro znowu odnowa Mysia wraca do przedszkola zatem pobudka o 7.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Sz, przepraszam cie , za zaleglosci, juz wpisalam twoje dane,porozsylalam dziewczynom nowe tabelki z twoim numerem telefonu i tobie rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wsztsko przeczytalam i juz nie mam sily pisac. Nadrobie jutro:) dobrej nocywszytskim bo padam na mordke i ide do lozia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna sz podaje nazwy tych granulek homeopatcznych arnica montana 9ch - to sa te przygotowujace miesnie do porodu i 1 x dziennie 5 granulek pod jezyk, mozna brac od 8 m-ca caulophyllum 5 ch- na brak rozwarcia , 2x dziennie po 5 granulek,zalecane od okolo 8 dni przed terminem porodu. dziewczyny ide sie polozyc, wzielam juz prysznic, a cos mi kregoslup nawala, jak sie poloze napewno bedzie lepiej. pa ,dobranoc, moze odezwe sie jeszcze pozniej spijcie dzisiaj spokojnie kochane do samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn-super..taka córa to napewno mamusi coś pomoże przy małym braciszku:)Dobrze,że tym razem będziesz miała pomoc w męzu i mamie....no i super,ze taka zdowolona z teściowej jesteś,bo z tymi teściowymi to różnie bywa:) mamba-bidulko:)dobrej nocki:) Jeśli chodzi o szpital w Redłowie to również wydaje mi się,że taki sprzęt jak termometr to mają:) Ja zabiorę termometr dla siebie,bo widziałam jak oni wycierają te termometry po każdym pacjencie jak ostatnio moja mama lezała w lipcu w szpitalu i teraz mój tato. Echhh...niebędzie tak żle w tym Redłowie dziewczyny...zobaczycie:) Ja napewno Wam wszystko napiszę jesli będe pierwsza i obym byla pierwsza:) Dziś po takim dniu to oze jest szansa na lepszy sen....chociaż jeszcze wcale mi się spac niechce,ale tak za godzinkę spróbuję się położyć i zasnąć.Na jutro zaplanowałam sobie małą wycieczkę,więc mam nadzieję,że tak jak dziś sampopczucie będzie lepsze. Tak cosik czuję,że ból odpuszcza i samopoczucie mam lepsze,bo organizm pozwala mi sił teraz przed porodem nabrać:) Kolorowych snów dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 Anna Sz, przepraszam cie , za zaleglosci, juz wpisalam twoje dane,porozsylalam dziewczynom nowe tabelki z twoim numerem telefonu i tobie rowniez ja nie dostalam nowej ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!1 moje spanie juz sie skonczylo :), ach trudno, ale ide poleze i poogladam tv. papa a co do termometrow, to caly czas nie moge sie zdecydowac na termometr dla dzidziusia , nie wiem jaki jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn to jesteśmy w tej samej sytuacjii. Ja też mam 10 letnią córeczkę a teraz chłopczyk. dziewczyny czy to możliwe że sączą mi się wody bo już od wczoraj leci mi coć tak nad razem i dziesiaj w dzień też taka mokra wkładka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do termometru to juz kiedys pisalam ze kupilam taki do ucha i jest rewelka, a co do smoczkowego musisz wziasc pod uwage ze twoje dziecko moze nie lubiec smoczka, moje pomimo ze karmione butla nie utrzyma smoczka w buzi nawet pzrez kilka sekund:> gosiaczku to sa wody i nie daj sobie wmowic konowalom ze nie, beda ci mowili ze to sa uplawy, mnie sie zaczelo tak 5 dni pzred porodem, i tylko cieklo nad ranem, z nocy a w dzien nie, takie pzrezroczyste ale lepliwe cos :> to byly wody, ale do ostatniej chwili lekarze utrzymywali ze to uplawy :/ w sumie to nic groznego bo jak lezalam to wiekszosc kobitek