Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

hej Moje dziecko się przestawiło, a ja dziś spać nie mogę :( Wczoraj miałam tak samo. Zuzia trochę marudzi przy ząbkach ale malutko, zwłaszcza w nocy. fruskawka fajne te suwaczki :) Anna Szn byłam ciekawa jak Tymek bawił się w kulkach :) no to świetną niedzielę mieliście :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruskawak my chodzimy różnie na spacery od pół godziny wzwyż, zależy od pogody. Ja Zuzę ubieram w rajstopki, spodenki, body na krótki rękaw, bluzkę i kurtkę. No i czapka i apaszka na szyję. Mam śpiworek w wózku i zawsze do pasa jest przykryta ale nigdy nie jest spocona, więc chyba jej dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):) Lula..no pare osob nie uaktualni ale zobacz, juz jest pare dzieciaczkow z 8miesiacem i 9...i jak ladnie widac zroznicowana wage? ale spoko. mozemy po prostu zaktualizowac pierwsza tabelke, z poukladanymi datami narodzin:) mi to wsio rybka ;) Moja spala od 18 30 do 5 rano bez zadnej pobudki ;) ale o 5 nie dalo rady jej oszukac ze to jeszcze noc... juz sie bawic chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spacerkow - od godziny do 3 godzin:) zalezy ile znajomych spotkam w parku, czasem 4 godziny jak idziemy do play-group, albo do psiapsiolkli na kawke ;) ubieram w rajstopki, spodenki, butki, body z dlugim rekawem, bluza i kurteczka, czapka, kaptur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli tilli mi też wsio ryba :P moja jeszcze śpi a ja już ogarnęłam, prysznic wzięłam i czekam aż wstanie :) a padła o 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn:):):) zazdroszcze i ja Tobie i Olivcia Tymkowi hihi tez bysmy poszalaly w kulkach:D swietnie ze udal sie wypadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula :D a moja wlazla sama do kojca, polozyla sie, jedna noga oparta o siatke i gryzie gumowa mysze ;) mezus robi kawke a ja....cafe , cafe, cafe jakies uzaleznienie trzeba miec nie ?:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieb doberek!My na kawce! Tili to duzo Oliwka spi !!! katarina3x3..26.02.08...Filipek........3489/49.... 6ty......4700/56 paty......... 04.02.08...Oleńka........3520/59....9m c ok 9 kg myszsza......19.01.08....Tadeuszek...2900/54....17ty.... 7100 /69 klariss.........29.03.2008 Zuzanna .....3030/54....17 ty...6100/63 nikita27......12.02.08....Karolek.......3800/54....18 ty....7150 Anastazja....25.01.08....Piotruś.......3780/57....20 ty....7300/ok 74 ziuuutek.....06.02.08....Marysia......2800 /53....20ty.....5820 Żabuleńka....03.03.08....Milenka......4380/61.....20ty.. ...7150/72 danis..........21.02.08...Igorek........3150/55. ... 21ty....6930 Mania 84.....28.01.08 ...Mateuszek...3330/53sn..22ty....7600 9 luty.........14.02.08....Vanessa......3345/52.....22ty....79 00/68 malpeczka81..20.02.08..Kacper.......3500/54.....24ty.... .8890 mamba9......15.02.08....Viktoria.....2800/47,5...26ty... ..8000 Lidka81.......07.02.08...Emilka........3340/55. ...27ty......7290 zapka.........18.02.08...córcia........3220/54 ....30ty.....7500g.64 natimp1.......06.03.08.. Maksymilian .4090/57.... 6m/1ty.7440 Sylwia 72.....20.02.08...Uleńka.........3500/55.....6,5 m...7240/69 idrisi..........25.02.08...Zosia..........2550/48. ....6m/3ty.7250/65 8anted .......05.02.08...Mateuszek...3820/57..... 7m/3ty..8100 Blondi.........05.02.08...Kasper ........3710/58.....7,5 m ...9 kg/74 tilli.............28.02.08...Olivia.........385 0/52.....8m ... .8230/80 gosiaczek ...17.02.08...Oliwer.........5500/66.....8 m.....9800g fruskawka....16.02.2008..Aleksander.3630/53.... 