Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
moj mąż coś dziś marudzi , ze zbyt chuda jestem. Rano zobaczył jak łazikowalam w rajstopach i dopiero dotarło do niego hihi. Irog daje w kość i choroby to jak mam być grubsza. Mówi , że udo przechodzi mi w plecy hihih, że nie mam pupy. Ubawił mnie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika - straszne! Co za gnoje!!! Brak mi słów. Chyba wszystkie tu potrafimy sobie wyobrazić co czujesz. No i wydatek rzeczywiście będzie spory - wózek i dodatki. Współczuję bardzo. Danis - mój też twierdzi, że strasznie wychudłam. Ostatnio pokazałam mu moim zdaniem duży pośladek to sie w głowe popukał i powiedział, że ma nadzieje, że chociaż tyle mi zostanie :) bo jak zgubię jeszcze tyłek to będą same kości. Uciekam, bo synek mnie goni sprzed kompa. Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ... Moj humor nadal kiepski i tak naprawde wyc sie chce. Teraz musimy kupoic na cito wozek, kocyki, spiworek podusie itp. I mam dylemat jaki wozek. Bo ten ktory mialam rewelacyjny terenowy. A za 2-3 miesiace chcialam kupic lzejsza spacerowke ale obszerna. I naprawde nei wiem co kupic. A poza tym same wiecie jaki jest czas oczekiwania wiec bede musiala sie zdecydowac na to co znajde w sklepach. No i musze wziasc dzien urlopu jutro aby pojezdzic po meiscie z mezem i dzieckiem i cos poszukac. Wozek plus cale oprzyrzadowanie. Znajac zycie pojdzie jak nic 1500 zl. Ech a ten miesiac mial byc dla nas lzejszy.... Wyc mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika....nie wiem co napisac :( mi zawsze chce sie wyc jak nagle trzeba wydac pieniadze na cos totalnie nieoczekiwanego :( dzisiaj Niunia spala z tatusiem i co? raz sie obudzila :O hehe pakt ma z nim jakis czy co ?:D ale za to ja sie wyspalam u nas zamiec sniezna w Londynie :D:D:D nie kursuja autobusy, metra cala metropolia stoi w miejscu hehe pierwszy raz od 4 lat cos takiego tu widze :D ale nie wychodze z Olivcia dzisiaj boje sie po jej zapaleniu gardla przewieje ja jeszcze...mrozno jest strasznie nie...chyba podziekuje poza tym w tak glebokim sniegu wozkiem sie nie da jechac ;) maz idzie pozniej do proacy bo ma wszystkich pracownikow zabrac po drodze samochodem hehe jeszcze go wyslalam po zakupy bo jak ja mam isc? chyba z 4 godziny bedzie jechal te 30km.... korki jak sam skurczybyk srednia jazdy? 10km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Angelika nie spodziewałam sie, że koszt będzie aż tak duży. Ja bym kupiła spacerówke-parasolkę, bo mam taki zamiar za 2-3 m-ce. A one oczywiście są w różnych cenach, ale ja chciałam kupić za ok 600-800. Wiem, że za tą cenę kupię naprawde dobrą. Tilli - fajny musi być ten widok Londynu :) No i zazdroszczę takiej nocy :) Ja musiałabym sie wyprowadzić, żeby sie wyspać :P My dzisiaj spałyśmy z córcią do 8, ale od 5 do 6 był konkurs wiercenia sie w łóżku. No a dużą część nocy było stękanie itp. Niem am siły an te zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia moim planem bylo miec na wiosne dwa wozki jeden terenowy jak mam teraz a drugi lekka spacerowka. A teraz musze poszukac spacerowki w miare pbszernej zwrotnej, dobrze amortyzujacej i lekkiej. I zastanawiam sie z kolami - jakie. A no i jeszcze musze dokupic śpiworek na zime kocyki i podusie i torbe do wozka,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika przykro mi z powodu kradzieży :( dziewczyny a ja jestem w szoku :) Olek tak jak pisałm wcześniej ma problemy z jedzeniem i wymiotami i wczoraj dostał omleta i ledwo zjadł ponad połowę hihi a dzisiaj na śniadanie odmówił zjedzenie kaszki ale jak dałam Mu chlebek i ugotowaną szyneczkę (pokroiłam w cienkie plasterki) to jadł aż Mu się uszy trzęsły hihi i ani razu nie miał odruchu wymiotów hihi a jak dawałam podzobane lub zmiksowane to prawie zawsze chciał wymiotować :)) łobuz jeden :) co jeszcze dajecie dzieciakom do jedzenia?? a ja na obiadek mam dzisiaj barszczyk i gotowaną szyneczkę ale chyba jeszcze zrobię taki makaron z czymś gotowy z Lidla :) a Olek zupę warzywną z mięskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Angelika wspolczuje, zawsze sie znajdzie ktos taki :( w piety mu wejdzie! ja mam spacerowke za 35 f uzywana ale widzialam podobne nowe tez za 35f, sa tez oczywiscie drozsze ale po co przeplacac. a ta mi sluzy, na zime mam tego kloca zabudowanego prawie calego, dobry on jest, tak wlasnie terenowy. nie ma w pl tanszych spacerowek? Sylwia bo tak piszesz az 600-800zl :/ a swoja droga fajnie ze o tej 5-6 sie wiercila, mojej sie zebralo na robienie kupsztala o 12:30 w nocy, dobrze ze nie spalam bo by jej sie niezle duspko odparzylo! a nie moglam zasnac i meczylam sie i nagle slysze jak sie wysila mojaa mala, przewinelam , klade ja a ta znow, i to nprawde pokazne byly. ona ma przemiane po ojcu, on co zje to od razu na kibelek. no i oczywiscie rozbudzila sie i spac juz nie chciala i sie meczylam z nia niezle, a dzis rano o 7 na nogach. tilli u mnie tez sypie, az smiesznie bo sie utrzymuje az od wczoraj. boje sie ze za dwa tyg bedzie sypac a ja lece do pl wtedy i ze beda opoznienia, a my prosto na zuzki urodziny lecimy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem szzczesliwa :D maz dopiero pojechal do pracy a przedtem...zabral mnie i Olivcie na zakupy ! :D huraaa kupilam sobie wymarzony plaszczyk w next:) a Olivcia dostala nowe prawdziwe (hihi) buty takie traperki i zabawki i taki kubeczek specjalny na chrupki :D cud miod i malinki :D lece cwiczyc bo Mala padla i spi ja na razie wozka nie zmieniam jest lekki 8kg, zwrotny fajny, pol zabudowany, rozkladany na plasko, super:) spokojnie nam starczy na dlugo do parku mam 5 minut wiec Olivcia bedzie mogla chodzic ze mna piechotka ;) moze w lato pomyslimy ewentualnie nad parasolka...na jakies wyjazdy czy cos... ale na razie skupiamy sie nad zakupem fotelika samochodowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej musze sie wam wyplakac bo zaraz sobie cos zrobie jak sie nie wyzale ....:(:(::((: widze ze Angelike tez spotkala smutna rzecz, u mnie to totalna porazka, dzis zajechalam do zlobka zostawic mlodego a tam od 1 lutego zmainy i nie am ani 1 dziecka pytam dlaczego a one sie smieja i mowia ze dzieci chore wiec ja pelna radosci ze moje dzieckow reszcie zdrowe i bedzie samo dzis w zlbku a one mi na to ze obowiazek miezrenia temperatury pzred wejsciem no to ja heja termometr i mierze mlodemu, ma 37,2 i otrzymalam informacje ze nei zostanie w zlobku :(:( bo jest chory!!!!! wyobrazacie sobei ten palcz dziecka jak go zabieralam :(:(:(: ja na to do tej kierowniczkiz e on zawsze ma ok 37 bo tak faktycznie ejst, a jeszcze mu te zeby ida i dulczy w nocy... a ta na to ze jest wiele zdrowych dzieci w kolejce i ona nie am zamiaru przyjmowac chorych dzieci, wiec nie ma ich wcale, a dodatkowo jesli bedzie neiobecny 10 dni w mcu to skreslaja z listy ;/ no zalamka, ja do konca tego tyg jeszcze nei pracuje ale nie wim co by bylo gdybym tak zaszla rano i okazalo sie ze nei moge isc do pracy bo dziecka mi nie przyjeli... no paranoja totalna,,, wkurzylam sie i teraz nie wiem co mam zrobic... mam nowa prace od pon ale nei amm gdzie dac dziecka :(:(:( musze wynajac szybko nianie ale zarazem mnei na nia nie stac bo to pojdzie na to prawie cala moja wyplata :( a anjbardziej to mi szkoda tadzia on tak lubil ten zlobek i dzieic kocha a teraz bedzie biadak siedzial sam w domu bez kontaktu z dziecmi i moze jeszcze z jakas zolza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dla kogo w takim razie jest ten zlobek??? mam zamiar zrobic z tym dym w gazetach i u prezydenta miasta... nie wyobrazam sobie ze np co drugi dzien rano dzwonie do pracy i mowie ze dzis mnie nie bedzie bo mi dziecka w zlobku nie przyjeli, dziecko nie musi byc przeciez chore zeby mialo 37st temp, kuzwa oni preferuja te dzieci co tam siedza po 2-3 godz i babcie je odbieraja a do zlobka przyprowadzaja tylko zeby sie troche dzieci pobawily :((( no szok!!! a co ma zrobic matka co pracuje 8 godzin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Myszsza nie wierzę! To sa osoby znające się na