Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Angelika :D wow! kawal Kamilki hihi ;) moja po chorobie 9,2kg...ale mysle ze szybko odrobi do 9,8 kg a jak Ja w nocy karmilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały waży 11.300 a mierzy 78 cm nie wiem gdzie ta tabelka z wymiarami naszych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada lekarki: pilnowac jedzonka w dzien aby zjadla normalnie (a nie dieta cud modelki). Oczywiscie porzadna kolacja - u mnei hitem ostatnio sa tost sandwichy - a w nocy poczatkowo dawac bardzo rozcienczone mleko a potem sama wode. Ciekawe jak to bedzie szlo u mojej ...:) No i dwa posilki mleczne dziennie. A ze moja mleka w dzien nie ruszy to jedyna szansa to zaraz po porannym pobudzeniu. A moja wazy 11,6 kg a wzrostu okolo 82 (chyba - musialabym ja zmierzyc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! ale fajnie, że dziś nie jestem pierwsza :) 9 Luty - chyba Cie ściągnełam myslami :) Witaj! Co słychac? Angelika - ja sobie nie wyobrażam na razie zaprzestać karmic w nocy, bo to jest najlepszy sposób, żeby młoda uśpic. też jestem ciekawa ile waży mój klopsik. Ale chyba nie duzo, bo ona zawsze była w tych dolnych granicach, mimo, że na apetyt nie narzeka. Zobaczymy. Tilli - jestem pod wrażeniem! Twój mąz to romantyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ze 2 razy dostała rozwodnione mleko, bo robiąc to na śpiocha za mało wsypaliśmy do butelki i od razu wiedzieliśmy, że coś jest nie tak, bo pluła :) A dzisiaj rano płakała tak, że z oczu leciały łzy jak grochy. A to dlatego, że wziełam ja od taty :D Ona ma własne zdanie i jesli sie sama na cos nie zdecyduje, to nie ma mowy. A ja nie zapytałam, czy chce do mnie na ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to dzisiaj maja urodzinki: Marysia Ziuuutka :) Mikołaj Neski :) Oliwier Olci_M :) Wszystkiego najlepszego dla wspaniałych Roczniaczków!!! Szkoda tylko, że nie wiemy co u nich słychać, ale może zajrzą tutaj dzisiaj z sentymentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to rozcienczone mleko to dziwne bo z tego co jest napisane na opakowaniach to modyfikowanego mleka nie wolno ani zageszczac ani rozcienczac poniewaz bedzie bezwartosciowe i moze zaszkodzic... my nie karmimy w nocy od 8 miesiaca... przestalismy odkad Mala je na kolacje mleczko na dobranoc no i zauwazylam faktycznie ze czym lepiej je za dnia tym w nocy lepiej spi dzisiaj nie bylo zadnej pobudki a przynajmniej nie pamietam ;) co prawda czasem jeszcze dam mleko jak widze ze sie budzi przez zabki i nie moze zasnac dluzej niz 15 minut wtedy ja biore na raczki, siadamy na lozku i lulam Ja no i robie 90ml mleka i jej daje to ja uspokaja zauwazylam ze mleko dla niej to taka bezpieczna podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli moze i niesmialy ale za to jak milo......:) Jak mi sie marzy taka niespodzianka... Co zrobic aby miec wiecej werwy wieczorami co??? ;D .....Macie jakies sprawdzone sposoby?? Ja od polozenia niusi marze tylko o spaniu.... A co do rozcienczania mleka.....Ma byc rozcienczane tylko przez jakis krotki okres czasu...Mysl ogolnei dobra aby odzwyczaic dziecko od jedzenia w nocy ale czy to da mi gwarancje tego ze nei bedzie sie w nocy budzic tylko przesypiac cala??? Jakos nei wierze....Jak beda problemy z jej uspieniem ponownie to dam mleko i meczyc sie nei bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - mój tez taki, chociaz juz wyszkolony, bo kwiaty przynosi często. teraz cześciej dla córci, bo lubi wąchać :) Angelika - w te dni kiedy chodze do pracy tez jestem taka padnieta, ze wieczorem tylko marze o poduszce :) Myslę, że dopóki mała nie zacznie regularnie sypiać całe noce to tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez tak mam...choc do pracy nie chodze ;) Niunia idzie spac i my zaraz po niej tez hehe najczesciej o 21 juz smacznie chrapiemy ;) zawsze chcemy jakis film obejzec i nawet napisow poczatkowych nie widzimy wczoraj wyjatkowo do 22 siedzielismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uffffff......Bo myslalam ze tylko mnie i meza dopadl jakis marazm a ja odplywam praktycznie calkowicie.....Przeraza mnie mysl ze nawet 30 stki nie ma na karku a ja zachowuje sie jak staruszka wieczorem (nie mowiac o tym ze jakiekolwiek podzialanie z mezem :P jakos tez nie wchodzi w