8m..... 8750/77 AnnaSzn. ....18.02.08....Tymon........3650/53.... 8 m...9100g/ 74 Lula............07.01.08...Zuzia..........3400/51 ....8,5 m...8840/76 Jenny..........14.01.08 ..Robcio........3600/50.....9m......8.5kg/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widac, że zmiana czasu, bo o tej porze nigdy nikogo. Odkąd Blondii nie zagląda, bo kiedyś zawsze była pierwsza :) A ja jestem wkurzona od rana. Troche mi ciśnienie podniosła teściowa. Ale najbardziej dlatego, że zapomniałam komórki. W czwartek zaniosłam mój telefon do naprawy (po tym jak córcia posliniła :) ) W piątek miałam odebrać. No i nie zrobili. Przełóożyłam sobie karte do jakiegoś starocia, który miałam w domu i okazało sie, że wszytko mam zapisane nie na karcie sim, tylko w telefonie. I teraz sie boje, że przez ta naprawę coś mi zginie. Mam tam zdjęcia, fajne sms-y, no skarby po prostu! No i postanowiłam, że sprawdze czy wszytsko jest ok , a jak nie bedzie to nie zapłacę tyle ile chca. Ale nie zabrałam telefonu, więc nie mam karty i znowu dzisiaj nie odbiore mojego telefonu! Jako fachowcy ci faceci od naprawy powinni mnie uprzedzic, żebym sobie zrobiła kopie, bo moge to utracic! Znacie sie na tym? Czy to jest mozliwe? A w ogóle bez telefonu jak bez ręki, same pewnie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niestety nadal jeszcze nie udało mi się was nadrobić, choć miałam takie postanowienie na weekend. Weekend natomiast opfitował w nadmiar wrażeń i z mojego planu nici. Ach za pamięci, wszytskiego najlepszego dla Skorpionic, duzo zdrówka, miłości i radości z pociech. My właśnie po małej imprezce urodzinowej - Emilka najpierw wystraszyła sie jak babcia przynniosła jej głośną piszczałkę, a później wystraszyła się swojej kuzynki 3 letniej, która krzykneła do niej z bliska (w zabawie) No nie wiedziałam , że mam takiego cykora :) Ech oboje z mężem jesteśmy nieco zdegustowani po wizycie znajomych z tą właśnie dziwczynką, Historia powtarza się już parę razy. Dziewczynka ma 3 lata jest bardzo fajna i żywiołowa. No i jak to dzieci w tym wieku zabiera wszystkie zabawki Emilce, Emilka nawet nie portestuje bo zapatrzona w Zosię jak w obrazek. Denerwuje mnie tylko to, że zabierze wszytskie zabawki, poleci gdzieś dalej, rodzice reagują tylko w ten sposób : Zosia daj Emilce jedną zabawkę, kurdę przecież to są jej zabawki, co innego jakby powiedzieli, że podziel się, oddaj, a nie na odczepne daj jedną zabawkę, a później jeszcze słyszymy, że to Emilka zabiera Zosi wszytskie zabwaki. Wrrr niy, szzczegół, ale działa mi już na nerwy. Jak wasze dzieci zniosły pzrestawienie czasu ? Sylwia, mi moja żaba też zaśliniła telefon, ale udało mi się samej go osuszyć i narazie działa. Mam andzieję, że szybko i dobrze Ci zreperują, bo szkoda byłoby tych skarbów . Lula dzięki za meila, straszna ta historia z Moniką, nie mogłam się otrząsnąć przez pół dnia. Pomoc napewno im się przyda Postaram się badrobić, ale widzę, że sporo ostanio poiszecie. :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mąz mi zrobil niespodzianke i przywiózł mi telefon z domu :D Urwał sie z pracy :D teraz będe mogła odebrac mój telefon :D Hurrra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka - to tak zwykle bywa, że rodzice nie zauważają niestosownego zachowania swoich dzieci. Moja córcia na szczęście nie ma na razie takich doswiadczen ze starszymi dziecmi. moja 2 letnia bratanica jest nią taka zachwycona, że podtyka jej wszystko co sie da :) a w sparwie ubierania - to od 2 dni zakładam