Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Lula - ale co to za frajda dla kogos postronnego oglądać 100 zdjeć jakiegos bobaska? Moja sie dzisiaj obudziła po 2, dostała cycka, ale karmiłam ją w naszym łózku. No i ona zjadła i zamiast spac to sobie usiadła i mi pokazuje co chce :) musiałam ją nieźle przekonywac, żeby szła spać. A przede wszystkim muszę znaleźć w sobie tyle siły, żeby w nocy jej nie brac do nas do łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - moja w nocy wzieta do łożka na cyca przysypia, wiec ja z nią i jak po 2 godz chce ja odlozyc to krzyczy bo sie nie najadla, wiec znowu ja karmie ona znowu przysypia i ja tez... i tak sie mozemy bawic cala noc. Dlatego zaczelam jej dawac butelke w nocy bo juz sil nie mialam. Szkoda mi bo trace pokarm a karmienie piersia to takie uczucie, ze az mi sie plakac chce ze juz sie konczy :( Ale z drugiej strony ona mnnie osttnio szczypie, dlubie mi w nosie, zebach, pstryka wargą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuutek - ja tez na pierwsze budzenie daję butle. Ale moja córcia jest jak noworodek - je co 3 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! my pomimo drobnego deszczyku wyszlismy na spacer, Mati byl marudny pomimo tego ze przysnal troche w domu, myslalam ze spacer mu pomoze, owszem na spacerze byl zadowolny,na poczcie zabawial cala kolejke panow, zaczepial ich a oni szczelali do niego smieszne miny , wszyscy mielismu ubaw. Pospal sobie,przyjechalismy do domu jeszcze na spiocha, wozek stal pod domem i znowu obudzil sie maruda i wlasnie wisi na cycu. Wogole tak jak kiedys pieknie jadl wszystko tak teraz zrobil sie niejadek, kilka lyzeczek zupki, obiadku czy deserku i dalej piers, a najchetniej to by sie zywil tylko moim mlekiem. Dziewczyny moj tak jk kiedys ladnie spal w nocy, z jedna pobudka tak teraz jak wasze pociechy z 3 razy pobudka z tym ze u nas tylko piers bez butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia niestety jest to mozliwe, ja teoretycznie nadal pracuje w serwisie komorkowym, a w praktyce 3 lata mnie tam juz nie ma :D, ale fakt faktem, za dane klientow pozostawione w telefonie serwis nie odpowiada, my po kilku kłótniach z klientami mamy taka klauzule na potwierdzeniu przyjecia telefonu do serwisu, którą klient podpisuje, a teraz widzialam to jeszcze wywiesili nad obsługą kartkę, ze nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w aparacie, a jak ktos nie chcial zaplacic, to nie dostawal telefonu, albo mógł gadać z szefostwem, ale i tak stepst nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula, jak ja pracuje w autoryzowanym serwisie, to nie mam czasu na takie pierdoły, żeby włożyć karte itp, lae czasem technik jak wgrywa oprogramowanie, albo cos tam musi pozmnienic, to czasem coś moze wynajdzie, ale najgorsze jest to, ze jak zaczynamy od 6, to włączaja sie pobudki, istny koszmar, co chwilke cos nowego, a jakie teksty niektore maja :( aż głowa boli a co do ubierania, to ja małej tak nie ubierałam ciepło, w sumie dawno nie bylam na jakimś długim sparzerze w takim zimnym dniu jak dziś, ale na ogól miała body z krótkim, bluzeczkę, rajstopki, spodnie, kurteczke i czape, jak zimniej, to kocyk na nozki, ale mzoe fakt pomyslec o rekawiczkach chociaz ostatnio siedzielismy w domku, bo chrypolilo jej w nosku, ale jak ladniej to byl spacerek, ostatnio dni przez palce mi uciakaja Sylwia, ależ ty masz sny :O a co do mojej Zuzi, to ciagle gada, gagaggaga, kakakka, czasem da, mama w prazie pomocy, jak krzyczala :) i ponoc tata, ale nie bylo mnie przy tym dalej sie nie chce przekrecac z plecow na brzuszek i nie raczkuje, ale jak siedzi, to jak ma za co sie wspiac, to kleka na kolana i dryga :) anoc koszmarna chyba wyszedl 2 ząbek lula ja tez chce te przepisy :), tz poprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze życzenia dla wszystkich skorpionic dziewczyny - niech się sełnią życzenia... te łatwe i te trudne do spełnienia.Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głosno i te niewypowiedziane... wszystkiego najlepszego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie kochane pocieszyłyście... mały chyba nas zbyt rozpieścił bo od 4 mca przesypiał mi ładnie do 6 wiec jak tak jakos wczesniej wstaje to mnie wkurza :) no ale chyba musze wyluzowac... no ale skoro mówicie ze ten etaop mija póxniej z butla tro moze mu faktycznie podam.. zobaczymy jak to bedzie. kurcze pogoda paskudna i tak wczesnie juz ciemno.. juz nici ze spacerku popracowego ok 17. Jestem ciekawa jak młody wytrzyma w domu tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z jedzeniem nocnym i pobudkami problemow nie mam od ponad miesiaca Olivcia w nocy nie je nic, a jak sie obudzi (ewentualnie raz pomiedzy 2 a 4) to pare lykow herbatki i spi dalej bez problemow:) Anted - moja tez ma czasem takie fazy ze tylko mleko moglaby jesc a wszystkim innym pluje, choc pare dni wczesniej szamala ze smakiem Sylwia- mialas szczescie z telefonem. ja wiem ze czesto dane z tel. gina w czasie naprawy, goscie sie tym totalnie nie interesuja i lezy w kwiesti klienta zgrac wszystkie wartosciowe rzeczy, albo poprosic o to firme i zaplacic sporo kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia , rzeczywiscie szkoda by bylo tylu zdjec, ale zapka, jak pracuje w takim serwsie,to jak to czyta , to tez mysli sobie o swoich upierdliwych klientach, ach takie zycie, ale najwazniejsze ze zdjecia sa ok. zapka gratuluje drugiego zabka, ja musze zajrzec jutro w szceke swojego malego, poniewaz dzisiaj byl maruda moze to jakis dziewiaty zab. acha,najlepszego ,bukiet kwiatow🌻🌻🌻i spelnienia tych malych wielkich marzen dla wszystkich skorpionic :) ledwo napisalam o braku apetytu Matiego, poszlam zrobilam mu obiadek, bez wielkiej wiary ze zje, a tu niesodzinaka, zjadl wszystko i to bez kombinacji, otwieral usteczka jak glodne piskle, ale bylam z niego dumna, i bilam mu brawo i chwalilam, a teraz w dobrym humorku bawi sie. Mam super humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale cisza dzisiaj u nas na topiku, a moj Mati ucina juz sobie trzecia drzemke, chyba taka pogoda. AnnaSzn , co myslisz o mojej propozycji odnosnie tych przepisow na e-mail, ja juz namierzylam kolejna fajna stronke, ja myasle ze mamy tu tak zgrana ekipe, ze kazda z nas mogla by tam zamiescic swoj najlepszy przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted ja jestem za :) moja Zuzia też ucieła sobie 3 drzemkę, ja chodzę dziś nieprzytomna i z chęcią bym się połozyła ale zaraz mój mąż wraca i obiadokolację przygotowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Internet dziś mi szwankuje, muli się strasznie. Zanim jakaś stronka mi się otworzy, to mijają wieki, zdążę pójść pozmywać czy coś ogarnąć, a tu dopiero kawałek się załadował. Masakra! Nie wiem cholera co to, restartowałam modem, ale dalej to samo. Dostawca w kulki leci. Mamy piątego zęba, prawą dolną dwójeczkę:) Kupiłam dziś Tymkowi 5 par tych rajstopek z Biedronki z frotką w środku. Byłam o 10 rano, a tam już dosłownie kilkanaście par na krzyż zostało tych niemowlęcych. Dla starszych dzieci zostało jeszcze dużo. Pogoda u mnie też \"mokra\" i taka melancholijna. Czuć i widać, że jesień i że Święto Zmarłych za niedługo. Anted, świetny pomysł z tą stronką, gdzie przepisy możemy sobie zamieszczać i wymieniać się nimi. Zastanawiałam się, na jakim portalu i nie mam pomysłu. Tyle tego jest!:) Jak coś wymyśliłaś, to daj cynk;) Mój mały już kwęczy i domaga się kąpieli. Jakoś nie dał się nabrać na zmianę czasu. Będę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn wyslalam ci namiary na stronke, jak sie spodoba to porozsylam dziewczynom, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze slówko w sprawie telefonu - pewnie sama bym zabezpieczyła dane, ale poszłam tam, żeby mi wyłączyli coś co córcia uruchomiła (tak sądziłam) a nie umiem wyłączyć. Mój telefon jest jak komputer, mnóstwo funkcji. A tu niespodzianka, bo facet mi mówi, że jest zwarcie i trzeba czyścić, suszyć itp, więc zostawiłam go tak po prostu. Dopiero w domu zajarzyłam, że mogę utracić dane. A w sprawie przepisów - to na tej stronce, którą Lula zamieszczała - osesek (?) są też piosenki dla dzieci, z czego bardzo sie ucieszyłam, bo teraz młodej dużo spiewam, ale najczęściej znam tylko kawałek, albo 1 zwrotkę. Fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted odpisałam w sprawie przepisów :) Dziewczyny ja normalnie padam na twarz dziś :( Zuzia wstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na dobry wieczór :) Osiedle nowobogackich. Dzieci bawią się w piaskownicy, wykopując dziurę telefonami komórkowymi. Nagle jedno z nich trafia na kamień i jego komórka łamie się. Dzieci w śmiech. - No i co się śmiejecie?! Jutro tatuś kupi mi nowy, lepszy – płacze nieszczęsny malec. - Ale dzisiaj, jak ostatni wieśniak będziesz piasek kopać łopatką. - Słuchaj! Wiesz, jak mój dzieciak świetnie klnie? - No co Ty? A ile ma lat? - No cztery. - A umie się modlić? - Co Ty? Takie małe dziecko?! Mały chłopczyk obserwuje swą mamę siedzącą przed lustrem i nakładającą maseczkę kosmetyczną na twarz. - Co robisz mamo? - Nakładam maseczkę. No wiesz... Rozsmarowuję taki krem. - Dlaczego? - Żeby być piękniejszą. Po jakimś czasie kobieta zaczęła wacikiem zbierać maseczkę z twarzy. Chłopczyk zainteresowany zapytał: - Poddałaś się? - Tatusiu, co to znaczy pesymista? - Pesymista, syneczku, to taki człowiek, który nie doi krowy, bo obawia się, że mleko już skwaśniało. Ojciec karci syna: - Widziałem, jak biłeś kolegę przed naszym domem! Co to miało znaczyć?! - Chciałem, żeby sobie poszedł. - A nie mogłeś mu tego powiedzieć? - No coś Ty! To by było niegrzeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
czesć dziewczyny! sylwia widzę, że Ulcia je czesto, ale Igor tez 2 - 3 razy w nocy to norma. Teraz w związku ze zmiana czasu koszmar wczorj obudził się o 6 , a dziś 5 załamka. Kilka dni siedzimy w domu bo Igi taki jakiś niezupełnie zdrowy i ulcia toże. Dobija mnie takie siedzneie. Ja na dobre odstawiłam juniora. Pokarm świetnie zanikł stopniowo karmiłam coraz mniej i jest ok. Martwię sie tylko tym, że on zjada malo. Z rana kaszka, południe obiadek i owoce niestety teraz nie,brak apetytu na nie, Butla i wieczorna kaszka. Jak Wy karmicie maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku! Ale pustki tu były wczoraj :( A mnie złapało przeziębienie :( Dobrze, że juz jutro bede miała wolne. Karmienie 9-10 kasza 13-14 zupka 16 cycek 18 deserek - owoce, ciasteczka, chrupki 19-20 mleko z kleikiem 150 ml 23-1 mleko 120ml nad ranem cycek, raz albo więcej, a czasem non-stop od 4 do 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia witaj !!! moi oaowie jeszcze spia! u mnie karmienie wyglada podobnie a juz myslalam ze za malo, hm,to chyba nie jest tak zle,poniewaz Mati jeszcze oprocz tych innych posilkow i tak dojada piersia. Sylwia wyslam fajny przepis na twoj adres ,sprawdz poczte. milych i cudownych wolnych chwil zycze tobie i Ulence. A my na 10 do pracy, ale za to cala rodzinka, zanim ktos wejdzie to do poludnia mozze 1 osoba, potem Mati do 14 spi, jeszcze godzinka i idziemy do domu, a moj Maz ma dzisiaj imieniny. Iprzyjezdza dzis po pracy do niego moj tata czyli jego tesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo kurcze Sylwia:) to ja mam raj:) 8 -180ml mleka 12- 120 owiasnki/kleiku/musli 15/16 - 190g obiadku 17 - jablko/gruszka/brzoskwinia/banan + ciastko owsiane/biszkopt 19.30 - 180ml mleczka A Tomek ma prace! Jutro zaczyna :) I Niunia spala dzisiaj uwaga od 18 30 do 7 rano bez pobudki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! U mnie noc taka sobie, mały budził się 2 lub 3 razy, żeby pogadać i połazić po łóżku. Musiałam siadać i usypiać go na siłę, bo wcale nie miał ochoty się położyć. Ale to chyba wina tych dójek wyłażących. Tak myślę. Zaraz idę pod prysznic i pomyślę co na obiad. Dziś o dziwo nie pada u mnie deszcz, nawet chmury się przecierają i tak bardziej jasno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli gratuluje pracy Tomka, super, wiec jak poniedzialek dobrze sie zaczyna to juz tak do niedzieli :) i oby dluzej wysylam ci link na poczte, koniecznie wejdz na niego, to z tymi przpisami,musimy to wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - no nareszcie!!! Teraz to juz z górki :) W sumie to mała je często, ale nie duzo. Dba o linie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli. no to kamień spadł ci z serducha! Oby praca była fajna i obyście szybko na nogi stanęli!:) Trzymam kciuki! No ty chociaż miałaś fajną noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzisiaj zastanawiałam co znowu sie dzieje z Malpeczką. Pewnie w nowym domu nie ma na razie internetu. Ciekawe jak z tym wojskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×