tak miala ale to zwiastun bliskiego porodu, oczywiscie jak bedzie kilka dni tak sie utrzymywac to zglos sie do lekarza bo zad uzo to tez tak nie moze byc :) pozdrawiam w nocy-ja karmie :) wczoraj o tej porze bylo tutaj tak gwarno a dzis wszystkie spicie, ale to dobrze wyspijcie sie bo potem nie jst ciekawie ze spaniem :>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana !!! wstalam dzisiaj nawet wyspana, moje chlopaki mnie obudzily,cala trojka, kot zaczal domagac sie jedzenia, zaraz po nim,maz juz szykowala sie do wyjscia,i na koncu ,Mateuszek zatrzepotal brzuszkiem, wiec chociaz uda mi sie ogladnac program mamo to ja. Maz dostal zlecenie zakupu chlebka, a znajac go napewno kupi cos jeszcze dobrego :) myszsza piszesz o tych wodach, sama juz nie wiem, jak bylam na wizycie 23.01, to akurat nic takie nie bylo, ale mialam tak jak szlam 3.01, i wtedy za pomoca usg sprawdzila i powiedziala ze poziom wod jest ok, wiec uplawy, ale to bylo dawno. a teraz po prawie miesiacu moglo cos sie zmienic, ja tez znajduje takie mokre plamy, dzisiaj tez, ale czy one sa duze, u mnie to tak gdzies 3 cm na 2, taka raczej plamka niz plama. ale jak jest tak jak piszesz to raczej powinnam sie cieszyc , ja chce juz :) buziaczki dla Tadeuszka gosiaczek i Anna Szn,udaly sie wam te parki, a to naprawde nie wszystkim sie udaje, No Sylwia tez dobrze, ale np. moj brat ma core 13 lat i teraz ma 8 m-czna druga, kocha ja i nie narzeka, ale marzyl mu sie chlopak, mojej kolezanki maz przecinal pepowine drugiej corce z mysla ze to syn, ale tutaj przez lekarza, ktory 3 razy potwierdzal plec , ze to chlopak. wydaje mi sie ze mam mniej skurczow i rzadziej boli mnie brzuch niz jeszcze 2 tyg. lub tydzien temu, a chyba powinno byc odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza dzięki też myślę że to wody bo coś za dużo tego na upławy tym bardziej że to wodniste. teraz to juz ciągle mam tam mokro to znaczy że ciągle się saczy bo wczesniej to jak pisałaś tylko nad ranem. Jak tak bedzie dalej to zadzwonie do gina bo wizyte mam dopiero w sobotę. ja wczoraj też długo potem siedziałam a że nikogo nie było to se poszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika gratuluję Kamilki 🌼 Dziewczyny a ja mam nowy problem :( Zuzia charczy, myslałam na początku że ma katar, ale obserwuję i nie ma. Charczy mi czasem przez sen lub jak je:( nie wiem czemu i martwi mnie to. Dzwoniłam dziś do położnej z pytaniem czy nas odwiedzi, więc trochę jej nie podrodze, ale postara się wybrać...no zobaczymy. Mam doła takiego dziś, że nie wiem :( ojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Jestem juz po badaniach krwi, pysznym śnaidanku i mam mnóstwo energii, więc chyba zabiorę się za porządki. Co do tej płci drugiego dziecka to liczę na to, że lekarze się nie pomylili i rzeczywiście będzie dziewczynka. Ale bardziej ze wzgledu na moich chłopaków, bo oni bardzo chcą. Ja nie miałabym nic przeciwko drugiemu synkowi, bo chłopcy sa naprawde fajni. A jeśli chodzi o pomoc starszego dziecka to ostatnio sie nieźle uśmiałam. Bylismy z synkiem u mojej mamy i on coś powiedział o uczeniu się przewijania dziecka. Pytam go ze zdziwieniem - chcesz sie tego nauczyć? A on na to zupełnie szczerze i z przekonaniem - no chyba bedę musiał! Nie wiem skąd mu sie to wzięło, bo wcale nie rozmawialiśmy o konieczności pomocy z jego strony, ale fajnie, że nie jest nastawiony negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted ja pisalam o wodach ale mnie wtedy z rana to cala podpaska mokra a czasami dwie wiec mowie o takich ilosciach nie o pojedynczych plamach ;0 lula nic sie nei martw ja tez myslalam ze ma katar i wogole czemu tak wlasnie charczy okazuje sie ze w jego pokoiku tylko ma te odglosy wiec to raczej z powietrza, u nas w calym mieszkanku jest troszke chlodniej poza jego pokojem i na to wychodzi ze tam jest sucho i charczy moze twoja ma tak samo, Tadzio u nas w sypialni odzywa, a znowu jak mu zchlodzilam pokoj to jak spi to marzna mu raczki i sama nie bardzo wiem co lepsze, na razie szukam zlotego srodka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza no wlasnie rozmawialam z kolezanka i jedna i druga i one mowia ze to normalka te charczenie ;) moze polozna zajdzie to podpytam, jaknie to podpytm w czwartek bomamy do poradni preluksacyjnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myssza dzieki za podpowiedz, wlasnie o to mi chodzilo, czy to takie male plamki czy powazniejsza ilosc, czyli w mojej sytuacji nie ma nawet o czym dyskutowac :) Lula z tym charczeniem, to nic ci nie podpowiem,z mojej strony to napewno bylby telefon do pediatry,ale jak widze dosawiadczone mamy cos wiedza naa ten temat. Dzisiaj w programie mamo to ja, pokazywali jak przwijac takiego maluszka, i uczuli, aby nie podnosic dziecka za nozki, ani obydwie naraz ani za jedna, po to aby pod pupe podlozyc pieluszke lub ja wyjac, poniewaz wtedy mozemy spowodowac problem z bioderkami, trzeba malenstwo przewracac na boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula - dobrze, że doświadczenia innych mam Cie uspokoiły. Anted - ja jak oglądałam kiedyś ten sposób na przewijanie, to byłam zaskoczona, bo pamiętam jak w szpitalu uczyli, to podciaganie nóżek do góry to był standard. Dziewczyny w Gdyni dzisiaj piękne słońce. I widać lepiej moje brudne okna. Szczerze mówiąc to mam ochote dzisiaj umyć, ale jeszcze tydzien poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam u styczniówek ;) zgodnie twierdzą, że to normalne i że nie ma co panikować :) Moja mała je coraz więcej i widzę że rośnie :) w szpitalu śpioszki na 56 były trochę za duże a teraz proszę są akurat ;) Już nie mogę się doczekać jak wszystkie urodzicie :) A moja królewna końćzy dziś 3 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle ten czas leci! 3 tygodnie to już taki fajny maluszek. A jak Zuzia sypia w nocy? Często sie budzi? Myślę, że większość z nas już też nie może się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE ja dzisiaj rowniez jakas wyspana zaraz ide obiadek robic i moze cos posprzatam z tym saczeniem ja tez tak mam wczesniej mialam strasznie duzo poszlam do gin powiedziala ze to inekcja dala mi globulki pomogly...teraz ich nie biore a tu znow sie ze mnie leje najczesciej nad ranem wstaje z lozka i chlup a pozniej przez dzien juz tego tak nie czuje... wczoraj juz nie pisalam bo pozno wrocilam od znajomej ktos jej namacil w komputerze i zalozyl jej haslo i bidulka nie mogla wejsc na koputer i nie wiedziala co zrobic ale juz naprawilam:) ktos tu pisal o papryce...ja od 2 dni normalnie zajadam sie surowa papryka z sola dotego kanapka z maslem ale nie koniecznie:Pmniam czekam tak na moja mame ktora ma przyjechac 13 i odrazu nastepnego dnia chcialabym urodzic i poprzytulac maluszka Artur tez coraz czesciejmowi ze juz by chcial miec Filipka na swiecie i wozic go samochodem:) ale ja jeszcze musze poczekac a