Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

ciekawe....co też jest teraz w tv, że żadna z koleżanek nie siedzi na cafee? to ja wracam do łóżeczka, do pana pilota....:P moze też cuś obejrzę. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłe siątki...:) Sorry,ja na momencik... Patron Miernot Nie mogę oprzeć się potrzebie,podzielenia się z Wami radością. Przypomijcie sobie,mój poprzedni wykład filozoficzny - na temat -Szumowiny. Nareszcie Szumowiny znalazły się we właściwym miejscu. ELITY - te czyste,najszlachetniejsze wypłynęły nareszcie na wierzch. Proces chemiczny - tak ważny dla osiągnięcia doskonałości nie został zatrzymany. Gratuluję Wam Wszystkim i Sobie,wraca normalność. Tylko te cholerne Szumowiny,nadal siedzą gdzieś przyczajone. z prawdą jest jak z dupą - każdy ma swoją To ..to patronie.Z prawdą jak z dupą- każdy ma swoją.. Ja się nie powstrzymałam od wpisu tutaj,jako cholerna Szumowina.. Elita ...a co to znaczy ? Oświeć mnie może ? Kasa - tak,zyskuję jako właściciel firmy.Ale jako Polka - tracę ,bo Belin i Moskwa się cieszą z naszych wyborów.. Długo trzebaby opowiadać.Ale wystarczy sięgnąć do naszej hstorii,gdy ich radość ZAWSZE korelowała z naszym nieszczęściem.. No,ja nie Kassandra.Czasy są inne.Ale buta na gardle kraju można trzymać różnie i przeróżnie.. A Ty Patronie Miernot / więc ja się do Ciebie nie przyznaję :) / okaż trochę tolerancji.. Ktoś ,kto myśli inaczej niekoniecznie jest szumowiną.Może się mylić,ale tolerancji trochę ,dobrze ? Bo o tzw.ELITACH ,to ja mam zdanie nie zawsze dobre.. ps.Spółki Elit szybują na giełdzie w górę,przy wyjątkowo niskim WIG-u. Całuski dla wszystkich,z wyjątkiem Patrona niestety.. Specjalne dla mojej kochanej ,złotosercej Hyrpy,która zna moją odwagę i nie potępi mnie za ten wpis...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ droga Aleks - ja myslę zupelnie tak samo jak Ty,nie zauważasz sarkazmu w moich wywodach filozoficznych? Poprzednio pisalem,ze ELITY - wytworzone szczególnie z jablek - zostaną szybko przez tzw.szumowiny - szybciutko wypite. Ja takze jestem,mimo cięzkiej pracy,ciągle stawiany po stronie szumowin - jestem po prostu życiowym nieudacznikiem. przeczytaj jeszcze raz uważnie,o czym piszę i mysl na odwrót. Z poważaniem Wasz Patron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aleks, witaj Patron :) A cóż to sie dzieje z najwierniejszymi TOPIKARKAMI ? Dobra, lece robić włosy, moze sie w tym czasie zbierzecie (słuchajcie miałam dziś propozycję rande wuuuu) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie co mnie dopadło???? jest ta godzina co jest czyli dochodzi 4-ta , a ja juz od 2 godzin wałęsam sie po chałupie i mnie coś strzela MM tak chrapał i chrapie jak lokomotywa jestem juz tak rozdrazniona , ze gotowa jestem zakleic mu plastrem paszczękę.. no coż nie zrobię mu tego bo mam jakieś odruchy ludzkie wchodze i czytam wszystkie mozliwe topiki Libro na jednym z nich piszesz, ze zostałaś wykopana z naszego topiku!!! dlaczego takie posądzenia napisz , co ciebie uraziło i jaki wpis chociaz na moment dał ci takie nizasadne stwierdzenie ????????????????????????????????????????????????????????????????????? czytam topik od momentu kiedy przyjechałas od dzieci nie widze ani jednego słowa , ktore mogłyby obrazic ciebie czekałyśmy na ciebie z piosenkami i zyczeniami i tortem osobiście wysłałam ci go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki Hyrpulo, ja rozumiem i szanuje wybor innych ale dlaczego takie słowa :\'\' zostałam wykopana ze swojego topiku\" padły na topiku \'\'klub pan po 50-60-tce\'\' Libro odezwij sie i chociaz powiedz w ktorym miejscu ktos ciebie obraził bo te słow \'\'zostałam wykopana \'\' to bardzo mocne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może o to
wyciszona 1954 Libruś..... i jak to jest po...kopie...? 20:20 wyciszona 1954 ... jakby nie było - szóstka Z PRZODU ! ;P a może był wpis pomarańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może o to
