Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

................................♥♥_♥ ……………………♥♥♥__♥_♥♥♥♥ ………………….♥♥__♥♥_____♥ …………………♥♥♥_♥__♥_____♥ ………………..♥♥♥♥_____♥♥___♥♥♥♥♥ ………………♥♥♥♥♥______♥♥_♥_____♥ …………….♥♥♥♥♥_______♥♥_______♥ …………….♥♥♥♥♥_______♥_______♥ …………….♥♥♥♥♥♥_____♥_______♥ ………………♥♥♥♥♥♥____♥______♥ ………………..♥♥♥♥♥♥♥♥_______♥ …♥♥♥.................♥♥♥♥♥♥♥_♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥.................♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥.................♥ ….♥♥♥♥♥♥................♥♥ ……♥♥♥.....♥.............♥♥ …………………♥........♥...♥ …………..♥♥♥♥..♥.....♥ ……….♥♥♥♥♥♥....♥..♥♥ ……..♥♥♥♥♥♥♥......♥♥ ……...♥♥♥♥♥...........♥ ……..♥♥♥..............♥ …….♥...................♥ ………………………♥..♥ ……………………….♥♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAłPECZKO:*:*:* wczoraj poszlam z filipkiem do kolezanki i jak wracalismy to deszcz nas zlapal:/ moj Filipek zasypia sam w lozeczku kolo 21 i spi gdzies do 4 rano a pozniej o 6 sniadanko o 7.30 znowu i do 10.30 spi wczoraj zlozylam papiery o becikowe bo przyznali mi juz child tax credit mam nadzieje ze zdazylam i mi wyplaca:) teraz 9 maja bedziemy wiedzieli co z mieszkaniem czy w cunsilu nam pomoga czy bedziemy musieli sami cos wynajac i dopiero po 9 bede mogla bilet do domciu kupic strasznie sie ciesze:):):) teraz 3 maja mam urodzinki i zaprosilam znajomych z dziecmi na ogrod zrobimy sobie grila mam nadzieje ze moja wspaniala wspollokatorka nie zepsuje nam zabawy.... aaa ja Wam nie pisalam :) w ta sobote umowilam sie z 2 dziewczynami ze dzieci zostawiamy z tatusiami a my idziemy sie bawic...noi tak zrobilysmy:):)poszlysmy na dyskoteke wytanczylysmy sie ak glupie bylo super Artur siedzial i czekal az wroce a wrocilam o 3.30:) a w niedziele zabral malego rano na spacer zebym mogla jeszcze pospac w spokoju.....cos mu sie zmienilo bo od tej wlasnie soboty jest calkiem nie do poznania mowi do mnie slonko kochanie przytula sie jak jestem zla to mnie uspokaja(wczesniej to by mnie jeszcze tylko podkrecal zeby awantura byla)nie wiem co mu jest ale niech tak zostanie:):):) a oto zdjecie mamusiek idacych na balety:) http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=92b768782397ded2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi kwiatek nie wyszedl:/ ................................♥♥_♥ ……………………♥♥♥__♥_♥♥♥♥ ………………….♥♥__♥♥_____♥ …………………♥♥♥_♥__♥_____♥ ………………..♥♥♥♥_____♥♥___♥♥♥♥♥ ………………♥♥♥♥♥______♥♥_♥_____♥ …………….♥♥♥♥♥_______♥♥_______♥ …………….♥♥♥♥♥_______♥_______♥ …………….♥♥♥♥♥♥_____♥_______♥ ………………♥♥♥♥♥♥____♥______♥ ………………..♥♥♥♥♥♥♥♥_______♥ …♥♥♥.................♥♥♥♥♥♥♥_♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥.................♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥.................♥ ….♥♥♥♥♥♥................♥♥ ……♥♥♥.....♥.............♥♥ …………………♥........♥...♥ …………..♥♥♥♥..♥.....♥ ……….♥♥♥♥♥♥....♥..♥♥ ……..♥♥♥♥♥♥♥......♥♥ ……...♥♥♥♥♥...........♥ ……..♥♥♥..............♥ …….♥...................♥ ………………………♥..♥ ……………………….♥♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paty, współczuje zapalenia :(, mam nadzieje, że już czujesz się dobrze,ale fajnie ze jestes zadowolona z chrzcin malepczka wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen 🌻🌻🌻 zaraz na tvn, beda mówic czy lepiej rodzic w szpitalu czy w domu, ja po moich doswiadczeniach wybieram szpital, choc cala ciaze mialam idealna bez żadnych komplikacji i wszystko wskazywalo na szczesliwe rozwiazanie, okazalo sie dopiero na sali porodowej, że bez sali operacyjnej i szybkiej reakcji lekrzy moj Mateuszek nie przeżylby, chyba wszystkiego nie można przewidzieć . Moj Mati zrobił sobie dżemkę , jak tylko się obudzi idziemy na spacerek i do Babci na cmentarz zanieść tulipany ktore zakwitly w ogrodzie. Chce kupic przez alegro parasolke do wozka, u nas sa drogie (40 zl) i brzydkie, kiepskie zapiecie , i nie regulowane, a na alegro w przesyłka wyjdzie mi tylko kilka zł taniej ale wydaje sie jakosciowo duzo lepsza, czy macie jakies doświadczenie w parasolkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
