Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

hejka Anna SZn ;) nooo nieźle :) Dziewczyny które nie dostały emaila, pisać to Wam wyślę :) tilli tilli już ci wysłałam :) Dziewczyny poczekam na odzew od asiorka 2 i wtedy napiszę jej o pomyśle nowego topiku :) najpierw poczekam co odpisze. Czytałam ich historię i wiem, że oboje nie mają rodziców, są z DD. Więc zapewne taka pomoc to będzie świetny prezent świąteczny. U nas idą dwa zęby :) wesoło mamy. Teraz Zuzia ogląda jakąś bajkę na 1 i jak śpiewają to tańczy całym ciałkiem, aż mi łzy pociekły :) idę na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!:) Jak tam o poranku? Poprzestawiałyście zegary na czas zimowy? Tilli sprawdź pocztę, bo wysłałam ci kilka super przepisów na deserki dla maluszków, o które prosiłaś:) Anted - dziękuję!:) Co dziś macie w planach? Ja zaraz biorę się za obiad, żeby wcześniej zjeść, bo na 14 idę z Mariką na urodziny do jej kuzynki na salę zabaw. Ziemniaki to sobie wczoraj przed komputerem obierałam - zboczenie:):):) Jeszcze w sprawie Pawła od Moniki - może on i nie chce kasy, ale może dziewczyny z listopada postawią go pod ścianą, ze pieniążki są dla Wikusi od ciotek kafeterianek? Nie powinien odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam odpowiedź od Asi z listopada. Wyślę Wam na emiale i już jej odpisałam. Wyślę Wam emaila od niej i co napisałam. :) Anna Szn już one kombinują jak mogą :) Dobrze że przesłałaś przepisy tilli tilii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczy Lula, mój Tymek to też taki teletubiś, teraz oglada swój ulubiony program z piosenkami dla dzieci Rock Your Baby na VH1:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula ja tez nic nie dostalam, ustka4@op.pl, dzieki,...., koniecznie cos musimy zrobic aby pomoc tej malej, kurcze to niesprawiedliwe, ze jej mama wychowala sie bez mamy i ona tez musi podzieli jej los:(, no i znowu becze,a moj maz jak wrocil wieczorem to odrazu poznal po mnie ze cos nie tak. AnnaSzn napisz koniecznie jak Tymek bawil sie w kulkach, poniewaz moj kolega ma taka sale zabaw, i tam niby jest od 1,5 roku,ale zapraszal mnie ze moge z Matim juz przyjsc i pobawic sie z nim np zjechac z tunelu z nim na rekcha lub wejsc w kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już poszło.ja jej napisałam więcej i naprowadziłam na pomysł z prezentem. Zobaczymy. Wysyłam Wam na emaile bo uważam, że nie wszyscy powinni widzieć pewne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wysłałam Wam. Ja jej napisałąm więcej ale mi wcięło. Chodziło mi o to aby naprowadzić ją na zdobycie adresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelaczylam tv na to co pisala AnnaSznna na Vhr, a Mati na czworakach tak jak do raczkowania i kreci tyleczkiem hehe, tego jeszcze nie widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn - super przepisy:D na pewno skorzystam :) a my wczoraj mielismy kiepski wieczor ktory sie zmienil w przmily pojechalismy na pepkowe do kolegi....kuuuuuuuuuupe ludzi ok 30? moze wiecej myslalam ze bedzie tak jak ostatnio na imprezie. Polozy sie Olivcie w osobnym pokoju i zasnie do rana...ale..niestety :( ten maluszek straaaasznie placze:( no serce sie kraja... chwila spokoju i taki placz z bolem ! To musza byc kolki, bol brzuszka ale bo nie wiem...moze skaza bialkowa??? dzieczyna jest wykonczona (po cesarce) jej mama tez...juz miesiac mija a dziecko caly czas placze.. no i Olivcia nie mogla zasnac bo ten placz caly czas...ona stala w lozeczku i nie wiedziala co sie dzieje..tarla oczy...no to zdecydowalam o 20 ze niestety wracamy do domu... Moj Tomak wkurzony...no bo tam wszyscy znajomi z poprzedniej firmy - tej co to mowilam zeby wrocil - a my do domu...no ale Olivcia wazniejsza Tomek chcial zeby wrocic tam i pogadac z szefem (bo szef tez byl) o powrocie do firmy itd...a ja mu tlumacze ze takich rzeczy sie na imprezie nie zalatwia...i pytam sie go czy aby przypadkiem nie chce wrocic zeby sie napic...a on ze nie nie, tylko po to zeby z praca zalatwic.. no to powiedzialam ze ok niech jedzie...ale jezeli przyjedzie pijany to miedzy nami koniec...zeby sie powaznie zastanowil wiecie co? bo to byloby na prawde nie fair....tyle czasu szuka szuka i nic i jeszcze na impreze..a co ze mna? ostatnio oboje bylismy na imprezie i bylo bosko. powiedzialam albo w dwojke sie bawimy albo zadne... no i on sie na poczatku obrazil...ale nie pojechal:) czyli potraktowal moje slowa powaznie (to dobrze bo myslalam powaznie) no ale....zadzialalam kobiecym sposobem i mielismy boski wieczor ;) a na impreze to jeszcze tam pojedziemy nie raz, tylko nianie zalatwimy do opieki nad Olivcia, a sprawy pracy to sie zalatwi jak normalny czlowiek, w ciagu dnia w biurze...a nie w tlumie osob z alkoholem :) dobrze zrobilam? dobrze mysle?