Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

zapka, bidulo, a co cie dopadlo, ze az antybiotyk. nie martw sie mysle ze w tak zaawansowanej ciazy to nic juz malenstwu nie zaszkodzi. Dbaj o siebie i kuruj, biedny Mati, rzeczywiscie pociechyz mamy nie ma. Dobrze ze twoj maz wraca. trzymaj sie i zdrowiej jak najszybciej. Zapka ,mam nadzieje ze ta kontrola to tylko formalnosc biorac pod uwage ze w czwartek bede juz w 39 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted ja jestem na L4 odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży i nie miałam wezwania na komisję ani razu..nawet teraz przyznali mi świadczenie rehabilitacyjne zaocznie..a swoją droga to niezła paranoja żeby w 9 miesiącu ciągnąć na komisję..trzymaj się.. zapka trudno z tym antybiotykiem, ale jak nie ma rady..a do porodu to dobrze żebyś zdrowa i silna była..kuruj się dzielnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted nie ma sprawy, dla mnie to jest naprawde bez sensu ze tak jest :O a moze jak zadzwonisz do nich dzien wczesniej albo dwa i powiesz zeby sami przyjechali bo jestes w 39tc i nie czujesz sie dobrze to moze przyjada, chyba ze juz wolisz dla swietego spokoju jechac sama. w sumie sama bym tez chyba wolala pokazac im moj olbrzymi brzusio i z ironia spytac sie czy sie nadaje na zwolnienie. ooooo zgrozo jeszcze raz!!! zapka powrotu do zdrowia zycze 🌻, okropnie ze akurat teraz sie zle czujesz. ja jakies dwa tyg temu sie zle czulam i lapalo mnie, oj ponad dwa tyg temu, i meczylam sie tydzien, a ponad dwa tyg katar mialam, ale goraczke na szczescie mialam tylko dwa dni, nawet nie wiem bo termometru nie mam :p ale tak podejrzewam. jesli chodzi o cwiczenia to u mnie nic ..... obiecywalam sobie ze zaczne ze soba cos robic ale na obiecankach sie skonczylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted, z tego co kojarzę, to zwolnienia wysyłają do kotrnoli te co są pow 2 tygodni, ale ciązowe raczej rzadko, i jeśli na zwoleniniu masz wpisane zalecenie bodajże 1 - czyli, że możesz choidzć to wzywają do siebie, a jeśli masz 2- czyli musisz lerzeć, to przyjeżdzają. Ale pewnie każdy rejon ma swoje zasady. Świadczenie rehabilitacyjne naogól przyznają zaocznie. Ale i tak ci się trafiło fatalnie, tluc się teraz tylko po to żeby zobaczyli twój wielki brzuch. brr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to byla formalnosc, chciala obejrzec ksiazeczke ciazy i chyba wyniki, spytala sie jak sie czuje i takie tam, to chyba tyle, u nas ponoc kontroluja i te ciazowe, ale na wyrywki, u mnie byla jakies 2 przed porodem, dokladnie nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
a ja dzis się uspokoiłam bo Igor się zaczął normalnie ruszać. Pogoda w Gdyni senna i apatyczna. Chyba zaraz się położe na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted23, pora chyba kupic termometr, na poczatek starczy zwykly, ja w zasadzie mam elektryczny, ale taki za kilka zlotych pomiar roznie ok, 2 minut, chyba zalezy od temperatury, ale teraz zmierzyć Mateuszowi, to koszmar /krzyki, trzymanie, na sile doslownie/,chcialam kupic konkretny model , al nie bylo ostatnio i narazie mam zwykly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam dzisiaj jakiś dziwny dzień, dużo roboty, pierwsze pranko, obiadek... Mąż miał dziś wrócić późno bardzo, ale będzie niedługo, to chyba perspektywa