Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

dzien dobry Mamom i naszym pociechom :) pozale sie, ze niechcialo mi sie wczoraj sciagnac z tarasu prania aw nocy spadl deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny truskawkowa to ja Cie tak podziwialam i podziwiam, jak pisalam ja nawet zebrac sie na basen nie moge, po prostu spizdzialam od tego siedzenia i w ciazy i po ciazy, nie moge sie zebrac zeby cos konkretnego zaczac robic, na pewno chcialabym sie na taniec zapisac, ehhh tak mi sie marzy to... kiedys tanczylam i to chyba 11 lat... a teraz nic... na studiach tez nic.... bo to studia i brak totalnie kasy, pozniej ciaza i po ciazy, a tu u nas jest polska szkola tanca jakas ale jeszcze sie nie zebralam, bo to ok 19-20 akurat wtedy co moja Piczka mala idzie spac no i to oznacza opiekunke jakas na te dwie h, no i nie moge sie zebrac no... cholera... z tym mieszkaniem babci trzeba poczekac, bo najprawdopodobniej jej syn jest tam zameldowany a ja nei chce z lokatorem wykupywac mieszkania, najpierw musi sie wymeldowac dopieor pozniej podpisac musi rodzenstwo umowe ze sie zrzekaja, dopiero pozniej ide z babcia wykupic i na koniec ten notariusz, tez o zrzeczenie sie i o ta darowizne, a nie dam rady w dwa tyg tego zalatwic no i kasy oczywiscie, wiec pcozekam az wycenia znow , moz ebedzie mniej skoro tanieja mieszkania, a moze wiecej trudno jak cos.... i wtedy dopiero wszystko bede mogla zalatwic. Sylwia ja tez czekam na wozek mial byc we wt najpozniej bo zamowilam w pt, a tu nie ma, ja na ebayu kupowalam i mialam nadzieje ze mi wysle go szybko, szczegolnie ze sie ugadywalismy co do przesylki, a tu juz czw a tu nie ma nic, mam nadzieje ze moze dzis jednak przyjdzie, koles mi nie odpisal nic, najgorsze ze on wystawil prawie nowy, wlasciwie nowy wozek, podwojny, za 30funtow a poszedl za 31f i pewnie sie troche zalamal ale trudno, wozek ma byc, a najlepsze oczywiscie to ze dzis Kacperek wraca do domu i na dwa tyg do pl leci i tyle mi sie przyda ten wozek :O dziewczyny zazdroszcze wyjazdow... tez bym sobie wyjechala, planujemy cos na lipiec, oczywiscie najpierw trzeba zwerbowac tesciowa zeby tu przyleciala i pozneij mozna isc w dluga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anted, a myślałam, że dziś będę pierwsza na kafę :) Pogoda i u nas gorsza Niestety muszę stwierdzić, że też dołączam do klubu niewyspanych mama. Emilka codziennie funduej nam nocne atrakcje od 2 pobudek do hmm... sama nie wiem już ilu, bo już gubię się w liczeniu, w najgorszych przypadkach potrafi budzić się co 15 min. Jeszcze nigdy nie przespała całej nocy. W dzień aniołek, ale noce powoli mnie wykańczają. To wszytsko pewnie przez to że nadal idą jej zęby - teraz czwórki (wszystkie). Przerwy między jednymi a drugimi zębami są ok 1-2 tygodni (wtedy budzi się raz lub dwa, a później znów to samo :\"( mogę tylko pozazdrościć tym które się wysypiają :) Porządki amm już praktycznie za sobą, jescze coś upichcić, jakieś ciasto, miąsko, i sałatkę, Macie jakieś fajne pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaha anted u mnie to samo :P:P:P:P zostalo przescieradlo i gasienica bujanka na biegunach i ona jest materialowa :P:P:P i wlasnie zatargalam ja do domu bo padalo w nocy i jest cala mokra :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Alantoina też mnie uprzedziłaś no no jestem pod wrazeniem - 11 lat tańczenia, to pewnie królowa dyskotek jesteś i innych balów ;) Ech sama chciałabym się kiedyś wybrać na kurs, ale nawet na aerobik trudno mi się