Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Ból głowy tak mnie obezwładnił, że na chwile sie położyłam. I tak przespałam godzinę. Ale teraz już jest lepiej. Pisałam do Titi o apapie, więc mam pytanie - czy jak jest potrzeba to łykacie jakieś tableyki? Ja do tej pory nie musiałam, ale troche mnie martwia te bóle głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia72 ja nie łykam nic i nic bym nie wzięła bez konsultacji z moim ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa
Co tu znowu taka cisza? Jeszcze wszyscy na wakacjach? Odzywajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, gdzie się podziewacie? Czyzby pogoda wszystkich dobijała i nikomu sie nic nie chce? Dziewczyny, czy któraś z was już odczuwa ruchy? Próbujecie cos wyczuć wieczorami? Ja ostatnio troche poćwiczyłam i miałam wrażenie, że rozległo sie małe pukanie. Jestem w 14 tc, może mi sie zdawała? Dla sprawdzenia dzisiaj zrobie ponowny seans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja ciagle nasłuchuje i czekam na ruchy ale jeszcze nic, a juz połowa 16 tygodnia, myslalam ze w drugiej ciazy bedzie szybciej i juz wyczekuje od dwóch tygodni dam znac jak tylko poczuje :) Titi wiem co to ten ból ja nie moge w ogóle siedziec :( tyle ze mnie boli dół cały tez mam spytac lekarza co to, boli od poczatku ciazy baaaaaaaaaaaaaaaardzo. Ja łykałam apap juz pare razy niestety bóle glowy tez mam i same za nic nie chca przejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :-) ale tu dużo do czytania a ja tylko na chwilkę..na Roztoczu było cudownie,pogoda nam się udała, pozwiedzałyśmy troszkę no i przede wszystkim odpoczęły :-) odezwę się pewnie jutro jak będę mieć więcej czasu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klara! Fajnie, że miło spędziłaś czas. Musimy kolekcjonować przyjemności. Anastazja - a apap Ci pomaga? Ja jestem akurat po ćwiczeniach, więc mój maluch rozruszany. :) Zaraz się kładę i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya w sumie moj lekarz nic na te bole nie powiedzial dal zwolnienie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Świeci słońce i tak jakoś lżej na sercu. Nic mi się dziś nie chce, zwolnienie rozleniwia :D fajie titi że jesteś w domu, trochę odpoczniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula53- oj kochana na razie to może niewiele mi się przytyło ale coś czuje że nadrobie to w zastraszającym tempie jak przy pierwszej ciąży do 5 miesiaca jakieś drobnostki a póżniej wynik końcowy to 18 kg :( Ja jeszcze na koniec spuchłam jak bania wiec można sobie wyobrazić jak wyglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-WIOSNA- moja koleżanka wczoraj mi powiedziała że w pierwszej ciąży przytyła 25 kg...teraz znowu w ciąży i boi się powtórki.Ja mam nadzieję że aż tak dużo uda mi się nie przytyć ale kto wie...Moja inna kumpela która jest teraz w 8 miesiącu przytyła 7 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula53 no widzisz nie ma reguły na to ile powinno sie przytyc niby lekarze mówią że najlepiej do 15 kg to tak w normie ale nie zawsze sie to udaje. Każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry no pogoda i zwolnienie rozleniwia.. co do ruchów to ja jeszcze nic nie czuję ale to pierwsza ciąża i 15 tydzień więc raczej jeszcze za wcześnie.. a przytyć jak na razie mi się nie udało..w mojej rodzinie raczej jest tendencja do posiadania tylko piłeczki z przodu ;-) mam nadzieję że mnie to też czeka:-) a brzuszek zaczyna być lekko widoczny:-) pozdrawiam i miłego dzionka wszystkim 9 luty tak mówią odezwij się do mnie jak będziesz..buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie ma reguły... Ja ruchów też jeszcze nie czuję i myślę że to jeszcze trochę za wcześnie :) chociaż nie ukrywam, że nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
hej dziewczyny! z rana pobiegłam na badania krwi i moczu wydałam kasy , że szok. robiłam cytomegalię i toksoplamzmowe i stęd rachunek w pt idę do lekarza.Doplerowskie badanie wykazało torbiel na lewym jajniku. ciekawe co w zw. z tym może zwolnienie marzenie moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis no mam nadzieję, że ten lekarz da ci zwolnienie w końcu a jak nie to zmień lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