juz zimowy kombinezon, pod spód body którki rekaw i bluzeczka z długim. no i rajtuzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) uspokoiłyście mnie :) ja ubieram Olka podobnie :) wczoraj ubralam Mu już zimowy kombinezon bo szlismy na spacer po 16-tej (Tato obiecał nam spacer dookoła osiedla hihi ale po kościele zaszliśmy do lidla i dłużej wracaliśmy to stwierdził że spacer mamy z głowy hihi to sobie poszłam do Oleczka do pokoju bo co będe z Nim siedzieć jak Klaudio tylko przy kompie hihi to wyczuł że cos nie tak hihi myślał że płakałam - ja nie płaczę, jakas inna jestem hihi ale efekt końcowy był taki że zjedliśmy i poszliśmy na długi spacer :) i jeszcze o Dziadków zahaczyliśmy hihi ale mieli zdziwione miny :) kurcze jak szybko sie ciemno zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi obojetenie z ta tabelka, z ta tylko roznica ze wolalabym aby moj nick byl wpisany poprawnie wiec poprawiam, poniewaz w piewszej chwili nie moglam siebie znalesc,narazie jest porzadek,ale jak bedziemy wpisywac nowe wagi i miesiace w tabelke w roznych terminach to znowu bedzie balagan,a data urodzin jest niezmienna, i zawsze bedzie pewien klucz, ale zobaczymy z czasem, zawsze mozemy wrocic do starego systemu katarina3x3..26.02.08...Filipek........3489/49.... 6ty......4700/56 paty......... 04.02.08...Oleńka........3520/59....9m c ok 9 kg myszsza......19.01.08....Tadeuszek...2900/54....17ty.... 7100 /69 klariss.........29.03.2008 Zuzanna .....3030/54....17 ty...6100/63 nikita27......12.02.08....Karolek.......3800/54....18 ty....7150 Anastazja....25.01.08....Piotruś.......3780/57....20 ty....7300/ok 74 ziuuutek.....06.02.08....Marysia......2800 /53....20ty.....5820 Żabuleńka....03.03.08....Milenka......4380/61.....20ty.. ...7150/72 danis..........21.02.08...Igorek........3150/55. ... 21ty....6930 Mania 84.....28.01.08 ...Mateuszek...3330/53sn..22ty....7600 9 luty.........14.02.08....Vanessa......3345/52.....22ty....79 00/68 malpeczka81..20.02.08..Kacper.......3500/54.....24ty.... .8890 mamba9......15.02.08....Viktoria.....2800/47,5...26ty... ..8000 Lidka81.......07.02.08...Emilka........3340/55. ...27ty......7290 zapka.........18.02.08...córcia........3220/54 ....30ty.....7500g.64 natimp1.......06.03.08.. Maksymilian .4090/57.... 6m/1ty.7440 Sylwia 72.....20.02.08...Uleńka.........3500/55.....6,5 m...7240/69 idrisi..........25.02.08...Zosia..........2550/48. ....6m/3ty.7250/65 anted22 .......05.02.08...Mateuszek...3820/57..... 7m/3ty..8100 Blondi.........05.02.08...Kasper ........3710/58.....7,5 m ...9 kg/74 tilli.............28.02.08...Olivia.........385 0/52.....8m ... .8230/80 gosiaczek ...17.02.08...Oliwer.........5500/66.....8 m.....9800g fruskawka....16.02.2008..Aleksander.3630/53.... 8m..... 8750/77 AnnaSzn. ....18.02.08....Tymon........3650/53.... 8 m...9100g/ 74 Lula............07.01.08...Zuzia..........3400/51 ....8,5 m...8840/76 Jenny..........14.01.08 ..Robcio........3600/50.....9m......8.5kg/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki moja piekna to mi sie dwa razy budzi w nocy na mleczko, ubolewam nad tym bo niedawno jeszcze nie budzila sie w ogole albo tylko na wode.... no ale to nic jakos to minie. nie chce jej przetrzymywac i naklaniac do wziecia smoka w koncu bo bedzie plakac a za sciana wspollokator i nie fair by bylo, mi sie wydaje... on tez pracuje i sie wyspac chce. fakt ze jak zamieszkal z nami to wiedzial ze bedzie dzidzia, ale wiecie jak to jest.... a lokator nam potrzebny :P przejdzie jej :) najgorsze jest ze ona spi teraz w