rachube)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj od rana zaglądam na skyp'a w poszukiwaniu mojej koleżanki, która ma termin na 9 lutego :) 3 lutego śniło mi sie, że urodziła i nie moge sie z nia skontaktować. Nie wiem czy juz urodziła, czy po prostu ma dosyc pytan "czy to juz?" "P To będzie jej 3 dziecko, 3 dziewczynka :) A po pierwszym mówiła, że nigdy wiecej. Opierała sie 8 lat :) Druga córka skonczy w tym roku 4 latka. No ale rodzic bedzie w amerykańskim szpitalu, ze znieczuleniem. Jestem strasznie ciekawa jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika no ja jak już "działamy" to sobie myslę, że jestem głupia, że nie chce mi sie wygospodarowac wiecej czasu na przyjemności :P Ale jak nadchodzi czas wolny to zasypiam w moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wszystkeigo najlepszego wszystkim roczniakom!!! Przedwczoraj wrocilysmy i wiecznie jetsem zalatana i nie mam czasu na nic. Zaleglosci probowalam nadrobic ale narazie nie mam jak takze bede pisac na biezaco a reszte bede podczytywac w miedzyczasie. Na wakacjach bylo superasto. fotki wkleje jak tylko bede miec chwileczke. Buziaki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mamba - zupełnie zapomniałam, że wyjechałas na wakacje! I sie zastanawiałam dlaczego Cie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Jenny tak ja z Northampton, tez mam w planach wlasnie wyrobic ten paszport, tylko nie wiem kiedy, bo to zgrac musimy tez z moim mezem, bo on tez chyba musi byc przy wyrabianiu, ale to da sie zalatwic ;];];] Angelika no niezle Twoje malenstwo wazy, ja jestem ciekawa ile moja, ale dowiem sie we wt, ale jak cuduje na mojej wadze to nie wiecej niz 9kg. moja nie pije nic w nocy od listopada, tylko ze jak sie przebudza to dostaje smoczek po prostu. wiem wiem, zle ze smoczek ale coz nauczylam ja juz od pierwszych dni, bardzo ja to uspokajalo a teraz to sobie sama wklada ja mojej zaczelam dawac herbatke poczatkowo w nocy, i pozniej coraz mniej w butelce mialam, a pozniej smok i juz, ale czasem nie chciala smoka i chciala pic, z czasem przeszlo i juz nie pije, ale sie budzi jeszcze z raz moze. no czasem na dwie godziny :O chociaz przyznam ze daaawno tak mamusi nie meczyla juz, wiec moze jej przeszlo :P tilli fajnie ze tak maz Cie zaskoczyl, ale milo by bylo miec meza czesciej w domu.... ehhhh zycie.... u nas sniegu napadalo znow mnostwo, mala wlasnie nie moze zasnac, msuze lepek pofarbowac i chce wlasnie ja nagonic do snu, a ta sie bawi, Piczka mala ;p pzodrawiam i wszystkeigo najlepszego roczniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego dla roczniaczków.. Tilli super zrobił Ci mąz niespodzianke:)ehh ja tez dostałam wczoraj kwiatki od mojego ...dobrze chociaz ze pamietał o moich imieninach...choc zamiast ulubonych roz dostałam jakies afrykanskie dziwne kwiecie...ale nie bede narzekac hehehe Tilli nie ma problemu na nas jest gdzie przenocowac takze nie masz co sie martwic:) Sylwia moze ty masz jaies prorocze sny i kolezanka juz urodziła:) Angelika trzymam kciuki za badania ,dziwna historia ztymi tabletkami. Mamba witamy po wakacjach,opowiadaj jak było. Alantolina no my tez musimy sie jakos zgrac zeby po ten paszport sie wybrac bo ja tez ciagle w pracy wiec musze sobie wolne wziac.A do wyrobioenia paszportu musiscie byc oboje.A wiesz ze musisz miec polski akt urodzenia(odpis ze jest zarejestrowane dzieciatko w Pl i do tego jeszcze pesel)No i mam zła wiadomosc...znowu sa kolejki w konsulacie...ostatnio czytałam ze jakies zdenerwowany tatus czekaniem wział barierki od robotników i powybijał okna w konsulacie na parterze hehe,ciekawe czy to mu pomogło przesunac sie w kolejce heheh. U nas Robcio budzi sie w nocy na mleko raz albo nawet ze 3.Moze sprobuje dawac mu herbatke ...ale nie wiem czy bedzie chcial pic.Najgorsze ze on w cagu dnia bardzo mało je wiec w nocy pewnie nadrabia,a jak wieczorkiem napcham brzuszek kaszka albo czyms to ładniej spi i czasami nawet całe noce przesypia.Zreszta moj łobuz z natury wstaje po 9 nigdy wczesniej. A teraz bidulek chorutki,bylismy u lekarza ale nie dostalismy zadnego antybiotyku tylko paracetamol(coz zadne zaskoczenie) I taka maruda z niego jest ze hej no i duzo mi teraz spi.Pewnie ta choroba go łamie bidulek. A moze tez taki marudny przez zabki bo mam nadziee ze wkoncu beda wychodzic kolejne..Robcio chyba ostatni z tymi