samotnego dnia tak mnie kiepsko nastrajała... Zresztą pogoda podła, że wrrr.... Kurcze, zauważyłam że w nocy bardzo puchną mi ręce i nogi, ale ręce to maksymalnie, już zawczasu obrączkę zdejmuję, w dodatku przyjrzałam się dziś o 6 rano i prawą dłoń łącznie z nadgarstkiem miałam tak o pół raza bardziej spuchniętą niż lewa... Mam nadzieję, ze to nic groźnego.... Dzięki Sylwia za wciągniecie mnie do tabelki:) Rozpisałyście się aż miło:) Lecę Was czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka jesli z tym termometrem bylo do mnie a raczej bylo to wiem wiem ze trzeba, ja tak Was czytam i co chwile zapisuje co mi potrzeba, bo wiecie w domu rodzinnym jest inaczej, wszystko jest, a ja na swoim dopiero jestem od kwietnia i wiecie jak to jest z dorabianiem sie :O chcialabym kupic tez taki dla dzidzi. sa niby dla dzidzi ale to sa zwykle takie jak dla doroslych elektroniczne. wczesniej kupilam taki mojej siostry synkowi ale nawet nie bylo jak zmierzyc. jak Wy mierzycie dzidziom temperature? a praktykowalyscie termometr w smoczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
Ale sporo nas ma astygmatyzm,nie podejrzewałam.Mi lekarze mówili ze przy astygmatyzmie trzeba nosić okulary. Anted 2 lata temu bedac na zwolnieniu dostałam wezwanie do kontroli ZUS ale wystarczyło że skserowałam kartę ciąży i wyniki i przesłałam im to pocztą.była to zwykła formalność. Agnes ja od kilku lat używam dla dzieci termometr elektronicznyDigital Classic chyba firmyHartmann.Działa bardzo dobrze i szybko mierzy temperaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wpadam na chwilę, żeby sie przywitać. Zajrzę później jak przeczytam o czym rozmawiałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wpadam na chwilę, żeby sie przywitać. Zajrzę później jak przeczytam o czym rozmawiałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja już po popołudniowym odpoczynku i po prysznicu,zjadłam sobie i teraz czekam na męża aż z zakupów wróci.Brzuszek twardy ale nie aż tak jak potrafi,a mój synio przedchwilką koziołki robił:) agnes-niewiem,czy podczas tego twardnienia mam niewyczuwalne skurcze ale to przeciez jest możliwe.A kąpieli w wannie to Ci szczerze zazdroszczę,gdybym miała wanne w domu a nie prysznic to moja kąpiel trwałaby pół dnia:) Ja kupiłam termometr w soczku w aptece,zobaczymy czy zda relacje.Ponoć to teraz najlepsze termometry,bo mierzą temp.w kilka sekund. Olcia_M-jejku jak ja Ci zazdroszczę takiego nastawienia:) A pomarudzić nam zawsze mozesz,bo po to tu jesteśmy...Tobie tez w tej kwesti niepozostaniemy dłuzne...hehehe. noddy-przepraszam Cię bardzo,ale ja na temat asygmatyzmu to jestem zielona jak trawka na wiosnę:( panna Klara-dobre pytanie o te urlopy macierzyńskie,bo ja też nic na ten temat niewiem a chętnie się dowiem. katarinka-opr.dla Ciebie!Wiesz co to opr?A wiesz za co?...kilka razy już pisałam do Ciebie a Ty bez reakcji:( anted-to super wiadomość,że mamy a agnes skurcze nieodczuwalne podczas twardnienia:)....ale to chyba nieoznacza,ze te odczuwalne odrazu będą co 5 min i biegiem na porodówkę? A najlepiej to mi napisz kochnana,że jak ma się niewyczuwalne skurcze podczas twardnienia to poród jest lżejszy....matko jak bardzo bym chciała:) I ciastem się podziel,bo tylko smaka robisz!:) Jakaś paranoja z tą zusowską kontrolą:(.....ja wogóle rzadnej kontroli niemiałam.Wogóle