Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

nikita popytaj jak w rodzinie bylo z mowieniem, moj maly gugac nie guga ale czesto wydaje mase roznorakicj ej yj aj uu itp dziwkeow, niestety ciagle nei potrafi sie rozesmiac ladnie, probuje i mu nie wychodzi, ale ja osobiscie bardzo pozno mowilam a moj chlop dopiero jak mial 2 latka wiec moze tadek miec uwarunkowania genetyczne do trudnosci z dzwiekami, na razie przechodzimy okres smiechu i placzu naraz :D:D: nie wiem jak on to robi ale jest to dla mnie komiczne :D:D:D:D:Ddopadl go tez etap rozwoju kiedy mama nie mzoe sie stracic z zasiegu wzroku i sluchu :D::D:D jak mnie nei ma obok to jest wielka rozpacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało piszę ale czesto was czytam... Dziewczyny jak Was czytam to jestem w szoku ja jem prawie wszystko jedynie mało nabiału,bo nie przepadam i zero kapustnych, kawkę tez piję i1 dziennie,a mała jest spokojna , od czekolady Ola ma krosteczki więc nie jem więcej jak kosteczke na dwa dni. Co do spania Oleńka śpi baaardzo dobrze i jest grzeczna podobnie jak Mateuszek Anted i jest z 4.02 :) Czrzciny robimy 26.04 ale w co się ubrac waga stoi i stoi może za dużo jem,ale ciagle jestem głodna! Spacerujemy codziennie chyba ,że pogoda nie pozwala... Niedrapki używaliśmy 2 tyg ale tak jak u Anted zbierał się brudzik i zrezygnowałam, teraz obcinam pazurki co tydzień i jest oki Buziaczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie było w ciąży,co nie?Tyle nas było.Miło wspominam ten stan mimo wszystko...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedrapek nie uzywalam wcale. Po porodzie Olivka je sobie slicznie sama zciagala ;)...wiec zrezygnowalismy..jeszcze ani razu nam sie nie zdazylo by sie podrapala. Ja tez jem juz wszystko i nie mamy zadnych problemow. Wyleczylismy sie z kupek i juz teraz mamy pieknie pelna pieluche raz dziennie:) Mysle ze to tez zasluga tego ze uklad pokarmowy dojrzalszy i lepiej sobie radzi:) Bujaczek ktory zakupilam jest po prostu rewelacyjny, ulatwia mi wiele i jak Mala wsadzam to ma banana na buzi:) Grzechotki na niej sa jej ulubionymi i paca je zaciekle, podrzuca do gory i guga do nich...dzisiaj rozmwiala z nimi ponad 3 godziny:) Jestesmy juz na pieluszkach nr3:) Jutro znowu zaczynamy chodzic na spacerki bo Mala sie wykurowala..oby byla ladna pogoda:) My cos mamy pecha do spacerkow. Jak byla pogoda to ja bylam po powrocie ze szpitala i nie moglam wychodzic...potem sie popsula...potem byla ladna to zachorowalismy wszyscy...hehe..teraz zdrowi to moze w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
o wychowawczym rozmawialam z szefem na poczatki ciązy, ale formalnie tak jak ktoraś pisała 2 tyg przed zakończeniem macierzyńskiego. Też czasami z nostalgia wspominam ciąże mimo wszystko piękny czas jednak ten brzuch pod koniec był uciążliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja tylko na chwile, żeby sie wam pożalić. Masm zapalenie piersi :( Przyplątało sie to cholerstwo dzisiaj w nocy i od 3 nie spałam z bólu. Koszmar! Byłam u lekarza, mam antybiotyk, ale postraszyła mnie, że może sie pojawic ropień i wtedy skończy sie nacięciem, Jestem przerażona, bo chyba wtedy nie będe już mogła karmić piersią. Idę się okładać kapusta i rozmasowywać. Trzymajcie kciuki żeby przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! No ja jeszcze na noc będę zakładać Kacperkowi niedrapki,bo mój synek lubi się zadrapać niestety:( Niewiem co się wczoraj stało z moim dzieckiem ale dał nam równo popalić,do 5 rano niespał!Pobił rekord-20h bez snu! Na szczęście nic mu niebyło,poprostu spać niechciał...ja go tu usypiam przy cycu już któryś raz a jak odkładam to po chwili oczka jak 5zł i uśmiech od ucha do ucha:) Jutro idę do