mam jakies przeczucie ze tu niedlugo bedzie fala rozpakowaniowa:P dziewczyny szykujcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam telefon od swojej dyrektorki,ze jedzie, nawet sie nie spytala jak sie czuje i czy moze, tylko poprostu stwierdzila fakt, jak jestem wkurzona. to nie jest czas na takie wizyty, trzymajcie zamnie kciuki,aby szybko minelo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula:) a moze nawilzacz powietrza by sie przydal? albo starymi metodami mokry recznik na cieply kaloryfer Mi wczoraj cisnienie podkoczylo przez tesciowa...tak jak lubie ja bardzo to wczoraj przesadzila. od 6 miesiecy bylo uzgodnione ze 15 lutego moja mama przyjezdza do londynu na 3 tyg pomoc mi a potem tesciowa. Moja mama sobie ladnie kupila bilecik jak byly po 1zl i ma wszystko gotowe a tesciowa nic...jak jej zadzwonilismy wczoraj ze chyba czas zeby kupowala bilety bo one coraz drozsze...to ona na to zebysmy jej kupili...ehh..troszke mi sie glupio zrobilo bo ja nie mam 700 zl. zeby wydac teraz na bilet...i teraz tak glupio wyszlo... Trudno...najwyzej nie przyjedzie, ja wierze ze sobie poradze:) co do cieknacych wod...ja nie wiem...ale mi sie wydaje ze chyba czopik mi zaczal odchodzic...bo nigdy takich uplawow nie mialam..a to takie kleiste, wlasnie nad ranem i inny zapach ma..i jak sie dotknie to sie mozna przyczepic:P wiem wiem...niesmaczne.. ale trudno mi cos wywnioskowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Zuzia wstaje 3,4 razy w nocy, je i zasypia spowrotem.Najśmieszniejsze jest to że nie budzi nas płaczem tylko sobie stęka ;) i tk coraz głośniej żeby matka wstała :D w nocy płakała nam raz przez ten czas co jesteśmy w domu. anted a po co do Ciebie ona przyjeżdża? tilli wyczytałam, że lepsze ręczniki niż nawilżacz więc stosujemy :) no nic zobaczymy, najważniejsze że to nie katar... Nie martw się, poradzisz sobie, ja od powrotu ze szpitala jestem sama, bo mąż pracuje i nie mógł wziać urlopu a moja mama jest za granicą i przyjeżdża 2 lutego - miała przyjechać na mój poród.hehe Tak więc radzę sobie sama do 19 ;) od 19 jest mój mąż :) idę sprzatac choć lenia mam jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - no to nie zazdroszczę. Co za babsko - nawet nie spytała. Tilli - ten czop to raczej rodzaj galaretki, więc może to jakieś upławy związane z infekcją? Lula - skoro Zuzia nie płacze, to musisz bardzo czujnie spać, żeby wyłapać moment wybudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dlugo mnie nie bylo ale jakos mialam problemy w domu z D znow i nie chcialam Wam truc. juz jest ok ale zobaczymy na jak dlugo. elenasss ja mam wlasnie taki wozek co wkleilas linka, tylko inne kolory razem z nosidelkiem. moja siostra tez ma taki i w sumie nie mam porownania co do innych ale ten nie sprawial prpblemow :) jesli chodzi o bole iglowo dolno brzuszne to tez mam caly czas juz. pocieszam sie ze moze to juz tuz tuz. ze moje szczescie tak pcha ta glowke juz na swiat..... tilli ciesze sie bardzo z \"a nie mowilam\" naprawde. bardzo sie przyda kasa :D neska ja tez mam problem z rozstepami..... :O:( jak mialam 18 lat zachcialo mi sie brac tabletki anty i po nich mi troszeczke w szybkim tempie urosly cycusie. i jak sie zobaczylam w lustrze to dopiero ryk byl. 18 lat i juz brzydkie piersi. z czasem to zjasnialo wiec nie bylo tak zle. a teraz mam 23 i moje rozstepy na cycusiach wygladaja jak promienie sloneczka, cale piersi mam bo mi sie teraz zrobily