jakim prawem oni kobietę w tym miesiącu ciązy stawiają biegiem na równe nogi?!Ja to bym zadzwoniła i awanture zrobiła....bez przesady,jak sobie chcą kontrolowac to zapraszam do domu,dzień dobry w przedpokoju zaraz dowidzenia!!!!agnes ma rację w tym co pisze,ale ja tam wcale bym się specjalnie nietłumaczyła....wystarczy że powiesz na kiedy masz termin i to im ma starczyć....bezczelni,zdenerwowałam się. zapka-jeśli bierzesz antybiotyk to napewno lekarz przepisał Ci jakiś bezpieczny,więc teraz juz tylko lepiej będzie!Kuruj się szybciutko zapko zebyś do swojego dzidziulka mogła się przytulać:) Buziaczki za dobre słowa dla takiego wstrętnego tchórza jak ja:) idrisi-jak tak mocno puchniesz to zmierz ciśnienie i sprawdz białko w moczu albo chociaż jak to wyglądało przy ostatnich badaniach. Ja swoich nóżek niepoznaje,zawsze miałam dość szczupłe a teraz serdelki:(....aż wstyd mi je męzowi pokazywać datego je chowam:( A jak mam siedzieć w domu cały dzień bez niego to też mi smutno,chyba zabardzo się przyzwyczaiłam że ma wolne i jest cały czas blisko....ale jak maleństwo będzie już a on wróci do pracy to nawet zatęsknić niezdąże za nim a juz spowrotem będzie,bo tyle pracy przy maluszku będzie....achh już bym chciała być po tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczko ja to mam i wanne i prysznic!! tak mnie zycie rozpiescilo!!! zartuje oczywiscie. jedno albo drugie wymienilabym na pralke :p jutro jade na miasto to zobacze po ile takie termometry w smoczku sa, a jak nie to kupie normalny. a mi chodzi o to ze mojej siostry synek to jak mial miec mierzona temperature to sie nie dalo zbytnio, bo on taki maly szajbus jest od poczatku, chyba ze jakby spal to wtedy daloby rade na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, a było co :D Widzę, że noce w tej chwili w wiekszości mamy podobne :) Ja tez najlepiej sypiam nad ranem, ale nie zawsze mogę sobie na ten luksus pozwolić, bo albo praca, albo synek idzie do szkoły. Noddy - ja miałam zawsze okulary ciut słabsze od wady, bo mówili, że oczy musza pracować. Nosiłam głównie soczewki kontaktowe, które nie wyrównywały astygmatyzmu i jak zaczełam prowadzić samochów to wyrobiłam sobie okulary na sam astygmatyzm. Klara - niestety - 18 na pierwsze dziecko, 20 na kolejne. Anted - z tymi kontrolami ZUS-u to nie ma reguły. Kontroli podlega każde zwolnienie, a jak jest rzeczywiście to zależy od pracy danego Inspektoratu. Ale nie martw się to tylko formalność. Chociaz dziwę się, że chca Cię jeszcze oglądać. A w ogóle możesz do nich zadzwonic i powiedzieć, że nie jestes w stanie przyjechać i niech lekarz przyjdzie do Ciebie. To dla nich żadna nowość. Zapka - u mnie z masażem skończyło się na zapale jaki miałam w połowei ciąży. I nic więcej. Idrisi - nie ma za co, nabroiłam, to musiałam naprawić :) Malpeczko - z moim zdrowiem ok. Dzieki 👄 Też mam twardnienie, ale ja jestem dopiero w 36 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! cos Aniat sie nie odzywa , a ona miala jakies kiepskie wyniki, chyba bialko w moczu, mam nadzieje ze u niej wszystko wporzadku. Dziewczyny ja tez mam prysznic i wanne, ale niebiore teraz kapieli, boje sie ze cos moze sie wydarzyc, a wy nie macie takich obaw. Co smoczkow mam watpliwosci, ogladalam na tvn, odraczaja termometry do ucha, poniewaz woskowina zaburza obiektywna temperature, odradzali