Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Dokładnie !!!!!!!!! Wiem, Skarbuniu, ze to Twoje .....spełnione, ale niespełnione marzenie... A Ty jestes wciąż, mimo wszystko - rozmarzoną Dziewczyną -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niby skrycie sie otwierasz, ale tak bardzo Cie widac:) Dzieci...to jedno, ale to, czego Ci brak, za czym tesknisz, , to Twoje wiersze...:) Zresztą, sporo, choć ukradkiem o Sobie pisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszalałam! oszalałam! zatraciłam się w czuciu aż do bólu! nie chcę znieczulenia! nie chcę by mnie wyleczono! nie wymagam nawet wzajemności! chcę tylko być... długo... długo... w środku tej mydlanej bańki o tysiącu barwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy możesz,wyjść z tej mydlanej bańki i otoczyć się takimi barwami--z oczekiwaniem, z wzajemnością, z odwagą przede wszystkim? wolisz marzenie? Boisz się? Czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zawsze-takie ryzyko. ale jeśli nie spróbujesz-nie przekonasz się. Wiem, ze dużo oczekujesz, ale to, czego zaznałaś do tej pory w swoim zwiazku, to tylko rozczarorawanie? to się odbija jakimś piętnem- niepewności, niewiary... Bardzo, bardzo jestes uczuciowa-ludzie inni tez, tylko boją się na takie doznania otworzyć. Mężczyźni zwłaszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bym się odważyła, ale gdyby on kochał i szanował... a on jedynie... pragnie, marzy, usidla... to mało! czy umiałabym dalej żyć, gdybym okazała się chwilą tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieopatrznie zająłeś całą moją przestrzeń życiową jesteś w każdej mojej minucie czułym spojrzeniu przez okno w zasypianiu i uśmiechu dnia w spragnionej pieszczoty piersi zamaszystym kroku w pochyleniu na modlitwie w paznokciu, rzęsach, włosach w e m n i e j e s t e ś p o p r o s t u chociaż nie ma Cię przy mnie nieustannie sprawiasz że ocieram się o szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..pragnie, marzy..to okej Źle, że usidla...a moze to usidlenie to przejaw dogłębnej miłości? Moze on chce-na wieki, na zawsze, i tylko dla mnie? To też rodzaj miłośći. Wyciszona...jaka Ty jesteś wyciszona, skoro serce Twoje bije tak gorąco...i cicho. Nie wiem ...gdybys kochała cokolwiek na stałe w swoim domu, to fajnie pomarzyć i platonicznie pocierpieć i ...sama wiesz. Zamknięta w mydlanej bańce...może tak jest fajnie? Co tam, JA BYM POSZŁA NA CAŁOŚĆ-RAZ SIĘ ZYJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobranocki :)-marzeń sennych, ciepłych, ognistych i pięknych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc...prz..jemmy
o matko wyciszona to twoje wiersze? szkoda ich w tym miejscu chciałbym by były adresowane do mnie 0(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabasiu wiersze sa z 199 roku, kiedy tylko \"to\" spadło na mnie. Teraz... cóż, jest tylko wciąż niewybrzmiałą nutą, miłą sercu. Teraz - potrzeba już bodźca, aby ożywało na chwile. Ten telefon sprzed tygodnia uruchomił we mnie niektóre pragnienia, a szczególnie te: zobaczyć go, niechby mnie przytulił, jak zwykle w samochodzie, w tym roku jeszcze nie byłam przytulona przez mężczyznę i niechbym miała tę pewność, że to ja zrezygnowałam z niego a nie on ze mnie. I wyobraź sobie.... ech! nie, ziewam, więc wykorzystam to do łatwiejszego zaśnięcia też życzę fantastycznych snów a jak to wyglada u Ciebie jabasiu...? do WIĘC.... dzięki za miłe słowa. Moje wiersze nie leżą tylko w szufladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............100
w soboty nie klikacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wasz topik i mysle, ze jest tu milo, mozna wyplakac sie i posmiac. Sa osoby szczesliwe i te ktorym jest smutno. Ja nie wiem do ktorych naleze, czasami czuje radosc a czasami smutek. Bede do was zagladac,moze odnajde sie i napisze cos wiecej. Mam nadzieje, ze pozwolicie na moja obecnosc. Z radoscia bede witac sie z wami. Sa dni, ze moj nastroj jest pod znakiem zapytania, ale miewam weselsze. Wole te weselsze i w te dni pozwole sobie na spotkania z wami, za waszym przyzwoleniem. Milego wieczoru dla pan na nowym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorisss 🌻 Miło nam (jestem pewnA,że mówię to w imieniu wszystkich], że zamierzasz bywać z nami. Raz smutna, raz wesoła, raz nijaka - jak w życiu, jak w życiu! Będziesz mile widziana. Zaglądaj i zabieraj głos, to bywa naprawdę rozluźniajace. serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzisiaj otwieram wrota. Witajcie wszystkie piszące i czytajace. U nas jest dowolność. Kto ma ochotę wpada i coś napisze, a kto ma ochote to tylko sobie poczyta. Prowadzimy taki dom otwarty. Myślę, że dla wszystkich jest miejsca. Kazda z nas ma możliwosć podzielic się swoimi problemami i marzeniami. Nie zawsze w realu jest to mozliwe. Często swojej najblizszej koleżance (a nie daj boże męzowi) nie wszystko da sie lub mozna powiedzieć. Ja świetnie sie tu u nas (chyba moge tak powiedziec ) czuje, tylko czasami niebardzo jest czas cos naskrobac. Chyba, że jakas sprawa budzi emocje. Właśnie o 10 ide przed domek sie troszke poopalać. Potem jedziemy z mężem do znajomych. I pewnie powrót wieczorkiem. Wpadne wiec jak tylko wrócę. Wyciszona, Tu-50, Stara Hyrpa, Jabasia, Wiesia i Dorisss witam Was w ten słoneczny dzionek. Życzę udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bb54 nie za wczesnie Ty sie opalałaś? ja dopiero po 15. rozłozyłam sobie ręcznik (za żukiem, aby mnie cała ulica nie widziała wracajac z koscioła ) Witajcie serdecznie miłe forumowiczki, wpadnę później. Teraz popiszę trochę w pamiętniku. Opalając sie rozmyślałam i nasunęło mi się kiilka reflesji godnych zanotowania :) ale cieplutko na dworku, nadal jestem w samym staniku i powiewnej spódnicy plażowej *** Ten dzień powszedni utkany z pośpiesznych godzin pracy i minut wytchnienia nasączony czułością do synka nanizany na nić wiary otulony ramieniem kochanym przebity słowem teściowej pachnący bzem i wykipianym mlekiem ten dzień zwykły uszyty z ciepłych gestów czasem mocnych słów ozdobiony nutą mojego romantyzmu opłukany twoim zdrowym rozsądkiem ten dzień, jak każdy pochmurny, słoneczny, deszczowy niech będzie pochwalony! (28 V 1987)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplym wieczorkiem! Witam nowa kolezanke Doriss! 🖐️ Wpadaj do nas ,tu jest wesolo . Zycze Ci tylko samych wesolych dni! :-) Z nami mozesz porozmawiac o wszystkim. Dziewczyny nareszcie mielismy piekny sloneczny weekend , zaraz samopoczucie tez inne. Pogoda ma tez duzy wplyw.W sobote mialam gosci do pozna ,ale za to dzisiaj poleniuchowalam i odpoczelam na lonie natury! Pozdrawiam i zycze kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ w sloneczny poniedzialek! Nareszcie mamy lato, ale ciekawe jak dlugo utrzyma sie nam ta piekna sloneczna pogoda? Zycze Wam duzo radosci na nowo zaczety tydzien! Zmykam nad wode bo w domu szkoda dnia!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku.................. :(( mam nadzieję, że ta absencja to nie dlatego, że słonce zaszkodziło? fajnej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki w upalny dzien!🖐️ stara hrypa! 🖐️! Oj jak zazdroszcze Ci tego pluskania w morzu. bylas na urlopie, czy mieszkasz nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zadbane i piękne kobiety! mieszkam nad morzem,,, nareszcie jest piękna słoneczna pogoda juz jestem czekoladka pozdrawiam wszystkie Panie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tu, przed kompem bardziej boli kręgosłup, wiec rzadziej mam ochotę go odpalać. W pracy przez 8 godzin siedze przed kompem. A może ten kręgosłup mozna podciągnąć pod chorobę zawodową i coś na tym zyskać...? Pytam poważnie, jeśli któraś coś wie, to proszę o kilka słów. Teraz pewnie nikogo już nie ma, śpijcie smacznie, ja też zaraz legnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim jestes
wyciszona, kim jestes z 50 chyba cie poznaje pisz pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim jestes
to uffff tez do odgadniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny! Pozdrawiam w nastepny upalny dzionek! 🖐️ Wiem ,ze pogoda nie zacheca do siedzenia przed kompem, czas wakacji, urlopow,,,,,,,,,,dzisiaj robimy wapad nad morze, stara hrypa moze Cie spotkam :D :D :D czekoladko!! Zycze milego odpoczynku! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×