Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

anted 22 a tak jakos do porzodu.ogolnie to tylko nic mi sie nie chce i kregoslup mnie boli.a Ciebie? brzuchalska a test zrobilas???jak sobie wmowisz to bedziesz miala wszystkie objawy ciazy a kiedy mialas ost okres?a nastepny kiedy masz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted22 - to zacofanie to oczywiscietu w Irlandii. Sorki ze tak niewyraznie napisalam. Tutaj opieka medyczna jest tragiczna i postarm sie jednak rodzic w POlsce. Bede sie czula bardziej bezpieczna. Szczegolnie ze to moja pierwsza dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty tak mowia - wspólczuje, poproś kogos o masaż pleców to podobno pomaga, a ja jak juz pisałam czuje się świetnie pod każdym wzgledem, naprawde nie wiedziałam, że ciąża może byc aż tak mało uciążliwa jak moja :) mamba9, cieszę się, że piszesz że to w Polsce jest lepiej, ja mam takie zboczenie :), byłam 5 lat w USA, i tam dziela się Polacy na takich normalnych i obiektywnych, jedno jest lepsze tu, drugie tam, a sa tez tacy co wszystko co polskie to bee.., ja naprzykład,tam chociaż chodziłam prywatnie do dentysty byłam nie zadowolona i uważam że tu jest wielu lepszych fachowców, za to tam lepiej płacą hihihihi 🌻15tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Nie było mnie jeden dzień a jak topik się ładnie rozwinął :D Zmykam poczytać.Jak dziś samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-84
Witam serdecznie wszystkie czytajace dzis mam wizyte u lekarza nie moge sie doczekac by zobaczyc moje malenstwo.Jestem na poczatku 4 miesiaca slyszlam ze zle samopoczucie wymioty itp wlasnie wtedy mijaja u mnie jest chyba odwrotnie i do tego te ciagle bole glowy a wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula-84 ja nie miałąm prawie żadnych objawów ciązy i nie wiem co to nudności i wymioty :) ale moja kumpela miała mdłości do 16 tyg ciąży.Daj znać ja maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rzeczywiście topik sie rozwinął i nabiera tempa. Bóle głowy sa i u mnie codziennie....Ale jest na to sposób. Moj mąż codziennie wyciąg amnie po pracy na wieczorny conajmniej dwugodzinny spacer. I to naprawde skutkuj. Inna sprawa że się smieje, że po powrocie z takiego spaceru po 10 minutach juz mnie nie ma i śpię smacznie do rana. Ale widocznei takie uroki i potrzeby. Ja od wczoraj zaczęlam 16 tydzień. Za półtoratygonia kolejna wizyta u lekarza. I też mam nadzieje, że dowiem sie na kogo oczekujemy. Pozdrawiam Wszytskie Ciężarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
byłam w piątek mna usg genetycznym jestem w 13 tyg i wszystko fajnie wporządeczku myślałam że dowiem się kto siedzi w środku ale nietsety lekarz mówi że to za wcześnie. Zdziwiłam się troszke bo czytałam że niektore kobiety wiedzą o tym w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, anted22 - ja staram sie byc obiektywna. Nie mialam na mysli nikogo urazic. Poprostu tak jest. Ja tez mieszkalam w USA ok 5 lat :) Potem Anglia a teraz Irlandaia. A i tak uwazam, ze opieka medyczna u nas W POlsce jest najlepsza!!! \"CO BY LUDZIE NIE MOWILI\" hehe:) U mnie w miare ladna pogoda jak na Irlandie takze trzeba sie cieszyc bo tu non stop pada :( Teraz siedze w pracy ale dzisaj wczsniej koncze i lecde tylko z kolezanka do sklepu po jakis krem przeciw rozstepom bo mi sie skonczyl a potem do domciu robic bigos bo mnie cos wzielo.# Tylko musze na meza czekac az wroci z pracy i cebulke mi pokroi i podsmazy az straci ostry zapach bo nie moge patzrec na cebule :) od razu do lazienki lece. Zrobie wszystko a cebulke na koncu dorzuce i podgotuje i bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki :) A ja się czuje dzisiaj poprostu fatalnie, ale to chyba przez ten upał. Wymiotuje od rana słaba jakaś jestem normalnie zero życia we mnie. Wszyscy mnie pocieszają że wymioty i mdłości miną wkońcu to końcówka 16 tygodnia ale gdzie tam tak samo jak na początku. Zresztą przy pierwszej ciąży też mnie długo trzymały prawie do samej porodówki :( i jak widać teraz zanosi się tak samo 😭 A jak wy się czujecie? Mam nadzieje że lepiej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja na szcęście nie znam tego uczucia mdłości, zgagi nic z tegio gdbyby nie brzuch i wieksze piersi nie wiedziałabym że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis szczęsciara z ciebie :) ja mam juz serdecznie dość wierzcie mi dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNA napewno poczujesz sie lepiej.Mnie takze ominely te wszystkie wymioty i mdlosci.Dziewczyny jeszcze wiecej niz mniej przed nami wiec razem ale jakos musimy dac rade.Trzymam kciuki za Nas wszystkie.