dzieciach? Przecież 37,2 to żadna temperatura u takiego bobasa, a jeszcze przy tym ząbkującego. Zrób raban na całego. Przecież faktycznie w tej sytuacji to nie jest żłobek dla dzieci matek pracujących. Kto by chciał przyjąc do pracy osobę, która nie wiadomo czy przyjdzie, bo dziecka nie przyjęli. Dramat! A masz możliwość wynająć kogoś do opieki w sytuacji awaryjnej, na godziny, gdyby sie zdarzyło, że Ci Tadzia nie przyjmą? Alantoina mi sie wydawało, że ta cena za wózek to nie dużo. Są też takie grubo ponad tysiąc. Też mam problem z kołami, bo parasolki mają najczęściej małe koła, a ja bym chciała coś solidniejszego. Mieszkamy blisko lasu, no i plaża też blisko. Duże koła bardzo sie nam sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza....szok! co sie dzieje ???? 37,2....pfffff totalnie nie rozumiem...porazka a z niania to mialam tak jak ty, chcialam isc do pracy to wiem ze to co bym zarobila to bym musiala niani oddac wiec zostalam z domu... nie wiem...po prostu nie wiem co ci poradzic chyba na prawde trzeba im narobic szumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia przynajmniej Ty mnie rozumiesz :) ja jestem załamana :(:(:(: ja nie mam nikogo, nawet meza nie mam wiec... no nic dałam juz ogłoszenie o opiekunke, trudno bedę pracowac na opiekunke ;/ u nas 1200zl sobie opiekunki życza, ale ja w domu zeswiruję jak nie pójdę do pracy no i nie będę miec za co jeść, chociaz i tak pewno padniemy w długii skoro z mojej pensji mi zostanie jakies 200zl zarobku :( dla mnie to jest niewyobrazalne to co one tam zrobily, zeby same siedzialy... jutro pojde tam zabrac zreczy malego to zwymyslam ta babe wstretna na maxa szkoda mi tadzia bo on bardzo lubi dzieci a my nie mamy zadnych znajomych bliskich ani rodziny wiec jego jedyny kontalkt z ludzmi i innymi dziecmi, poza mama i tata to byl w zlobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , teraz tylko na sekunde podczytuje,kompa mam w pracy na barze. tyle mam do napisania, mam nadzieje ze czasowo jakos sie zorganizuje,Angelika wspolczuje, ja kupilam parasolke spacerowke za 650 zl coneco , polecam jest swietna, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a co do wozka to my juz od jesieni mamy parasolke i jest ok tylko jak byly mrozy to zimno mlodemu w tym bylo, za parasolke dalam 66zl w markecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza porazilas mnie ta informacja, masakra.... moze od lekarza wez jakies zaswiadczenie ze dziecko jest zdrowe a temperature ma taka normalna,i ze zabki to nie choroba!!! co za babol grrrr moze cos to pomoze... Sylwia bo ja to juz przyzwyczajona ze tu ceny nie zabijaja ;) i mozna naprawde tanio dostac wozeczki, i spacerowki i czolgi jak to ja na nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja tak z innej beczki :) co dobrego gotowałyśnie na imprezy roczkowe?? ja chce zrobić ze 2 sałatki lub 3 i do tego jakies 3 mięcha, pieczywo, jakies dodatki grzybki marynowane itp niom i oczywiście wieeelki tort hihihi, moze dodatkowo ciasta jakies kupię bo o balonach itp to już nie wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - gratuluję udanych zakupów ! Pewnie teraz nosisz mniejszy rozmiar, to sie fajniej kupuje :) Fruskawka - ja jeszcze nie planowałam menu na imprezkę, bo troche czasu zostało. Ale myślę, że to co zamierzasz będzie ok. A duża imprezka sie szykuje? Ja niestety będę musiała robić 3 razy roczek, bo mam skomplikowaną sytuację z gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza - z tym zaświadczeniem od lekarza to świetny pomysł. Tylko ciekawe jak często będą te babska chciały nowe zaświadczenie. Chyba podchodzą do swojej pracy jak do zła koniecznego, więc każdy pretekst jest dobry, żeby dzieci było jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo u mnie na roczku tutaj ma byc ponad 20 osob, nie wiem gdzie ja to pomieszcze, ale ze to bedzie niedziela wiec dlugo pewnie nie beda siedziec ;p pozniej w Pl mam roczek w piatek 13, zaraz po przylocie do Pl, i pozniej kolejny trzeci roczek u tesciowej bo tam tez mamy