Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ja z owoców mam teraz fale na nektarynki, ale nie brzoskwinie, i banany, a na jaluszka czekam aż będę miała własne :), podczas prysznica zaczął mnie pobolewać brzuch tak jak na @, mam nazieje , że to tylko z powodu zbyd obfitej kolacji, teraz już sie nie ruszam z łóżka, jutro zobaczymy, ale nie martwię się na zapas, poniewaz zmartwieniami to mogę tylko zaszkodzić, a teraz poczułam kłucie w dole brzucha, ojjj, nie wiem jak to będzie z tym martwieniem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już fala na nektarynki przeszła, mam świadomość że te nasze zamartwianie nic nie da, ale jakoś ciązko się nie martwić...Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula , miło sie gawedziło, ale już na mnie chyba czas, więc do zobaczenia jutro, trzymajcie się zdrowo i bezzmartwien :), pa dobranoc 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted nie pożegnałam się wczoraj bo net padł, przepraszam. U mnie piękna pogoda, aż samopoczucie lepsze :D Życzę wam miłego week endu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Kobietki:) Ja jestem ze styczniowek, ale podglądam was czasem, bo termin na na 29 stycznia, więc mogę zalapac się na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie! Wczoraj wieczorem - jestem pewna - poczułam ruchy! Dzisiaj rano znowu. Ale super! Lula - znam tę stronkę - fajna jest. W kalkulatorach jest test na płeć. Robiłam i wyszło mi 53% dziewczynka, 47% chłopiec. Zróbcie sobie też, ciekawe co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
Ja też rodzę w lutym :) Termin mam na 19 :) Z niecierpliwością czekam na ten dzień i zastanawiamy się co będzie. Chłopczyk czy dziewczynka ? Mi wszyscy mówią że będzie dziewczynka a ja mam przeczucia że to będzie chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że sie odezwałaś! Jak przechodzisz ciążę? Ja teraz kompletnie nie mam przeczuć. W pierwszej ciąży byłam pewna, że to chłopiec i się nie pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
to moja pierwsza ciąża :) Do trzeciego miesiąca wymiotowałam przez miesiąc codziennie. Teraz zdarza mi się ale sporadycznie. Brzuszek już pomału zaczyna mi się robić :) i mam go tak nisko osadzony. Czasami boli mnie głowa, ale dzielnie wytrzymuję dla mojego maleństwa. Nie chcę się a ani mojego małego dzieciątka truć tabletkami. To nasz 14 tydzień i 6 dzień razem :) Przez ostatni miesiąc przytyłam 0,5 kg. Mąż się śmieje że mi poszło w piersi. A ja wypatruję codziennie przed lustrem ile moja fasolka urosła. I normalnie rośnie mi w oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
Acha no i oczywiście imiona mamy już wybrane. Jak będzie dziewczynka to będzie Magda , a jak chłopiec to Kacperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytająca listy - trzymaj się zdrowo i zaglądaj tu do nas. Ja lecę w plenery. Odrobina ruchu zawsze się przyda. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
Dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tu tak pusto? Ja wróciłam trochę zmęczona i teraz zabieram sie za obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, także nowe Mamy, zaglądajcie do nas jaknajczęściej i opowiadajcie jak tam wasze niunie pod serduszkiem :) u nas pogoda jest taka typowo sierpniowa, idealna na spacerki. ja dzisiaj znowu w słoikach, ale to już ostatnie ogórki, dzisiaj zrobiłam 16 słoików kiszonych. A mój mąż przygotował pyszny obiadek z patisonów. Dzisiaj zaraz po obiadku nasze maleństwo fikało w brzuszku, i najpierw po prawej stronie, a zaraz potem z góry, juz jest 3 dzień jak każdego dnia daje o sobie znak :), cieszę sie bardzo Sylwia gratuluje ci wyczucia pierwszych ruchów, :) 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anted! Jak ja Ci zazdroszczę tych własnych warzyw i owoców. Super sprawa! Myslałam, że spędzę całe popołudnie w doku i będę od czasu do czasu zaglądać, ale własnie mój mąż coś wymyslił i zaraz ruszamy dalej. Zajrze koło 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatj Sylwia, życze miłego odpoczynku, co do warzyw to poza tym , że są smaczne to jeszcze zmuszaja do aktywnego wypoczynku, trzeba je posadzic, pielic, zrywać ip., gdzie jestescie