zabkami co??Jest jeszcze jakies nasze dzieciatko ktore ma tylko dwa zabki??Moj ma tylko dwie jedynki dolne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D odespalam ostatnio sobie ustalilam taki harmonogram ze jak Mala idzie spac ok 10-11 to zdaze ogarnac mieszkanie, zrobic obiad, wziac przysznic i jeszcze pospac z 40minut do godziny :D Jennny - ja mam juz paszport 5 letni od wrzesnia :D jak bylam miesiac w Polsce to go wyrobilam takze klopot z glowy ale moi znajomi byli tydzien temu w konsulacie i czekali tylko 20minut i maja odebrac paszport za miesiac, nie bylo az takich kolejek najlepiej oczywiscie przyjechac z samego rana...ale latwo mowic jak ktos mieszka poza Londynem my bylismy o 8 40, zaparkowalismy przed samym wejsciem bo bylo miejsce i o 9 10 juz bylismy w drodze powrotnej:) to bylo jak tymczasowy wyrabialismy jezeli ktoras z was bedzie chciala to mozecie przyjechac dzien wczesniej, zanocowac u nas i pojechac sobie z ranka pod konsulat ode mnie to jakies 20minut do 30 minut :) takze zastanowcie sie ;) Jennny - a moze nie bylo innych kwiatkow ???:) moj tak ma czesto w swieta...konczy prace po 17 i juz kwiaty sa przebrane i przynosi takie dziwne.... ale przynosi :) hehe wczoraj przyniosl i powiedzial ze kupil tez poniewaz dawno nie widzial takich pieknych roz wiec zlapal okazje hehe ;) btw. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) koncze pic kawke i mysle co tu zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny kurcze to mnie dobija mysl o tych kolejkach..... akt mam juz, jak bylam w Pl w lato to zrobilam, pesel bede musiala u nich tez wyrobic, czytalam na ich stronie ze jak juz bede skladac o paszport no to juz mozna tez o pesel i wtedy sie wypelnia wsiosek i sie placi 25f za to bo przeciez posrednik to bedzie robil i ze sie czeka 4-6 mcy!! masakra.... a paracetamol standard, dlatego nawet nie ide jak Zuzka ma kaszel czy katar, chyba ze juz mnie zamartwia cos to wtedy tak, ale jakos dobrze moja mala sie trzyma, kaszlu i kataru na szczescie juz nie ma ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy wszystkim za zyczenia urodzinowe !!!!! Wszsytkiego najlepszego dla Kasperka, duuuuzo usmiechu i radosci :) Mati wczoraj przewrocil sie i rozcial sobie dosyc gleboko skore w kaciku oka, zamierzam jak sie zagoi smarowac mascia aby nie bylo blizny, a dzisiaj wyladowalismy u lekarza, ma okropny kaszel, ze az dwa razy zwymiotowal od kaszlu, lejacy sie katar, i leciutki stan podgoraczkowy, ale maruda jest okropna, a poniewaz jutro weekend, wolalam dzisiaj aby byl zbadany, ma leciutko zaatakowane oskrzela, i jak sie w nocy pogorszy to mamy wrocic na dyzur po antybiotyk,a przyjmowac bedzie akurat nasza lekarka. pozdrawiam, dzisiaj tak krotko, poniewaz teraz w domu nie ma neta, a jestem na moment w barze z Matim w drodze powrotnej od lekarza, teraz spi, i juz jedziemy sie leczyc do domku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkiego naj dla kolejnych roczniakow anted twoj sobie rozial kacik a moj mi wczoraj podbil oko :/ boli jka cholera 1 szy raz w zyciu mam podbite oko moj wazy 13kg a raczej 13200 tydzien temu :> a cycka nei ej od sierpnia :) bo mu nie smakowal hihih najgorsze ze ja ciagle mam mleko, malo bo malo ale jak sie kapie w cieplej wodzie to wyplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) u nas w porzadku Vanessa rosnie wazy 12,5 kg i mierzy 80 cm :) niedlugo bedziemy obchodzic roczek :) w same Walentynki :) wiec dwa swieta na raz.fajnie was tu wszystkie widziec :) pozdrawiamy i sciskamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - dużo zdrówka dla Matiego :) Myszsza - no to Tadzio ma niezły temperamencik! 9 luty - Vanessa jest cudowna!!! Uciekam, bo moje słonko piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda zasypia i ja właściwie też. Nie mam siły na nic. Cholerny wirus zaatakował mi krtań. Chyba bez antybiotyku sie nie uda. Najgorsze, że dziś piątek, więc musze poczekać do poniedziałku. No chyba, że sie zaostrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przez krtań mam okropny głos, chrypię jak po przepiciu :D Jak wróciłam z pracy to Ula nie chciała iśc do mnie na ręce. Coś jej sie nie zgadzało, niby wygląd matki, ale odzywa sie ktos obcy :D A u was już chyba weekend, że tak pusto? No to miłego wieczoru :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×