robic we pon jak dojedziemy do niej 16 lutego albo w sob jak z gor wrocimy, ehh tez ten moj wypd do pl wiaze sie z bieganiana :O jeszcze wesele kuzyna 14 lutego i ponzije poprawiny a co robie dobrego, zrobie sledzia po pierzynka, ostatnio robilam to i teraz zrobie, jakas salatke warzywna a\\lbo cos innego wymysle, kupie mrozone gotowe kawalki kurczaka w panierce, cos ala z kfc, tyle ze i mrozone i z kfc nie sa takie jak w pl pyszne, pyszna panierka, ale to nic, tam sa paleczki, udka, piersi w paski, i kuleczki, i do tego jakis sos dolaczony. na pewno kupie tez takie skrzydelka slodko kwasne, tez oczywiscie mrozone, ale przepyszne, na latwizne pojde :P co tam jeszcze, ciasto jedno zrobie, torta kupie, pewnie kanapki, i myslalam zeby koreczki zrobic i chyba wsio, jakies ciastka, owoce i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam znowu, żebyśmy nie przegapiły urodzinek :) Ale smutno, że tyle nas kiedyś było, a teraz zagląda raptem pare osób. A ja kiedyś sie śmiałam, że będziemy tu pisać do 18-tek naszych maluchów. Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......34........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008...Oleńka.......3520/59.............cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek...3820/57............. cc Blondi......39........05.02.2008...Kasper ......3710/58..............cc ziuuutek..39.…......06.02.2008...Marysia......2800 /53.............sn neska......40........06.02.2008...Mikołaj.......3880/58. ............sn Olcia_M....40........06.02.2008..Oliwier........3800/57. .............cc Lidka81...40.........07.02.2008...Emilka........3340/55. .............sn agnes 23..40.........09.02.2008...Zuzia..........3370/52.......... ...sn nikita27...39.........12.02.2008...Karolek.......3800/54.... .........cc Mala fu....42.........13.02.2008...Jasmin........4230/58........ ......cc martella....38........13.02.2008...Antosia.......3550/57.... ..........sn 9 luty......40.........14.02.2008..Vanessa.......3400/52...... .......cc mamba9...39.........15.02.2008..Viktoria.......2800......... .........sn titi.........39.........16.02.2008...Zosia..........3400/54. .............sn fruskawka..39?.......16.02.2008..Aleksander...3630/53... ............sn gosiaczek 41.........17.02.2008..Oliwer.........5500/66.............. cc zapka......39.........18.02.2008..córcia.........3220/54 .............sn AnnaSzn... 39....... 18.02.2008..Tymon.........3650/53..............sn Sylwia 72..40..........20.02.2008..Uleńka.......3500/55........... ..sn malpeczka81.43......20.02.2008..Kacper........3500/54....... ......sn danis.......39.........21.02.2008..Igorek...........?... ..................sn paula1984kra..40....21.02.2008..Mikołajek.....3560/54... ...........sn panna Klara..41......24.02.2008..Natalia........3000/52........... ...sn idrisi..........41.......25.02.2008..Zosia..........2550.... ...............sn katarina3x3..41.....26.02.2008..Filipek.........3489/49. ............cc tilli............41.......28.02.2008..Oliwka.........385 0/58..............sn Żabuleńka....42.......03.03.2008..Milenka........4380/61 .............sn natimp1......42....... 06.03.2008..synek.........4090/56..............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas kieys było duuuzo,ciekawe jak sie chowaja dzieciaczi,mam które juz nas nie odwiedzaja:)Ciekawe co u małpeczki?! A ja was tak laseczki podczytuje ...no i nie mam czasu nic napisac.Teraz pracuje prawie 7 dni w tygodniu bo moj R nie pracuje odkad wrocilismy z Pl..niestety daje sie odczuc kryzys...no ale nie marudze...wiec ciagle jestem w pracy a jak nie w pracy to z Robciem...no a jak jeszcze znajde sekunde wolna to zaczytuje sie w ksiazce pt\"Zmierzch\" nie wiem jak film bo jeszcze nie oglaałam ale ksiazka bardzo mi sie podoba,i własnie przez nia prawie przez tydzien nie miałam czasu na neta. Ale duzo robicie na ten roczek.....u mnie był obiad z dwoch dan...zupa krem z borowików z truflami i na drugie piure z ziemniaków z piersia faszerowana pieczarkami i szynka hiszpanska