zmobilizować, z resztą teraz to ciągle mąż wmawia mi że nie powinnam chodzić, bo może maleństwu zaszkodzić~, hmmm mam swoje zdanie na ten temat ale wyszło na jego bo nie chodzę ze względu na brak czasu przed świętami :) Alantoina - może uda ci się dosyć szybko dogadać z tym zameldowanbym kuzynek i sprawa jeszcze będzie do załatwienia w tym czasie co chiałaś. No dobra spadam do roboty miłego dzionka wszystkim mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka uwielbialm tanczyc, na dyskotekach tez przyznaje, ale teraz nie chodze czesto bo marze o tym zeby sie wyspac raczej, ja chodzilam kiedys do zespolu taneczno gimnastycznego w podstawowce, pozniej w liceum na break dance, i tam byly rozne inne rodzaje tanca, nowoczesny, elekro, funky i inne, chodzilam troche al epozniej studia i tam juz niestety nie. szkoda ze nie kontynuowalam tego, bardzo to lubie, moja corcia na pewno bedzie chodzic :P o ile bedzie chciala, a mieszkanie raczej poczekam, nie zdaze kurcze nawet z kasa... ale to nic, nie ucieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córcia będzie chodzić a ty razem z nią :) ona na swoje balety a ty na swoje, jeszcze tylko parę lat. Ale pomysł bardzo dobry, ja swoje też będę chciała posyłać na jakieś zajęcia róchowe, może być taniec, koszykówka, nawet karate obojętnie co byleby miały odpowiednią ilośc ruchu. Jestem przeciwniczką siedzenia w domu przed telewizorem czy komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam dziś rano na zakupach z dziećmi. Młoda humorzasta jak cholera. Teraz na szczęście śpi. Tylko przed chwilą znowu jakiś debilny konserwator dzwonił mi do drzwi. Myślałam że dziada zabiję! I to ten sam co ostatnio. Zrobiłam mu wtedy dym, że budzi mi dziecko i nie zapamiętał, żeby do mnie nie dzwonić. Debil do kwadratu. Wózek nie przyszedł :( Lidka ja mam fajną sałatkę, którą robię zawsze na śniadanie wielkanocne. Jest warstwowa: sałata lodowa kukurydza 5 jaj - ósemki 150 gram szynki - kostka 150 gram tarty ser na to sos - majonez +keczup na sos 1 tarta marchew (fajnie sie stapia z sosem) a na sos plasterki pomidora. Naprawdę smaczna, a szybko sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia, wypróbuję :) oj chyba dziś masz gorszy dzień, i wszytsko po górkę, złoślkiwość rzeczy marrtwych i .. pana konserwotora - jutro będzie lepiej Wózek może dojdzie do wieczora. Ulcia miałaby nową fure na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tez bylam na zakupach z Matim i tez byl humorzasty :(, co mu sie raczej nie zdarza. Alantonina Zawsze zzdroscilam tym co dobrze tancza, mi to jakos nie wychodzi, i z mezem tanczymy razem jak potrafimy u nas wyszo slonko wiec pranko powinno byc juz suche, zaraz sciagam Acha, na zakupach spotkalam swojego dentyste od lat dziecinnnych, chodze do niego prywatnie i Mati usmiechal sie, dentysta powiedzial, ze jak dzieci maja taka furtke miedzy jedynkami, to trzeba naciac to dzialselko miedzy, ale jeszcze nie teraz, po swietach moj maz ma u niego wizyte to dokladnie sie podpytam co i jak. ja robie taka salatke, : rozuczki brokolow gotuje na poltwardo osemki jajka, czerwona fasola z puszki kukurydza, czerwona papryka w kosteczke koperek swiezy, i naturalny jogurt, plus lyzka majonezu, przyprawy do smaku, wyglada bardzo wiosennie i smaczna polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - cisza. Teraz przeczytałam tego mojego posta i widzę, że faktycznie brzmiałam minorowo. Ale wcale nie mam takiego złego nastroju :) Anted - spiszę sobie Twój przepis i przy najbliższej okazji