Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Tilli 😘 padlam ze sie sama nauczyla :) ja tez tak chce :O mow co Ty jej dajesz ze taka sprytna jest pozbieraj sie i pisz jak Ci sie udal wyjazd i jak rosnie drugie malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusia ;) hmm..od jakiegos czasu (2 tyg? ) byly momenty kiedy Olivcia pokazywala mi na pieluszke i cos sugerowala ja wtedy sie usmiechalam i mowilam \'co? pelna?\' przebieralam ja ale jakos nie bralam pod uwage ze faktycznie moze mi pokazywac ze siku zrobila i jak pisalam wczesniej przyjechalam i pierwsze co to kupilam nocnik z nastawieniem ze bedzie ciezka nauka (pamietajac co sie dzialo 2 miesiace temu - krzyki, wrzaski, placz itd) a tutaj szok po prostu sama dzisiaj rano pare razy pytalam czy si i probowalam wysadzic ale nie chciala dopiero po godzinie powiedziala \'sii\' posadzilam i pelen nocnik ;) ale pieluszka tez byla zapelniona wiec pare razy musiala siusiac takze jeszcze pare tyg minie pewnie zanim zmienimy pieluszki na majteczki :) brzuszek rosnie w przerazajacym tempie :O taki mialam w ok 16 tyg w poprzedniej ciazy! :O ale waga stoi w miejscu :) w Pl pogoda przez pierwszy tydzien byla boska, potem sie troszke popsula ale i tak ok hmm...a jak bylo ? ciezko :) tak jak pisalam - kiepsko odpoczelam :O jeszcze nam 4 gorne wyszly i 3 sie przebijaja wiec pogrom w nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj nie miałam juz czasu i dziś zapowiada sie podobnie, więc na razie nie doczytałam co u Was. ale nadrobię na pewno. Tilli - fajnie, że wróciłaś :) uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli Wielkie gratulacje. super wyszło z tym nocnikiem. a musze przyuwazyc Maksa bo ostatnio tez mi na pieluche pokazuje jak kupke zrobi. Kluska Maks jest najmłodszy na forum. Urodził sie ostatni- 6 marca, ale faktycznie zawse wszyscy mówia że wyglada na starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już w pracy, teraz całe dwa dni tu będę się kisić do 22, a pogoda taka że ehhh, mam nadzieję, że jak będe miała wolne to tez taka będzie:) Tilli ale masz sprytną dziewuszkę, normalnie szok!!! Moja też na pieluchę pokazuje i faktycznie ma mokro wtedy, ale na nocnik nie za bardzo chce siadać:( także jakoś tego nie widzę... Wczoraj latała tylko w koszulce i bawiła sie w baseniku i efekt był taki, że zrobiła do baseniku kupkę, sekundę za póxno ją wyjęłam, i jeszcze głupia kazałam jej na trawę robić, dopiero po chwili spostrzegłam, że już dawno po fakcie:P no i mam problemna działce, bo Zosia w swoim baseniku średnio się chce bawić, za to szaleje za dużym basenem, tylko, że to taki murowany i woda tam nie podgrzana, bo do jej baseniku to wiadomo dolewam ciepłej i z głowy... no i na działce mam schizę straszną, ze chora będzie... i w dodatku oczy naokoło głowy plus chodzenie za nią krok w krok bo sie boje, że mi wpadnie do tego basenu, albo sie potknie i przewróci... własnie w poniedziałek na dzień dobry wpadła w krzak róż i całą rączkę ma podrapaną:( ale nie płakała:) mamy jednak tę skazę białkową, jestem załamana jadłospisem Zosi, dziś na śniadanie zjadąl suchą bułkę i ogórka zielonego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moj maly wczoraj wskoczyl prosto do absenu i tez nei chce malego basenu tylko ten nasz duzy i z zimna woda :/ tadek odkad wie ze ma morko w pieluszce jak jets bez spodenek to ja sam sciaga :/ ale nocnika nie chce :/ poza tym u niego to juz po fakcie zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska dzięki, rzeczywśice ostanie zdjęcia były z mają - ale mała dużo się nie zmieniła, chyba najbardziej loczki jej urosły hehe, no i w końcu samodzielnie biega. A Sebastian wygląda uroczo i własnie myślałam, że on jest starszy , widocznie do Maksia się przyzwyczaiłam, choć też mydaje się starszy. Obaj wyglądają na grzecznych aniołków hehe - a mamy niech mówią co chcą ;) Tilli jestem pod wrazeniem rozwoju Oliwki, tylko pogratulować, Idrisi to kurcze trochę niebezpiecznei z tym basenem, ale jak ma taki pod nosem, to trudno się dziwić że małym nie chce się zadowolić A co do skazy - Emilce jeszce do końca nie przeszła, a moja kluseczka waży ok 13 kg więc pomimo ograniczeń żywieniowych na zagłodzoną nie wygląda. Na poczatku trochę przeraża - bo wile produktów zawiera mleko, ale napewno znajdziesz coś co będzie smakowałao Zosi i będzie