mimo smarowania :O. na szczescie moj D mnie pociesza i nie steka ze mam brzydkie czy cos bo bym go w dupe kopnela. a ostatnio to na udach zauwazylam, no w sumie ciezko by bylo ich nie zauwazyc :O na udach z boku. a ja taka sierminga smarowalam tylko z tylu a rzadziej z przodu. no to mam na koniec ciazy mi sie przytrafilo. ale to pewnie od tej czekolady, ja potrafie zjesc trzy kit katy naraz. strasznie jestem lakoma na slodkie, nie moge sie powstrzymac. moze gdybym mniej jadla tego to by mi tak uda nie urosly, ale to nic. raz sie zyje. moze kiedys bede taka super bogata i sobie laserowo usune :p Angelika Wroclawianka gratulacje dla Was 🌻 dalej nie mam sily nadrabiac..... :O gosiaczek, tilli, Katarina ja tez mialam i mam takie chlusniecia (Katarina spodobala mi sie ta nazwa :P) i dalej mam moze to rzeczywiscie wody, mam tak jak tilli opisywala..... ehhh zobaczymy. to i tak juz niedlugo :) lula mojej siostry synek tez tak charczal.... ale zesmy sie strachu najadly. a to normalne, dzidzia kssztaltuje swoja krtan, wszystko sie rozwija i mysle ze dlatego tak.... anted Ty to sie masz z ta dyrektorka.... :O ostatnio chyba tez Cie nawiedzila..... :O szybkiej wizyty zycze ;) tilli tesciowe to potrafia pomieszac.... :O moja tesciowa trabila od miesiecy ze ona zaraz po porodzie przylatuje na miesiac! a teraz (to pewnie po tych 2,5 tyg nudow jakie przezyla u nas w okresie swiatecznym) dzwoni i mowi ze ona moze dopiero po 18 lutym :O gdzie ja moge w kazdej chwili teraz urodzic.... i ze na dwa tyg, no 1,5 tyg..... takie cos. a ja sie wkurzylam bo: po pierwsze powiedziala ona mojej mamie przez telefon ze potrzebna mi bedzie FACHOWA pomoc i dlatego ona pierwsza przyleci na miesiac, ona jest polozna i dlatego powiedziala ze fachowa, mojej mamie sie glupio zrobilo, no ale dobra. no i moja siostra kupila bilety rodzicom na 14 marca na dwa tyg, tak akurat na wielkanoc tez. po drugie: moje kolezanki tak planowaly przylot zeby im pasowalo z sesjami i zajeciami, a ze jedna dwa kierunki studiuje to ciezko bylo ustalic, druga pisze prace teraz, no ale uzgodnily ze 21 lutego przyleca i to na 4 dni. one sa jak rodzina dla mnie, znamy sie 17 lat. duzo razem przeszlysmy. no i kupily bilet a moja tesciowa wlasnie po tym zapowiedziala kiedy moze :O i powiedzialam D zeby powiedzial ze moje dziewczyny przylatuja wtedy i wtedy i zeby po nich przyleciala. wiem ze to tak glupio wyglada, ze tesciowa jakbym wyganiala ale kurcze rozczarowalam sie tym ze najpierw gada jedno a pozniej drugie. i w ten sposob po porodzie bede sama z D, mam siostre jeszcze ale ona w innym miescie. ale jak nie bedziemy dawac rady to mam dzwonic po moja mame i ona na tydz by przyleciala. ALE moja mamusia pracuje w Niemczech, sprzata w domach, wiadomo legalne to to nie jest i nie chce zeby przeze mnie stracila prace. nie moze sie tak zwalniac tu na tydz tu na dwa pozniej no bo sobie znajda inna osobe na jej miejsce... no i dlatego sie wkurzylam. dodam ze mam spoko tesciowa, wyluzowana itd, mozna pogadac ale tu akurat mnie wyprowadzila z rownowagi, bo gdybym wiedziala to bym wczesniej mamie bilet kupila. no a jesli chodzi o kupno biletow to my zawsze kupujemy, ale rozumiem ze to jest wydatek, bo jest i to dla kazdego no ale zem sie rozpisala i mialam nie gledzic a jednak objechalam wlasna tesciowa :O ale wierzcie mi ze sie wkurzylam i to bardzo. ide sie \"przewinac\" bo znow to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to