lula łudzę się . Samej nie wiem jak mam dać mu do zrozumienia może jak zobaczy to usg to sam da. powiem o problemach ze snem i mam wrażenioe że brzuch mi się napina szybko bo z Ulcią dopiero w 6 miesiacu ale nie wiem moze to tylko zludzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis jak ci ten nie da to idź do innego :) ja w ogole nie rozumiem czemu on z tego taki problem robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
lula on nic nie mówił że mi nie da zwolnienia, ja samam też nie wspomniałam poczekam na jego inicjatywę. To nie jest tak że on powiedział że nie da poprostu nie było na razei takiego teamtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki byłam u drugiego lekarza mam skierowania do szpitala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wiem że niektórzy sami mówia o kobiecie o L4 zatem zobaczę w pt, czy on podejmie temat. Może ten torbiel i moje utyskiwania cos zdzialają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
titi czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkie nowe jaki i te\"stare\"hehe mamusie:) po długiej przerwie nie pisania wrociłam,nadrobiłam,a przedewszystkim odpoczełam...ale od jutra juz do pracy ehhh takiego mam lenia:) Zazdrosze wam ze nie spicie tak długo bo ja to potrafie spac od 22 do 12 wstac na sniadanko i połozyc sie dalej,cały czas jestem senna,czekam na tego powera,ktory niby ma byc i nic hehe mdłosci przeszły cera wrocila do normy... Co do rodzenia w Anglii to powiem tylko tyle ,ze sie absolutnie nie zgadzam z opiniami,które tu przeczytałam,3dni temu rodziła moja przyjaciólka i jest bardzo zadowolona,mowi ze opieka wspaniała,ze latali przy niej i jej meżu a po porodzie połozna non stop z nia siedziała,po powrocie do domu co 2 dzien ja odwiedzała by jej pomoc i wszystkiego nauczyc...2miesaice temu rodziła moja kolezanka z pracy która jedno dziecko rodziła juz w Polsce i powiedziała ze nie ma porównania że tu jest lepiej...wiec nie wiem skad te wszystkie negatywne opinie,wszystko tu jest za darmo co tez jest duzym plusem wiec jesli chodzi o poród to podobno jest super i nie ma co sie martwic...co prawda jesli pojdziesz do lekarza z jakim kolwiek chorobskiem dostaniesz zawsze paracetamol:D:D(na wszystko!!!) Usg robia tak rzadko bo nie sa dokonca przekonani o tym ze nie jest on szkodliwe..itd viki 25 co za bzdury ci ten polski lekarz naopowiadał jak on moze juz teraz stwierdzic ze bedziesz rodzic przez cesarke??? nie martw sie(o ile to cie martwi) ja również mam zóltaczke typu B i tu sie mna zajmuja specjalisci,i moja mama miała i rodziła 3 razy i za kazym razem naturalnie!!!! Chodz z drugiej strony słyszałam ze cesarka jest mniej bolesna... zastanawiałyscie sie jak byscie chciały rodzic?? Co do kupowania ubranek ja chyba jednak jestem przesadna i poczekam do ostatniej chwili(chyba:D:D) moja znajoma nakupowała mnostwo rzeczy a malenstwo 3 dni po porodzie zmarło...strasznie cierpiała patzrac w domu na wsyzstko co zostało... Ale sie rozpisałam hhe no ale musialam kilka stron nadgonic:) Sylwia gratuluje dobrych wyników!!! Ja również czekam na ruchy malenstwa u mnie juz 16tc i 5 dni czyli prawie 17 i nie wiem czy czuje ruchy czy nie nadsłuchuje jak wiekszosc z was ale nie wiem czy sobie nie wmawiam:D cos tam czuje delikatne łaskotania ale do konca pewna nie jestem!! Pozdrawim was bardzo serdeczni,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Titi daj zanć co się dzieje. Cześć Jenny - fajnie, że odpoczęłas. A praca po takiej przerwie tez może być przyjemna. Wpadne później, bo właśnie \"dochodzi\" mi obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem. Danis - zamierzasz byc na zwolnieniu już do końca, jeśli dostaniesz? W sprawie porodu - powiem wam, że nie chciałabym cesarki. Głównie ze względu na zasłyszane opinie od osób, które miały. Przede wszyskim po normalnym porodzie szybciej dochodzi się do siebie. Myslałam za to o porodzie ze znieczuleniem, ale też jak usłyszałam o możliwych powikłaniach to mi się odechciało. W końcu poród naturalny jest \"naturalny\" i ciało jest do niego przygotowane. I myślę sobie, że jakoś to bedzie. Dzisiaj założyłam dżinsy, które są jeszcze troche luźne w pasie, więc nie sądziłam, że będą mi przeszkadzały. Ale to chyba rodzaj materiału - dżins jest gruby - spowodował, że mnie uwierały. I chyba je pożegnam na pare miesięcy. A wy już chodzicie w ciuszkach ciążowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja też zamierzam rodzić naturalnie i marzę o tym aby mi maleństwo na brzuchu od razu po urodzeniu położyli :) Ja to już śmigam spokojnie w ciuchach ciążowych :) Sylwia jak chcesz wyślę ci zdjęcie mojego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×