Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

nie , ale moj brat był kilka lat , jest teraz gdzie indziej , ale bardzo teskni za Grecja , to on mi przesyła te piosenki, i spiewamy sobie razem na skypie oczywiscie na biegu musi mi je tłumaczyć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara hrypa, a gdzie bylas nad morzem ? Bardzo kocham morze , urodzilam sie i mieszkalam nad samym morzem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAROOKA ja bylam trzy lata temu na Krecie, powiem Ci naprawde pieknie , jak tylko bedziesz miala mozliwosc to polecam!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa w zamysle takie plany , ze wreszcie po 20 latach zobacze sie z bratem i to ma byc Grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudna mala miescina w Hiszpani Szarooka za opa opa dzieki ! Ciasto Malusienkiej przypalilo sie albo zapomniala o nas Dziewczyny czestuje oliwkami czarnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! chyba musze odstawic moj kieliszek, bo myslalam, ze stara heypa sie z nami zegna, a tu jeszcze oliwki nam serwuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam siostry a zawsze chcialam miec ! Szarooka jak Ty mam brata lecz stosunki nasze z lekka ozieble szkoda zycze spelnienia marzen i Krety z bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... az 20 lat dopiero jak zainstalowałam sobie rok temu skypa moglismy sobie popatrzec na siebie przzez prawie 10 lat nie miałam z nim zadnego kontaktu , apozniej jakos odnalazłam go i kontakt jedynie listowny ale i taz bardzo rzadki.... dzisiaj gadalismyjuz 2x tylko jest 8 godzin roznicy czasu wiec nieraz sa małe perturbacje z dopasowaniem godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJ Tu-50 gdzie mnie wyganiasz ? do lozka ? spanko po polnocy Libra musi jeszcze zawitac na Y winko i oliwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara hyrpa, nareszcie napisalam dobrze Twoj nick, jakos nie pasuje mi do Ciebie, jestes wesola babka , a to ze mamy troche lat wcale nie znaczy ,ze musi byc stara :D :D :D SZAROOKA! Jaka musisz byc szcesliwa, ze odnalazlas brata, Boze ile czasu straciliscie!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara hyrpa 👄 wybacz, nie wyganiam Ciebie wcale do lozka, to te % mnie zamroczyly, ale juz robie przerwe aWam polewamYYYY LIBRO! MALUSIENKA! Czekamy na WAS!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , masz racje ... dlatego teraz nasze rozmowy sa kilkugodzinne i nigdy nie maja konca,... jak te baby w maglu .... zawsze mielismy bardzo dobre relace miedzy soba i zawsz sie dogadywalismy , nigdy nie było miedzy nami zadnych zgrzytów i zawsz mamy o czym rozmawiac ... bardzo za min tęsknie i niemoge sie doczekac kiedy sie spotkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze martwie sie o niego , bo jezdzi takimi wielkimi ciezarowkami.....jak ma jakiś postuj to zawsze włacz laptopa i musi mi zdawac relacje , czy wszysto w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Ci Szarooka relacji z bratem fajnie miec kogos prawdziwie bliskiego po smierci rodzicow nie mam takiej osoby YYYYYYza Wyciszona co by zdrowa i piekna na jutro byla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAROOKA ,rozumiem Ciebie i wiem jak bardzo to przezywasz , zycze Wam oby spotkanie Wasze bylo jak najszybciej!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Ci Szarooka relacji z bratem fajnie miec kogos prawdziwie bliskiego po smierci rodzicow nie mam takiej osoby YYYYYYza Wyciszona co by zdrowa i piekna na jutro byla! Szarooka super muzyczka ,trafilas,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara hyrpa juz mialam nie pic ,ale taki toast ok. Y ostatniego i ide do lozeczka! Zycze Wam wszystkim milych snow i dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszło moje malutkie z pracy (sym 27 lat ) wiec musze was niestety opuscic i zyczy miłej zabawy, wypijam za zdrowie maszej koleżanki Wyciszonej , co by była sprawna jutro w pracy... trzymajcie sie dziewczynki👄👄👄 do zobaczyska jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×