Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

witam :) Muszę się pochwalic i oczekuję co najmniej fanfar :P M zaczela sama jeść! Zupelnie sama wciąga nawet tak rzadkie zupy jak rosół i minimalnie jest przy tym brudna. Od kilku dni w ogole nie pozwala sie karmic, najpierw myslalam ze nie chce znowu jesc, ale pozniej mnie olsnilo bo ciagle wolala am, ze ona chce sama :) Ale jestem dumna! Co do nocnika to juz chyba ja jedna zostalam, ktorej sie nie udalo zlapac. heh M wola na nocnik siii i przysiada na nim na sekunde i pedzi dalej, dobrze jak pedzi bez nocnika heh A ja mam labradora - mialam zanim sie M urodzila i pies teraz robi za plac zabaw i towarzysza zabaw, M nie ciagnie go za ogon ani za nic, w ogole go nie meczy. Maja taka zabawe ze pies idzie przed M i macha ogonem a M za nim z wyciagnietymi rekami pędzi, wyglada jak zombie :P Natomiest troche sie obrywa kotu, bo jest jeszcze malutki i łatwo M go nosic, ale zauwazylam ostatnio ze kot nauczyl sie wyrywac jak mu cos nie pasuje, albo krzyczec i M go wtedy puszcza. Czy li się dogadali :) Też robi mu cacy i przytula się :) Pomarańczowa - się tak zastanawiam, czemu akurat nas tak podczytujesz? Trochę się czuję jakbyśmy miały narratora hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa....
....zawsze czuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek truututu -to miały być fanfary :) rzeczywiście świetnie, to bardzo ułatwi jej ewentualny pobyt w przedszkolu, poniewaz zdarza się , że przychodza 3 -latki i trzeba je karmić. Mati owszem jada sam ale np. paróweczkę nakuwa na widelec, lub kanapeczkę, ale o zupie nie ma mowy. My na nocnik złapalismy dzisiaj siku, ale kupy tylko część, tzn. zrobił troszeczkę, a po założeniu pieluchy resztę :( teraz śpi, po tarasowych szaleństwach. pa, jestem sama więc będę zaglądać lecę zrobić sobie kawusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - to zabrzmiało jak trąbka ;P U nas sie zdarzylo raz, że M zaczela sie dobiejac do lazienki krzyczac siii a potem stękać i zdązylam ja wysadzic. Ale to był raz i wiecej sie nie powtorzyło. Ona po prostu nie chce siedziec na nocniku, a ja mam juz dosc mycia podlogi :( Jak ja puszcze w samych majtach to nasika na podloge a pozniej idzie po pierwsza lepsza szmaciana rzecz (np swoja czapke) i wyciera podloge, bo przyuwazyla ze ja tak robie. Jestem juz bliska tego zeby samemu usiasc na ten nocnik i zrobic siku ;P Bo ona bardzo teraz nasladuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki dziecka
czapką wyciera a pozniej sie dziwi ze dziecko chore jak czapke na glowe zalozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeja - to może mieć jakiś związek, ta osikana czapka na głowie i notoryczne chorowanie mojego dziecka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tak
skad sie biora tak nieodpowiedzialne matki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek :) tam -ta-ram-ta-taam :) brawo dla M dzielna kobitka :) a ja bym ciagle spala a jak nie spala to sie wkurzala na wszystko i wszystkich byle gownoi sprzeczka gotowa :O nie lubie tych hormonow ;) nie mam sily wlasnie sie obudzilam, Mala jeszcze spi bo wrocilismy ok 13 ze spacerku wiec dosypia nawet mi sie pisac nie chce.... Sylwia ? co z Toba?????? czemu tyle dni Cie nie ma?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek nie dyskutuj z pomarańczowymi, ponieważ one tylko na to czekają, uczepią się czegoś i to je kręci. Już nie raz się pojawiały i w wyniku naszej kompletnej ignorancji po prostu znikały. A jeśli chodzi o czapeczkę i wycieranie podłogi, to dziewczynko rozmawiasz z dziewczynami, które maja nicki na czarno, i my rozumiemy myśli między wierszami, charakteryzujemy się odpowiednim poziomem inteligencji... tilli jesteś usprawiedliwiona, spij ile dasz radę, ponieważ niedługo skończy się sielanka, choć trudno mówić o sielance kiedy ma się córeczkę 16 m-czną. Sylwia zazwyczaj w weekendy jest pochłonięta rodziną , a jej mąż też okupuje kompa, ponieważ uczy się do egzaminu, mam nadzieje, że to jedyne przyczyny jej nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znikne tak latwo
nie bojcie sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - mnie pomarańczowe zwisają :P I zakladam, że ta ktora sie odzywa jest raczej inteligenta i ma co najwyzej specyficzne poczucie humoru... pomaranczowa - jak to skąd, z kapusty.... Takich rzeczy nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty........
a ja bylam pewna ze to bocian przynosi:( moja wiara w bociany legła w gruzach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie wy wszystkie jestescie? Anted mialas kawe zrobic i wracac Jak mam nie gadac z pomaranczowa jak tylko ona tu jest buuuuuu Dziadkowie przywieźli M jagody z lasu, po sprobowaniu jednej az zatupala ze szczescia i reszte jadla garsciami. Ale mi sie owocowy dzieciak zapowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu....