spróbuję. Ale nie na święta, bo mam już obmyślone menu. Ula też ma szparę między jedynkami, ale ja myślę, że to sie zejdzie, jak będą szły następne ząbki. Ale może sie mylę, daj znać czego sie dowiecie. Nacięcie brzmi strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas wlasciwie atmosfery swiat nie ma, maz w pracy a ja zbyt swiateczna tez nie jestem, na sniadanie jedziemy do znajomych, bedzie z 10osob to sobie posiedzimy przy swiatecznym stole, i wlasciwie tyle anted zazdroszcze pogody u nas niestety kiepska :O Wesolych Swiat dziewuszki i maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustoooo Sylwia, nie martw sie zebami. Mam koleżanke dentystke i ona mnie staonwczo zapewniala ze szpara POWINNA BYC. To jest miejsce na stałe zeby, ona sa wieksze i musza miec wiecej miejsca. Gdyby szpary nie było, wyrosłyby krzywo i prosta droga do ortodonty No nic ide na swiateczne zakupy i biore sie za porzadki. Kurde nie lubie tego i nie lubie świat. Żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej to sie jeszcze by inny zabek zmiescil taka ma:P ale ja tez mam wiec sie nie martwie, ja mam mala na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie znowu nerwowe przedpołudnie, ale nie będę się na ten temat rozpisywać. Wózek przyszedł. Synek mi złożył i byłyśmy na spacerze. Córci sie niestety nie podoba. Płakała mi przez pół spaceru, więc musiałam ją wyjąć. W ogóle ma dziś kiepski humor. Zostawiłam ją rano z bratem to urządziła niezłą histerię. Teraz boi sie mnie spuścić na moment z oka. Ania - instrukcji też nie dostałam, ale osłonka jest. I jak spotkanie? Tymek sie zakochał? :) Zakupy mam zrobione, jeszcze ciąg dalszy sprzątania i święta :) Ja lubię święta, mimo tej całej morderczej gonitwy przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć: )Witam się troszkę jak zwykle zaganiana. Dziś byłysmy z córką na zakupach. JUz powoli coś tam trzeba ruszyći pogotować i popiec:) Kupiłam dziś małemu sliczne błękitne kapciuszki z odkrutymi palcami troszke większe niz ma teraz . Są śliczne:) Syliwa ja tam nie wiem co to nieprzespana noc ale kjak się pracuje to faktycznie męczące mój mały przesypa ale teraz się wczesniej budzi( 6-7) na mleko ale dalej go kładę. Może spróbujcie ją przenieśc do innego pokoju żebyś się nie budziła za każdym razem jak ona się kręci?Ja tak mam zamiar zrobić Pozamieniamy sie kokojami bo i córka chce zamiany więc już niedługo mały w swoim pokoiku bedzie bo mi też to przeszkadza a wiadomo każda mama budzi się jak maluch się przebudza:) Lecę brać się za robotrę właśnie pi9ję kawkę naładuję się i do dzieła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! my od 10 na swiezym powietrzu, bylo swietnie, kupilismy bukszpan do koszyka, po drodze musilimy kupic ciut cieplejsza czapke, poniewaz nalozylam Matiemu taka safari, lekka, bez uszkow, ale nad morzem tak wialo, ze wiatr zrywal mu z glowy, kupilismy tez wiaderko z bajerami, czyli lopatka, grabki , sitko i foremki, poniewaz w poniedz. mamy zamiar cala trojka isc nad morzem , wiec bedzie okazja pobawic sie w piasku. i ja wogole ciesze ze ze swiat, pracy mam w tym roku niewiele, chyba poraz pierwszy taki luz, ale podejrzewam ze za rok beda u nas, chyba ze cos sie wydarzy,i ktos sie pojawi w naszej rodzinie :) np. mlodsza siostra lub brat. Mati rozgadal sie niesamowicie , ale po swojemu, poza podstawą tj. mama, tata, baba itp. widac u nas na topiku ze u was praca wre i swieta beda przepyszne :), poniewaz nie ma was , wiec najpewniej obowiazki lub spacerki ja po tej dostwie