Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

hej dziewczyny no widac ze pusciutko jest sobota i bale sie zaczely :P u mnie spokojnie w domku zaraz film i do lozeczka Zuziczka marudna strasznie dzis byla az naprawde mnie denerwowala, taki dzien mialam jakis, ogolnie to mnie jej jojczenie az tak nie denerwuje , ale dzis tak lazila za mna, wlazila na mnie i jojczala, na rekach spokoj a tak to mozna bylo czarowac a ona i tak niezadowolona :( mozliwe ze zabeczki, ona strasznie przechodzi zabkowanie :O a wiecie jak baaardzo ale to bardzo bym chciala sie wyspac.... nikt nie powiedzial ze bedzie lekko :P ale co moja Purchawke w nocy wezme do siebie to po prostu caly czas mi na glowe wlazi, doslownie! lazi po mnie wlazi, przelazi, wszystko byleby tylko sie tarzac po mnie. ehh obiecalam ze jej do siebie nie wezme juz, ale w nocy to tak automatycznie robie... ostatnio cos mi sie ciezko oddychalo, budze sie a tam moje dziecie spi na mnie, na klatce i szyi przewieszona, nogi po jednej stronie, glowka zwisala po drugiej, hehe ale sie usmialam z niej. wczoraj mialam wyniki cytologii, chyba tego, sama nie wiem, jakis to wymas byl, no i sa dobre, ale lekarz dal skierowanie do ginekologa , wow, a najwczesniej wizyta.... uwaga....!!! za 42 dni!!! to ja juz sie w pl przebadam bo za dwa tyg lecimy. a chodzi o to krwawienie po stosunku :( martwi mnie to strasznie, bo widocznie cos nie tak jest, skoro sie tak dzieje. zobaczymy niedlugo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam czytanie, bo dzieci zasnely troszke wczesniej i meza nie ma, wiec dostalam sie do kompa, a w dzien to ciezko, bo jak wlacze, to obsiadaja mnie maluchy i nic nie zrobie, wiec wole nie wlaczac, bo synka ciezko odgonic potem annasz można o przepis na ten torcik bezowy, wyglada wysmienicie truskawka, chyba ty chcialaś stworzyć stronkę, to łatwo zrobić na http://smyki.pl, masz kilka przykładowych wzorców, możesz wybrać czy zmienic calkiem, ja zrobiłam coś takiemu Matiemu dawno temu, teraz co prawda żadko mam czas pisać, ale od czasu do czasu coś tam naskrobię (link w stopce) co do kapci po domu, niby mamy, ale najczęściej mała śmiga w kapciach, w ten weekend bylismy u rodzinki w Warszawie i mała nauczyła sie raczkować normalnie, bo wcześniej zasuwała na pupie, teraz tylko patrzy gdzie wstać, ulubione miejsce przed telwizorem, uwielbia sie ganiać na czworaka i zabawę w w aku-ku nocy też nie przesypia, niestety, czasem zje, a raczej troszkę pociaga cyca i śpi dalej, niestety max do 7,15-8, bo tak syn wstaje i nas budzi :(, ale już o 10 pada z powrotem dla przypomnienia jeszcze tabeleczke Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......34........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008...Oleńka.......3520/59.............cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek...3820/57............. cc Blondi......39........05.02.2008...Kasper ......3710/58..............cc ziuuutek..39.…......06.02.2008...Marysia......2800 /53.............sn neska......40........06.02.2008...Mikołaj.......3880/58. ............sn Olcia_M....40........06.02.2008..Oliwier........3800/57. .............cc Lidka81...40.........07.02.2008...Emilka........3340/55. .............sn agnes 23..40.........09.02.2008...Zuzia..........3370/52.......... ...sn nikita27...39.........12.02.2008...Karolek.......3800/54.... .........cc Mala fu....42.........13.02.2008...Jasmin........4230/58........ ......cc martella....38........13.02.2008...Antosia.......3550/57.... ..........sn 9 luty......40.........14.02.2008..Vanessa.......3400/52...... .......cc mamba9...39.........15.02.2008..Viktoria.......2800......... .........sn titi.........39.........16.02.2008...Zosia..........3400/54. .............sn fruskawka..39?.......16.02.2008..Aleksander...3630/53... ............sn gosiaczek 41.........17.02.2008..Oliwer.........5500/66.............. cc zapka......39.........18.02.2008..córcia.........3220/54 .............sn AnnaSzn... 39....... 18.02.2008..Tymon.........3650/53..............sn Sylwia 72..40..........20.02.2008..Uleńka.......3500/55........... ..sn malpeczka81.43......20.02.2008..Kacper........3500/54....... ......sn danis.......39.........21.02.2008..Igorek...........?... ..................sn paula1984kra..40....21.02.2008..Mikołajek.....3560/54... ...........sn panna Klara..41......24.02.2008..Natalia........3000/52........... ...sn idrisi..........41.......25.02.2008..Zosia..........2550.... ...............sn katarina3x3..41.....26.02.2008..Filipek.........3489/49. ............cc tilli............41.......28.02.2008..Oliwka.........385 0/58..............sn Żabuleńka....42.......03.03.2008..Milenka........4380/61 .............sn natimp1......42....... 06.03.2008..synek.........4090/56..............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc skrobne jeszcze zyczonka dla 3 kolejnych roczniaków: Tadeuszka, Kamilka i Piotrusia Radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak miło, że zajrzał tu ktos oprócz mnie :) :P Alamtoina - moja ma taki nastrój na zęby. A ile Twoja córcia już ma ząbków? Dobrze, że sie przebadasz, bo będziesz spokojna. Ja nie mam pojęcia co może być przyczyną. Zapka - no pewnie nie jest łatwo ogarnąć dwójkę takich maluszków w jednym czasie :) Podziwiam Cie, że dajesz sobie tak świetnie radę. A z tym ganianiem małej to moja też lubi, ale ja sie troche n=boję, bo ona tak szaleje przy tym, że często sie przewraca. Chce szybko uciekać, a rączki i nóżki nie nadążają :) A dzisiaj są urodzinki Piotrusia!!! SYTO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM :D :D :D Niestety mamy innych jubilatów już nie zaglądają. Szkoda. Z naszych aktywnych lutówek nastepna jest Anted :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze słówko - Ula spała dziś całą noc, obudziła sie o 5, zjadła mleczko i spałyśmy razem do 7:30 :) Teraz śpi, więc lecę coś zrobić w domu. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo wszystkiego naj dla Piotrusia 🌻 Sylwia no musze isc bo po prostu porazka, i jak ja mam sie na drugie decydowac :O a nie pamietam czy pisalam ze wizyta za jakies 42 dni jest dopiero dostepna....? no masakra, ale na szczescie w Pl bede szybciej, to albo prywatnie albo do szpitala do mojej tesciowej pojde. a Zuziczka ma trzy na dole i dwa na gorze, pewnie dlatego jojczy. budzi sie standardowo w nocy, ale dzis jej nie wzielam do siebie :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Piotrusiu sto lat z okazji pierwszego roczku, abys mial jak najwiecej szczesliwych i slodkich chwil w zyciu , mnostwo usmiechu i samych radosci 🌻❤️🌻 Sylwia, fajnie , ze ulenks tak fajnie dzisiaj pospala :) Zapka, podziwiam cie ze tak dajesz rade z dwojka maluchow, ..., ale licze na to ze sama tez bede mogla miec dwa takie szkraby w domu. alantonina powodzenia na badaniach u gina, napewno bedzie ok. :) u nas ok, Mati zdrowy, wraca mu apetyt, i 31.01 robimy roczek, poniewaz przyjezdza moj brat ,jego ojciec chrzestny , wiec przyspieszamy, a my kupilismy Matiemu takie duzego tygryska na biegunach jak z kubusia puchatka, ale skusilo mnie to