może o to - pomarańczki nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !! witam wszystkie cieplutko co porabiacie?? odezwijcie sie LIbra zwiała nam z topiku , obraziła sie trudno całuje reszte Hyrpula 👄 wyciszona👄 50 tka 👄 franka 👄 Patron miernot👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Szarokuś, a jak Ty sie dziś czujesz? ❤️ Nie mozliwe! Nie wierzę, aby Libra była pozbawiona poczucia humoru, jak nie przymierzając pewni bracia..., o czym właśnie mowi sie w tv. Librusia, wpadnij i wyjaśnij nam co nieco 🌻 tak mocno Ciebie tu polubiłyśmy i ceniłyśmy {kwiat] nie wierze, aby moj żart co do wieku zepsuł tyle koleżeńskiej zyczliwości! Libro no nie wygłupiaj sie! lece kroić i topić słoninkę, Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona buziaki👄 dzieki za pamiec o moim zrowku juz całkiem nie żle, tylko słabowita jestem nie co, po tych antybiotykach cholernych, ale to pryszczyk szkoda , ze Libra podeszła tak serio, moze miał zły dzien? a moze nas juz nie lubi i znudzilysmy sie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka 👄 co nas tak mało...? ta 70 stronka wlecze sie chyba trzeci dzień... może dlatego, ze nie była opita :P ja sie jeszcze kuruję, pić nie będę, ale zapraszam na herbatke z cytrynka albo zielona herbatke, bo na kawkę już późnawo \\/ \\/ \\/ \\/ \\/ kupiłam dzis w lidlu smaczne, wilgotne ciasto marmurkowe z a p r a s z a m ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka uciekłas z Klubu...... pamietasz? stara hyrpa zwiała z DESSY.... czyż nie tak, sokole puszysty vel sofka? więc Libra chyba też może, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona,co tak patrzysz zdziwiona patrz w niebo ale zamknij paszczę coś nad tobą frunie oooo to kaczka na imię ma Donald jeszcze ci w nią naszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie forumowiczki - Wasz Patron jest niestety strasznie zniesmaczony tym,co dzieje się na tym topicu. Przyjażń jest czymś bardzo cennym,o czym Wasz Patron wielokrotnie pisał - wirtualna - ale bardzo cena. A gdzie Wasza PO- prawność,złośliwe żmije?Popatrzcie na Europę i uczcie się a właśnie do jej standartów zmierzamy. Mam nadzieję,że wszystkie tu Panie,zostaną przeproszone.Wasz Patron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale stęsknilam się za Wami - musialam czasowo Was opuścić,ponieważ wybralam się na wycieczkę na bezludną wyspę zwaną - ISLANDBUBELLAND.Musialam odreagować wspokoju i doprowadzić do normy mój neurotyczny charakter. Na tej wyspie bylo cudownie,zadnych ptakow,takich pospolitych co to bywają w moim zielonym ogrodzie. Same pawie,papugi,koliberki,cudowne iglaste tuje - no i samotność i spokoj do myślenia. Moje drogie - na tej wyspie cofnęło mnie cuś do tyłu,zapomnialam jak się czyta,wiec wybaczcie,że nie przeczytam tego co działo się tutaj podczas mojej nieobecności.Wlaśnie obudzilam się po długiej podróży nieco zmeczona,ale juz jestem z Wami.piszcie Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko świeci Librusia wróciła co nam pozostało Dziewczyny❤️ ❤️ tylko ciszyć sie sobą Jakies Jastrzomby latają nad i głowami Patron przywołuje do porzadku tylko ta zołza Ulla !!!!!!!!! Ulleńko skrbeńku nasz wymyśl cus nowego kto z kim jaki ma nick kto na jakim topiku pisze wszystko wiemy ! Ciebie też znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Hyrpuś - siedzę przed tym kompem.od paru inut.wcześniej siedział MM,czyta gazety,a ja ich nie lubię.tyle tam pisza a pisza a mądrego tylko czasami cuś.Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj MM poszedl sobie teraz do swojego sklepikowego klubu,nie zauwazyłam,czy założył czapeczkę,bo a nuż,mózg mu się przeziębi. Przyzwyczajony łepek do mohera - to potem może być problem,ciekawe ile da mi czasu na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka jak zdrowko? i spanko i chrapanko MM Wyciszona koniecznie!! musisz napisać o flircikach Librusiu ISLANDBUBELLAND jestem pod wrażeniem tej wyspy moge załapac sie na nią oczywiście z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie ? KLARA swieci mi prosto w gały Syn sie schlał jak swinia kotka ma ruje a sunia ma urojona ciaże a ja zaraz dostane ałaaaaaaaa fiksum dyrdum albo pospolitego pierdolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpuś - co za niedola Cie dopada.koniecznie powinnas udać sie na tą wyspęszczęśliwości.Ja płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×