tez te na czolo w formie paskow. malpeczka nie martw sie nozki wroca do formy,nawet sie nie obejrzysz :) Sylwia , a co do kontroli ZUS, to ja wiem ze oni maja taka procedure, i akurat trafilo na mnie, ale denerwuje mnie poniewaz mam wiele kolezanek ktore byly duzo szybciej na zwolnieniach, poniewaz oczywiscie taka byla potrzeba dla bezpieczenstwa ciazy, ale nie mialy kontroli, a ja naprawde nigdy nie naduzywalam zwolnien, ani w ciazy, ani kiedy w niej nie bylam , uwazam ze rozsylajac takie wezwana powinni bardziej analizowac poszczegolne osoby., znam np osoby ktore pobieraja renty rodzinne z ZUS jako studenci, juz nie studjuja, ale zaswiadczenie pobrane w momencie rozpoczecia studiow zostalo zatwierdzone na 3 lata, a ta osoba byla moze studentka 3 m-ce, ale swiadczeia dostaje, znam pracodawce ktory dla ulg zatrudna osoby z \"gr.inawlidzkimi\", a sa to mlode osoby, uzywajace itp. a maja swiadczenia, kiedys tam przyznane lub kryjace sie pod lewymi zaswiadczeniami lekarskimi. Bardziej o to mi chodzi, ja wiem ze to bedzie formalnosc, spojrza w karte ciazy, termin ,na brzuszek i puszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) u mnie dzień jak codzień - cudowny :) Pisze o twardnieniu ja jak lezałam na izbie przyjęć dwa tyg temu i miałam ktg to czułam że brzuch co jakiś czas robi mi się twardy ale nigdy w życiu nie stwierdziłabym, że to są regularne skurcze.eh.. pewnie jakbym była w domu to bym zbagatelizowała te twardnienia i te wysokie ciśnienie.Na szczęście wszystko dobrze się skończyło :) anted ja kontroli z Zusu nie mialam ani razu i jestem w szoku ze ciebie wzywaja, draństwo. No to sie napiala, ...królewna wzywa :D idę kąpiel przygotować :) Buziaczki dla Was 👄 trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - te przypadki o których piszesz dotycza róznych działów ZUS-u, a kontrola zwolnień to taki standard. Ale poważnie - zadzwoń do nich i powiedz, że nie masz własnego transportu, termin za kilka dni i boisz się jechać środkami komunikacji, że większość czasu leżysz i prosisz o wizyte do domu. Zanim to załatwią to na pewno urodzisz. I nie myśl, że to jakieś dziwne postepowanie, bo masz od tego prawo! A co do Aniat - to rzeczywiście dawnio nie zaglądała. Tak samo Blondi - juz ze 2 tygodnie. Lula - ucaluj królewne w piętkę od cioci Sylwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula fajnie ze zagladasz, ladnie mowisz o swojej Zuzi, krolewna :):):) a starasz sie kapac je reguralnie, o tej samej porze, a tak wogole jak nocki, kupiki itp :):) sylwia dzieki za rade, ale wiesz juz jakos ochloelam, poprostu jakos tak mnie ponioslo , jak dostalam dzisiaj to pismo do reki, ale teraz juz sie przyzwyczailam do tej mysli :) oj a teraz pogdajmy o naszych brzuszkach i dzidziach w srodku :) ciekawe ktora z nas nastepna w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam po drzemce z dosc dobrym nastrojem a teraz.....chyba sie zaraz porycze przyszla do mnie ksiegowa z pracy(bardzo sympatyczna i wogole w deszczu szukala mojego domu)i powiedziala mi ze oklamali ja w urzedzie do ktorego dzwonila z milin razy w mojej sprawie i na poczatku mowili jej ze wszystko ok ze kwalfikuje sie do macierzynskiego i wogole wszystko jest zajebiscie a teraz powiedzieli jej ze zabraklo mi 18 dni zeby bylo dobrze i nie nalezy mi sie maciezynski.... to ja specjalnie pracowalam