Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej dziewczyny! Dzwoniłam do swojego gina. Pytałam się go czy mam dzisiaj przyjechać bo mysałam że chce mi zrobić USG a on mówi że jak chcę to może sprawdzić czy szyjka juz jest przygotowana bo bez tego nie ma co wywoływać więc podziękowałam za te \"przyjemności\". Jak się nic nie będzie działo to dopiero mam się stawić do niego w czwartek. Czyli nastepne dni czekania. Małpeczka jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zmiana stopki :) a i jeszcze miałam chęć na winogrona, więc je teraz wcinam :) bo potem to pewnie nieprędko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:) nie wiem czy przyspiesza porod...ale na pewno przyspiesza przemiane materii:D hehe panna Klara:) cudownie jest dowiedziec sie ze z dzieciaczkiem wszystko ok, fajnie ze masz potwierdzenie:) ja ostatnio jak bylam chcialam potwierdzenia i gdzie tam...nie dalo rady zagladnac... a Twoje malenstwo do 3kg...zazdroszcze..ja nie wiem jak wypchne te 4kg:) bede musiala... polozna mnie pocieszala ze przeciez ja tez jestem wysoka to sobie poradze...a ja sie zastanawiam co ma moj wzrost do mojej macicy? Ciekawe ktora z Nas bedzie nastepna:) Ja tam bym chciala zeby Malpeczka...bardzi jej kibicuje:) Slyszysz Malpeczko? Nawet moj maz trzyma kciuki za Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Malepczka wszyscy się o Ciebie martwią, trzymaja kciuki i za Tobą tęsknia. Zajrzyj do nas i pogadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek mia sie tez nie chce iśc na wizytę. Myslałam, że do niej nie doczekam, bo urodzę a tu nic z tego. Tilli - dasz radę wypchnąć. Mój synek ważył 3900 i nie wspominam tego jakoś traumatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"co ma moj wzrost do mojej macicy\" hehe usmialam sie z tego jakos tak smieszne mi sie to wydalo teraz sie usmiecham do monitora:):P a ja nastawilam 2 pranie obiad sie gotuje i dopiero co wrocilam bo tak mnie wzielo dzisiaj na jazde samochodem ze nie wiem pojechalam tylko do sklepiku a tak dobrze mi sie jechalo ze wybralam sie do sasiedniego miasteczka(jeszcze sama tam nie jechalam) musialam droge sobie wyrobic bede z mama jezdzic jak Artur bedzie w pracy albo sama sie do szpitala zawioze bo to wlasnie w tym miasteczku wogole to tam to widac ze sie zyje duzo sklepow ludzi i wogole bardzo fajnie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a ja pisze na stojaco boznow mnie zlapal krzyzi to tak ze ruszc sie nie moge. PannaKlara-gratuluje wizyty! Tilli-dobra teoria z tym wzrostem. To ja powinnam byc przerazona bo mam tylko 156cm:) Coprawda dzidzia chyba ok 3kg bedzie no ale ja taka niska:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale nie dosc ze psacje mam popsuta to wogole cala klawiatura sie sypie. myslalm ze baterie ale wymienilam i nic. strasznie przerywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostałam sms-a od Nikity \"urodziłam ślicznego chłopca, nie był jednak aż tak wielki, 3800 i 54 cm. Jest grzeczniutki i smacznie śpi. A cc spoko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina-ja to podziwiam Cie za odwage. Ja juz przestalam jezdzic. Tylko tak kolo domu jak czegos potrzebuje ale dalej to nie. Do szpiatala to czekam zawsze na meza zeby mnei zawiozl bo boje sie sama do centrum wjezdac w te korki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli............24.......Londyn.............18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..14-27.02->Zosia zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick....tydz.ciąży...data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008...Oleńka.......3520/59.............cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek...3820/57............. cc Blondi......39........05.02.2008...Kasper ......3710/58..............cc ziuuutek..39.