ze plozy mozna odpiac i potem na lata jest maskotka i pamiatka, on jest okolo 1m dlugi , a siedzisko jest tylko okolo 32 cm wysokie wiec bezpieczne,nawet jak spadnie to nisko. pozdrawiam,goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina moja Ula ma tyle samo zębów. Właśnie przebija sie dolna dwójka i chyba też idą górne dwójki. A myślałam, że tylko w PL są takie terminy do lekarza :D Anted - fajny prezent. Ja takich nie widziałam, ale chyba poszukam :) Ula uwielbia maskotkę Kłapouchego. Taką wielką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza zyczenia dla Tadeuszka, aby jak najwiecej szcesliwych radosnych dni i chwil, pelnych slonca, caluski dla niego, napisz choc slowo co u naszego Tadeuszka, caluski dla niego 👄, 🌻❤️ Sylwia,jest tez klapuchy i prosiaczek i kubus, moge ci wyslac linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nie miałam zbyt czasu, żeby pisać wczoraj, bo sprzątanie, goście i urwanie głowy z moim małym rozrabiaką. Poczytałam tylko trochę i rozwaliło mnie na łopatki to, co Sylwia napisałaś o tym biednym dzieciątku... Dziś byłam z Mariką i Tymkiem w Carrefourze na małych zakupach i obawiałam się, że jak zwykle po pół godziny mu się znudzi i będzie płacz, marudzenie, albo regularna histeria. Tymek pozytywnie nas zaskoczył, bo miał tak fajny humor i tak dobrze się zachowywał, że aż nie mogłam uwierzyć. Śmiał się w głos, siostra woziła go w dużym koszyku sklepowym, a on zaczepiał ludzi uśmiechami i śmiesznymi odgłosami:) On w ogóle niczego i nikogo się nie boi. Później usiadłyśmy na chwilę na ławce przed kasami, a ten mały czort jak zaczął mi biegać, to się zatrzymać nie mógł! Leciał przed siebie z piskiem i śmiechem:) Ganiałam go, a ochrona patrzyła na nas dziwnie. Parę razy łapałam go przy samych kasach, bo z tego rozpędu wbiegłby pod barierkami na sklep, a ja chyba musiałabym skakać przez nie jak karibu, żeby go dopaść:) Trochę gimnastyki nie zaszkodzi;) Anastazja - > wszystkiego najlepszego dla Twojego Piotrusia! niech pięknie Wam rośnie, niech będzie Waszą radością i dumą! A najważniejsze, żeby nigdy nie brakowało mu miłości od nikogo i żeby był szczęśliwy!:) Zapka - przepis wyślę ci na maila, ale już jutro, bo zaraz idę lulać:) Dzielna jesteś, że tak dajesz radę ogarnąć dwoje małych dzieci i dom;) Sylwia - > mój synuś o dziwo też dziś ładnie spał, aż się sama obudziłam o 7 rano i nie wierzyłam, że to ta godzina, bo tylko jedna pobudka była około 2-3 nad ranem. Ciekawe co to będzie dzisiaj? Alantoina - > faktycznie bardzo długi czas oczekiwania do lekarza. Lepiej idź tu w Polsce na wizytę, przynajmniej będziesz wcześniej wiedziała co ci dolega i czy konieczne jest jakieś leczenie. Anted - > z ciekawości obejrzałam tego tygryska na biegunach na allegro i teraz też się zastanawiam. Fajna sprawa:0 I faktycznie później, jak już płozy nie będą potrzebne, to będzie duża maskotka - tulanka:) Ja jeszcze wypatrzyłam tam bujak - motor, ale on cały plastikowy. Jeszcze podobają mi się inne zwierzątka na biegunach - krówka, wielbłąd, lew, Kłapouchy. Zmykam spać i wygrzać się w łóżeczku:) Dobrej nocki Dziewczyny!:) Oby nasze dzieci budziły się jak najrzadziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Myszsza jak fajnie, że zajrzałaś :) Ja nawet czasem zaglądałam na bloga Tadeuszka, żeby zobaczyć jak rośnie :) Napisz co słychać :) Oczywiście naj, naj, najserdeczniejsze życzenia z okazji roczku :D Jak sie udały urodzinki? Jestem już w pracy. Strasznie ciężko mi sie wstawało. Pocieszam sie, że jeszcze 2 dni i znowu troche wolnego :) Anted dzięki za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA KOLEJNYCH URODZINOWYCH MALUSZKóW - DUZO ZDROWKA USMIECHU I SLODYCZY W ZYCIU. :) Widzę, że duzo z Nas na weekend nie ma czasu przysiasc przy kompie. Ja rowniez. Tak malo czasu spedzam z mala i mezem czasu w ciagu tygodnia ze weekend spedzam czas maksymalnie jak sie da. Dodatkowo byli u nas wczoraj na torciku tesciowie, Wiec babcia probowala po raz pierwszy w zyciu okazac wielkie zainteresowanie Kamilce. ALe dla Kamilki to praktycznie obca osoba wiec nie nadrobi jednym spotkaniem calego roku. Ja tez nie nalezalam do potulnych osob i przemycilam pare uwag pod adresem babci i tego jak sie zachowuja dziadkowie. Moze wreszcie da cos do zrozumienia babci i dziadkowi i zrozumieja pewne aspekty. Zreszta przezylam wizyte. Dluzyla mi sie nei milosiernie ale juz moge powiedziac uffffff. Nastepna znajac zycie za pol roku (bo watpie zeby jakiekolwiek uwagi podzialaly na dluzej niz na pare dni). Ja dzis w pracy wiec na pewno bede czesto zagladac. POzdrawiam i czekam na odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze wieści o Tadeuszku :) 19:24 [zgłoś do usunięcia] malpeczka81 MYSZSZA URODZIŁA!!! PISZE:Mąż niezdąrzył,ale bolało zaj**iście,niepełnedwie godziny o 16 odeszły mi wody a o 18:05 miałam Tadzia na brzuchu.Maz po drodze zemdlał a ja myślałam,że umre.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pierwszy wpis Anastazji :) 25.01.2008] 22:34 [zgłoś do usunięcia] Anastazja123 Piszę w imieniu żony. Dziś o 14.35 niespodziewanie urodziła chłopaca waży 3780, 57 cm. Oboje czują się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D URODZINOWYM MALUSZKOM USMIECHU, ZDROWKA, DUZO ZABAWY I POCIECHY Z RODZICOW!!!! BUZIACZKI Sylwia - moja ma 3 na gorze i 2 na dole a wychodza pozostale dwojki mam w domu marude ;) dodatkowo zaczyna mi znow charczec i dzisiaj zapodalam flegaminke bylam w sobote z mezem na tancach :D bylo bosko potanczylismy, dostalam mnostwo komplementow hihi bylo ok 20 osob z naszych znajomych a po 24 powiedzialam mojemu ze czas isc i o dziwo bez ani mru mru powiedzial dobrze, wzielismy taxi i do domku Olivcia przez ten czas ani razu sie nie obudzila wiec opiekunka miala fajn e 4h przed TV hihi a w niedziele mielismy dzien pizamowy :) kozystalam ile sie da z obecnosci meza bo zadko sie zdarza by byl w niedziele w domku , dobra zmykam bo juz mi Olivcia gryzie noge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - ale fajnie, że sie wybawiłaś! A komplementy to chyba oczywiste - tyle nad sobą pracujesz, że sa efekty! No i nas przez to zaniedbujesz :P Widziałaś, że odwiedziła nas Myszsza? Byłoby super, gdyby robiła to częściej :) ja ostatnio tez mam problem z siedzeniem przy kompie w domu, bo mały szkodnik próbuje mi wyłączać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwia nie rób z tego mojego wpisu juz takiej afery ;) zajrzałam przypadkiem i jakraz zobaczyłam życzenai od zapki, generalnie nie mam czasu za bardzo udzielać się na forum, pomimo, że ostatnie 3 mce nie pracowałam to i tak czasu było mało bo większośc dnia spędzałam na jej szukaniu, ale teraz znów koniec z wolnym bo od 1go ide do nowej pracy, a na forum weszłam ostatnio bo mam coraz więcej problemów i nie bardzo mam pomysl na ich rozwiązanie :( strasznyz neigo urwis i boje się, że dalej bedzie coraz gorzej no i te jego zabki od ktorych non stop choruje a raczej tylko kaszle :/ bo o nadmiernym apetycie i wzroscie nei wspomne .. a tak poza tym to niemal 99% o tym co robimy i jak tadzio rośnie to jest na blogu, więc