Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Anastazja :)) nie wiem czy moje rady są takie mądre , bo akurat w tej kwestii przeliczania nie jestem do końca pewna. Dla mnie też byłoby lepiej gdyby przeliczali , bo podwyżkę miałam w maju :))) A tak w ogóle to z wypłatą tego ZUS-u to bywa różnie - dosyć długo się czeka - w niektórych placówkach dostaniesz wtedy kiedy wypłatę , ale zdarzają się podobno wypadki kiedy dziewczyny czekały dwa miesiące i więcej na wypłatę kaski ( teoretycznie ZUS ma obowiązek wypłacenia świadczeń do 30dni od złożenia dokumentów przez zakład pracy, ale jak to bywa z Zusem ......hmmm wiadomo ) :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zwolnienia to ja się wacham :) z jednej strony chciałbym iść, bo już cięzko mi sie z rana wstaje i zbiera do rpacy poza tym rano to jeszcze w autobusie usiądę a po południu to większość drogi stoję :( bo praktycznie nie widać ze jestem w ciazy, a nawet jak ktoś się domyśli to nie daje po sobie znać i siedzi twardo :( a przy takich dziurach i korkach i jeszcze w tłoku ludzi ciężko mi wystać :( ale boję sie co ja będę robiła całymi dniami jak będe w domu :( dobrze, ze mam psa to chcoiaz będę musiał trochę pospacerować, moze trochę posprzatam przed świetami,a le co później i nawet do nikogo nie będę mogła się odezwać :( bo Klaudio późno z pracy wraca, a pisanie na kafe to nie to samo co rzeczywista rozmowa z ludzmi :( niby od 29 listopada naszykowałam wszystkich w pracy, ze idę na zwolnienie, ale trochę się boję tego rozleniwienia :( chociaz moze trochę przytyję, bo puki co to mam zaledwie 4 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wróciłam z pracy , zjadłam obiadek i zasiadłam do kompa. Ale napisałyście! Pochwalę się wam, że kupiłam sobie dzisiaj pierwsze spodnie ciążowe. No zachwycona swoim wyglądem w nich nie jestem, ale trudno. Na szczęście nadal się mieszczę w częśc moich ciuchów nieciążowych, więc mogę wyglądać normalniej :) Co do kwestii zasiłków to przykład wyliczenia podany przez jokoono jest prawie ok. Ale - nie dzieli się nic przez 360dni, tylko zlicza podstawę (pensja, premia - ale nie zawsze) za 12 m-cy i dzieli przez 12. Ale z grubsza wychodzi na to samo. Poza tym od podstawy odlicza się część składek finansowanych przez ubezpieczonego, czyli 18,71% do czerwca, od lipca 15,71%. Przykład 1000 (podstawa) - 187,10 (18,71%) = 812,90 i tak przez 12 m-cy = 9754,80 : 12 = 812,90 i z tego jeszcze odlicza sie podatek np 19% - 154,45 co daje na rękę 658,45. No i podstawę ustala się na nowo dopiero jeśli przerwa miedzy zwolnieniem lekarskim wynosi 3 m-ce. Czyli jeśli bedziecie na zwolnieniu, a zaraz potem na macierzyńskim to nic dodatkowo się nie przelicza, tylko dostaniecie taką samą kwote. Trudno, takie przepisy. Możecie mi wierzyć w tej kwestii, bo akurat sprawami ubezpieczeń społecznych zajmuje sie moje biuro. Sama nie jestem omnibusem, ale wiem gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja juz tez po pracy i obiedzie fujjj kupilam mrozone pierogi z kapusta i grzybami i byly obrzydliwe:( i dalej jestem glodna:( dzis cala prace siedzialam na znalezionym gdzies na magazynie starym krzesle polozylam sobie na nie kartony i tak siedzialam a teraz mi malo d... nie odpada tak mnie boli strasznie ze niewiem:) strasznie nie chce mi sie do pracy chodzic rano wstaje i czuje sie jakbym na skazanie miala isc:( ogolnie czuje sie dobrze w najblizszym okresie nie mam zadnych badan ani wizyt dopiero za miesiac wiec tylko praca dom praca dom i liczenie dni do swiat:) malpeczko mam nadzieje ze odezwiesz sie wieczorkiem i powiesz ze wszystko ok nic nie bolalo i wogole ze fajnie bylo:P myszsza-->witam nowa mamusie zaraz poszukam tabelke i Ci wkleje mamba9-->z tym moim nastrojem to coraz gorzej to przez ta pogode i przez to ze pracuje do 17 a wtedy juz ciemno i juz jak wychodze z pracy i pomysle ze jutro to samo to plakac sie chce:( gosiaczek76-->zagladaj do nas:) fruskawa-->jak mozesz to idz na zwolnienie napewno znajdziesz jakies zajecie ja dopiero od polowy grudnia moge isc a juz bym chciala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto tabelka:) Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05........ 