Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Witam Wyciszona!👄 Polej na te nowa stronke i na,,,,,,, moje nerwy YYYY co to za baba sie mnie czepia, nie mam juz slow!!! Przeciez ja nikogo nie obrazam i nie zycze sobie, zeby ktos mnie sie czepila! ,,,,,,,,,,,,a na babeczki z tofii tez reflektuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tu-50-tko ❤️ nie daj sie prowokować, daj pełna ignorke cudzej głupocie YY - proszę bardzo, dwa koniaczki na dwie nóżki 👄 Ale, ale.... czy Tobie nie zaszkodzi? nie chce miec na sumieniu prawde mówiąc to mnie też nie wolno, bo zawał, depresja, leki... soczek mam jabłkowy i multiwitaminowy U U - zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kochana, nic nam nie wolno, palic niet, wypic niet a do diabla z tymi zakazami , nie musimy sie upic, bo dziewczyny nas wysmieja jak wpadna,,,,,,,,,, ale dla zdrowotnosci po malym Y Y koniaczku nam nie zaszkodzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he - faktycznie :) to po koniaczku tu-50-tko YY Libro, za Twoje wyniki badań! Buziaczki 👄 Ja w piatek jadę do warszawki na tomografię a potem dłuższy urlop, co najmniej 2 tygodnie. Będe mogła bywać z Wami nawet w dzień :) Jak zawsze pieknie dziekuje za Czesia... Pamietam, pamietam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słysze słysze kochana Wyciszona 👄 lece na soczek koniaczkowi mowie NIE!! po ostatniej sobocie mam buuuuuuuu Przerazona jestem wydarzeniem z udziałem Pani Sawickiej jej konferencja poruszyła mnie OKROPNIE! Tu-50👄 ta pomarańcza wyjątkowo AGRESYWNA o co jej chodzi ? nie mam pojecia nie pasi jej chyba ze topik rozwija sie Szaraooka👄 nie goń po chacie daj se na luz leż !!! czytaj i klikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny tu-50-tka👄 Hyrpula👄 wyciszona👄 franka👄 Libra-jej dam 👄 telepatycznie - na odległośc ze mna coraz lepiej , to dzieki waszym pozytywnym fluido własnie wyszła ode mnie moja kolezanka , mała, fertyczna bruneteczka... jest pielegniarka od 1,5 roku jest przygwożdzona i zdołowana przez faceta , z ktorym była w zwiazku przez 5 lat, nie moze sie otrząsnąc po tym jak zostawił ją i zwiazał sie z jej koleżanką koleżanka jest wdowa , niezalezna finansowo , ma wlasne mieszkanie, syn dawno usamodzielniony, jej facet wolał jej kolezanke po amputacji piersi , rozwodke , z 2-ka dorastajacych chłopakow....??????????? w jaki sposob mozna zrozumiec facetow ??? ... nie wiem szkoda mi jej , bo nie wiem jak pomóc, marnieje mi w oczch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...SZAROOKA
Pomogłas juz jej, wysluchujac jej zwierzeń. Nie musisz udzielac jej rad, wystarczy, że posluchasz, że ma przed kim sie wygadać ... :) Ona potrzebuje czasu, czas leczy rany, czas jest najlepszym lekarzem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpus odnosnie tek posłanki Sawickiej dopieo dzisiaj tak doklanie usłyszałam , ze ten facio to przez rok czarował ją ,kupował kwiatki, prezenciki , i takie tam , sama powiedziała ,ze zaangazowła sie uczuciowo jeden z profesorow wypowiadał sie , ze mogli byc kochankami nie moge sobie tego wyobrazic , ze kochał sie z nia w łóżku i traktował to jako wypełnianie obowiązku służbowego........jednym słowem szambo, ohyda, rynsztok.....zal mi tek kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak se mysla
ze ta wasza tu50ka to chyba jaka alkoholiczka je bo ino o alkoholu wiecznie goda! a ja nie je zadna baba co bys mnie wyzywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobiety musimy wzajemnie wspierac nigdy nie wiadomo co nas moze spotkać ze strony naszych MM jak jestem zadbana tzn. fryz, solarka basenik ćwiczonka nie pochwali ale lubi mną pochwalic fakt faktem ze ostatnio zaniedbalam sie totalnie zamiast przytulic pogadac zapytac co mi jest to on docinki a juz szczytem liczenie faudek SZarooka wspieraj duchowo jak mozesz kolezanke a co do Sawickie zniszczyli kobiete do celow politycznych ohydztwo ohydy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Tak dawno do was nie zagladalam a tyle juz napisalyscie , czy zapomnialyscie juz o mnie :-) mysle.ze nie! Troche spraw mialam na glowie i nie moglam byc z wami. Pozdrawiam wszystkie cieplutko i chorutkim zycze duzo zdrowia. A co te szalone pomarancze tu wypisuja, zal wam,ze topik sie tak ladnie rozwija? Nie przejmujcie sie nimi bo one lataja po calej kareterii i meca na wszystkich topikach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpuś jak świat świtem kobiety podchodza uczuciowo do facetów faceci nietety do kobiet konsumcyjnie to załosne , ale jakie prawdziwe wspieram ta moja Jolcie , bo jest bardzo wartościowa dzieczyna , nigdy nie zawiodłam sie na niej ,zawsze podawała mi reke w złych czasach, jestem to jej winna aby ja wspierac chociażby duchowo malusienka witaj jak moglismy ciebie zapomniec?? siadaj i opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak! jak ja poszłam, to WY przyszłyście... zawahałam się, czy to WY nie jest obraźliwe? nie pachnie minionym ustrojem... ja ostatnio cały czas siedze na tvn24 i mam po czubki włosób niusów i komentarzy czasem myśle, ze morale ludzkości spadło już blisko zera, dla takiej wrażliwej jak ja, to sie w ogóle nie chce mieścic pod sufitem :( a wszystko przez chłopów! nasza część przejm,ie rządy globalnie, nie tylko u nas, dopiero po kilku pokoleniach morale świata sie znormalizuje na choćby 3+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona- nie frasuj sie, kobieto szkoda pradu kazdy widzi codziennie w Tv, ze morale sięgneło chyba zera absolutnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane kobitki , ja juz podpieram sie nosena o klawiature japa drze mi sie jak stare gacie zaczołgam sie do łóżka , odlot bedzie natychmiastowy 👄 was wszystkie bez wyjatku do zobaczyska dobranoc pchły na noc kalaruchy po doduchy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pomarańcza
:) Hej dziewczyny.Nie taka biedna posłanka Sawicka.Każdy z posłow i posłanek ma kogoś,z kim śpi.I co z tego wynika ? Przestępstwo przeciwko krajowi ? To niech spada.Nie słyszałyście ? Ona chciała to ciągnąć przez wiele lat.W końcu kasę wzięła DLA SIEBIE.Powiedziała niby kochasiowi - za friko to ja pierdolę. Wydaje mi się,że jeszcze się zdziwimy,jaki to miało zasięg. Cieplutko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze raz! :) pachnąca, w seledynowej piżamce przeschną mi troszke włosy, to pójde krecic na szczotke. Właściwie to nie kręcic, tylko deczko napuszyć, aby wygladało, ze jest ich wiecej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak! znowu sama :( malusienka sie pokazała dzisiaj:)) cóż kochane, nie bede momologować..... dobranoc wszystkim, do jutra jutro mój ostatni w tym miesiącu dzień pracy a potem..... świat jest mój! i niech zyje wolność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×