lozeczku od jakiegos miesiaca i jest tak ze jak ja juz nie daje rady bo mojej corci zachcialo sie bawic o 3 w nocy przez godzine to biore ja do siebie i ona wtedy zasypia ladnie i szybko i pewnie jakbym ja tak brala do siebie to pewnie by przy smoku bez butelki zasnela... chyba.... no ale nie bede jej brac wiadomo bo chce juz ja tam przyzwyczaic. cos mialam pisac i zapomnialam. aha Sylwia jak moj tel byl w naprawie, to kutafony mi wszystko skasowali i to dwa razy jak dalam, a ze kabla do zgrania zdjec jeszcze wtedy nie mialam bo to dawno bylo to wsio poszlo.... ale to bylo daaawno jakies 5 lat temu wiec mysle ze teraz to ladnie wsio zgrywaja i z powrotem wsio nagraja o ile bedzie w ogole potrzeba na formatownie calego tela. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ubierania to chyba wszystkie robimy podobnie, ja nakladam body z krotkim rekawkiem(takie cieniutkie), na to bluzke z dlugim lub body z golfem,ale takie body bluzkowate, rajstopki jesli cieple na frotce to takie normalne spodenki, a jesli cienkie rajstopki to ocieplane spodenki, buciki, na wierzch bluza lub sweterek, kurtka szalik czapka i rekawiczki, i to wsio, a w spacerowce mam kocyk i wentualnie gdy jest wiatr to ta oslone na nozki. moj Mati odczul zmiane czasu,poszedl spac zdecydowanie pozniej niz zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja ostatni raz z Irlandii. Juz skaldam kompa takze nie bede miala dostepu do netu prez kilka dni napewno zanim mi nie zaloza neta w PL. Jes;li chodzi o sprawe MOniki to gdyby jednak Pawel zmienil zdanie i podal nr kontato bardzo prosze o telefon albo smsa od ktorejs z Was. Jesli nie i poda adres zeby prezent wyslac to tez bardzo prosze. AnnaSzn-wysylam Ci na NK moj nrtel w Szczecinie jakby co. POzdrowenia i calusy dla wszystkich.Zajrze jak tylko bede miala mozliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja ostatni raz z Irlandii. Juz skaldam kompa takze nie bede miala dostepu do netu prez kilka dni napewno zanim mi nie zaloza neta w PL. Jes;li chodzi o sprawe MOniki to gdyby jednak Pawel zmienil zdanie i podal nr kontato bardzo prosze o telefon albo smsa od ktorejs z Was. Jesli nie i poda adres zeby prezent wyslac to tez bardzo prosze. AnnaSzn-wysylam Ci na NK moj nrtel w Szczecinie jakby co. POzdrowenia i calusy dla wszystkich.Zajrze jak tylko bede miala mozliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka 81
Sylwia a gdzie kawały na dobry humor z rana :) Hmm ja też ubieram pdobnie, tylko jeszcze kombinezonu nie mamy, więc kurteczka ciepła (w spadku po bratanicy) cipłe rajstopki i spodnie i hej na dwór. A spacery najlepsze właśnie w sklepie, uśmiecha się do wszytskich, zaczepia dzieci i ekspedientki już wszytskie ją znają :) a na osiedlu to jakoś mało ludzi i mało intersujące te spacery. Taka towarzyska bestja mi rośnie Mamba - dja nzać jak już będziesz w PL. A właśnie przypomniało mi się, że kiedyś pytałas się o mleko dla Viki, ja kupuję NAN H.A - Emilka tez ma skazę, a to mleko podobno ma mniej uczulać- poleciła nam je pedjatra. Dziewczyny o co chodzi z tą tabelką - nie w temacie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki me kochane niby pisałąm w zeszłym tygodniu ze juz w pracy lzej i znjade chwile zeby nadrobic zaległości a tu plendz. dzis udało mi sie wejsc bo meczy mnie coś z Maksymilianem. Słuchajcie maly od jakis 2 tygodni budzi sie o 5:30 (dzis o 4:30 no ale wiadomka moze mu sie nie poprzestawiałlo jeszcze chodz szedł spac ok 20 normalnego czasu) i słuchajcie .. w sobote spał u mamy bo byłam z męzulkiem na