tak dlugo zeby mi nikt problemow nie robil a okazuje sie ze to i tak nie mialo znaczenia bo nie chodzi o to jak dlugo pracuje tylko od kiedy!! poprostu przyjmujac sie do pracy juz bylam w ciazy jakis tydzien:( moja ksiegowa strasznie sie przejela i wogole przepraszala mnie chociaz ja wiem ze to nie jej wina...teraz musze starac sie o zasilek z panstwa niby pieniadze i czas placenia taki sam tylko teraz wypelniac aplikacje i czekac nie wiem ile a ja i tak juz 3 tyg.bez kasy jestem teraz w srode mialo wplynac pierwsze macierzynskie a tu prosze! strasznie mi smutno i zla jestem ze zawsze cos mnie musi spotkac:(:(:( malpeczko nie nerwuj sie na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, Katarina, wspolczuje ci, wiecie co , to sie nazywa dopiero brak kompetencji urzednikow, poniewaz ty o tym juz dawno powinnas wiedziec, i wtedy juz dawno bys ruszyla z tymi dodatkowymi aplikacjami. Nie martw sie kochana, teraz to tylko kwestia czasu z tymi podaniami,i napewno wszystko uda ci sie zalatwic, szkoda tylko twoich nerwow, a tyle juz przeszlas, a na dodatek jeszcze taki problem. Trzymamy za ciebie kciuki, aby ta cala historia skonczyla sie szczesliwie. 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz od lekarza przyjechałam a potem odebralismy wózek - super, ale jutro już jade do szpitala lekarz wypisał mi skierowanie, nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Łożysko jest już dojrzałe rozwarcie na 2 cm. a mała ma ok 3600, mam mało wód płodowych i z tej racji będę miała wywołany poród. Mam być jutro ok 7.30 naizbie przyjęc o 9 jest obchód i wtedy zadecyduja, ale raczej już jutro wywołają, lekarz powiedział że nie ma na co czekać a że to ordynator także mam nadzieję że nie będe musiała tam lerzec i czekac. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym już być po. Oh, jak możecie to pomódlcie się za mnie, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pytalam sie ktora z nas kolejna w kolecjce, a tu mania sie ustawia, nie martw sie ,napewno wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Oczywiscie pomodlimy sie za ciebie i twoja niunie :) Dobrze ze mialas wizyte , i wiadomo jak postapic, ze twoj lekarz to szef oddzialu, powodzenia, a dzisiaj postaraj sie przespac i odpoczac abys nabrala sil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina - strasznie mi przykro z tego powodu, mam nadzieję, że szybko i sprawnie uda Ci sie załatwić sprawe pieniążków. Mania - trzynmamy kciuki! Az poszukałam tabelki, żeby sprawdzic na kiedy masz termin. A co do brzuszków - to mój prawie peka w szwach, taki napięty. WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek Anastazja...28.....świętokrzyskie....29.04......04.02-ni espodzianka Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Dublin....15.05..20.02->Wiktor AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja wczoraj nie wytrzymalam i na ktg pojechalam. Balam sie tego twardnienia bo to raz za razem szlo i tak okropnie cisnelo. Jak powiedzialam co sie dzieje to mnie lekarz od razu na fotel wzial, tam sie okazalo ze rozwarcie sie nie robi, a on mnie mimo wszystko chcial polozyc na odzial, wyzebralam to ktg najpierw i okazalo sie ze skurcze sa slabiutkie i w zasadzie nic sie nie dzieje, a opni dalej swoje zebym zostala. pogadakam z polozna, ktora stwierdzila ze musze podpisac ze wychodze