Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

jako mloda dziewczyna nalezalam do kolka recytatorskiego, wyjezdzalismy na rozne imprezy i recytowalam wiersze, jednego nie zapomne, chcialam dodrze wypasc, bo na wystepie byla moja przyszla tesciowa. Ile sie wtedy wstydu najadlam , bo powiedzialam 1 zwrotke i zobaczylam tesciowa sama nie wiem jak to sie stalo.. zapomnialam dalej :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę stara nie, gdy srebro zalśni na skroni będę stara nie, gdy maluszek babciu powie do mnie będę stara nie, gdy nie obejrzy się za mną mężczyzna będę stara gdy już zadań sobie nie postawię żadnych (nawet by napisać wiersz lub miseczkę kotu umyć) ale najstarsza będę gdy nie zechce mi się schylić po rozsypane m a r z e n i a z pamięci więc może niezbyt dosłownie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona , lece do lozka, bo jutro musze wczesnie wstc. Spij dobrze i do zobaczenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemacho22
moja mama kończyła kilka dni temu ten wiek :D było wspaniale i myślę, że tryska energią i jest jeszcze wspanialszą mamą niż gdy była młodą i niedoświadczoną w macierzyństwie dziewczyną pozdrawiam wszystkie mamy 50tki ! --------------------- liczy się efekt - efektaxe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w dniu dzisiejszym. Nieżle sobie pobalowałyscie wczoraj. Wyciszona wielkie gratulacje. Należy sie jakis szampanik. Nie ujcie Ci tak na sucho. Wyciszona co u Ciebie w pracy. Jak u syna sie ułozyło. Tu-50 a co u Ciebie. Szkoda, że możemy tak rzadko sie widywać. Co oznaczawyciszona, że wczoraj ostatni raz bylas na forum. Mam nadzieje, że żlre to zrozumiałam. A moze na gg sobie pogawedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, witam Dziewczyny! Witam mlodzutka niemacho22🖐️ Tak moja mila, zycie zaczyna sie po 50....... pozdrawiam Ciebie i Mame! bb54 ! Witaj, jak juz zauwazylas mialysmy co swietowac, nasza wyciszona wygrala konkurs poetycki, czyz to nie piekna okazja, moze dzisiaj powtorzymy swietowanie!! Wyciszona, czekamy na Ciebie....... podstawiam kieliszki do szampana YYYYYYYY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu-50 nie wiem czy wyciszona bedzie, bo cos pisala, ze ostatni raz jest. Wiec pewnie zrezygnowala z pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bb54
nalezy uwazniej czytac posty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie, dziekuję kochane.Jestem, jestem tylko by powiedzieć, że wczoraj miałam przeczucie, że tak cienko przędziemy, że pewnie ta 13 stronka przyniesie nam koniec. Może to nie przesądzone jeszcze? piszcie dużo to jeszcze dziś przeskoczymy na 14. Ja niestety mam robote. Źle mi bardzo :( i w pracy i z synem, ale gorzej z tym ostatnim. Już sie synowa od niego wyprowadziła, bo chyba o tego syna pytałaaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga,to,ze 13 stronka, to wcale nie swiadczy o tym, ze musi byc pechowa. Jak juz wczesniej wspominalam..... czas urlopow i piekna pogoda nie zacheca do siedzenia przed komputerem. A tak aporopo dzisiaj zaczelo sie kalendarzowe lato i pogoda nas zawiodla, bo u mnie pada caly dzien deszcz i byla tez burza. Co z Twoimi klopotami, wez sie w garsc i pomysl o sobie, wiem , ze dobrze sie komus radzi, ale nie mozesz odpowiadac za wszystkich, dzieci sa dorosle .....moze to tylko taki maly kryzys i wroca do siebie. Kiedy masz urlop.?....powinnas odpoczac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Was zachece... YYYYYY + lampeczke winka, na poprawienie krazenia i lepszego humorku! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu-50-ka na pewno wiesz, że osoby poetyzujące są nadzwyczaj wrażliwe emocjonalnie... dokładnie taka ja jestem. Właśnie mam blisko 3 tyg zaległego urlopu, rada bym go teraz wziąć, ale czy wypada, skoro od 3 dni mam nową dyrektor, co sobie pomyśli, właśnie dziś dała mi zadanie, które mnie chyba przerasta, a moze ja wyolbrzymiam. Dziewczyny zdobywają łaski u nowej szefowej, a ja w postawie skulonej, wycofanej!!! No mam jakiś kryzys, ta nagroda na 1 dzień mnie uskrzydliła, raczej zamroziła zmartwienia. E tam! na dodatek zrobiła mi się ranka na dziąśle pod protezka pozdrawiam, wybaczcie mi moje chimery, w końcu wiek mnie deczko usprawiedliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochana poczytalas wpisy tych mlodych dziewczyn? Np. niemach22, nie zwalaj na wiek, pracujesz juz tyle lat w tej firmie, nie daj sie przestraszyc, musisz miec swoje zdanie i sprawe jasno postawic! A to,ze nowa Pani dyrektor......urlop jest Twoj i Ty dysponujesz Twoim urlopem, niech wykaza sie Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona, piszesz,ze jestes bardzo wrazliwa, ja tez kiedys taka bylam, ale pamietaj musisz nauczyc sie mowic...slowa....NIE...Nigdy nie umialam nikomu nic odmowic, az kiedys zycie mnie nauczylo.... i dzisiaj jestem innym czlowiekiem co wcale nie swiadczy o tym, ze nie pomagam ludziom..... tak, ale zanim cos zrobie to musze przemyslec i potem albo mowie TAK , albo NIE. Przychodzilo mi to ciezko, a dzisiaj wiem, ze tak byc musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Zycze milego dzionka i czekam na Was z kawka. Pogoda ..... no nie powiem, zeby dzisiaj byla letnia, ale to przeciez poczatek lata . Czekalam wczoraj na Was do polnocy,ale sie nie doczekalam,:-( czy bylyscie topic marzanne??? :-) :-) :-) tak ,tak to byla swietojanska noc!!🌻 Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×