…......06.02.2008...Marysia......2800 /53.............sn neska......40........06.02.2008...Mikołaj.......3880/58. ............sn Olcia_M....40........06.02.2008..Oliwier........3800/57..............cc Lidka81...40.........07.02.2008..dziewczynka..3340/55.............sn agnes 23..40.........09.02.2008...Zuzia..........3370/52.............sn nikita27...39.........12.02.2008...Karolek.......3800/54.............cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita:)))))) gratuluje swieza Mamo:) Oj, dziewczynki..ja juz sie nie nadaje na spacerki...spocilam sie jak swinka, na dole boli, piecze, szczypie i w ogole masakra...a szlam chodem zolwia...wooooolno... na pocieszenie wpitole paczka z czekolada:D a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bedą :) Tilli - ja sie tak pocieszam cały dzień. Dzisiaj nie zrobiłam nic pożytecznego, snuję sie po domu, oglądam tv i jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rownie pozytecznie dzien spedzam:) ide chociaz pranie wstawic bo wstyd i troszke poprasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam 3 ;) pokoj posprzatany, kuchnia do polowy...lazienke zostawiam na jutro a teraz Sylwia wezme z ciebie przyklad i ide legnac przed tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - tez bym zjadła jednego, albo dwa :) Właśnie kombinuję co by tu teraz podjeść i nic mi nie przychodzi do głowy. Ale zaraz pomyszkuje po kuchni i cos sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki tilli taki paczus mi sie marzy ale nie chce przesadzac z czekoladka teraz. Katarina!!!!! ani mi sie waz znow do samochodu wsiadac!! ja pierdziu! a jak nie daj Boze zlapia Cie skurcze podczas jazdy!? no nakrzyczalam i juz mi lepiej. uwazaj tam Slonko na siebie bo to juz tuz tuz.... u nas ok. malenka coraz czesciej sie budzi na jedzoonko i ssie juz lepiej. ja mam malego suteczka i dlatego jej ciezko zlapac ale coraz lepiej jest. jesli chodzi o moja diete to wiecie ze tu nawet slowem nie powiedzieli ze czegos nie moge jesc... a jak bylam w szpitalu to w menu na tym oddziale mozna bylo wybierac nawet fasolki groszki i kapusty i puddingi czekoladowe i pomarancze. nie bralam tego bo i po co. w ksiazeczce tylko napisane zeby jesc zdrowo. na razie staram sie jakos nie jesc wszystkigo co by Zuzka nie miala pozniej zle. nie pije kawy i nie jem slodyczy choc zawsze skubne kostke czekoladki. pozdrawiam buziaczki, trzymam kciuki za nastepne w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - fajnie, że wszystko u Ciebie i Zuzi ok. A jedzenie w szptalu - cóż, typowo angielskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziewczyny jak to jest : ginekolog moze wystawic zwolnienie tylko do dnia terminu porodu a co potem ? musimy wravcac do pracy czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy chodzilo mnie o to co wtedy kiedy ciaza jest przenoszona ./???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, Anted - opiszcie dziewczyny, jak będziecieczuć się lepiej, jak się rodzi w naszym usteckim szpitalu???? Gratuluję Wam urodzonych już maluszków, ja jeszcze muszę czekać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
byłam dzis u lekarza rozwarcie jak przed 2 tyg. na 1 palec , sylwia 18 do redlowa na ktg lekarz prowadzący, mówi, że możnaby coś przyspieszyć, ale wszystko jest w terminie i szkoda mnie wymęczyć , skatować jak powiedział. Potem poród wspominałabym jak horror.A dziś ledwie chodzę myślalam że jest jakiś postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wyniki morfologii mam takie że mogłabym zostac honorowym krwiodawcą hemoglobina 13,2 że super. puls dziecka 130 mogloby być więcej ale tradycyjnie jak jestem u lekarza ten siedzi cicho, a w poczekalnie wierci się jak wracamy też. Lekarz pytam czy ruchy są normalne mówię że czsami brzuch mam 8 kątny. Mam zwolnienie do 25 zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ciśnienie w przeciwieństwie do 1 ciaży mam niskie 120/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
aha pisałyście o przyspieszaczu jakim jest kakao to chyba nie to bo ja całą ciąże pije z rana i w 1 ciąży rownież . Peirwszą przenosiła, a 2 kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widzę, że coraz nas mniej oczekujących za to wzrasta liczba mamus, ciekawe ktora z nas będzie ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×