małpeczko ja tez juz nie pamiętam jak smakuja nowalijki, czekolada, wczoraj jak przechodziłam koło cukierni Sowy aż mi się smutno zrobiło. Ladnie zjechałaś z waga. Pogoda dziś w Gdyni taka smutna. Ale wypije herbatke i wychodzimy. Małpeczka jescze coś mi sieprzypomnialo moj Igi też łapeczki cmoka, że szok, ja wtedy daje mu smoka bo w przeciwieństwie do Ulci bierze go chętnie, duża ulga z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Małpeczka, Kasper oprócz tego, że tak ładnie śpi, to jeszcze sprząta razem ze mną. Sadzam go w leżaczku i patrzy, jak odkurzam czy zmywam. Także ja z porządkami nie mam najmniejszego problemu. Już się nauczył, że jak w kuchni woda leci, a mama stoi przy zlewie, to nie należy mamie głowy zawracać, bo mama jest zajęta. Woła mnie tylko, jak kupę zrobi, albo... jak komórka mi dzwoni! Serio! Już dwa razy mnie zawołał :) Chyba wie, że ja wtedy dzwonka nie słyszę :D Poza tym u nas często sprząta Tomek. Tak mu zostało z czasów, kiedy po kontuzji był na rencie i wtedy to on był \"panią domu\", a ja jak wracałam z pracy, to mieszkanie było wysprzątane i obiad na stole :) Kasper pcha rączki do buzi tylko, jak jest głodny, więc nie mamy z tym problemu. Smoka też raczej nie chce, choć miał już taki okres, że ssał. A teraz znowu nie - zamiast ssać, to gryzie albo w ogóle wypycha językiem. Nie, to nie. prosić się nie będę, hehehe... Katrina, wreszcie masz trochę spokoju, widzę! Zdjęcie mi się nie otwarło, zaraz spróbuję jeszcze raz. Trzymam kciuki, żeby Artur już został taki lepszy dla Ciebie... Może mu się w końcu ta klapka w mózgu otwarła, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis , malpeczka, mój Mati tez wklada raczki do buzi a nauczyl sie juz nawet wkladac sam kciuk, jak tylko widze to wkladam mu zamiast kciuka smoka. Blondi fajnego masz synka, i duza pocieche :) katarina fajnie ze u Ciebie sie uklada i Artur wcielil sie w role odpowiedzialnegotaty i partnera, ciesze sie a tu sa zdj. z wczoraj http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58f108c068f6943e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a31a314559f5017.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/215a99f83073324d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90a47d9ae42609a0.htm pozdrawiaml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis , malpeczka, mój Mati tez wklada raczki do buzi a nauczyl sie juz nawet wkladac sam kciuk, jak tylko widze to wkladam mu zamiast kciuka smoka. Blondi fajnego masz synka, i duza pocieche :) katarina fajnie ze u Ciebie sie uklada i Artur wcielil sie w role odpowiedzialnegotaty i partnera, ciesze sie a tu sa zdj. z wczoraj http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58f108c068f6943e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a31a314559f5017.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/215a99f83073324d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90a47d9ae42609a0.htm pozdrawiaml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted, jaki fajny blondynek z tego twojego Mateuszka! A jakie ma niebieskie oczka! Mój Kasper ma oczka po tacie, tzn. już mu zbrązowiały. A z tyłu głowy mu się wytarły włoski i ma takie łysy placek, a z góry mu się loczki wiją i wygląda, jakby miał tupecik hehehe... Chyba Wam nie pokazywałam ostatnich zdjęć? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3537adacdd393ede.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ffce70a6e60d777.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee12128a8c92e6a5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej małpeczka 100 lat 🌼🌼🌼 anted, bloondi śliczne dzieciaczki :) a to Zuzia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0c8eeb393e322c7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdfaad2f2f68cd18.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c0c3ef98d7b598b.html u nas pogoda fatalna, leje i jest okropnie. Dziś rano córcia siedząc na kolanach nakrzyczała na mnie :D:D:D pierwszy raz tak długo i tak głośno krzyczała :D:D:D i tłumaczyła coś :) hihi jest coraz bardziej rozkoszna, za kilka dni kończy 4 miesiące :):):) No i niestety Zuza ma alergię na jabłuszko :( dziś dostałą gruszkę i zbaczymy. A ile radości, mówię Wam :) Byłyśmy w sklepie, Zuzia marudziła wyjęłam ją z wózka i ucieła sobie pogawędkę ze sprzedawczynią i pośmiała się :) super. anted ja też kupuję na allegro parasolkę. W przyszłym tyg będę miała. katarina fajna fotka i fajnie, że u ciebie oki. Lecę kawę zrobię i chyba ogarnę póki Zuzia śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty fajna Olcia :) Dziewczyny, ponieważ Zuzia nie śpi w łóżeczku w ogóle, śpi w leżaczku lub w wózku na dworze, wczoraj postanowiłam, że ją nauczę :D kładlam ją do łóżeczk i ona po 10 minutach wstawała, marudziła, płakałą, to ją brałam, przysnęła i znowu do łóżeczka i tak 8 razy! była tak zmęczona że o 20 już zasnęła nam na noc.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Paty współczuję Ci serdecznie tego zapalenia,ale mam nadzieję że już wszystko dobrze.Ja zapalenia cały czas bardzo się obawiam i ciepło ubieram i staram się by piersi niebyły zapełne. Widać jednak grozi nam to zapalenie nie tylko na początku ale tak długo jak karmimy niestety.Oby już żadna z nas niemiała tego zapalenia.Cieszę się,że jesteś tak zadowolona z chrzcin. A kiedy miałaś,teraz 27 w niedzielę,bo ja też miałam chrzciny i również jestem zachwycona:)Zdjątka super!Ślicznie wygladałaś! katarinka dziękuję za ślicznego kwiatuszka i bardzo się cieszę,że poszłaś sobie gdzieś z kumpelami poskakać a Artur tam ładnie się Filipkiem umiał zająć i o Ciebie zadbać:)Oby tak zostało...może należałoby częściej mu pokazywać,że Ty również możesz się pójść gdzieś dobrze pobawić bez niego i wrócić póżno do domu:) anted,lula dziękuję za życzonka!:) Blondi tylko pogrtulować takiego wyrozumiałego chłopaka:)Tak pięknie mamusi pomaga:)Śliczny maluszek!:) lula Zuzia jest poprostu przepiękna i słodziutka jak cukiereczek!:) gosiaczek wybrałaś śliczną spacerówkę:) U mnie niezdałaby egzaminu,bo mój synek waży już jakieś ponad 6kg pewnie a tam jest obciążenie go 8,9kg Moja koleżanka urodziła dziś o 10 córeczkę,ma na imię Jowitka.Wazy 3350 i 52cm.Jak się dowiedziałam,że już urodziła poryczałam się ze szczęscia:)...matko co ja się taka wrażliwa zrobiłam:) Widzę,ze dziś dzień zamieszczania fotek a ja próbowałam,ale na fotosiku coś mi nie wychodzi.Spróbuję jak mój mąż wróci z pracy. Pogoda w Gdyny beznadziejna,chociaż niema co tak narzekać bo niepada,ale ja jestem padnięta dziś i spacerek wyjatkowo sobie podaruję chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Malpeczka bardzo się ciesze, że dobrze naliczyli, bo z ZUS-em to ostatecznie nigdy nic nie wiadomo. Ciekawe jaką mine ma teraz Twoja księgowa :D Blondi ja tez jestem fanką