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyny czy wy pracujecie zawodowo czy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam, ciekawa jestem kiedy planujecie kupić pierwsze ciuszki albo jakieś ładniutki kocyczki..... nie mówie oczywiście o wózku czy łożeczku, to wiadomo ze poczeka sobie do 7-8 mca ... A może któraśjuż coś zbiera. Przyznać sie ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty tak mówią- wielkie dzięki za słowa pocieszenia :) coś kosztem czegoś ale ile póżniej będzie radości :) ja dopiero teraz poczułam że naprawde jestem w ciąży jak poczułam ruchy kruszynki także to mnie podtrzymuje na duchu i wytrwam nie takie męki :) Ja siedze w domku z 2,5 letnią córeczką bo obecnie jestem na urlopie wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-WIOSNA- biedactwo...może jednak w końcu się to skończy. danis ja pracuje zawodow ale od 2 miesiaca jestem w domu na zwolnieniu :) Olcia_M ja bez bicia się przyznaję, że kupiłam skarpetki z żyrafami i w paski cudowne :) no i dostałam pare rzeczy od siostry.Leżą sobie w szafie a ja czasem tak na nie popatrzę ;) A ty jak masz już coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyny jak ja zazdroszczę tym ktore mogą być w domu ja już chcę na L4. Mam dosyć pracy stresu i ciągłych nerwów. mam 3,5 letnią córeczke nie kupuję ciuszków bo dużo mam po niej. Kupie tylko nowe do szpitala w ostatnim miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia M mnie rodzice odwiedzili i przywiezli mi tez pare rzeczy body,czapeczki,skarpetki.sama tez jedna pare kupilam zanim wiedzialam jaka bedzie plec dlatego sa we wszystkie kolory teczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
nic mi nie dolega a tak głupio mi powiedzieć lekarzowi chcę zwolnienie zobaczę za tydzień idę z wynikami. Baba zdrowa jak koń a chce L4 ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
musze jeszcze napweno z miesiąc żeby nie mieć problemów z ZUSEM. teraz jest końcowka 3 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przyznaję bez bicia , że ejszcze nic nie mam. Kiedyś tylko kupiłam takie małe niby narzutki - kocyki, które pewnie mi sie do dzieciątka przydadzą... Kurcze widzę zatem , że jestem do tyłu ;-) Co do pracy. Pracuję zawodowo. była juz 21+23 dni na zwolnieniu.. a bodajże przez okres ciaży można ok 182- jakoś tak. na razie od tygodnia jestem w pracy ale przyznam szczerze że czujęsię fatalnie, trudno mi wytrzymać 8 godzin za biurkiem. Mało tego ludzie dzwonią denerwują.. a mnie od kilku dni brzuch bobolewa, tak w dole ciągnie. Dziąś idędo lekarza, ale nie chcę zwolnienia, bo postaram się dogadać z kieroniczką zeby jakos tak urlop wykorzystac zeby siedziec tylko 4 godziny w pracy dziennie. Zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Ola masz jeszcze czas na zakupy przecież to dobiero początek i nie mówię tego z powodu jakis zabobonów. do jutro idę do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zwolnieniu można być całą ciążę, tylko później się staje przed komisją z zusu :D ja zamierzam być do końca ciąży, tzn mój lekarz tak zakłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa -zasiłek rehabilitacyjny i trzeba złozyć papiery na 6 tygodnie przed końcem zwolnienia ... Dowiedziałam się dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chce zacząc od zrobienia mojemu maluszkowi kocyka na szydełku albo drutach (jeszcze zobaczę). Korci mnie żeby zrobić różwy (choć nei znam jeszcze płci) ale mój mąż pewno si eoburzy widząc, że kocyk byłby różowy. On jest święcie przekonany że to chłopak. I to będzie pierwsza rzecz, która będzie czekać na maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AngelikaWrocławianka mój mąż też jest święcie przekonany że będzie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×