jak ktoś chce poczytać zapraszamy :) w skrocie to ostatnie pol roku bylo trudne ze wzgledu na rehabilitacje no i jesienne choroby, zlobek itd.. ale jakos idziemy do przodu pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za zyczenia dla Tadzia, rownież zycze wszystkiego najlepszego wszystkim roczniaczkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza, alez to byly tylko lub az zyczenia dlaa Tadeuszka, a Sylwia, odszukuje pierwsze wpisy o kazdym naszym nowym roczniaczku, bardzo milo , ze pamieta o kazdym :):):) Ale fajnie za zagladasz i podczytujesz, jeszczeraz caluski dla Tadzia AnnaSzn Mati dostal ten motocykl pod choinke od tesciowej, ale Mati jakos nie zapalal do tego, chyba jest za maaly aby sie fasycnowac motocyklem, mysle ze moze za kilka m-cy mu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i witam!:) Dziś noc była prawie udana, ale Tymek nad ranem mocniej się przebudził i gadał dość długo, przez co mnie rozbudził totalnie. Pół godziny miał przerwę i zasnął na szczęście znowu. Dziś jedziemy w gości do chrzestnej Mariki, to się dzieciaki wybawią. Marika z młodszą o dwa lata kuzynką Patrycją, a Tymek z o rok starszym Kubą. Pogoda się u mnie popsuła, wczoraj było na plusie 5 stopni i nawet niebo się przecierało, a dziś pochmurno, wilgotno i zimno. Tilli - > super, że tak dobrze się bawiłaś, a córcia spała grzecznie!:) Następnym razem będziesz spokojniejsza i bardziej rozluźniona na tańcach, wiedząc, ze mała śpi jak suseł i nic złego się nie dzieje:) Anted - > dobrze, że mi napisałaś o tym motocyklu. Może faktycznie lepiej pluszaka, bo do pluszaków Tymek się przytula, a zimny plastik może potraktować jak twój Mati - bez entuzjazmu:) Angelika - > oby twoje uwagi podziałały na dziadków i bardziej byli rodzinni wobec swojej wnuczki!:) Sylwia - > miłej pracy!:) niech zleci baaardzo szybko;) idę do małego, może jeszcze zajrzę przed wyjściem z domku:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza ten entuzjazm to z radości :D :P Teraz jestem w pracy, ale jak wróce do domu to na pewno wejde na bloga i pokaże Twojego urwisa mojej córci :) Zawsze jej pokazuję Olivke Tilli i jest zachwycona. AnnaSzn - dzieki! na szczeście to taka praca, że nie cierpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was tez piekna pogoda?? Bo mnie az skreca ze nie moge z mala pospacerowac.... Ok lece po kolejna kawke aby nie zasnac nad kompem... Co do spani aKamilki to mala zazwyczaj spi od 19-20 i potem w godzinach 2-4 buidzi sie na flaszke. I spi znowu do rana. Z tym ze ostatniej nocy budzila sie z placzem co 2 godzinki wiec mysle ze bylo to spowodowane odwiedzinami dziadkow i mzoe malej snilo sie ze babcia chce ja non stop na sile na rece brac a Kamilka ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli zazdroszcze tancow i ogolnie wyjscia AnanSzn - moja mala w niedziele zrobila mi awanture w galerii handlowej - chciala koniecznie ogladac a najlepiej wejsc do fontanny. Ale zrobila pokaz histerii......Az ochroniarze zwrocili na mnie uwage..... Zaczynam powoli sie przymierzac do mysli nad drugim dzieciaczkiem.....Jak jest krucho z praca...A i tak planujemy dzieciatko to dlaczego tego nei przyspeiszyc o rok......Narazie maz trawi jak sobie poradzic z tak zywiolowymi dwoma Kamilkami w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika a u Ciebie dzis wiecej pracy? Bo cos mało zaglądasz :) Własnie sie zastanawiam czy dzieci Danis już wyzdrowiały? Pewnie tak i nadrabia spacerki, bo tez jej dawno nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×