05.02 / Kamilka dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ....12.02 Oliwier ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.....13.05....17.02..Synuś-Filipek panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 dziewczynka Natalia ?? nikita27........27....zachodniopomorskie..14.05..19.02 synek Karolek AnnaSzn.......32.......Szczecin...........16.05......... 20.02 synek Tymon natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 synek Sylwia72........35......Gdynia..............18.05. . ..22.02. dziewczynka wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05...........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........29..........Siedlce.................22.05 .... .....29.02/dziewczynka?? betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 mamba9.........27.........Szczecin/Dublin......16.05.... ....23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj maluszek jest chyba zadowolony bo juz od jakis 20 minut tak mnie kopie ze szok caly brzuch mi skacze a ja siedze i ryje sama do siebie:Dno niemoge:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! ale sporo napisalyscie, bylo co czytac. J wrocilam po pracy do domku, kupilam po drodze kwiatki na cmentarz, usmazylam nalesniki - byly przepyszne, z serem i konfiturami jablkowymi, umylam podloge i siedze porzed komp., a moje malenstwo buszuje w brzuszku :) myszsza witamy na topiku, gratuluje syna, moj maz ma na imie Tadeusz, i to jest jedyny Tadeusz jakiego znam w naszym wieku lub wsrod mlodszych, wiec twoj synek bedzie dopiero drugim Tadeuszem, piekne imie. Jesli chodzi o zwolnienie to ja raczej w listopadzie bede jeszcze pracowac, ale dzieki dziewczyny za tak dokladne dane, jak to sie liczy :) gosiaczek76 zagladaj czesciej :) Anastazja , dobrze ze juz sie nie musisz martwic Malpeczka juz jest chyba po, teraz tylko czekac jak da znac o sobie, napewno byla dzielna :) fruskawka, jak musisz jezdzic autobusem to chyba lepiej idz juz na zwolnienie, zawsze to ryzyko tlokow itp, ja na cale szczescie moge pojechac samochodem Sylwia gratuluje spodni ciazowych, napewno wygladasz w nim swietnie, ja swoje jedyne kupilam juz dawno, ale tez nosze dopiero od kilku dni, i to dlatego , ze chodzimy z dziecmi na spacery, a maja wysoki cieply pas i zawsze jest cieplej. Katarina dobrze kombinujesz , odpoczywaj ile mozesz :) Olcia dzieki za odpowiedz, to raczej mieszkasz blizej slupska niz Ustki, ale jakby nie bylo porodowke mamy jedna lula ja tez mam swoje loki, i mi wydaje sie ze moje skrecily sie mocniej, a twoje sie rozprostowaly, ale dziwny jest nasz stan, robi takie cuda :) mamba9 dzieki za pocieszenie, rzeczywiscie dzisiaj juz nie ma sladu po bolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anted! Ja dzisiaj smażyłam naleśniki przed praca o 7 rano. Farsz był kurczakowo-szpinakowy, potem posypane serem i zapieczone. Pycha! A co do Tadeuszów, to kuzynka mojego męża ma synka o tym imieniu, w grudniu skończy 2 lata. Moje spodnie tez maja wysoki i ciepły pas, na zimę w sam raz. Idę sie położyc, bo zrobiło mi sie troche słabo. Może jestem troche odwodniona, bo dziś w nocy miałam biegunke. Nie wiem z jakiej przyczyny, może jakiś wirus, bo raczej nic złego nie zjadłam. Postaram sie zajrzeć później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski.. jak tam dzis samopoczucie..ja od wczorajszego badania połowkowego super, dzis jeszce bylam zrobic morfologie krwi, cukier i mocz.. i wszystko jest oki.. mama niby wyniki troche ponizej normy ale tylo troszke i babeczka mówiła ze to w ciazy zupełnie normalne... ........ wybralismy juz imie synka( jak na ten moment oczywiscie) i bedzie Maks, męzus sie uparł..a mi w sumie tez sie podoba... ..a propo zusu to tez teraz czekam na pierwsza wypłate.. dzwonilam i babeczka mówiła ze maja 30 dni na przesłąnie kasy od momentu wpłyniecia papierów z pracy.. wiec pewnie z dwa tygodnie dłuzej poczekam.. sa przydaly by sie .. bo mama w czwartek urodzinki( wiem ze dosc oryginalnie0 i chciala bym jakiegos fajne torta postawic, zrobic male przyjecie..ale w sumie.. to nawet maz mowil ze nie ma kiedy nawet u rofdziców torta zjesc bo sie lata po cmentarzach.. aa i moze ma racje.. a co do ruchów, to juz jest lepiej dzis sie syneczek rusza juz normalnie. szkoda ze wczoraj sie tak zbyt nie chcial do usg obracac no ale , co zrobic..w koncu to nie malpka tylko kawał faceta i musi swoje pokazac.:) .. faktycznie nas troche na zwolnieniu jest.. jestem ciekawa czy mnie tez do zusu beda wołac. u nas w pozaniu to wszysko mozliwe..ale olewam to.. przeciez nie oszukuje... .. słuchajcie czy wasi Panowie jak sie dowiedzieli ze beda mieli syna to zaczeli szalec.. bo moj maz to zwariował.. matko obrót o 360 stopni, ciagle pisze ze Nas kocha, i jak sie czuje..a jakos do wczoraj tak zadziej pytał... cos mi sie wydaje ze faktycznie mnie oboje sprzedaja za jakies 3 lata:)-ciesze sie ze jest szcesliwy..ale z tej radosci tak sobie wczoraj whiski pił.. ze juz o 22 zasnął a to marek nocny jest, zcieło go jai nigdy.. hahah chyba bardziej te emocje go wykonczyły niz te 3 drineczki.. kurcze smieszni ci faceci .. dziekuje wam wszystkim za gratulacje .. malpeczka... mama nadzieje ze u Ciebie ok po dzisiejszej wizycie .. pozdrowionka da wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej No piękne jokoonoo nam tu wyliczenia zamieściła :) anted jak mi się tych Twoich naleśników zachciało... Co do włosów to ciężko było mi się przestawić jak przestały się kręcić, no ale wszyscy mówią że Zuzia mi je zabrała, fajnie by było :) Sylwia ja też kilka tyg temu miałam w nocy biegumkę i to całkiem bez powodu, mam nadzieję, że już czujesz się lepiej katarina bardzo mi ciebie szkoda, że nie możesz już iść na zwolnienie, ale grudzień coraz bliżej także nie martw się kochana, jakoś napewno dasz radę ;) natimp mój mąż też jest bardzo zaangażowany w tą ciąże, ale w sumie to tak od początku dzwoni i pyta jak się czujemy, całuje brzuch na przywitanie po pracy i rano przed wyjściem :) Odkąd wiemy że będzie córcia zaczął z nią rozmawiać :) to jest urocze i fajne, że wszystko wychodzi od niego. Zawsze jak dzwoni pyta jak Zuzia :) Ja dziś też jakiś kiepski nastrój, to chyba przed 1 listopada. Nie jedziemy na groby i chyba dlatego taka nostalgia mnie dopada. Miłego wieczoru dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chciałam Wam tylko powiedzieć,że jestem już po...przeżycie straszne,bo tego co dzieje się z człowiekiem ze strachu,paniki i przerażenia to nie da się opisać.Usunęli mi trzy zęby(naszczęście trzonowe,których brak nierzuca się w oczy)jeszcze jedna wizyta mnie czeka...jeszcze dwa zęby,ale najpierw te rany muszą sie zaleczyć.Bardzo dobry ten chirurg stomatolog do którego trafiłam...miał takie ciepłe i dobre podejście.Niemam dziś siły już siedzieć przy kompie,muszę się położyć.Chciałam tylko do Was napisać i podziękować Wam kochane moje za pamięć,wsparcie,kciuki i za pozytywną energie.BARDZO WAM DZIĘKUJE!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam poleżeć, ale wpadła koleżanka i przegadałysmy czas przeznaczony na odpoczynek. Ale nie narzekam, bo szczerze mówiąc to troche mi brakuje życia towarzyskiego. Malpeczka - super, że juz po i że dobrze wszystko przebiegło. Byłam dzis w tym sklepie z odzieżą ciążową, który polecałaś. Mały, ale asortyment całkiem fajny. Natimp to Ty skorpionik jesteś! Ja też! I też mam urodzinki za pare dni. Lula no ciekawa sprawa z tymi włosami, ale jak córcia ma być przez to śliczna, to chyba warto, nie? Mi raz na pare tygodni wychodzą jakieś paskudne pryszcze i wtedy tak sie pocieszam, że niech sobie moja mała zabiera te urodę, należy jej się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
