Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

U mnie znów mało czasu, więc przeczytałam pobierznie. Straszna te historie ze szczepionkami, myśląłam, że to już przeszłośc, a teraz są zdrowse i lepsze, a tu takie informacje. Muszę poważnie zastanwić się nad kolejnymi szczepieniami Tilli- gratuluje pracy męża i trzymam kciuki za twoją pracę, chyba najgorszy dołek za wami a tera będzie tylko lepiej, więc wymarzona praca dla ciebie też musi być :) Lula nie przejmuj sie jesli nie zdążycie z remontem na przyjazd twojej mamy (co prawda to jeszcze dwa tygodnie i wszystko może się zmienić) w końcu to twoja mama i zrozumie, a pewnie jeszcze będzie chciała pomóc. Truskawkowa -gratuluje i też trzymam kciuki za kredyt - nie ma to jak swoje własne mieszkanko :) Wklejałyście linki z pojazdami - niestety nie pamiętam już kto, ale pojazdy są fajne i sama zastanawiam się nad takim zakupem. A właśnie co do zakupów to byłam dziś w Biedronce (chyba nie tylko ja:) ) kupiłam i rajtuzy, wyglądają świetnie i w końcu zaopatrzyłam małą w kombinezon (za niecałe 30zł) a jeszcze widziałam dresiki welurowe za ok15zł . Sporo piszecie o jedzeniu, któraś z was podała nawet link do strony bodajrze osesek.pl, przyznam, że rewelacyjna stronka - przepisy, zabawy, wierszyki itp ( w końcu wiem co to jest kosi, kosi,- niby blądynką nie jestem ale jakoś nigdy nie mogłam zajarzyc o co z tym chodzi :))) Emilka ostanio codziennie zaskakuje mnie i nieźle rozbawia. Dziś np jak wróciłam z pracy i usiadłam, żeby coś zjeść pełzała przy moich nogach i co chwila domagała się, żeby sie z nia podzielić. Jak tak się zastanowiłam, to wyglądało to jakbym dokarmiała pieska pod stołem :) A wogóle ku mojej ogromnej radości w końcu nauczyła się obracać z pleców na brzuszek - i teraz zmiana pieluchy to nie lada wyczyn. Rozpisłam sie trochę, a tu już późno sie robi. Miłej nocki dla was i dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - to dużo zdrówka i kuryj się szybko, Lula - która to jest ta mmr2- ta po roku? masakra jakaś- przecież to są szczepionki dla małych dzieci i powinny być "zdrowe" w końcu mają chronić a nie szkodzić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prośba do LULI gdybyś mogła wyślij mi przepisy na maila marzenas1@poczta.onet.pl Dziękuję Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moja niunia spała od 19 do 6 rano, w nocy trochę marudziła ale generalnie ok. mania wysłałam :) Sylwia bidulko, mam nadzieję, że dziś jest trochę lepiej :) Lidka tak to ta po roku, czasem szczepią inną szczepionką ale generalnie lęk jest taki sam. U nas dziś pogoda fatalna, leje jak z cebra i zapewne dzień w domku nas czeka :) idę zrobić kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Niunia poszla spac o 19....my juz wstalismy a ta dalej spi :D kolejna noc bez pobudki :D a ja wczoraj bylam budzona [pare razy bo Hindusi obchodzili nowy rok i byly fajerwerki i jakis pajac kolo naszego domu postanowil strzelac cala noc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli co Wy robicie, że Olivka śpi całą noc ???? :P gadaj nam tu szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj jestem w pracy tylko do 12, a potem cały tydzień z córcia. Dodatkowym powodem do radości jest to, że przez pare dni odpoczne od mojej teściowej, bo nadal jest mi cieżko jak ona wprowadza mi do \"prowadzenia\" córci swoje zwyczaje. Noc fatalna, ale glównie przez katar. Lula mnie zdziwiło to, że groza takie sankcje za to, że rodzice się nie godza na szczepionke. Sadziłam, ze tylko sie składa oświadczenie wi to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamy metode mamy ;) ale nie wiem czy na kazde dziecko bedzie dzialalo nasza metoda to - nie grzejemy :D musi byc chlodno do tej pory Niunia sie budzila raz bo bylo za goraco i musiala sie napic herbatki dzisiaj mijaja 3 dni odkad grzejemy tylko od 17-21 i od 4-8 rano czyli jest cieplo na kapiel i rano kiedy sie wstaje a normalnie chlodno my pod gruba koldra a Olivcia? hehe, w bodziakach i spioszkach bez przykrycia bo odkopuje sie :) i spi w najlepsze na prawde sie nie budzi:) i nie choruje w ogole , wiec to zdaje egzamin:) a spi sie o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:) dziendoberek okropny jest ten katar :o a co do tesciowej - ja wolalabym placic Niani niz prosic moja tesiowa o opieke nad Olivcia :o i co najlepsze - moj maz tez tak mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli to nie jest takie latwe, zaplacic niani, a nie dac babci poniewaz moze byc awantura w rodzinie, moja kolezanka musiala wypisac dziecko ze zlobka, bo bacia robila afere, ja tez mialam nagrana nianie, to wszysyc mnie zakrzyczeli, a teraz na to wychodzi u mnie, hehe, ze tesciowa nie pilnuje Matiego, a nawet mieszkajac w jednym domu, dzisiaj juz bedzie