fryzjera,ciekawe czy będe szczęśliwa czy będe ryczeć:)...co już mi się kilka razy zdarzyło:) Dziewczyny wazne! Czy wasze dzieci w wieku dwóch mieś.leząc na brzuszku trzymały już stabilnie i pewnie główkę???Czy jeszcze niebardzo,albo krótko ją trzymały prosto i chwiejnie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak to się stało??? Czy Ty się może zalekko ubierałaś? Skąd Ci się zapalenie przyplątało bidulko? Oby szybko przeszło po antybiotyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia współczuje, trzymam kciuki aby skończyło się to szczęśliwie, a teraz jak masz antybotyk to co , musisz dawac modifikowane mleko ? Nie martw się na zapas, napewno wszystko skonczy sie dobrze. Malpeczka, Mati trzyma główkę, wiadomo po kilku min. jak się zmęczy to główkazaczyna sie chwiać lub obraca się na boki, ale przez pierwsze kilka minut trzyma stabilnie, z ciekawości muszę zmierzyć mu czas :) Mati juz guga nawet podczas kąpieli, fajnie to wygląda i lubi się patrzec na lampy i w sufit i śmieje się w głos, nie wiem co on tam widzi takiego śmiesznego. śmiesznie było u babci, on w lampe patrzy to imy wszyscy i wypatrzylismy pajeczyne, oj babcia sie zestresowala :):):) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Sywlia współczuję 🌼 zdrowiej.. małpeczka moja trzyma główkę jak leży na brzuszku, ale ona nie lubi tak leżeć, więc jak leży na mnie to odchyla głowę baaaardzo i na długo :) Ja mam takie pytanie, czasem Zuzia jak ją noszę na kilka sekund cała sztywnieje, napina się czy u Was to się zdarza??? Robiłam jej usg głowki i wsio było ok. muszę zapytać teraz jak bede pediatry. anted Zuzia tez sie smieje do sufitu i firan :) rzeczywiście ubaw niezły :) no to jutro bojowy dzień przede mna buziaki lecę do małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula ona się śmieje do sufitu i firan bo tam aniołki widzi:):):) Dziewczyny mój synek ma problemy z kupką,czy herbatka hippa z kopru włoskiego od1m podać jak on ma 2m?Niezaszkodzi mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczka mam nadzieję :) a herbatkę możesz śmiało podawać, ja podaję Zuzi różne herbatki od pierwszego miesiąca :) AAA i mojej niuni rosną włoski tam gdzie się wytarły delikatnie rosną nowe, a te co były od urodzenia rosną także i ma już takiego jeżyka :):):) ślicznie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
malpeczka ta herbatka od miesiąca więc luzik można dawać. Igor też mniej robi, a ja dziś mam też problemy z cyckami ale zawsze mnie zalewało a dziś skąpo. Myślę że to nerwy w związku z Ulcią bo była osrto chora. Sylwia pozdrawiam bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Igorek podnosi głowke chwile trzyma po czym zaczyna się chwiac i opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie martw się tez miałąm zapalenie przy synku i przeszło,ale musisz mimo bólu przystawiac dziecko do tej chorej piersi Zamawiam taką sukieniusię na chrzest, podoba wam się Krasnal - on-line shop - www.ubrankadochrztu.pl B001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
paty fajna sukienusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
uuu... co to nikogo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paty sukienka bardzo ladna, ale tez ladnie kosztuje :) ja garniturek taki sma jak z krasnala tylko ze nie ma metki z krasnala kupilam za 1/3 ceny na allegro, moge Co polecic poszukac podrobki, bo jak sadze na jeden czy dwa razy wyjscia to srednio sioe oplaca tyle kasy dawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Filipek dzisiaj ladnie juz spal ,Filipek zasypia na brzuszku bardzo lubi tak lezec glowke tz trzyma mocno i dlugo a ja sie strasznie wczoraj wkurzylam .... mieszkamy z dwoma wspollokatorkami i jedna wczoraj zrobila mi awanture ze ja za