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli bardzo dobrze zrobilas, gratuluje konsekwencji, fajnego maz meza:), ze jednak pomimo pokus liczy sie z toba, milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pobudkę mieliśmy wg nowego czasu o 5:45. Właśnie córcia sie zmęczyła i spi. Zaraz sprawdzę pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted, ten blok muzyczny dla dzieci Na VH1 jest codziennie od 7 do 9 i wtedy mam spokój z Tymkiem, bo on uwielbia te piosenki, szczególnie pierwszą 10. Jego faworytem jest oczywiście piosenka z Teletubisiów, piosenki z Gumi Bear, Schnappi Das Kleine Krokodil i piosenka Aquy o Barbi:) Tobie też Anted wysłałam te przepisy co Tilli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz jestem w temacie :) Lula - daj znać jak sie do Ciebie Asiorek odezwie. Ten pomysł z przesłaniem prezentu jest niezły. Mam nadzieję, że uda sie przekonać Pawła, żeby dał numer konta, bo wiem, że wiele z kafeterianek chętnie wpłaciłoby drobną sumkę dla Wikusi. Pare złotych od kilkudziesięciu, czy kilkuset :D osób to byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, może ten Paweł faktycznie wzbrania się przed wpłatami od nas, bo jest dumny i skromny, no i chce uszanować słowo Moniki na ten temat. Ale jak zbierze się spora sumka, to ta ich koleżanka może całą kwotę włożyć do koperty, zanieść mu i powiedzieć, że to prezent od kafeterianek, nie wie ile kto wpłacał, nie można tego odesłać i że to jest z przeznaczeniem na Wikusię. Myślę, że nie odmówi. A pieniążki ułatwią mu może życie, parę pierwszych miesięcy po śmierci Moniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak nie chce korzystać z tej kasy, to niech ją wpłaci na rok na konto i będzie miał jak znalazł na przyszły rok na pomnik. Na pewno sam nie da rady uzbierać, żeby jego kochana miała piękny grób, to teraz kilka tysięcy kosztuje. Skoro oboje są z domu dziecka, to nie maja bliskiej rodziny, która coś takiego by sfinansowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Szn ja ci też coś wysłałam :P Sprawdź. Zobaczyny co odpisze asiorek i to jej dobra koleżanka ale niestety znają się tylko z netu i nie mieszkają obok siebie. Dlatego chcę aby skombinowała adres :D bo wtedy przekaz pocztowy by poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczoraj ryczalam jak bobr. przykro sie robi.... :( swiat jest okrutny..... serce sie kraja. moj adres maila agabremer@prokonto.pl wyslijcie mi dziewuszki tego maila nie wiem jak ja wysle kase bo jestem tu w aglii ale mama jest moja to jej dam i ona wplaci najwyzej na konto. o ile dojdzie do tej zbiorki czekam na maila tilli dobrze zrobilas!!! pozdrawiam i czekam u nas pada bleee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. bardzo dobry pomysl z ta pomoca dla małej Wiki, też o tym myślałam i dlatego wkleiłam Wam tutaj link. Lula uważam że z tym adresem to najlepszy pomysł, jak pójdzie przekaz to lepiej niż na konto, poza tym bezpośrednio do jego rąk:) Ja wogóle nie jestem tutaj w temacie, lula wyślesz mi też to co wysyłałaś? mp198_6@o2.pl. U nas słonecznie chociaż zimno. niedługo wyruszamy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widzę, że działacie na całego :) tilli co do tego wczorajszego wieczoru to super, że mąż tak się liczy z Twoim zdaniem :) widać, że jestes dla niego bardzo ważna :) i tak ma być :) a co do załatwiania takich spraw na imprezach to czasami dobrze jednak skorzystać, bo w biurze to wszyscy tacy formalni sa przeważnie a na imprezach wszyscy się luzuja hihi i można załatwić wiele spraw (nawet takich, z których na co dzień nic nie wyjdzie). Poza tym nie zawsze trzeba pić :) ja z Mężem mamy opracowany plan hihi w 1 ręce kieliszek a w drugiej szklana z sokiem :) zawartośc kieliszka ląduje w ustach hihi a później siup do szklanki :) i tym sposobem wszyscy dookoła sa pijani a my nie pijemy ani grama i wszyscy sa zadowolenibo my nie odmawiamy picia a jednoczesnie nie jesteśmy pijani hihihi tylko szklanke z sokiem trzeba co jakis czas zmieniać :) wczoraj zamówilismy krzesełko do karmienia w końcu :) a dla wszystkich skorpionów i imieniowiczek tego miesiąca wszystkiego naj naj najlepszego :)))))))))))))))))))))))0))))))) a dla chorusków dużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina tylko trzeba uważać hihi bo ja na ślubie bym wpadła z tym oszustwem hihi Szwagier podszedł z kieliszkami żeby się z nim za zdrowie napić hihi niom to ja za szklaneczkę i siup kieliszek i do szklaneczki hihi a on za moja szklaneczkę żeby popić :P na szczęście chyba nic nie poczuł ale było mi głupio później hihi ale przeciez mógł przyjśc ze swoją szklanką hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Fruskawka mnie czeka slub kolezanki za dwa tyg i powiem szczerze ze nie mam ochoty na picie i mojemu tez odradzam, a to dlatego ze bylam wczoraj na baletach, dzis umieram, a moj to w ogole tak sie uchlal ze po prostu zero zabawy tylko pilnowanie jego, ehhh i tak moje wyjscie na zabawe wygladalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×