Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

zapka ja kupilam tego szczeniaczka uczniaczka Matiemu na dzien dziecka, czyli ma juz go od dawna, i uwielbia go,polecam, i sama kupuje jeszcze jednego pod choink dla swojej chesnicy, ktora ma juz 1,5 roku,ale mysle ze ta zabawka moze sluzyc do poznego wieku przedszkolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, u nas w sklepie kosztuje od 140 do 151:), a na allegro już za 100 mozna dostać :D piesek uczy alfabetu, różnych rymowanek, liczyć, kolorów, części ciała, itp.. jest sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interaktywny Szczeniaczek - uczniaczek posiada dwa tryby interaktywnej zabawy. NAUKA - litery, liczby i części ciała MUZYKA i ZABAWY - ulubione zanawy dla dziecka i rodzica. 10 piosenek do wspólnego śpiewania: m.in. "Ciasto gnieć", "Chwat pająk" i inne. POZNAJEMY: 1. ALFABET 2. CZĘŚCI CIAŁA 3. LICZBY 4. KOLORY 5. WESOŁE ZABAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szczeniaczku chyba starczy :), a znacie jeszcze jakieś zabawki na długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dziewczyny co do biedronki to są jeszcze ciekawe kurteczki. Mi podobała się dla olka taka zielona na polarki za niecałe 20 zł, były tez granatowe (brzydkie i chyba trochę mniej ocieplone) i przepiękne różowe płaszczyki dla dziewczynek (na zameczek z listewką na rzepy i jak się to wszystko zapięło to na wierzchu sa takie kokardki - cuuudo) a co do rozmiary rajtuzek Oleczka hihi to moje dziecko ma strasznie długie nogi :) te z biedronki na 68-74 były za małe :( dlatego kupiłam na 80-86 :) z reszta jak większość śpiochów :) koszulki i body na 86 rękawki musze wywijać, ale rajtuzy i śpiochy sa takie akurat, a czasami nawet za małe hihi ale jak stwierdziła moja Bratowa to skoro dziecko ma wysokich rodziców to i samo rośnie w zastraszającym tempie :)))))) gdyby był dziewczynką to rozumiem te długie nogi hihi ale chłopakowi po co az tak długie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten szczeniaczek jeszcze czasami bez naciskania, sam z siebie mowi: widze cie, a kuku, jestes moim przyjacielem, polecam ja kupilam za 99 zl plus przesylka na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha , dostalam przesylke reklamowa z nestle, tam byly probki mleka,kaszki,ale najbardziej ciesze sie z ksiazeczki w ktorej sa naprawde swietnie przepisy po 9m-cu zycia,jak macie takie to nie bede sie powielac, ale jak cos tomoge kilka napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted ja też dostałam :) i dowiedziałam się że Zuzia może jeść pomarańcze i mandarynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, nie tym razem juz bez konspiracji np. jest przepis nawet na placuszki ziemniaczane :)kluski leniwe, kluseczki bananowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawię bo ja szukam propozycji uniknięcia tej szczepionki, może ktoś się odezwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan.T.
lula53- pisze tutaj bo was polubiałem a szczególnie Ciebie. zapka - forum jest dla każdego i każdy może tu pisac czy ci się to podoba czy nie twoje historyjki nie czytam wogole a więc jak to napisałas sama zmykaj. Sylwia72 dziekuje za gratulacje Blondi by wam to samo napisała co ja a wiec nie widze problemu, przeciez to forum o dzieciach no nie lula53 kiedy znowu ropisz pierogi lula53 bloondi sie znudziło pisanie widocznie, ale dla ciebie bede ja namawial zeby znow zaczela jak nie tutaj tro na tym forum co anted22 ma załozyc czy juz zalozyla ww.forum.polki.pl.J estes jedna z niewielu ktora jest tolerancyjna i wyrozumiala . ALE tak na Babski Rozum bez obrazy jeśli byłbym taki zły jak to napisywała na mnie moja Ukochana ze sie dzickiem nie zajmuje imrezuje itp ze mam ja w dupie oi dziecko tez byla bys z taka osoba mimo ze kochala bys ja ,bo ja nie a wiec cos w tym musi być i prawda stoi zawsze po środku . Bo jak to ja bym z wami pisal 1,5 roku wczesniej jako kobieta i zalil sie czy cos w tym stylu to byly byscie za mna i po mojej stronie .A wiec ty jestes jako normalna tutaj jako z nielicznych bo dla przykladu takie cos jak zapka nie uzaje bo widzi tylko jedna strone i do tej malej łepetynki nic nie wchodzi tylko ze pan t jest ble. TRZEBA BYĆ OBIEKTYWNYM I WYSLUCHAC CO MA DO POWIEDZENIA TA 2 OSOBA A NIE PISAĆ ODRAZU PIERDOLY DOBRA KONCZE BO MOJA ukochana znowu w pracy na caly dzien jest a wiec musze zając się dzieckiem chyba chce butle zycze milego dnia wszystkim pania niezaleznie od tego czy sa nietolerancyjne i nieobiektywne jak np zapka . A dzieciaka duzo zdrowka i pogody ducha w te szare jesienne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie.T. a może pora na twoje własne forum?? Może takich panów T jest wiecej i tez potrzebuja wsparcia?? A my mogłybyśmy sobie w ciszy i spokoju dalej kontynuować nasze babskie pogaduchy i w końcu nikt nikogo by nie obrażał :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz się odzywam, tylko na chwilkę, ciężki dzień... lula, podaję swój adres meiolowy: karolo2@op.pl tilli- trzymam mocno kciuki. Teraz może być już tylko lepiej. (na marginesie, mój mąż też dostał pracę, już ma podpisaną umowę, jupi!!!) Ten piesek bardzo mi się spodobał, to świetny pomysł na prezent. Być może kogoś namówimy na zakup, może chrzesną? Dla Mikołajka najlepsza do przytulania jest pieluszka. Cudnie to wygląda, jak czuje ją w rączkach od razu robi maślane oczka i paluszek do buźki daje, zwija ją w tej samej rączce i główka leci na dół. Majce zgubił się jasiek, którego miała od urodzenia i nigdzie bez niego się ruszała. Mamy \"mały\" problem. Dobrze, że nie robi tragedii z tego powodu ale przy każdej okazji o niego pyta i widać zakłopotanie. Ma już 3 lata i jest świadoma, że się zgubił, prawdopodobnie na zakupach jak ostatnio byliśmy - tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×