widzę, że Twoja teściowa troche namieszała. No ale widze, że możesz liczyć na pomoc wielu osób, co w przypadku mieszkania za granica nie jest łatwe. Ja za to nie mam ochoty na wizyty różnych bliższych czy dalszych osób po powrocie ze szpitala. Mam zamiar sobie radzić sama. Właśnie jestem na etapie gotowania i mrożenia, żebyśmy byli samowystarczalni. No cóż, może się tez okazać, że pomoc mamy i teściowej będzie mi jednak na tyle potrzebna, że sama o nią poproszę. W sumie zabrałam się za sprzątanie, ale ruszam sie jak mucha w smole :) i efekty na razie znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lula chyba mamy podobne dzieci :D:D:D moj maly to nawet nie wiem jak placze bo tylko delikatne dzwieki wydaje jak go podenerwuje, niestety o jedzonko sie nei upomina chociaz coraz czesciej sie wierci jak jest glodny, dla mnie to troche malo wygodne bo w nocy musze sobie budzik nastawiac bo ja moglabym cala noc pzrespac a on by sie nei upomnial hihihi generalnie jest kochaniutki i cichutki, z tym charczeniem utwierdzilas mnie w pzrekonaniu ze to normalne bo tez sie obawialam, juz myslalam ze go pzreziebilam :/ Tadzio uwielbia sie kapac nie wiem po kim to ma hehehe ja sie boje wody a tata to raczej nie lubi :>, co do ciuszkow to niestey moje malenstwo jest za malutkie na wiekszosc z 56cm ale tez przybiera widac jak mu brzuszek rosnie no i ze wiecej pije :) lula a czy twoja mala ma tez krostki na brzuszku?? bo w szpitalu tadzio mial to pani doktor kazala zmienic oliwke ale nei zdazylam zauwazyc czy to od oliwki bo pod lampami sie wygrzal i mu znikly a teraz w domu znowu dostal i jzu nie wiem kolejna oliwka i nie taka :/ ktoras pytala mnie o album moj pierwszy rok sw pawla to ten faktycznie dostalam, chociaz ja mam juz dawno kupiony i zapisany inny ktory tez moge polecici i kupilam go na allegro nazywa sie \"moj pierwszy rok-pamietnik dziecka-najdrozsze wspomnienia\" wydawnictwo elzbieta jarmołkiewicz jest bardzo ladnie wykonany i ma mnostwo stron pamietnikowych z czasu ciazy a druga polowa to wlasnie jest o narodzinach odwiedzinach prezentach i rozwoju dziecka az do pierwszych urodzin mnie sie on szalenie podoba a dalam za niego jakies 23zl jak bedzie jeszcze aktywny link do tej aukcji co go kupilam to podesle ale watpie bo ja go amm juz od lipca :D z tego co wam moge polecic dla dzieciaczka to karuzelka babymix z projektorkiem i lampka, podobno dzieci reaguja na takie zabwki dopiero po misiacu a moj ma tydzien i jest nia zauroczony sam sie domaga zeby ja wlaczyc :D:D:D a co do pzrewijania to nawet by mi do glowy nie przyszlo zeby dziecko podnosic za nozku :/// wydawalo mi sie to naturalne ze sie podnosi pupe a nie ciagnie za nogi :>:>:> ja mam troche problem co robic tak na parwde z tym pepuszkiem i jak czyscic twarz i oczka malemu czekam na wizyte poloznej w srode to moze mi wszytsko pokaze, u tadzia pepuszek juz ladnie zaschniety wiec chyba lada dzien odpadnie ;d a co do mnie to dziewczyny mam na zbyciu oryginalnie nierozpakowane tantum rosa 10 saszetek moze ktoras reflektuje za 32zl :> mnie sie to wcale nie przydalo bo w szpitalu nie bylo warunkow do stosowania z reszta mnie nic nie bolalo wiec nie bylo potrzeby a teraz to ja jzu zagojona tylko troche sie odparzylam od tych pieluch belli ale kremik dla dziecka uzylam i jzu dobzre :> dobra zmykam powoli bo chce jeszcze pouzupelniac zdjecia swieze na blogu tadzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×