Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Wyciszona................. mysle ,ze otworze teraz 14 stronke ! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 no zobaczymy czy sie udalo:-) :-) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu-50-ka :) jak to obliczyłaś? 🌻 nie umiem wysyłać buziaka, ale Ci się dziś należy za wytrwałość wczorajsza i dzisiejszą ! Mam nadzieję, że wieczorkiem jednask zajrzysz. Przede mną 2 dni wolne od pracy, zdaje się, ze jest mi mniej źle na duszy, wiec troszke mogłabym pogadać pozdrawiam i zachęcam do odezwania się każdą Panię, która tu zajrzy 🌻 a i Panem nie pogardzimy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbierajcie się proszę, rozsiadajcie w pokoju, bo w altance dziś za chłodno, przynajmniej na Mazowszu tu-50-ka a marzannę to się topi na pożegnanie zimy :) na pożegnanie wiosny puszcza się wianki na wodę :) wracam za góra 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Ja mam dzisiaj pelne rece roboty. Przed chwilka wyszli goscie. Jutro przylatuje syn z synową, a w niedziele wyprawiamy tesciowej imieniny. Wiec pewnie mnie bedzie mało w ten weekend. Tu-50 gdziejestes. Tak dzielnie walczyłaś o przejście na nastepną stronke, że chyba ze zmęczenia padłaś. Podnoś się i wracaj na topik. Wyciszona głowa do góry. Nie narzekaj ciagle jak Ci jest źle tylko mów sobie ze musi byc dobrze. To pomaga. No dziewczyny otwieramy dzisiaj szampana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka - Smieszka
Oj!!! to Wy jestescie a ja myslalam ze topik padl! Ale sie ciesze!!!! No i lece po kielich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Psotka tylko my zostałyśmy. Gdzie sie podziały wyciszona i tu-50. Mam nadzieję, że do nas dolączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż babci
ależ wy się zbieracie.... pozal sie Boże, człowiek przebiera z nogi na noge z ciekawości o czym będziecie prawić, a wy sie juz z tydziń zebrac nie mozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężu babci, bo my jesteśmy nowoczesne 50 latki - rozjazdach, biznesach, ogródkach zajęte.... :) witaj i za kieliszek chwytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki faktycznie nie mozemy sie zebrac. teraz to ja juz lece na bialą sale. Moze jutro wieczorkiem wpadne. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! Wrocilam dopiero do domu, bylam u kolezanki na imieninach. Tak,tak posiedzialam dzisiaj rano, ale nikogo nie spotkalm:-( Ale widze ,ze Psotka - Smieszka wrocila a nawet odwiedzil nas maz babci, tylko jakis niecierpliwy, poczekalby 4 min. i spotkalby nasza wyciszona! bb54 zycze Ci radosci z dziecmi---- znajdz chociaz chwile i zajrzyj jutro! A teraz lece do lozka, bo jestem zmeczona! Pa, pa :-) :-)Spijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny dzionek! Oj cos pogoda przestala nas rozpieszczac, a pamietam jeszcze z dawnych lat ,.. od poniedziaklu do piatku swieilo sloneczko, a jak bylo wolne tzn. weekend pogoda sprawiala psikusa! Pomimo takiej pogody zycze Wam udanego weekendu.! Czy wiecie,ze mamy dzisiaj najkrotsza noc!........ Noc swietojanska.......🌻 🌻 🌻 Wyciszona nie wiem jak to sie stalo, ze pomylilam puszczanie wiankow na wode z topieniem marzanny. Chyba nie bylam jeszcze na 100% obudzona,.... no tak nie moglam dobrze funkjonowac... bo czekalam na Was z poranna kawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnie sprzatanie, zakupy......czy jeszcze odpoczywacie. U mnie juz lepiej sloneczko swieci------ chce sie zyc! Dzisiaj wieczorkiem wybywam w gosci! Wczoraj swietowalm Elzbiety, a dzis Wandy! Oj , to chyba za duzo co? Moze uda mi sie poznym wieczorkiem do was wpasc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem 🌻 tu-50-znowu byłaś samotna na kafeteryjnym dyżurze... mam nadzieję że teraz świetnie się bawisz u Wandy i że będziesz w stanie \"używalnym\" po powrocie..? :)) ja dziś nie odespałam dopiero jutro. byłam na zakupach (wydawałam swoją nagrodę poetycką...) M.in. sprawiłam sobie złota rybkę, która stoi teraz obok monitora w ogromnym kielichu i przepięknie tańczy poruszając swymi welonkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to jestem już po grillu z mężem i 28 letnim synem, którego nie było miesiąc z nami i jutro już wraca do siebie, do wa-wy. Nad naszą rzeczką trwa impreza świętojańska \"po ten kwiat paproci\", puszczanie wianków, święcenie wody itd. Mam ochotę przejść się z psem, ale z drugiej strony, trochę mi się nie chce. Ogniska palą na horyzoncie, szkoda, że przegapiłam dzisiejszy zachód, bo zabawiam się fotografowaniem czy ktoś potwierdzi, że mnie czyta....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... żałuję, że nie poszłam na kupalnockę! nie myślałam, że panowie w domu pódą wcześnie spać, a tutaj nikogo nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w piekna sloneczna niedziele! 🖐️ Wyciszona, dobrze ,ze koniec tych imienin, bo czlowiek by zdroeie stracil! NIe, nie :-) wcale sie nie upilam, bo musialam wracac samochodem do domu. Tak to jz bywa z tymi imprezami, moj maz mnie zawozi, a ja musze wracac :-) . Ale nie narzekam, poniewaz pamietam mlode lata, gdzie po takich imprezach na drugi dzien glowka bolala :-( Teraz tylko tradycyjnie..... lampka szampana za zdrowie solenizantki . A gdzie podziala sie nasza bb54 i reszta naszego topikowego towarzystwa? Psotka -Smieszka wpada tak rzadko, AH 1957 tez juz dawno Cie nie widzialam, a co z ula 57, Perla z lamusa, E__P i innymi kolezankami. Dziewczyny odprezcie sie troche.. i zagladajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj 50tka
chyba zostalas sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×