zdrowe. Syliwa - zaglądaj i odzywaj się w wolnej chwili, bo jak będzie wyglądał topik bez ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie dziewczyny macie z tymi basenami. Moj ma tylko mały wiec mam spokój:) a ze skazą białkową da sie zyc. ja miałm te dziecięca i w zasadzie mama nie dokońca jej przestrzegała. przez pierwsze miesiące po diagnozie mi odłozyła produkty z białkiem a później dostawałam powoli i sporadycznie zeby sie organizm przyzwyczaił. maksymilian jest chyba na porzeczki uczulone bo na raczkach ma takie chrostki.. A słuchajcie podajecie maluchom borówki? Nie wiem czy mozna a mój młody wczoraj zjadł chyba z 30 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp skoro nic mu po nich nie ejst to czemu nie :) moj zjadl wisnie z pestkami i tez chyba ze 30 i nic mu nie bylo a ja sie tak amrtwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie nic mu nie jest ale niektórych produktów nie warto zbyt wczesnie wprowadzac . le i tak w tym schemacie co znalazłam o borówkach nic nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby owoce i podobne do jagód, wydaje mi się, że niepowinnybyć zabronione. Ciekawe czy nie ma gotowych dań dla dzieci ok roku z borówkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli zdjecia musze zobaczyc bo nie wierze w ten Twoj duuuzy brzuch :) z tymi zebami to mojemu szly czworki i dwojki na dole i tez mialam ciekawe dni kiedy chcialam wyskoczyc przez okno :O ciesze sie ze chociaz pierwszy tydzien mieliscie super pogode. Sylwia 🖐️ pisz jak znajdziesz chwile. milego dnia 🌻 Natimp widzialam ze male marcatko z niego ale ja nie jestem pewna czy to nie z 2007 :D a tak na powaznie to naprawde na zdjeciach mi wyglada na starszego. dalabym mu spokojnie 2 latka. nie wiem jak na zywo :) ladny chlopak z niego i niezle dziewczyny przyciaga :) Idrisi zycze Ci by pogoda byla nawet lepsza jak bedziesz miala wolne :) z ta dzialka to nieciekawie jak ja tak ciagnie do duzego basenu. znaczy nieciekawie bo sie nabiegasz i napilnujesz :( mam nadzieje ze mimo wszystko uda sie Wam wypoczac. Moze Zosia zrozumie i przestanie podchodzic do duzego basenu. przykro mi z powodu skazy bialkowej :( ale to chyba powinno przejsc prawda? mam nadzieje ze tak i to szybko. Myszsza moj tez jak nasika w spodenki to sciaga (najczesciej) ale jednak zakladam pieluche najczesciej bo musialabym majteczki pokupowac a nie mam narazie. na nocnik/kibelek nie sika tylko sika jak juz go zdejme :O Lidka - moze cos przegapilam zaraz wejde jeszcze raz i zobacze. masz tam wiecej zdjec? 13 kg wow. moj to szczupak przy niej :( nie wiem ile teraz ale wazyl niecale 10 jak mial 15 miesiecy (czyli raptem miesiac i tydzien temu) :) musimy sie wybrac na to kontrolne wazenie bo odkladam i odkladam a on mi wezmie i znowu schudnie i znowu bedzie gadania ;) co do borowek to pojecia nie mam. ale wg tego schematu co nam dali to moze wszystkie owoce juz. jedyne co nie moze to orzechy i owoce morza (te w skorupach, moj maz sie juz pewnie nei moze doczekac kiedy go nakarmi tym :D ) przypomnialo mi sie, moj chyba jadl borowki gerbera (przypominam ze ten moj uparciuch swiezych nie zje poza bananem nawet jesli mu to zmiksuje :( ) jestem raczej pewna nawet ze byly borowki, znaczy mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka no i widzisz, ja patrzylam na to co mi wyskoczylo jak weszlam na link w Twojej stopce, nie wiem moze slepa jestem albo jakas przymulona bylam bo nie widzialam wiecej a tamto to zupelnie inna dziewczynka ;) na tych co teraz podalas link to juz jest duza dziewczynka. ale mala smieszka z niej. jak fajnie zabki pokazuje. slodka dziewuszka. polozylam malego spac. nie wiem czy sie nie obudzi bo dopiero jest 18:50 ale byl padniety bo sie wyskakal z dzieciakami sasiadow i musialam go do domu biegiem, kapiel, kolacja i spac. mam nadzieje ze juz na cala noc usnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny fajnie mi sie dzis wstawało, bo jutro i poniedziałek i mam wolne w pracy i jedziemy z bubusiem nad jeziorko:) Lidka dzieki za schemat faktycznie juz w sumie wszystko moga jeść tak jak serowa mówiła . chciaz ja mu nic nie przyprawiam, a to nawet nie wiem dlaczego. Kluska - faktycznie Maks na starszego wyglada, teraz to juz tylko troche ale nie wiem czy zwróciłas uwage na jego zdjęcia jak sie urodził, przez czupre zawsze mu