Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

O boże z tego wszystkiego nicki mi sie powalily. To wyżej to też ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Titi - my nikogo nie linczujemy, bo same tu juz nie bywamy ;) A teraz to mały alarm był :) Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki alarm ? o co biega ? jak nasze dzieciaki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alarm była dlatego, ze nasze nowe forum coś szwankowało. A nasze dzieciaki super :) Większość już ma nowe rodzeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaaaa
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfee
ja tez nie mogeeeeeeeeeee od kilku dniiiiii kluska pisalam na maila tu alantoinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejlo
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nic przynajmniej szukalam
gdzie sie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoinka udalo Ci sie wejsc? ja juz od tygodnia nie moge. moj maz cos naprawil bo to cos z router jest i ta strona mi sie nie wyswietla no i raz zadzialalo ale bardzo wolno i napisalam do dziewczyn i mialam czytac ale wyrzucilo mnie i od tamtej pory znowu nie moge wejsc. nawet z pracy gdzie jest inne lacze i z innego komputera nie dalam rady wejsc wiec zaczynam myslec ze juz na stale tak bedzie :( szkoda bo brakuje mi popisac z Wami ale nie dam rady raczej :( daj znac czy Tobie udalo sie wejsc. poszukam zaraz @ od Ciebie. nie widzialam zadnego od Ciebie w skrzynce ale zobacze moze cos przeoczylam. normalnie bez kafe to jak bez reki :D rano nie mam co poczytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku nareszcie wreszcie kluska nie wiem o co chodzi z tym cafe, zadne nie dziala, nawet glowne phorum.pl tez nie, inne fora z tego forum tez nie nic dokladnie to chyba sie zaczelo od poczatku lutego najgorsze ze nasze dzieci wlasnie teraz obchodza swoje swieta :(| moja ma jutro.... w nd miala impreze ;] nie wiem co sie dzieje ja pisalam dwa razy na maila jakiego dalas na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoinka u mnie to samo dokladnie, glowna strona forum i inne forum tez nie dzialaja. za kazdym razem wyskakuje mi ze zajmuje za duzo czasu otworzenie strony i nie otwiera sie. czytalam cos na necie na ten temat to niby cos tam mialo byc na router i ze trzeba cos zmienic. moj maz mi zmienil i strona sie otworzyla. tylko wyslalam jedna wiadomosc krotka i chcialam przeczytac co dziewczyny pisaly ale strony zaczely sie bardzo powoli otwierac i po kilku min przestaly. tak ze nie wiem czy dam rade jeszcze na tamto forum wejsc. dokladnie w poniedzialek wieczorem sie u mnie zaczelo wiec u Was juz byl 1 luty. nie wiem czy to sie w ogole naprawi i z tego co rozmawialam z Mamba, Sylwia i Idrisi to one wchodza bez problemu. Maila od Ciebie nie dostalam, sprawdzilam nawet w skasowanych w razie jakbym przeoczyla ale nic nie bylo. wysle Ci pozniej na Twojego @ cos zobaczymy czy dochodzi. nie wiem w ogole co dalej z forum. dziewczyny pisza bez problemu ale ja juz stracilam nadzieje ze mi ta strona zadziala. sprawdzalam w pracy z innego polaczenia i zupelnie innego komputera i tez mi sie nie otworzylo. w domu probowalam ze wszystkich laptopowa nawet z meza firmowego i tez sie nie otwiera. no nic... popiszesz tutaj ze mna? :) w razie jakbysmy sie jutro rozminely to duuuuuuuzo, duuuuuuzo zdrowka dla Z i wszystkiego naj naj najlepszego dla dumnej 3 latki!!!! moc buziakow dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku zalamalam sie teraz ja myslalam ze to forum juz nie dziala kompletnie, a tu widze ze dziewczyny z pl moga wejsc a my zagraniczne juz nie nie mam pojecia co zrobic teraz. bede pisac tutaj :) moze Sylwia cos napisze tam do serwisu czy nie wiem jak to nawet nazwac no masakra jakas ja popadam w depresje coraz glebsza... ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoinka ale jaja, ja nawet o tym nie pomyslalam ze faktycznie te w Pl normalnie otwieraja. he he moze serwer odlaczyl zagraniczne polaczenia ;) tez bede tu pisac. w takim wypadku nie wiem co bedzie. dziewczyny wiedza ze nie moge wejsc. ja juz jestem tak zalamana ze juz mialam sie zegnac z dziewczynami bo uznalam ze forum juz mi nie zadziala. moze to zle zabrzmi ale w sumie ciesze sie ze nie jestem jedyna ktora odcielo ;) przynajmniej moge z Toba tutaj popisac. :) jak sie Z podobaly urodziny, zadowolona i wybawiona? a nie wiesz czy Tilli moze normalnie wchodzic na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoinka nic od Ciebie nie dostalam. i nw dodatku nie moge znalezc Twojego adresu @ w adresach. napisz prosze do mnie na kluskaserowa@op.pl jak bedziesz miala chwile to odpisze Ci i podam @ ktorego uzywam na codzien, moze zle zapisalas cos albo nie wiem. ale sie na to forum wkurzylam, zeby nas tak bezczelnie odciac... wrrrr... z checia bym obejrzala Wasze fotki z urodzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoinka nie zostawiaj mnie!!!! gdzie na tej stronie mam wpisac adres naszego forum???? niestety jestem mniej genialna niz Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie dziewczyny popisałyście w kryzysowej sytuacji ;) mnie dzis sie muli forum i mnie wkurza wrrrr....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dina92
Witam chciała bym wam zaproponować stronkę na której ludzie oddają całkiem za darmo nie potrzebne rzeczy ale również przymują je od innych ubrania, zabawki jak i sprzęty rtv i agd to wszystko i wiele więcej czeka na ciebie i twoich bliskich bardzo bym prosiła o rejestrację z tego linku bardzo mi zależy a możesz tylko zyskać! http://gratyzchaty.pl/?ref=24025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja to samo !!! wkurza mnie juz tooooo, nie mozna spokojnie popisac bo ciagle cooooooos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze, ze nie wiadomo dlaczego i jak długo to potrwa. Może inne dziewczyny tez się odezwą. Jeśli się okaże, ze wszyscy maja ten sam problem to chyba trzeba będzie znaleźć nowe miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×