hej dziewczyny! byłam na usg i obcy we mnie to synek Igorek. wszystko wygląda ok, tylko żoładek był pusty i lkearz za dwa tyg. rzuci okiem jak on wyglada może to być odpukać wada ukł. pokarmowego. mówił żebym się nie martwiła bo wszystko inne ok i wod też w normie a gdyby to była wada było by inaczej. Mam nadzije, że wszysktko okaże się super. Serduszko wporzadku waży 591g. miała tak ktoraś w was. obejrzałam od razu usg coreczki sprzed ponad 3 lat ale tam nie ma żadnej wzmianki o zołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia w którym sklepie bylaś bo ja zrobiłam sobie zakupy spodnie i koszule w maleńkim sklepiku niedaleko urzędu miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dwa sa na hali targowej na zew. i w podziemiu, 1 na żwirki i wigury a 3 koło urzędu to tyle jak na centum Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula-->odliczam juz dni do grudnia i wiem ze jeszcze tylko troche:) malpeczko-->fajnie ze sie odezwalas a teraz duzo odpoczywaj i nie stresuj sie🌼 sylwia-->dobrze czasem z kims pogadac,ja tu w Anglii nie mam kolezanek ani nikogo komu moglabym sie wyzalic czy poradzic mam taka sasiadke ale to kolezanka z pracy i nic wiecej bardzo brakuje mi znajomych z Polski dzwonilam dzisiaj do przyjaciolki ale wiadomo ze przez telefon to tylko \"co tam slychac,a fajnie no to ok\"z nia zawsze moglam pogadac i powiedziec jej wszystko co na sercu lezalo a teraz...niemam no coz jakos daje rade dobrze ze mam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, natimp1, sylwia72- no to witam skorpionki. Ja mam urodziny jutro:) malpeczka- ciesze sie ze juz po.Dzielna jestes, 3 zabki naraz!! daj znac jutro jak poczujesz sie lepiej. MOj kregoslup dzsisiaj strasznie nawala. Trocheprzeszlo po basenie ale juz obawiam sie jutra. Kurcze strach pomyslec jak jeszcze przytyje co to bedzie bo narazie to na wadze tyle nie przytylam a juz tak boli. Inna sprawa ze ja mam slaby kregoslup i dopoki cwiczeregularnie i trzymam wage jest ok ale jaktylko przestane albo przytyje to odrazu daje o sobie znac. Mam takowy po Mamusi ktorajest juz po 2 powaznych zabiegach. Sama sie doprawilam pracujac ponadrok jako kelnerka:( Dobra nie smuce. Ide sie polozyc. Dobranoc i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszytskie Mamusie Po pierwsze Mamba: WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO :d A tak z drugiej strony to troche nas tych skorpioników jest. Ja tez skorpion :) ( a nasze dzieciaczki to bedą Wodniki więc układy całkiem sympatyczne - wiem co mówię mój mąż tez wodnik :D ) Dzis zmiana stopki :D To już 27 tydzień. Dzis tez mam wizytę u lekarza. Zobaczymy jak dzidzia...>Mam pare pytań do mojego doktora. No i byc moze jestem już ostatni dzien w pracy bo prawdopodobnie od 1 na zwolnieniu. POzdrwaiam i tzrymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ mamba wszystkiego naj naj naj najlepszego 🌼 danis gratuluję synka :D u nas na usg żołądek był wypełniony, ale skoro wszystko w porządku to myślę, że nie ma czym się stresować ;) katarina ja też mam daleko do koleżanek, tu mieszkamy rok, ale ja raczej nie ufna jestem i jeszcze nie zdążyłam z nikim zakumplować ;) poza tym zawsze brakowało czasu... Sylwia myślę sobie, że te nasze córcie niech nam zabierają, co tam :) miłego dnia dziewczyny 🌼 ja jadę załatwiać sprawy bankowe, i popatrzę za kurtką ;/ już mam dość, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w poniedziałek na badaniach usg szyjki macicy i jest dobrze. :) a wczoraj byłam na pogrzebie stryjka, potem zaprosili nas na stypę i się zeszło parę ładnych godzin :). Troszkę odpoczełam od synka u nas pada :( danis- gratuluje synia mamba wszystkiego najlepszego 🌼 co do zusu w poprzedniej ciąży po 2 tyg zwolnienia, a było to ze 2 tyg przed porodem byli, żeby mnie sprawdzić, takie tam, podobno losowo spr ciez arne moze ktoras wie, jestem na wychowawczym bezplatnym, czy nalezy mi sie platny maciezynski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula 26