dawali jakies 6 roku wiecej, smieszyło mnie to bo młody mial 2 miesiące , a ludzie sie pytali ze to dziwne ze w tym wieku nie próbuje siadac- a później sie okazywało ze mysleli ze on ma z 7 mcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska dobrze patrzyłaś w stopce było tylko zdjęcie z tamtego roku, czyli ok 6 m-cy, te były dalej. Fajnie że masz sąsiadów z dziećmi w podobnym wieku, dla dzieci to super atrakcje. Natimp - udanego wyjazdu. A jak rozmowa męża u przyszłego pracodawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka.. zobaczymy dzis, mają dać odpowiedź.... mam nadzieje ze wyjazd sie uda . Byleby pogoda była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie możliwe, takie pustki, hej dziewczyny gdzie jesteście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka- sliczne zdjecia:) Mnie nie ma bo w wolnych chilach zalglosci nadrabiam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ja tez zaniedbałam Nasz topik ale praca, dom i tak w kółko i nie mam czasu na nic a poza tym w pracy tez mam teraz niezły młyn cały czas ktoś u mnie siedzi i wpada na kawę, roboty duzo więc nawet w pracy nie ma relaksu..... Dziś jedziemy po córke do teściowej do Gdyni bo buyła u niej tydzień płynęła promem do szwecjii.Podobao jej sie tak sobie bo w jej wieku trzeba tez zapewnić jej towarzystwo a teściowa tylko opalała sie na pokładzie i moja córka sie wynudziła . Ciekawe co będzie w domu robiła.... Wreszcie pogoda sie stabilizuje a ja trochę lepiej sie czuję chociaz wczoraj nieźle zamulona byłam przez ta pogodę... Dzis rano mały zrobił kilka razy siku do nocnika ale juz mi się znudziło latanie z tym nocnikiem co chwila i założyłam mu pieluchę.On za często jak na mój gust posikuje:):):) Odzywajcie sie dziewczyny chociaz jednym zdaniem:):):0 Ja boire się za sprzątanie. Buźka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie nadal brak czasu, nawet nie ma jak poczytac co u Was. Ale na pewno nadrobię. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) my dzisiaj mamy do wykonania plan. my to znaczy ja i Sebastian a ja i Sebastian to znaczy ja (Sebastian pomaga po swojemu tak ze mam tylko wiecej do zrobienia :D ) musimy wypucowac mieszkanko na blysk i spakowac sie bo wyjezdzamy jutro rano (tzn. ok 10) a ze nie bedzie nas tydzien to lodowke musze wyczyscic tez :) nie moge sie juz doczekac.spedze caly tydzien z mama :) a moja mama to moja najlepsza przyjaciolka i lubie z nia rozmawiac. poza tym nacieszy sie Sebastianem w koncu porzadnie (moze nawet bedzie jej go za duzo po calym tygodniu ;) :P :D ) chociaz biorac pod uwage ze Sebastian jak zobaczy mamy meza to do nikogo innego juz nie pojdzie to moze to on sie najbardziej nacieszy malym :D :D :D jak jego zobaczy to jest tylko dziadzia i dziadzia i ucieka do niego na rece :) :) pogoda dopisuje ( w koncu lato przyszlo :) ) nie wiem co sie dzieje ale jestem tak spiaca ostatnio ze po calej przespanej nocy wstaje nieprzytomna i nawet klade sie spac jak maly ma drzemke :O wczoraj spalismy i on wstal i szukal mnie az w koncu zaczal plakac, zawolalam go i jak mnie zobaczyl to zaczal krzyczec z radosci :D znowu ziewam 💤 wracajcie dziewczyny :) Gosiaczek moj tez tak posikuje. znaczy nie wiem jak w pieluche ale bez to siknie troche, za dwie minuty znowu i tak 2-3 razy. niestety nie do nocniczka :( sika jak go zdejme z niego :( wczoraj siedzial i myslalam ze zrobi kupe, w koncu jednak nie c hcial juz siedziec to go puscilam. z 2 minuty pozniej stoje w kuchni a on mi niesie na reku kupe :O :D az sie musialam dobrze przyjzec bo nie wierzylam w to co widze :D a potem nie moglam sie przestac smiac. szkoda ze nie do kibelka zrobil ale chociaz dobrze ze posprzatal po sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co z Wami? Ja sie chociaż wytłumaczyłam :P Nadal padam na twarz od natłoku spraw. Kluska - dzięki - Sebastian świetny! I ja zauważyłam ten łobuzerski błysk w oku :) Tilli - Olivka jak zwykle jet super! Kurcze czytałam co u Was i już zapomniałam co chciałam do was napisać :( Moja młoda łobuzuje na potęgę. Ani chwili wytchnienia. Pozdrawiam gorąco! I piszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza - tylko tyle???!!! :P My dzisiaj nareszcie odpoczywaliśmy. Fajnie jest spędzić taki dzień. Ale już wkrótce mamy urlop, więc bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×