Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Kubusiowa - wytrzymaj, jeszcze troche. A potem nie będziesz tej baby oglądac jak sie długo da :) Ja jak nie musiałam to nie widywałam teściowej miesiącami. A teraz niestety nadrabiamy, bo siedzi z małą. Ale jeszcze 2 lata wytrzymam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze oni beda mieszkac pod nami bo kupilismy dom ale plusem jest ze ma 2 osobne wejcia i bedziemy mieli wiecej prywatnosci... tyle tylko ze juz wariuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam, ze będziecie tam tylko sami. No ale 2 wejścia są faktycznie jakąś nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazienka wyszła przepieknie... najbradziej mi sie podoba mina mojej tesciowej za kazdym razem jak tam wejdzie bo ona ma taka standardowa i zauwazylam ze teraz zaczyna dublowac nasze pomysly np kupila taka sama lodowke itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kubusiowa własnie o Tobie myslałam; przywpłaam Cię chyba myslami.No, tak tesciowa masz świetna ale niestety zadko bywają one w porzadku.Mieszkanie pod jednym dachem z eściową to nienajlepszy pomysł ; cos ot ym wiem bo smaa miałam odentyczny uklad my na górze a tesciowa na dole dwa osobne wejścia ale i tak pezyłaziła i cały czas wywoływała mojego R ' w waznej sprawie:)"Teraz mieszka w Gdyni jakieś 200 km odemnie i jest ok:):):) Sywlus dzieki za gratulacje ale chyba synka przechwaliłam bo miał wczoraj diwe wpadki ; raz zesikał się przy mnie w domu a raz przy swoim tatusiu i to po wczesniejszym wyasadzeniu; no nie takie to proste jak widać. Ja nabrałam ochoty na to uczenie jak zobaczyłam mojej koleżanki óreczke która na mieście wyasadzała ja siusiu i powiedziała mi że ona bez pieluchy śmiga w ogóle tylko do spania jej nakłada a jest młodsza od Oliego o całe 2 tyg....No cóż walczymy. Aha zepsół mi sie komp i pisze z laptopa ale nie mam tu tego drugiegi forum proszę Cie o link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jaka jestem wściekła ,otoz moja "kochana" teściowa zostala z małym na godzine i postanowiła wyjść do sklepu ale ona mu na wszystko pozwala i jak mały chciał wyjsc z wozka to go wypuscila i wyobrazcie sobie ze ona tak sie zajela zakupami ze maly jej sie zgubil i kapla sie po dluzszej chwili ze go nie ma latala i szukala a sprzedawczyni do niej z tekstem ze taki maly chlopczyk to wyszedl ze sklepu. Nosze kurwa mac jakby wpad pod auto albo by go ktos ukradl!!! I ona mi to opowiada z usmiechem na ustach ze ten kubus to sie niczego nie boi! A czego kurwa mac ma sie bac 1,8 roczne dziecko? Auta? Porywacza? Ostatni raz zostawiłam z nią małego i choćby mi krowa na rzęsach staneła to nigdy więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj odkryłam że mały jest tak spragniony rodziców- bo czesto nas nie ma bo remontujemy ( jego pilnuje ciotka meza) ze budzi sie z placzem w nocy i musze go brac do nas, wtula sie w nas oboje i zasypia a jak go probuje przelozyc to straszliwie placze. Wogole ostatnio jest jakis czulszy np przychodzi i sie sam przytula do nas, chce na rece i wtedy tak mocno tuli sie do nas, jestem az w szoku ze moje do tej pory "nieczule" dziecko nagle zatensknilo za mamą i tatą :) mam nadzieje ze jak to sie wszystko skonczy to maly wyladuje u siebie... ale co tam, dobrze ze kupilismy lozko szer na 180 cm bo chyba sie przyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a co tu takie pustki?:( mialam jednak racje z tym spaniem kuby bo jak wczoraj z nim bylam caly dzien i nie bylo awantur nocnych wiec widac jest steskniony mamusi:) co mnie bardzo uszczesliwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. właśnie dlaczego tu tak pusto Chętnie bym tu jeszcze popisała ...a tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) pomaranczko a mi sie wydaje ze to nie Kubusiowa przewrazliwiona tylko Ty jakas dziwna skoro to dla Ciebie normalne ze dziecko poltoraroczne wychodzi samo ze sklepu i nie ma sie czym martwic. :O Kubusiowa masz racje nie zostawiaj z nia skoro ona chyba nie do konca rozumie ze dziecko w tym wieku trzeba miec caly czas na oku. Dobrze ze nic sie nie stalo 😘 jestem dzisiaj w pracy - wrrr... zawsze jak ladna pogoda to ja w pracy ;) slonce swieci i ma byc ponad 30 stopni (jak nie wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam nadzieję, że mimo wszystko topic nie padnie. Kluska - a ja myślałam, że Ty nie pracujesz tylko jesteś w domu z Sebastianem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naszczęście nic się nie stało ale aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl że mogło coś się stać;/ Ja już jestem w połowie malowania i wszystko zaczyna juznabierac domowej atmosfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale sama ze soba pisac nie bede;/ kurcze ten nasz topik umiera:( Wlaśnie szykuje się do malowania i czekam na ciotke ktora zajmie sie malym- on ja ubostwia, mowi do niej nawet baba! Caly czas jest przeszczesliwy i buzia ze smiechu mu sie nie zamyka- ciocia jest bezrobotna i powaznie zastanawiam sie nad zatrudnieniem jej jako opiekunki bo ja juz chetnie bym poszla do pracy! Dzisiaj wracaja tesciowie bo wyjechali na kilka dni i nie powiem zebym byla szczesliwa... bo znow sie zacznie wtracanie w nasze sprawy;/;/;/ a tak namy bylo dobrze we troje... ale juz niedlugo i mam nadzieje ze sie to wszystko zmieni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wpadam, żeby sie przywitać :) Wróciłam do pracy, więc będę miała więcej czasu na kompa. Z młodą w domu nie jest łatwo, bo teraz uprawia wspinaczke po wszystkich mozliwych melbach, więc nie mogę jej zostawić na moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze ze topic
umiera same tego chcialyscie :P przesioslyscie sie na inne forum to wypad z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniosłyśmy się
żeby takie idiotki nie miały czego komentować. A co? Żal dupe ściska? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal dupy nie sciska
bo pisze na waszym tajnym forum :P i nie musze czytac pierdol na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie
pełna konspiracja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pohybel pomarańczom
generalnie, mamy kafe i zidiociałe pomarańcze w dupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEBILOM STOP
SPADAJ CZUBKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem pod wrażeniem powyższej konwersacji :D:D:D Czy któraś z lutówek jeszcze tu zajrzy? Czy zamykamy definitywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja juz czekam na autoryzacje ale to strasznie dlugo trwa... w kazdym razie nie mam ochoty juz tu pisac i czytac ciaglych obelg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×