Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Libro! 👄❤️ Podpisuje sie pod postem Wyciszonej i przytulam Cie mocno! Pamietaj kochana masz nas!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ulu, no naznaczono mnie tym pietnem ludzi \"czujacych mocniej\" i lubie czasem w metafore ująć to, co mnie dotyka. Jeśli Ci sie podoba to miło. I gratki za otwarcie 40 stronki 🌻 Libro - masz jeszcze...? TO PO KONIACZKU ZA 40 (ha ha ha - jak to dawno byłooooo!) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... sorki jak juz wysłałam, uswiadomiłam sobie, ze to nie Libra, a Szarooka częstowała koniaczkiem. Libra ma za to 50 litrów winiacza.... dziewczęta, czy któraś z Was pracuje bądż pracowała w administracji samorządowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu-50-tka ale to piekne był i romantyczne,aż mi się jasiek zamarzył:D Szkoda ze nie mam komp w sypialni,ale by było spanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu 50-tka Super pomysł. Dowiedziałam się ze co roku organizowane są zjazdy fanów twórczości NIemena! Jakbys co s usłyszała na 2008 rok, nie omieszkaj mi napisać, bo trzeba dużo z góry zabukować sobie bilet. Pojade, chocby to bylo na drugim krancu Polski!!!!! Masz może coś Ewy Demarczyk? A \"Wyspę\" Miry Kubasińskiej moze....? jak sie robi takie wrzuty? czy ja moge taka wrzute sobie przenieść np. w inne miejsce, aby słuchac nawet bez internetu? Jeśli tak, to jak to zrobic...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona , niestety nie pomoge CI bo nie wiem czy mozna to tak robic jak piszesz ja umiem tylko wyszukac ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam , ze nie czestowałam koniaczkiem , ale mialam rozmowe na szczycie , czyli rozmowe na skypie z bratem , jak jest w domu, wtedy nadrabaiamy zalegości kiedy brat jest kilka tygodni w trasie , gadulec trwał prawie 2 godziny ,wysyłylismy sobie teraz przeboje węgierskiej grupy Omega \"dziewczyna o perłowych włosach\"-- to był hicor naszch lat http://pl.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0 całuje was mocno ide spac , bo po koniaczku zrobiło,mi sie jakos tak odlotowo ... do juterka ,miłych pogaduch zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAROOKA! Spij i snij !! a muzyczka niech Ci cichutko gra! :D dobranoc! Ja tez sie z Wami juz pozegnam, bo chce obejrzec film na DVD od sasiadki , a jutro musze oddac ,,,,, dobranoc i kolorowych snow wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo na dnie butelki troche koniaku ooo chetnie wypije ostatnie krople bursztynowego plynu oczka kleja mi się Wyciszona wiersze z wnętrzem dzięki Szarooka jestem podbnie jak Ty zagubiona topikowa dusza moze znajde swoje miejsce tu Libra Wyciszona TU-50 przyciagaja jak magnez to cieszy Malusienka bajke na dobranoc opowiesz nam czy zas zniklas ostatnio mam dziwny sen jestem juz tuz tuz przed odkryciem najwiekszej tajemnicy swiata zycia po smierci czuje blogosc i niestety budze sie moze dzis dokoncze ten sen ludzi uszczesliwie nie beda kostuchy bac sie do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza franka
To dla Was, Dziewczyny. ❤️❤️ Prof. Kazimierz Dąbrowski POSŁANIE DO NADWRAŻLIWYCH Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za waszą czułość w nieczułości świata, za niepewność - wśród jego pewności za to, że odczuwacie innych tak jak siebie samych, zarażając się każdym bólem, za lęk przed światem, jego ślepą pewnością, która nie ma dna, za potrzebę oczyszczania rąk z niewidzialnego nawet brudu ziemi, bądźcie pozdrowieni. Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za wasz lęk przed absurdem istnienia i delikatność niemówienia innym tego co w nich widzicie, za niezaradność w rzeczach zwykłych i umiejętność obcowania z niezwykłością, za realizm transcendentalny i brak realizmu życiowego, za nieprzystosowanie do tego co jest, a przystosowanie do tego co być powinno, za to co nieskończone - nieznane - niewypowiedziane, ukryte w was. Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za waszą twórczość i ekstazę za wasze zachłanne przyjaźnie, miłość i lęk, że miłość mogłaby umrzeć jeszcze przed wami. Bądźcie pozdrowieni za wasze uzdolnienia - nigdy nie wykorzystane - (niedocenianie waszej wielkości nie pozwoli poznać wielkości tych, co przyjdą po was), za to, że chcą was zmieniać zamiast naśladować, że jesteście leczeni zamiast leczyć świat, za waszą Boską moc niszczoną przez zwierzęcą siłę, za niezwykłość i samotność waszych dróg, bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jakies cuda od rana sie tu dzieja, bo moje posty , ktore napisalam dopiero teraz widze, myslalam ,ze poszly w eter, ale na szczescie sa! Czyzby moj komputer sie na mnie pogniewal, oj nie daj. Boze bo co ja bez Was zrobie! ❤️:D :D :D :D :D :D :D milego dnia wszystkim zycze, a teraz zabieram sie do codziennych obowiazkow! Wpadne pozniej! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie dziewczyny , w taki piekny dzien siedze od rana przy kompie .... teraz na spokojnie mogłam przeczytac te wspaniałe wiersze napisane przez Wyciszoną... doprawdy są wspaniałe i takie refleksyjne ... emanuje z nich ogromny spokój,ciepło , łagodność i pogodzenie sie z losem , ze upływa czas... jesien - to własnie czas w ktorym my jestesmy... jesien -dojrzała , jesien -ciepła, przesycona wszystkimi barwami czerwieni....jesień, ktorą nie zaskoczą wiosenne i letnie burze, bo juz to ma za sobą... jesien , ktora juz spokojnie patrzy z dystansem i przymróżonym okiem na świat.... Wyciszona -pisz, pisz i jeszcze raz pisz.... mnie Bog nie obdarzył takimi zdolnosciami, moj umysł jest analityczny i ścisły , ale to nie znaczy, że nie wrazliwy na piękno pozdrawiam was wszystkie... Wyciszoną 50-siatkę ulkę444 strą hyrpę Librę 47 malusieńką nawet te pomarańczowe , bo nie sa złośliwe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie łzy ściekają mi az naszyję,jak się wyryczę to mi może przejdzie?? Wczoraj fajny koniec dnia - koleżanka mojej córci zdobyła MISS POLSKI - piszczałyśmy do siebe przez telefon. Rankiem przywrócił mnie do rzeczywistości ten mój \"współtowarzysz\" podróży.Pokłócilismy się o nieumytą jedna miskę po wczorajszej robocie - bo zalęgną się muszki nadkwasoty - i zepsują mu całe wino.Wytknął mi przy okazji,że z takim czymś jak ja,to nawet moje rodzeństwo nie rozmawia. teraz poszedł do sklepu,ja już nie chodzę od -m-cy - bo on mnie wyręcza - jest taki dobry - przy okazji odebrał mi już nawet decyzję co kupić,no i przejął domoowa kasę. kompletnie mnie nie rozumie,twierdzi,że to ja mam poczucie wyższ0ści nad wszystkimi i niszczę wszystko w kolo. FRANKA - co za prawdziwy i piękny wiers o mnie. To wlaśnie dzieki niemu sie pobeczałam - już mi lżej. Dziękuję Wam za wsparcie. Wybaczcie mi,jak Was dołuję,ale jesteście dla mnie grupą wsparcia,pewnie mi wybaczycie. Mam pytanie - czy Wasze \"worki Rezygnacji\" z którymi podobno przychodzimy na Swiat,są jeszcze pełne? - bo widżę,że w moim już dno widać.Może mi ze swoich użyczycie??? Szarokoka - teraz wejdę na podaną przez Ciebie stronkę,potem sie odezwę.Dziękuję,że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro doznałam szoku, wszystkie pomaranczowe wpisy( strona 251) , sa wykasowane, ktos , to zrobił nie tak dawno , bo wczesnym rankiem jeszcze były, komentarz Belvy (16:15) swiadczy tylko o tym , ciekawa jestem kto to zrobił ???? ktos swietnie bawi sie nami i manipuluje wpisami ... wrzuca kiedy chce, i kasuje jak mu sie to znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka - poczytałam ze zdziwieniem - czyżbym jakś żal tam zauwazyła?? Minęlo pewnie niedluga chwila od mojego poprzedniego wpisu a juz złość na MM mi przeszła,normalnie do mnie gada,jakby to co mi niedawno nawrzucał - wogóle się nie zdarzyło. Ale ja mam glupi charakter,zazdroszczę Szarookiej zdecydowania - co do tego swojego - założę sie,że te grzyby ktore nazbierał - olała i inic przy nich nie robiła,ja od razu zabrałabym się do roboty(ze złością w sercu). Poczytałam o gołąbkach(tych z kapusty) - pozazdrościłam,dzisiaj robię na obiad. Przygotujcie miły wieczór - pogawędzimy,opowiem Wam dzisiaj o swoim weselu.No to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, bylo bardzo duzo, jak mozesz to przeczytaj całosc , sensu juz nie uchwycisz , bo jest duzo wykasowanych wpisow po wpisie coperty poczułam wielki niesmak... godz 20:52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie🖐️👄 Dzień mamy piekny,słoneczny,aż miło:) Libro, wcale nas nie dołujesz,możesz pisać o wszystkim a my chętnie Cię wspomożemy:)Po to tu jesteśmy:) Dzięki tu-50-tko za muzykę na rozpoczęcie miłego dnia:) Pozdrawiam Was serdecznie, do wieczora 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona - to miałaś być Ty z tymi grzybami,Szarooka ,za pomyłkę przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie kolezanki w piekny dzionek! Znowu ominelo mnie wieczorne spotkanie z Wami, ale mam nadzieje, ze jeszcze bedzie ich wiecej! Wyciszona, Twoje wiersze sa piekne, samo zycie, bardzo ladnie napisala o tym SZAROOKA nic dodac nic ujac! Tu50tka karmi nas pieknymi piosenkami i ta piosenka... tu jest twoje miejsce, tu jest twoj dom,,,,,, niech nam towarzyszy na tym topiku! Libro47 Jestes bardzo uczuciowa, wyplacz sie bo to prznosi ulge ale musisz nabrac wiary w siebie i walnoc reka w stol i powiedziec swoje zdanie, a napewno poczujesz ulge! Zycze Ci tego z calego serca! iI tak jak pisze ulka444 my chetnie Cie wspomozemy! Zycze milego popoludnia i duzo slonca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×