...jestem zawsze!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj mi sie kupilo zabawke dla Malej!!! w funciaku za 99 pi plastikowa wedka z gosienica - przyneta - magnesem i cala mozaika stworzen morskich - poczawszy od krewetki, raku na osmiornicy skonczywszy tez z magnesami swietna zabawka do wanny polecam jakbyscie cos takiego dorwaly w Pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek tak tez myślałam, że zrobię kawkę i wracam, a tu Mati jak nigdy tak szybko się obudził, więc podgrzałam mu zupkę ,po zupie, ciepło go ubrałam i poszliśmy do ogródka, ja trochę podłubałam w truskawkach, Mati poszalał między grządkami, troche w piaskownicy, potem przyszła do nas sąsiadka z 1,5 m-ca młodszą od Matiego córeczką , potem kąpiel, kolacja i w końcu Mati śpi. Zazdroszczę ci , że twoja mała tak pięknie je owoce, mój Mati je sporadycznie, choć staram się aby zawsze leżały na wyciągniecie jego rączki i jak choć trochę skubnie to się cieszę. Kubusiowa co się stało, pogadaj :) Ale że Sylwia nie odezwała się ani razu, to rzeczywiście niepokojące, no i pozostałe nasze mamy, kochane choć na słówko dajcie znać , że u was wsio ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli witaj, pospalaś choc trochę ?, dobrze wiedzieć, które zabawki się sprawdzają. Ja cały czas czekam na te dwa namioty z tunelem, wiele osób mówiło mi , że podobno dzieci świetnie sie w nich bawią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - a ja ci zazdrosze miesożerności Matiego :P Jak juz kiedys stwierdzilam, razem mialybysmy idealnie odzywiające sie dziecko :P Ale Sylwi to dawno nie bylo, mam nadzieje ze ok u niej wszystko ... No nic, ja uciekam porelaksowac sie niedzielnym wieczorkiem :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw małemu zaczeła krew z noska lecieć i jestem tak wściekła że szok bo niby lekarka stwierdziła że te jego badania na krzepnięcie są tylko troche podwyższone i są w normie a tu dzisiaj krewka z nosa;/ i jutro ide awanture robić bo są jeszcze inne czynniki krzepnięcia na które nie dała mi skierowania;/;/;/ po drugie moja "ukochana" kuzynka miała pisać mojemu męzowi prace licencjacka na studia i nagle sie wycofała i ja zostałam z tym na głowie a o rozwoju gospodarczym wiem tyle co o sadzeniu ziemniaków;/ a na sam koniec to moja teściowa wymyśliła nagle że ona chce sobie kupić rogówkę skórzaną taką o której ja marzyłam i teraz to już normalnie dolała oliwy do ognia bo zawsze chciała kanape i ja musze teraz zmienić plany odnośnie wystroju mojego salonu, bo ona bedzie mieszkać piętro niżej ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted :) pospalam wczesniej potem obejrzelilsmy bomba film - polecam 'slumdog milionaire ' nastepnie maz z Mala poszli na dlugi 3h spacerek a ja posprzatalam mieszkanie:) teraz maz kapie Olivcie, kladziemy Ja spac i czeka nas mily niedzielny wieczorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tilli odsypiaj, mi sie wiecznie spac chcialo w ciazy... kupilismy zuzce piaskownice, ale ma frajde, raz sprobowala piasku ale na tym sie skoczylo. ziuuutek przeogromne gratulacje!!! moja je ale ona ogolnie malutko je i po 3 lyzeczkach wysypuje wszystko zeby mietolic, ale tak ladnie bez wylewania to nie je, wiec gratulacje!!! do nocnika tez nie robi, ostatnio ganiala bez pieluchy i tylko jak jej po nozce siusiu cieklo to ona: o ojj... siadac, siada sama. raz jej sie udalo zrobic siusiu przypdkiem, i ona tez siada i szybko wstaje. wiec przy okazji Gosiaczek gratulacje! anted dobry pomysl z domofonem :) tilli dobrze ze sa funciaki... kubusiowa a czemu ktos mial pisac za meza prace? idz do lekarza co oni sobi emysla... dzizzzz a z rogowka... hmmm jakbym ja miala jakies marzenia, nawet rogowka to zadna tesciowa by mi nie przeszkodzila w tym :D wiec nie ma po co zmieniac swoich nawet rogowkowych marzem :) szczegolnie jak zobaczy ze nie kupilas takiej o jakiej marzylas bo ona taka ma, a najgorzej jak zalapie ze zmieniasz decyzje i marzenia z jej powodu to wtedy dopiero bedzie problem :O to tylko rogowka... i az Twoje marzenie :) a my po grilku, ehhh ocyz mnie pieka troszke ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli więc życzę super wieczorku ! Kubusiowa, współczuje mieszkania z teściową w jednym domu, moja mieszka w moim domu, ..., jaka ja byłam głupia, teraz wolę wziąść kredyt i dołożyć jej kasę, aby tylko się wyniosła A mąż sam nie napisze tej pracy ?, może niech napisze a ty mu ja ty;lko zredaguj, popraw styl itp. koniecznie sprawdź z czego wynika to krawwienie z noska z u Kubusia, nie martw sie napewno wszystko będzie dobrze, daj znac jak będziesz już coś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż nie ma czasu pisać i ta kuzynka miała to za kase napisać i nagle sie rozmyśliła bo sie zakochała i nie ma czasu;/ masakra jakaś a ja przy moim rozrabiaku nie dam rady tego pisać;/;/;/ a co do tej cholernej rogówki to masz racje w końcu żadna teścowa mi marzeń nie zrujnuje... a co tam! będą 2 identyczne;p dobrze że chociaż mamy osobne wejścia to może nie będziemy mieli wspólnych gości;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted- a jak ty sobie radzisz z tym babskiem bo mnie chwilowo ona do szału doprowadza;/ a zaczeło się gdy mały się urodził! kiedyś była kobietą z klasą a teraz tak zbabciała, nie ma innego życia po za naszym :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×