trzeci dzien jak go nie widzi, a my jej fundujemy darmo mieszkanie , lacze internetowe, posilki na barze za pilnowanie dziecka. Acha kupilam rajstopki sa super, z pingwinem na pupie i nozkach i reniferem , i choc mati jest spory ja kupilam rozmiar 68-74, poniewaz wole je nacignac niz maja mi sie same sciagac i byz za duze. no i rano spotkalam tesciowa w korytarzu i akurat bralam te rajstopki z samochodu,i mowie ze kupilam, a ona ze tez byla w biedronce i widziala je ale nie kupila poniewaz nie zna rozmiaru Matiego, ale przeciez mogla mi dac cynk ze sa takie fajne(przeciez nie wiedziala ze ja wiem),lub zadzwonic i spytac sie o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli tilli ja zamierzam zwory na grzejniki kupić :) Sylwia biedactwo... co do kary, w poniedziałek będę w pracy to sie dowiem, bo wiem, że w lipcu weszła nowa ustawa i coś się pozmieniało. Zresztą szczepienie można odłożyć, najlpiej w poradni szczepień pogadać i dostać oświadczenie, że szczpienie zostało na razie odroczone i zanieść do przychodni. Ja będę załatwiać wszystko co możliwe :) jestem pierwsza w kolejca bo Zuzia 7 stycznia kończy rok, więc napewno napiszę Ci jak to załatwiłam itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli moja tesciowa zasadniczo jest ok. Tylko jest mi ciężko sie przestawić na jej ciągłą obecnośc. I chyba przez to wszystko wyolbrzymiam. Ja uważam, ze niania jednak tak nie zadba o dziecko jak babcia. Ale sa tez minusy, np usypianie - ja młodą uczę samodzielności, a babci sie serce kraje, że wnusia postekuje w łóżeczku i bierze ją na ręcę. Szlag mnie trafia! Obca osoba pewnie by ją zostawiła tak dlugo az zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted:D u nas problemu by nie bylo bo ja z tesciowa i tak nie gadam a ona nie wykazuje zadnej checi do spotkania sie z Olivcia czy chociazby dowiedzenia sie co u wnusi... ma maaaaase swoich innych problemow (oczywiscie to moja ironia) ale jak powiedzialam mamie ze moge pojsc do pracy to ona zaczela mowic ze szkoda Olivci zeby ja ktos inny pilnowal i ze cos sie zobaczy...czyzby chciala przyjechac do Anglii na pare miesiecy?? raczej byloby to niemozliwe bo mojego taty nie mozna samego zostawic :D ale fajnie by bylo gdyby przyjechala nie powiem....pyyyyyysznie gotuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka TanmJedna
anted22 NIEZŁE TE FORUM ale dużo jej do kafeteri,ale ogólnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:) zawsze sa plusy i minusy tu tez akurat problemu bym nie miala bo moja zasypia sama w lozeczu i nie lubi byc noszona.. jedyne co by Niania musiala u mnie robic to mowic do Olivci duzo i chodzic z Nia na dlugie spacery, wsio :) z nia nawet sie bawic nie trzeba, choc ja sie bawie bo lubie ;) sama sie przemieszcza.. aaa..no i musialaby ugotowac obiadek dla Olivci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan.T.
A Kasperek ma 6 ząbków dzisiaj z Blondi to odkryliśmy pozdrowinia dla was Dziewczynki. anted22 naprawde niezłe te forum ale do kafeteri dużo brakuje. Mi i Blondi się osobiście niepodoba wiec zostajemy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie reagujcie na T, to najlepsza metoda na takie osoba , ignoracja, poprostu nie ma tych wpisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan.T.
Ale dziewczyny dlaczego mnie chcecie usówać przecieszsz nic złego nie pisze Lula53 co jak co ale po tobie bym się tego nie spodziewał pisze tu wam o Kasperku bo Blondi nie ma czasu tyle pracy ma w robocie. prosze o wyrozumiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan.T.
anted22 tel masz z plusa czy z ery bo zaczyna sie od 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie T, nie mozesz darować sobie pisania?? przecież my tu wcale Cie nie chcemy, wszystko popsules, brakuje nam Bloondi nie ciebie! a teraz zmykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, ze forum jest dla każdego i niech sobie pisze. Gratulacje dla Kasperka! Tylko wolałybyśmy dowiadywać sie tego od Blondii. Zrozum Tomek, ze my tu juz piszemy półtora roku i sie zżyłyśmy. Pojawiając sie tu nieźle namieszłeś i spowodowałeś, że Blondii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ma już 2 ząbek, noc troszkę lepsza 4 razy wstawałam :) a co do prezentów też mam problem, ale polecam szczeniaczka uczniaczka, super zabawka na parę lat, mój Mati dostał ją na roczek, co prawda sam jeszcze nie umiał się nią jeszcze bawić, ale po 2-3 miesiącach nie rozstawał się z nim i bawią sie teraz razem z Zuzią :) http://images28.fotosik.pl/289/0e70fcb033b617bd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka zgadzam się to rewelacyjna zabawka :) Tomek możesz sobie pisać, bo dla każdego, ale właśnie nam bardzoooooo brakuje Bloondi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×