tlenu jestem wpompowana, wiec licze ze i Mati szybko zapadnie w spokojny sen, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda dziś gorsza, a wczoraj było tak cieplutko, rano skoczyłam do miasta po \"male\"zakupy, w niezielę mamy roczek chrześnicy męża, więc trzeba było coś kupić małej, przy okazji inne zakupy, a i byłam w 5-10-15, bo lubie tam kupywac jak mają przeceny :), tylko nie u nas, bo precenili tylko kurtki rozmiar 74, jak zwykle, u nas lipa, w warszawie jak pojade to obkupie dzieciaki za pare groszy, bo u nas nie da rady, zero przecen potem z Matim do alergologa, obiadek i spacerk, odprowadziliśmy męża na pociąg, potem jeszcze pochasali troszeczkę i do domu, bo zimno sie zrobilo Z pisakownicy juz korzystamy, mała uwielbia ja i i zjezdzalnie U mnie jakos swiat nie widac, co sprzatne, to jest gorzej niz przed, czasem mam dosyc, zrobilam za to dzis ciasteczka, jutro ozdobimy i sałatkę do mamy mam zrobić, w domu wśieta nie siedzimy wcale, więc za bardzo nie szykujemy nic, bo nie ma po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - niestety nie mam możliowści przenieść małej do innego pokoju :) Za małe mieszkanie :( Jak zaszłam w ciążę to postanowiliśmy się budować. Znaleźliśmy fajną działkę, mamy spisaną umowę za niezłe pieniądze, zapłaciliśmy zaliczkę i do dziś czekamy. Jest problem z drogą. Wkrótce ma sie rozwiązać, ale tak naprawdę to nie wiem ile to jeszcze potrwa. Właśnie gdyby nie ta kasa to pewnie szukalibyśmy gdzie indziej, ale ceny poszly do góry strasznie. No i na razie gnieździmy sie tutaj we czworo. A jeśli sprawa z budową nie wypali to plan B jest - czyli wyrzucimy synka za 2 lata do własnego M :) i zostaniemy tutaj z córcią. Dla 3 osób jest ok :) Wózek jest fajny, ale muszę się przyzwyczaić przede wszystkim do kół. A najbardziej mnie zaskoczył hamulec, niestety negatywnie. Sprawia wrażenie bardzo kruchego. Mąż twierdzi, że złamie sie po kilku dniach, oby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze w temacie świąt to jestem ciekawa reakcji mojego dziecka na mnóstwo kolorowych jaj, które będziemy robić jutro :) Ciekawe czy potraktuje je jak piłki, które uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia pamietam jak w ciazy pisalas o tej dzielce i nawet szukalas ciekawego projektu, a co z ta droga , nie ma jej ? Zapka, ja jak zwykle nie w tamecie, to co wyslalas gdzies swojego meza i swieta bez niego ? u nas z przecenami to samo, nic specjalnego, tzn w Slupsku, ale np w Ustce nie mamy wielkich sklepow,sa tylko 3 sklepy z dziecieca odzieza,a dzisiaj kupilam Matiemu taki komplecik struksowy bezowy, bluza z kieszonkami na zameczek, fajna taka wydaje sie szykowna , poniewaz rekawki i dol sa bez zadnych sciagaczy tylko lekko puszczone w dol , spodenki i bluzeczka z kolnierzykiem, to kosztowalo 79,99, a pani mi sprzedala za 70 zl, no nie jest to 50% przeceny ale zawsze cos. a ten komplecik wpadl mi w oko juz dawno, ale na metce jest 24 m-ce , a mniejszych nie bylo, ale dzisiaj podjjechalam z Matim, i okazalo sie ze spodnie sa akurat a w bluzie musze tylko raz na okolo1,5 cm zawinac, wiec wykorzystamy to az do jesieni. Ale ja mam daleko do Warszawy, hehe, i zeby jezdzic na zakupy, ale jak bylismy w staach tam byly przeceny, ja do tej pory nosze ciuchy z tamtad, za kilka $$ mozna bylo naprawde porzadnie sie ubrac. Mati zasnal, tak jak myslama, szybciutenko, ja tez juz jestem po kompieli, i odpoczywanko :):):), pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja tak szybciutko, bo zaganiana jestem. Tilli