Hej mamuśki mam pytanie zaczęło mnie coś od wczoraj brać katar bolało mnie gardło ale już mnie nie boli ale zmierzyłam sobie temperaturę dzisiaj rano i mam 37,5 . Od wczoraj faszeruję sie herbatą z miodem i cytryna, czosnkiem sokiem z cebuli. Doradzcie co ma robić dalej isc do lekarza obawiam siię zeby jutro nie było gorzej. Aha jestem 21 tyg ciąży Proszę o pomoc :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🌼 ja wlasnie sie do pracy szykuje niechce mi sie jak nie wiem jak wroce i bede miec sile to zajrze buziaki dla brzusiow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy! ja też właśnie zbieram się do pracy, nie umeim się doczekać bo po 2 tyg siedzenia w domu to mi się znudziło, a zarazem nie chce mi się wychodzić i szykować, ale i tak jeszcze musze iść kupić kwiaty na groby:) co do urodzinek i skorpionków życzę wszytskim solenizantkom wszystkiego dobrego, ja też jestem skorpionek ale z 19 listopada :)) odpowiadając na pytanie o przeziębienie to mnie pomogło ciepłe mleko, wygrzanie się i kilka tabletek wit C (albo ze trzy grejpfruty/pomarancze) i na sam początek pzrechodzi, potem to już tylko do lekarza im wcześniej tym lepiej, nie męcz dzidzi chorobą, chociaż podobno smarkanie ćwiczy mięśnie brzucha:D a co do pustego żołądka dzidziusia to ja też tak miałam na usg, ale lekarz mnie uspokoił, że jeżeli odczuwam czkawkę małego to wszystko jest w porządku, i faktycznie na następnym usg się okazało, że żoładeczek jest ok :)) mnie mój mały maltretuje razami w nocy, że nie mogę spać, najgorsze jest to, że zastanawiam się kiedy on śpi bo w dzień wcale nie jest spokojny :/ pozdrawiam amy i odezwe się później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mamba -wszystkiego naj naj, spełnienia marzeń, mnóstwa radoci z macierzyństwa no i zdrówka bo ono teraz wazne jak nigdy.. danis-mój synecek wazy 580g, ale nic mi na usg nie mowili o zoładku..tzn czy jest pusty czy nie, mówiła ze jest wszysko ok, wiec nie mam sie co marwic..a skoro Tobie te mowili ze jst wporzadku..to wiesz, szkoda nerwow, zobacz jestesmy w tym samym tc a twój Skarb jest wiekszy od mojego, wiec spoko zapka wydaje mi sie na 90 procent ze powinnas dostac macierzynski..ale wiesz głowy sobie uciac nie dam ... .. oj a my za 2h z męzem na cmentarz jedziemy,ale jest łądn pogoda , to spacerek sie przyda... jutro tez po cmentarzach ale ja nawet lubie tio swieto-hihiih mąz sie smieje ze przez oj urodzinki bo jak dziecko nie moge sie doczekac prezentów.. .. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Malpeczko jestes bardzo dzielna kobitka!!! pozdrawiam mamusie. Od 2 dni czuje sie fatalnie jest mi slabo i ne moge sie pozbierac, sluchajcie kobitki jestem z dzidzia w 24 tygodniu, ale maluszek tak malo sie rusza wogle to jestem zanipokojona tak malymi reakcjami malenstwa czy to jest normalne ze w 24 tygodni maluszek tak malo sie rusza. Ja tez jestem skorpionkiem z 11 listopada:) pozdrawiam i milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mambeczko wszystkiego naj lepszego spelnienia marzen mnustwo radosci na wszystkie dni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Dzieki piekne wszystkim za zyczenia. Bardzo milo mi sie zrobilo z samego rana :) ! Angelika wroclawianka- moj termin jest na 23 luty a to ryby. Ale moj maz jest z 23 takze dwie rybki bym miala. Chyba ze dzidzia sie pospieszy to bedzie wodnik z czego sie tez ciesze bo moja mama jest wodnik:) zabka - gratuluje wynikow! Ja siedze w pracy dzisiaj dow ieczora niestety. Moje urodzinki obejdziemy z mezem w weekend tak sie umowilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×