czesto wlanczam piec a przeciez jest cieplo i ze ona nie bedzie placic za ogrzewanie jak ona jest w pracy i to ze jest male dziecko to jej nie obchodzi a wogole to powinnam hartowac Fifiego debilka jedna powylanczala ten piec i poustawiala po swojemy nie patrzac na innych a ja w nocy na karmienie wstalam zmarzlam a dzis rano ja z bolem gardla a maly zasmarkany caly!!!!czekam az ona z pracy wroci chyba jej wszystkie klaki powyrywam glupia cipa!!! naprawde sie wkurzylam.... Filipek teraz lezy z nosa mu leci i kaszle jestem wsciekla normalnie... ale tak to jest ona jest wogole zazdrosna o Filipka bo sama chcialaby miec dziecko ale teraz to sie niedziwie ze jej nikt nie chcejak to taki glab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mysza duzo rzeczywiscie,ale myslę,że taka sukieniusie założę i póxniej a potem też sprzedam na allegro :) w końcu mam jedyna córeczkę i będę ja stroic , a co..:) Chłopców nie da się za bardzo wystroic jak panienki ( mam dwóch :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty masz racje, mnie sie strasznie podobaja sukieneczki ale musze troche poczekac moze sie dorobie corci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Byłam wczoraj z małym u lekarza bo oprócz tych krost wszedzie to dostał jeszcze kaszlu i lekkiego katarku.Lekarka powiedzia ła że to może być od tego uczulenia dzieci podobno tak reagują katarkiem, kaszlem sapką i jeszcze inne objawy.Zaczekam co bedzie dalej. Na razie mam mu dawać wit C wapno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas jakos leci. w pt sob i nd bylam w pracy. w sob na 12 h a ze to w innym miescie to latalam co chwile do kibelka spuszczac mleczko i jakos lecialo. D zostal z Zuzia na caly weekend odmrazal jej mlesio i dal sobie dzielnie rade. no ale niestety w nd juz jak rano sciagnelam mleko tak przez caly dzien nic bo nie mialam jak i zaniklo mi.... :O normalnie mam flaki do ziemi...:O i mala sie nie najada. wczoraj dalam jej juz butle bo glodna byla. staram sie jakos pobudzic ale nic.... szkoda. ale musze sie juz sztucznym zabezpieczyc i kupic. bo zaglodze dziecko :( Katarina strzel jej w ja.e ode mnie tez, co za bezczelna baba no. odbije sie na niej kiedys. chore babsko! moja kropek juz nie ma i to dzieki sudokremowi! polecam. moja ksiezna wlasnie spi smacznie. ja chrzciny robie ze slubem, chrziny na 9 rano a slub na 18. w ogole to musialam zmienic parafie, tzn moja mama bo ona to wsio zalatwia. a zmienila bo tak ja proboszcz wyprowadzil z rownowagi ze hej. byla sobie moja mama u niego tydzien temu i chciala sie dowiedziec o godzine kokretna bo to wiadomo zaproszenia trzeba itd. a ten pacan jej na to ze jak nie da wszystkich dokumentow (akt urodzenia chrztu i inne) to on tak nie moze blablabla i ze jak to tak ze mama zalatwia a gdzie mlodzi bleble. no i sie wkurzyla i poszla do innej parafii i tam bez problemu oczywiscie wszystko mogla zalatwic ale potrzebna byla licencja z mojej parafii ze chcemy w tamtym kosciele. no i moja mama znow do proboszcza gna a ten ze ON SIE NIE ZGADZA1!!!! no rece opadaja na takich ludzi. a nie chcial sie zgodzic bo by na tym nie zarobil, ale w koncu laskawie sie zgodzil i do mojej mamy ze to bedzie kosztowac!!!!!! no to mamuska czy 50 zl moze byc a on na to ze 50zl to za malo ale 100zl starczy. dala mu te pieniadze i wyszla. beznadzieja normalnie ale przynajmniej ma spokoj. ehhh mnie to tak wkurzylo ze az musialam sie rozpisac. a na miesiac miodowy na Jamajke lecimy :D nie moge sie juz doczekac, plaza cieplo, opale sie w koncu... bylam raz na solarium ale totalnie mi nic nie dalo :O dalej blada. musze pojsc. ja niestety nie wpisze sie do tabelki bo nie mam pojecia ile moja wazy :O ide cos posprzatac poki moje dziecie spi. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzięki za słowa otuchy :) Dzisiaj juz lepiej, ale jeszcze nie idealnie. Nadal się boję, że zrobi sie ten cholerny ropień. Przystawaim małą co chwilę do tej piersi, ściągam ile sie da, ale ciężko idzie, bo boli. No i przez to przystawianie jej rozreguluje mi sie karmienie, bo juz mi sie udalo ustawić ja z karmienie co 2-3 godziny, a teraz ma co chwile. No ale siła wyższa. A w nocy to jestem szczęśliwa jak mój mały ssaczek się obudzi :) To zapalenie zrobiło się od zastoju pokarmu od zapchanego kanalika. Okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to poruszyłyście pare tematów: - podaje małej herbatke koperkową z Hippa, od kilku dni, żeby się uczyła pic z butli. Wypija mi może 10 ml, więcej nie chce. - rękawiczek nie używałam od początku, bo moja królewna ściągała je w 3 sekundy - własnie kupiłam pampersy 3 i chyba pojutrze zaczne używać, bo 2 zostało mi kilkanaście. Z tych małych zdarza się czasem cos wypłynąć :) - co do gugania, to moja córcia uwielbia nam coś opowiadać. Sama ze soaba nie lubi rozmawiać, ale jak tylko ktoś jest przy niej, to gu, yy, ej, aaa :) - jeśli chodzi o podnoszenie głłówki to mam z tym problem bo Ula nie cierpi leżeć na brzuszku. Za to uwialbia być noszona w pionie (tak jak do odbicia) i wtedy berzdo ładnie i stabilnie trzyma główkę. Paty ja tez miło wspominam czas ciązy, poza ostatnim m-cem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że nikogo nie było. Pewnie korzystacie z pieknej pogody. Anted - pytałaś - moge karmic, bo dostałam odpowiedni antybiotyk. Nie wiem czy zdecydowałabym sie na leczenie gdyby nie to. Pewnie wolałabym, żeby mnie naprawili chirurgicznie. Dziewczyny jak wasze dzieci reagują na fridę? Moja córcia na początku darła sie w niebigłosy, a od jakiegoś czasu to polubiła i usmiecha sie w trakcie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ostatnio tylko Was czytam bo na pisani eni mam czasu....Moja mala jak wiekszosc waszych pciech w domku spac nie lubi (no moze 15 minut jest ok) dlatego codziennie niezaleznie od pogody spaceujemy (najpierw trzy godzinki a popoludniu godzinke). Dzieki temu dziecko jest dotlenione, wypsane i rozwija sie nam wspaniale. Ma 2,5 miesiaca i caly czas juz chce probowac siadac ZGROZA. Bo caly czas glowa do gory, nogi do gory i wrzask ze chce do pionu. Od czasu do czasu cwiczymy z nia podciaganie sie do siadu ale mala opanowala jzu technike jak nie pozwolic sie polozyc z powrotem (spryciula z niej straszna). A nosmy sie w pionie pieknie i pieknie jest stabilna (ciekawska swiata). Ale najwazniejesze ze tak pieknie sie nam rozwija. Wygralismy walke z zasypianiem w lozeczku i spaniu w nim w nocy. Teraz wieczorem po kapieli jest cycus, a potem mala kladziona jest do lozeczka i zasypia sama. No i w polowie czerwca wracam do pracy wiec rozpoczelam poszukiwania nani. Miejmy nadzieje ze jakos pojdzie. Sylwia - szybkiego powrotu do zdrowka Pozdrawiamy z Kamilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
al e dziś było pioęknie, załatwiłam sprawy urzędowe typu pesel, becikowe, PZU. Igor obrzucony jak malo kiedy chyba wylądujemy u dermatologa bo nie umię sobie z tym poradzić. Dziś po południu strasznie płakał nie pomagało noszenie, lulanie,oglądanie mieszkania. Teraz wrócił mąż i buja a mnie boli głowa. Gina nie załatwiłam bo chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis mały płacze bo te krosty go sw.ędzą tak jak mojego. Jak mu posmarowałam dobrą maścią to dziecko w jeden dzień się zmieniło nie płakało i nie drapało się.Idź koniecznie po jakąś maść ze streydami bo tylko to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mam hydrokortyzon a ty gosiaczek czym smarujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×