i dodtego malutkie warzywa gotowane.Wyglaało bosko a smakowało jeszcze lepiej:)Wszystko robił moj R,tak jak w jego restauracji..no a potem tort zamowiony kawa i jakies słodycze i powiem wam,ze goscie byli tak najezeni ze nie sadze zeby cokolwiek jeszcze wcisneli:)ok zmykam i zycze miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Noc znowu kiepska, ale zęby juz prawie sie przebiły, więc może już jutro będą. Jestem przeziębiona. Mąż mi sprzedał katar i od rana mam dosyć. Młoda piszczy i marudzi, pies mnie nie słucha i boli mnie głowa. Napiszcie coś optymistycznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny - co do "Zmierzchu" to książka rzeczywiście ma wielu fanów, a raczej fanek :) Ale krytyka sie po niej nieźle przejechała. Słyszałam, że film podobno jest świetny, udało sie zbudować klimat, no i nie ma infantylizmu, który jest w dialogach książki :) No ale ja na razie do kina chodzę rzadko, więc raczej nie obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja już zdrowa:D:D Sylwia dziękuję za pamięć 🌼 moje słonko już od wczoraj ze mną w domciu, normalnie się nią nacieszyć nie mogę:) My w sobote robimy roczek, ale będzie impreza, na 37 osób:D z czego 7 to maluchy tak w przedziale 2 miesiace do 2 lat więc będzie IIIwojna światowa w domu hehe:):):) hmmm może ja się wkońcu dopiszę do tabelki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......34........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008...Oleńka.......3520/59.............cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek...3820/57............. cc truskawkowa...39...05.02.2008....Amelia........3230/53..........sn Blondi......39........05.02.2008...Kasper ......3710/58..............cc ziuuutek..39.…......06.02.2008...Marysia......2800 /53.............sn neska......40........06.02.2008...Mikołaj.......3880/58. ............sn Olcia_M....40........06.02.2008..Oliwier........3800/57. .............cc Lidka81...40.........07.02.2008...Emilka........3340/55. .............sn agnes 23..40.........09.02.2008...Zuzia..........3370/52.......... ...sn nikita27...39.........12.02.2008...Karolek.......3800/54.... .........cc Mala fu....42.........13.02.2008...Jasmin........4230/58........ ......cc martella....38........13.02.2008...Antosia.......3550/57.... ..........sn 9 luty......40.........14.02.2008..Vanessa.......3400/52...... .......cc mamba9...39.........15.02.2008..Viktoria.......2800......... .........sn titi.........39.........16.02.2008...Zosia..........3400/54. .............sn fruskawka..39?.......16.02.2008..Aleksander...3630/53... ............sn gosiaczek 41.........17.02.2008..Oliwer.........5500/66.............. cc zapka......39.........18.02.2008..córcia.........3220/54 .............sn AnnaSzn... 39....... 18.02.2008..Tymon.........3650/53..............sn Sylwia 72..40..........20.02.2008..Uleńka.......3500/55........... ..sn malpeczka81.43......20.02.2008..Kacper........3500/54....... ......sn danis.......39.........21.02.2008..Igorek...........?... ..................sn paula1984kra..40....21.02.2008..Mikołajek.....3560/54... ...........sn panna Klara..41......24.02.2008..Natalia........3000/52........... ...sn idrisi..........41.......25.02.2008..Zosia..........2550.... ...............sn katarina3x3..41.....26.02.2008..Filipek.........3489/49. ............cc tilli............41.......28.02.2008..Oliwka.........385 0/58..............sn Żabuleńka....42.......03.03.2008..Milenka........4380/61 .............sn natimp1......42....... 06.03.2008..synek.........4090/56..............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśpiłam małą. Coś mi sie nie podoba jej samopoczucie. Oby sie od nas nie zaraziła. Truskawkowa - cieszę się, że już wyzdrowiałaś. No i musi Ci być cudownie z córcią po takiej rozłące :) A z tą obecnością to niestety cudów nie zdziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa - słuszna decyzją z tą tabelką :) No podziwiam Cie, że robisz imprezkę na tyle osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×