była u mnie z rodzinką, Olivka jest przesłodka i bardzo odważna. Od razu posyłała uśmiechy, chodziła sobie wszędzie, a później to nawet piszczała i czuła się jak u siebie:) Tymek ładnie zareagował, nie uderzył jej, ale włączył mu się instynkt posiadania i próbował zabierać swoje zabawki, którymi Olivka się bawiła. Śliczna, mądra, bystra i bardzo pogodna dziewusia:) Taki przytulaczek:) A pozuje do zdjęć jak modelka, że aż nie wierzyłam - tylko obiektyw widziała, to od razu uśmiech lub półuśmieszek, zastygała i czekała na flesz:) Moja Marika się w niej zakochała i od razu zaczęła ją niańczyć - nosiła ją, przytulała, zabawiała:) Tymek był podjarany odwiedzinami rówieśniczki, nawet zaczął tak śmiesznie tańczyć i podskakiwać na paluszkach, jakby taniec godowy wykonywał. My rodzice chwilkę sobie posiedzieliśmy, pogadaliśmy i zaraz Tilli z mężem się zbierali, bo mieli jeszcze przed sobą powrót do Świnoujścia i jakieś swoje sprawy poustawiane na wieczór. Oliwce porobiłam troszkę zdjęć, ciężko było mi złapać ją razem z Tymkiem, bo się dzieci normalnie rozbiegały jak karaluchy, każde miało co innego do roboty w innej części mieszkania. W wolnej chwili jeszcze je obrobię i powysyłam Tilli:) Zakupy już porobiłam, wszystko niemal mam przygotowane, jeszcze tylko jutro sprzątanko i można świętować. Sylwia - ja też była zaskoczona kołami, wydawało mi się, że zaraz odlecą. Tak samo hamulec, na początku tak delikatnie go naciskała, teraz już się oswoiłam. Planuję uszyć tylko taką tulejkę na zamek błyskawiczny z czarnej skóry do osłonięcia tej gąbki na pałąku, bo jak Tymkowi się nudzi, to zaczyna wtapiać w nią zęby. W końcu mi to poniszczy i poogryza, a szkoda. Byłam z tym u kaletnika, ale chyba mają za dużo pieniędzy i nie chcą zarobić, bo nie przyjęli takiego zlecenia. Zdziwiłam się, pójdę z tym chyba do szewca. Przecież to prosta sprawa, prostokąt z doszytym zamkiem błyskawicznym, który po zapięciu ma tworzyć tulejkę - osłonkę. Ja jestem jak na razie zadowolona z wózka, tym bardziej, że mogę do niego naładować naprawdę dużo zakupów. Tymkowi też wygodnie, dziś nawet w wózku spał rozwalony jak mały świniak:) Ach! Robię na śniadanie Wielkanocne Twoją sałatkę:) Tymek też ma szparę między jedynkami, na razie nic z tym nie robię. zobaczymy jak to będzie dalej, jak wszystkie ząbki mu wyjdą. Uciekam teraz, może jeszcze potem zajrzę:) Buziaki i pozdrawiam Was wszystkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted droga jest prywatna i właściciele nie chcą się zgodzić na użyczenie. Sprawa jest w sądzie i na pewno będą musieli, ale to trwa. Ania - fajnie, że spotkanie się udało. No i dla dzieci zawsze to jakieś wrażenia. A Tymkowi się nie dziwę, że sie dzielić nie chciał. To normalne w tym wieku :) Sałatka jest naprawdę super, polecam z czystym sumieniem :) A co do ewentualnych zniszczeń wózka, to Ula na razie boi sie w nim poruszać, więc musze poczekać pare dni an jej odkrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że już wstawiłaś jakieś fotki na garnek :( Pewnie teraz nie masz czasu. Jestem padnięta od dzisiejszych porządków. Lecę pod prysznic i spać. A jutro rano malujemy jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U nas dziś piękna pogoda :D Pomalowaliśmy jajka :) Córcia chciała wszystkie wziąć do rączek. Przy tym zapale do jutra nic by nie zostało. Rodzinka właśnie poszła do kościoła z koszykiem, a ja kończę pracę w kuchni. Ciekawe czy ktoś tu dziś zajrzy? Życzę Wam cudownych, rodzinnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×