na wlasne ryzyko, ale ze jak dla nej to moge rodzic rownie dobrze jutro jak i za 4 tyg i ze w domu to lepiej czekac, zwlaszcza ze nie mam daleko do szpitala. No to siedze w domu heh ale dzis cisza kompletna, nic nie twardnieje tylko cos malo sie rusza Zdecyowalam sie i zamowilam posciel, to jeszcze mi wanienki prakuje i aptecznych pierdol. Ale zamierzam kupic tylko emulsje do kapieli Oilatum i krem na mroz z tej serii, Sudocrem, gaziki, i alkohol do pepka. A dla siebie to Tantum Rosa tylko. Hmm pominelam cos waznego? Ledwo od wczoraj mnie nie bylo a wy tyle napisalyscie, zaraz bede nadrabiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki Ziuuutek zawsze to lepiej czlowiekowi a tym bardziej kobiecie w takiej chwili siedziec w domu wsrod osob bliskich. zupelnie Cie rozumiem :) Mania trzymam kciuki widac juz jutro bedziesz miala swoje szczescie :) Katarina strasznie Cie potraktowali, okropnie tak czekasz i czekasz a tu nagle tak pozno Cie uswiadamiaja oczyms takich. cholery zasrane. szybciutko wysylaj papiery o te Maternity Allowance, powinni Ci wyrownanie dac... chyba... kurde az tak sie nie znam na tym. pamietam ze Ty taka obcykana jestes w te sprawy :d powodzenia a to becikowe to zalatwiasz od razu? masz te tax credity przyznane? czy dopiero bedziesz sie starac o nie i w miedzy czasie wyslesz o becikowe? napsisz mi prosze bo mnie to wszystko przeraza to cale zalatwianie :O najpierw umawiac sie do urzedu o akt urodzenia pozniej wysylac papiery o tax a pozniej jak przyznadza to o becikowe albo wlasnie w miedzy czasie. ehhhh nie wiem :O ja dzis mialam bole jak przy okresie a pozniej jak mnie zlapalo wyzej na brzuchu to uuuuuuu. ale trzymalo caly czas przez ponad godzine, a bole okresowe dalej mam. ale kurcze moze cos sie zacznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyna za słowa wsparcia:) Myslę ze juz ze mna lepiej! No rozpakowywac sie ,rozpakowywac! Która następna?? Tak sie staralismy zrobic sliczny kącik maluchwi o on chce tylko spac z nami w łozku.Słyszałam rozne opinie ,ze maluszek czuje sie bezpieczniej przy mamie,ze napoczatku jest wystraszony i czuje sie obco w wielkim łokzu,Ale i słyszałam,ze nie powinno sie sypiac zmaluchami zeby sie nie przyzwyczajały itd. Juz sama nie wiem kogo słuchac:) Katarina to straszne,ze nie powiedzieli c wczesniej o tym macierzynskim! No ale jak masz dostac taka sama kwote od panstwa to jeszcze nie tak zle! Wazne ze cokolwiek bedziesz dostawała. A wiecie tak aprpo tego tantum rosa w spryskiwaczu,fajna sprawa ale powiem wam ,ze mnie spryskiwanie boli tzn bolalao bo teraz juz mniej ale opracowalam sobie system i spryskiwałam podpaskę:D:D i jakos mniej mnie draznilo,mam nadzieje ze szybko te szwy mi sie zagoja bo meczy mnie juz fakt ze nie moge usiac normalnie. Ale z dnia na dzien coraz lepiej! Ah laseczki jak fajnie miec juz malucha przy sobie:) I jak tak was czytam to ciesze sie ze juz mam to za soba.A za was trzymam kciuki! Pozdrawiam!buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ,Katarina ja wam radze teraz juz umowic sie w konsulacie w sprawie paszportu! ja to zrobilam jakies 3 tygodnie przed moim porodem i mam spotkanie dopiero na 20 maja,wiec im szybciej sie zapiszecie tym szybciej zajmiecie miejsce w kolejce paszportowej ktora jest starsznieeeee długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×