imprezce i powiedziałam mamie zeby dała mu mlekqa obojetnie o ktorej sie obudził . I słuchajcie obudzuił sie o 5:30 dała mu butle.. wupioł 180 odłozyła go i skubany spał do 7:30. Tylko słuchajcie czy skoro on nigdy sie nie budził w nocy i w sumie teraz jak sie budzi to nie płacze z głodu tylko marudzi po 15 minutach od pobudki bo mu sie jus nudzi to podawac mu mleko..Kurcze bo nie wiem czy taki etap ma poprostu ze sie wczesniej budzi czy co . Bo boje sie ze jak go naucze tak butle podawac to mi sie jujz przyzwyczai.. e nie wiem juz co robic,..ale jak tam wstaje to potem w pracy masakre mam.. Kurcze dziewuszki przerabuiałyście to? CO rodzicie.. Helpa potrzebuje. Wszystkiego naj dla solenizantek-skorpionicek pamietam z zeszłego roku ze troche nas było :) p.s a propos urodzin.. to cos mąż mnie nie podpytuje co by sie przydało zoneczce.. aaa wogóle to myślałam o gwiazdce mikołaju itp.. i w sumie nie wiem co kupic Maksymilianowi.. macie pomysły jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja ubieram podobnie jak wy, tylko zla jestem ze nie zwrocilam wczesniej uwagi na ocieplacz na nogi w moim wozku, jak go zaloze to Marysia nic nie widzi jak siedzi i sie strasznie wkurza. Wiem, ze jak podrosnie to nie bedzie problemu ale teraz zima to co ja zrobie? Marysia mi wczoraj pierwszy raz sama usiadla, ale generalnie ja stanie teraz interesuje, z siedzenia kombinuje na kolana a jak jej sie juz uda to myk i stoi, byle by sie miala czego zlapac. W czwartek ide szczepic na pneumokoki druga dawke, to uzupelnie tabelke. A tak w ogole to Marysi sie zrobilo takie zgrubienie pod jedna brodawka, 1,5 mies temu i lekarz kazal obserwowac. Ale to dalej jest i sie boje co to moze byc. Moze wie ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimb ja mam podobnie bo moja franca mala budzi sie np o 3:30 i nie spi godzine!!!! a ja w tym czasie to jej dwa razy butle daje, ok 60ml w jednej i drugiej, bo jak dam jedna to mysle ze zasnie a ona sie bawi :O a pozniej po godzinie jej dam znow i w miare po 15minutach moze zasypia i dlatego ja jestem jak zombi rano, a ona jeszcze budzi sie o 6-7 czasem to pospi do 8 ale i tak z przerwa na mleczko o 6 :O ja jej daje to mleko chyba dlatego zeby poszla spac, i moze to dla wygody mojej, ale wierzcie mi jak ja nieprzytomna w nocy jestem to wszystkiego sie chwytam zeby moja Kluska spac poszla .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwia no to super :) ja ostatnio też reklamowałam telefon i się zastanawiałam czy mi nic nie wykasują. A z drugiej strony to sobie pooglądać mogą w tych serwisach :P Dziewczyny moja już też nie jadła w nocy tylko piła wodę, ale teraz często je i śpi mi dalej :) Ale dziś u nas leje :( ze spaceru nici i cały dzień w domku. gotuję właśnie zupę buraczkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przerabiam nocne budzenia ostatnio. Kiedys szla spac o 20 i o 6 rano budzila sie na karmienie i bawiala sie sama w lozeczku, czasem jeszcze drzemala do 7:30. A teraz potrafi sie budzic o 1 w nocy albo gdzies miedzy 3 a 5 i chce jesc, wypija 260 mleka i przewaznie zasypia ale i tak o tej 6 chce znowu, i niegdy nie wiem ile jej wtedy dac heh. Troche sie boje czy jej to w nawyk nie wejdzie. Ale juz kiedys mialam przez pare tyg taka akcje i jak juz myslalam ze padne trupem z niewyspania to jej samo przeszlo, wiec moze i tym razem przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może to faza przyśpieszonego wzrostu i dlatego dzieciaczki takie apetyty nocne mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×