pozostałe Mamusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anted tez mam swoją działkę to wiem coś o tym :D zwłaszcza o tym aktywnym wypoczynku :) ja pół dnia na dworze spędziłam ale cos mi słabo się zrobiło i wróciłam.Dziś przyjeżdząją goście ale dopiero o 21 więc mam jeszcze chwilę by poleniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lula, mi sie goście rzadki kiedy kojarza z odpoczynkiem, chyba ,że bliska koleżanka, takie odwiedziny na luzie, ale najczęściej to wiążą sie z tym jakies przygotowania, ..., a u ciebie jakaś imprezka :) ja dzisiaj też sporo posiedziałam w ogródku, fajna sprawa, i nasze dzieci będa miały fajny świat :) 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 do mnie przyjezdza mama na kilka dni, chce mi pomoc troche posprzatac ;) i brat z bratową :) wiec sami swoi. Ja mieszkam w bloku ale to jest pod Olsztynem i mamy swoja działkę, więc napewno fajnie będzie tu dla malucha. w mojej okolicy są 4 bloki i działki, las i jezioro. Domy jednorodzinne są oddalone jakieś 2 km, więc jest cisza i spokój.Wszyscy sie znają (my mmieszkamy tu rok, tu kupilismy mieszkanie), jest fajnie.Jest dużo młodych ludzi, mam z dzieciakami, jest plac zabaw :) W ogóle zupełnie inaczej niż w blokowiskach w miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole od kilku dni po nocy boli mnie lewa reka,trzymam ją pod poduszką.Odkąd pojawił się ból nie śpię na niej.Zastanawiam sie co to może być...Ból jest taki jakbym miała siniaka. W pon robię krew i mocz, może to niedobór czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie małe osiedla są też fajne, ja teraz mieszkam w domku, i własnie tu jest jeden minus dla dzieci, mało rówiesników na podwórku, ale blisko jest fajny plac zabaw, ja jako dziecko też mieszkałam w bloku na takim kilku blokowym osiedlu, daleko od centrum i fajnie wspominam, zawsze mnóstwo koleżanek i kolegów, gra w gume, trzepak itp, więc wszędzie są plusy i minusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula, a nie sąto jakieś bóle reumatyczne, ktore nie koniecznie sa kiedy jest zimno, ja miałam lata temu złamane obienogi i mam właśnie takie bóle nawet latem, weź to pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo marzy nam się domek, ale może kiedyś ;) w końcu wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed wizytą na 14.09 też muszę robic badania krwi i moczu, to będą moje drugie tego typu badania, a moja teściowa mówi, że jak ona była w ciązy to robiono takie co miesiąc, a jak często ty takie robisz ? 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bóle reumatyczne w kolanach więc już wiem jaki to ból.Ten jest inny, boli bardzo jakbym miała stłuczenie.Zobaczymy co na to we wtorek powie mój ginekolog. A jak dziś brzuszek, ok? wczoraj pisałaś że bolał.Mam nadzieję, że dziś lepiej :) A co się stało, jeśli mozna spytać że miałaś takie złamania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew i mocz robię przed każdą wizytą czyli raz na 4 tyg, bo tak chodzę do lekarza.To moje trzecie wyniki.To się chyba co miesiąc robi aby sprawdzić czy nie ma żadnych bakterii ani niedoborów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ja ma rzadziej badania krwi, mam nadzieie, że to nie jest jakieś zaniedbanie. z brzuszkiem jest wporządku, dzięki że pytasz, mysle ,że jestem zbyd aktywna, wszystko biorę sobie na głowę, chyba potrzebuję więcej odpoczynku fizycznego a co do moich złamań to juz dawno jak miałam 15 lat po wypadku samochodowym, to poza nogami z duzymi ubydkami, ucierpal mój obojczyk i ręka i głowa, ale po tylku latach to zostały tylko blizny ,a tak poza tym , jestem bardzo sprawna ( rower, pływanie, długie spacery, wspinaczka górska), choc rokowania były - wózek , dlatego lekarzy nienależy słuchać zbyd mocno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że w porządku :) Cieszę się. A chodzisz do lekarza państwowo czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gin. chodzę prywatnie i za wszystkie badania w labolatorium płace, choc typowe badania, czyli mofrologia nie jest droga, gorzej z toxoplazmozą to mnie kosztowało sporo i iedługo będę musiała powtórzyć a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×