ciasteczek owsianych, szczególnie dużo jadłam jak odstawiłam mleko, bo nie mają w swoim składzie nic podejrzanego. Danis i Sowa tez na mnie działa :) No ja po prostu jestem okropny łasuch. Paty współczuje zapalaenia piersi, bo sama niedawno miałam, więc wiem jak boli. Oleńka jest przesliczna :) Super fotki zamieściłyście! W ogóle nasze \"lutowe\" dzieciacki sa cudowne. Anted Mateuszek jest juz zupełny blondynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ta kobieta od \"tamtej\"sytuacji już niejest naszą księgową,bo powiedziała nam wtedy jak ją prosiliśmy żeby zadzwoniła do \"Zus bez tajemnic\"żebyśmy sami sobie takie sprawy załatwiali skoro podważamy jej zdanie i odwróciła się na pięcie i poszła. Beszczelny babsztyl jeszcze dziś pamiętam jak jej powiedziałam na samiutkim początku,że mam ciążę zagrożoną i niebęde narazie pracować a ona mi na to\"a Ty co masz zamiar całą ciążę tak przelawirować\"...no taka beszczelna ,że brak słów.A denerwowało mnie niejednokrotnie w niej jeszcze to,że jak coś jej nieodpowiadało to podnosiła na mnie głos i tyle razy już miałam tej babie uwagę zwrócić ale mnie tak \"żle\" rodzice wychowali,ze niemiałam nigdy odwagi,bo to starsza kobieta i jeszcze mama kolegi...echhhhh Jeszcze raz bardzo dziękuję!:):):) Dziś mój synek dwa razy tak strasznie się zakrztusił i ulał bużką i noskiem i niemógł oddechu złapać i był taki przerażony,ze jak już złapał oddech to strasznie płakał:(:(:(:(:(:(:( W dodatku u nas teraz ocieplają blok od strony synka pokoju,w którym śpimy i o 8 rano ja sobie milusio go przytulam i głaszczę po rączce karmiąc go a tu nagle jak głośno zaczęli wiercić aż mi na rękach cały podskoczył i wbił się rączkami we mnie i mocno do mnie przytulił a oczy miał tak strasznie przerazone,ze myślałam że mi serce pęknie:( Uciekłam w popłoch do drugiego pokoju i potem już kimałam tylko koło niego na kanapie...i co tu zrobić...nawet opieprzyć za to nikogo niemożna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka ale bezczelna baba, ale nie przejmuj się, ludzka zawiśc nie zna granic. Biedna jesteś z tym wierceniem, ale pociesz sie, że zimą bdzie cieplej. Sylwia ja tez lubie wszystko co ma w sobie płatki owiasne :) gosiaczek spacerówka super, napewno będzie ci służyć lula a jak Zuzia ładnie ubrana na biało-różowo :), to co jest na łyżeczce smakuje jej, a śpi jak aniołeczek, jest m-c starsza od Mateuszka Blondi twój Kasperek bdzie brunetem, o brązowych oczach, przystojniak, a jaką ma fajną minkę Paty a oleńka też sliczna, a jak pieknie ubrana na chrzest, i ładne ma oczy u nas była piękna pogoda, słoneczna, ale pod koniec spaceru złapała nas taka wiosenna ciepła ulewa, i wleciało Mateuszkowi kilka kropel na twarz jak spał, i zaczął okropnie płakać, nie mogłam go uspokoić, biedactwo pa, idziemy kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dzień na boku mimo nienajlepszej pogody byliśmy na spacerku. Po południu byłam u fryzjera i jestem bardzo zadowolona. Wyrównałam wlosy bo wcześniej mialam wycieniowane i z tylu mam krótsze, a boki dłuższe, z grzywka na bok gdyż mocno mi odrosła i chcę ją zapuścić skoro już taka długa. Po niedzieli chyba pojde do pracy odiwedzić koleżanki i pochwalić się Igorkiem. Szkoda , że na weekend pogoda nie rozpieszcza nas, a mieliśmy w planach dzialke skoszenie trawy, grilla. Jak nie będzie padał deszcz to jutro jedziemy chociaż trawe mężuś skosi, a grill ze znajomymi może w sob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka nie ma za co :) Ja sie naprawde bardzo cieszę, że tak to się potoczyło. A swoja droga, na Twoim miejscu zadzwoniłabym teraz do tej baby i powiedziała jej jakiej wysokości jest macierzński :D :D :D Moja córeńka dzisiaj znowu po 2 spacerze popołudniowym, więc licze na spokojną i długa noc. Tylko troche się martwie, bo chyba pojawił się mały katarek. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, bo nie wyobrażam sobie jak ona miałaby ssać z zapchanym noskiem. No ale w przypadku dziecka ja już taka jestem, że panikuję na zapas. A wiecie, że ja się jeszcze nie przyzwyczaiłam do tego, że mam dzieci :) Chodzi mi o nazewnictwo. Zawsze mówiłam, że np \"jadę gdzieś z synkiem\", a teraz mówię \"jadę z dziećmi\" I tak mi to dziwnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dzis bylismy na pobraniu krwi i powiem wam ze tadzio byl baaardzo dzielny :) u okulisty wszystko ok, wiec jedna wizyta z glowy.. a dzis wcinal jagodki moj maly smykus i superancko juz buzke otwiera, musi mu to smakowac tylko kurcze ile on tego musi zjecs by sie najesc, zawsze po tym sloiczku jest dalej glodny, dzis mu kupilam mleko juz nr 2 :> anted dzis kupilam a auchanie w promocji pieluszki happy szt 90 za 36,90 :) ja zdjec nei zamieszczam bo sa na blogu niemal wszystkie jakie robie :D ja jzu smigam spacerwoka bo wygodniej :):):) moj synek jest brunetem z niebieskimi oczami :):) jak bylam smarkula to marzylam o facecie z ciemnymi wlosami i niebieskimi oczami i amma mi powtarzala ze to tylko w bajkach a tu prosze udal mi sie taki i maz i syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza fajny ten twój Tadzio- obejrzałam blog, jest super! Ale czy nie za szybko karmisz go tymi smakołykami?Raczej po skończonym 4 mcu i to powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty on za 2,5 tyg skonczy 4 mce, a lekarz mi kazal mu podawac duzo owocow i warzyw zeby kupe robil czesciej bo na razie mamy dwiew wtyg a to i tak postep po marchewce bo byla 1 na tydzien :) jak bedzie robil kupe czesciej to mama mu dawac kaszki, on bardzo duzo je ma ogromne zapotrzebowanie i duzo rosnie i grubnie, wiec powiedzial mi pediatra ze z takimi objawami ma jest jzu pokarmy stale wiec mu daje, nic mu po tym nei ejst, nie jest uczulony ani go brzuszek nei boli to czemu mam mu nie dac jak dziecko prosi :) chcialam poogladac wasze dzieciatka ale fotosik mi sie nei otwiera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczynki! Superzaste zdjęcia! Paty, jak na Ciebie popatrzyłam, to od razu mi się przypomniało, że do fryzjera muszę się koniecznie wybrać. Ostatnio byłam 30 stycznia i już odrościk mam spory... Tylko jakoś się zebrać w sobie nie mogę. A Ty masz taką fajną fryzurkę na tych zdjęciach :) I w ogóle fajnie wyglądasz. I oczywiście Olusia też. Super ta sukieneczka :) Pamiątka z takich zdjęć na całe życie... Lula, a Tobie to chyba Zuzia z gondolki wyrasta, co? Taka duża wygląda już na tych zdjęciach :) Wg Tracy Hogg, to takie kładzenie może się powtórzyć nawet kilkadziesiąt razy, zanim się dziecko przyzwyczai. Ale dla pocieszenia - trwa to podobno max. 3 dni. Ja tego nie znam, bo Kasper jest aniołkiem :) Gosiaczek, spacerówka super. Ja nie chciałam na razie kupować, ale nie wiem, czy się nie skuszę na lato. Co prawda mój głęboki łatwo przerobić na spacerówkę, ale jednak jest prawie 6 kg cięższy i po schodach do domu muszę go wciągać, bo wnosić nieporęcznie - duży i mimo wszystko ciężki (14 kg). Małpeczka, ale wstrętną miałaś tę księgową! Ludzie, to naprawdę potrafią bezczelni być! A ja pamiętam, jak bardzo się w ciąży bałaś tej skróconej szyjki... Kurcze, ale to było dawno i nieprawda, nie? ;) Postarajcie się z tymi zdjęciami. Strasznie jestem ciekawa Waszego Kacperka :) A co do tego zachłyśnięcia i płaczu - Kasper parę dni temu też tak miał. Tak się przestraszył, że nie może oddychać, że się baaaardzo rozpaczliwie rozpłakał. Z jednej strony dobrze, bo jak zaczął krzyczeć, to już wiedziałam, że złapał oddech, ale... Taki był wystraszony okropnie, jak jeszcze nigdy! Ale mamusia przytuliła i po chwili było OK. A z tymi robotami, to Wam obojgu współczuję - to strasznie męczące, takie odgłosy... Sylwia, ja z tymi ciasteczkami owsianymi, to istnego bzika dostałam! Ale przynajmniej hemoroidy mnie mniej męczą. Podobno dużo błonnika mają wyroby pełnoziarniste ;) Tak sobie tłumaczę to moje obżarstwo, hehehe... Tilli, Olivcia ma śliczny uśmiech na tym zdjęciu :) A gdzie się podziała Titi, tak a\'propos... Anted, to się musiał Matueszek przestraszyć, biedactwo... Coś zimnego i mokrego nagle na jego twarzy, podczas snu! Brrr... Danis, musisz fajnie teraz wglądać :) Dobrze, że jesteś zadowolona. Myszsza, ja słyszałam, że po jagódkach dzieci mogą zatwardzenia mieć! Tak mi koleżanka z pracy mówiła. Zapytaj kogoś albo na necie poszukaj. Żeby Twój Tadzio nie miał problemów... Odpukać! A my dziś z Kasprem pierwszy raz posiedzieliśmy sobie na balkonie :) Byliśmy pół dnia autem na mieście różne sprawy pozałatwiać i trochę u babci (teściowej mojej), a potem już nie chciało mi się z nim na spacer iść tym bardziej, że fajnie w aucie zasnął. To go tylko z fotelikiem razem na balkon wystawiłam i tak pospał z pół godziny jeszcze, a potem jeszcze sobie siedzieliśmy, jak się już obudził. Balkon, to jednak fajna sprawa :) Pewnie latem będziemy tak częściej :) OK, lecę pod prysznic i spać. Dobrej nocy, dziewczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi jak sobię tak Ciebie czytam to sobie myślę,że Ty strasznie fajna dziewczyna jesteś tak miło czytać co u Ciebie!I pamięć masz bardzo dobrą:) Dziewczyny jak wchodzę na fotosik.pl i chcę się zalogować to mi się wyświetla taki duży granatowy kwadrat z napisem MIESIĄC BIUROWY czy coś w tym rodzaju i niemogę się zalogować,więc niewiem jak Wy tam fotki zamieściłyście.Chyba,że tylko u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka, myslę, że na fotosiku wyświetla ci sięreklama, poszukaj X na wyłączenie, spróbuj jeszcze raz, i pokaż nam swoje szczęście :) Paty uper wyglądasz, też bym wybrała się do fryzera, ale nie wiem co z tymi moimi włosami zrobić :( Blondi , fajnie, że masz balonik, i podejrzewam, że słoneczny, ja chociaz mam też, to wole na trawkę, z tym , że mam tylko 2 schodki i juz jestem na podwórku, ale podejrzewam, że gdybym mieszkała w bloku, tez bym korzystała :) myszsza ciesz się, że Tadziu jeest taki wszystko jedzący, ja licze , że mój Mati też będzie lubiał różne smaki, podobno mój mąż Tadziu, był niejadkiem, i wybrzydzał, ale wyrósł na 185 cm. ale odnosnie jagódek to też słyszałam że są dobre na biegunki, i powoduja zatwardzenia. myszsza super promocja pieluszek, ale u nas nie ma auchana ja mam kolegę tez brunet z niebieskimi oczami, ale cieszę się że mój Mati podobny do taty, poniewaz mój mąz jest blondynem, ale takim ładnym z ciemną oprawa oczu i śniadą karnacją, szybko i ładnie sie opala. super zdjecia na blogu, i uroki karmienia marcheweczką, oj trzeba będzie powalczyc z plamkami (tu wyobrażam siebie, jak karmie M) sylwia jak tam nocka, po dwóch spacerach, mój Mati tez był na dwóch a dzisiaj budził sie w nocy 2 razy, a zazwyczaj budzi sie raz. danis życze ładnej pogody na grilla :) tilli-tilli Olivcia słodko się usmiecha podsyłam wam zdjęcia z wczorajszego spacerku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/702bbdc981bec66c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×