Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość camille21

pytanie do pan o duzym biuscie i pelniejszych ksztaltach

Polecane posty

Gość camille21

witam mam pytanie odnoscnie zakupu bielizny. nie macie problemu w kupnie drozszych ekskluzywnych staniczkow lub majteczek? moja kuzynka miala i to duze.bardzo denerwuje mnie to, ze tak maly wybor jest dla kobiet o pelniejszych ksztaltach, ktore takze potrzebuja czegos seksownego lub eleganckiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuiopaska
polecam triumph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
tylko triumph, biustonosz ma grube szerokie ramiączka, nie rzeżbią bolesnie ramion, dobrze"trzymają ", polecam, nietanio , acz wybornie się nosi taką rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska69
ja mam duzy biust ale jestem szczupla i na staniki z triumpha warto wadac kase-ladnie podnosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko mueheheh
wlasnie problem mam z kupnem tanszych. Tak do C jeszcze mozna cos kupic ladnego i niedrogigo.a Ja mam D80 i kuzwa juz problem. Jedynie gdzie zawsze dopasuje stanik to wpasnie triumph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax wax wax
triumpha nie mozna zaliczyc do ekskluzywnych marek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko mueheheh
no tak sa draozsze firmy... tylko nie wiem po co przeplacac skoro ta firma najdrozsza nie jest a bielizna spelnia nasze wymagania? ;] Najlepiej kupic sobie stanik najdrozszej firmy a w bluzce na plecach zrobic dziure zeby bylo widac metke..a najlepiej jeszcze z ceną;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasoakmam
ja tam nigdy nic nie mogę na siebie dostać w tych porządniejszych sklepach. Rozmiarówka mam wrażenie kończy się na C. A ja zmierzam raczej w stronę D. W sumie - to nie tak znowu dużo. Poza tym wiele fikuśnych fasonów po prostu jest nie dla mnie, bo ja muszę mieć coś, co naprawdę dobrze trzyma. Stanik konkretny, szytywny, ale nie stanik-babci. Po wielu latach dzikich męk w poszukiwaniu stanika odkryłam rewelacyjne źródło: kupuje staniki na targu/bazarze, 10-15 zł, można zaryzykować bez mierzenia. Ironią losy jest to, że w drogim sklepie muszę zmierzyć połowę asortymentu, żeby coś wybrać i to czesto coś, z czego nie ejstem zadowolona. Stanik bazarowy za 15 zł pasuje ZAWSZE (oni mają po prostu dość zbliżone fasony). Ostanio oprócz białego i czarnego okazało się nawet że i bezowy i brązowy i czerwony dobrałam. Rewelacja. Całkiem ładne, konkretne, świetnie trzymają, mój biust sterczy do nieba (czego nie można powiedzieć o wersji bez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasoakmam
Dodam, że wszystko poza tym kupuję raczej w markowych sklepach (bez szaleństw) i naprawdę nie o te 15 zł chodzi, tylko dziką wygodę. Fakt, że te staniki robią się znoszone dość szybko. No ale idę po raz kolejny i kupuje całą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax wax wax
dziewczyna zakładajaca temat pytała o ekskluzywne marki... Kiedys kupowałam tylko triumpha,bo w tańszych moj biust wygladał nieestetycznie (75 e).Według mnie samanta jest lepsza od triumpha, a półka cenowa ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80d można bez problemu
kupić w H&M za ok 40 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasoakmam
Autorka pytałam czy nie mamy problemu, żeby dostać coś w leszych sklepach, zaiste odpowiadam wiec na pytanie: tak mamy, więc nie kupujemy. Moim zdaniem ekskluzywne marki po prostu "nie obsługują" większych rozmiarów, poza tym ich bielizna jest zawsza delikatna, cieńka, powycinana - efekt: wszystko wisi. Ale może ja nie trafiłam na coś odpowiedniego. Generalnie teraz przeważa taki fason z miseczkami oddalonymi od siebie i lewie tylko stykającymi się. To nie dla mnie, wyglądam w tym fatalnie. Ja muszę mieć pełniejesze miseczki. Ostatnio sporo schudałm i rozbiłam rajd po sklepach mając nadzieję, że może wreszcze trafię na coś dla siebie - niestety, efekt ten sam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasoakmam
Taaaak, tyle że ja do tego ichniego D nie wchodzę. No i znowy te oddalone miseczki na jedno kopyto. Poza tym H&M trudno nazwać marką z górnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska69
wax-ja mam tez 75 E i jakos Samantha mi splaszcza piersi albo wylewaja sie bokiem-nie mam jedrnych juz i triumph jest dla mnie lepszy -a podaj konkretna nazwe stanikow jakie kupujesz to moze przymierze ja z bazaru nie moge kupic-bo jesli miseczka duza to obwod pod biustem tam tez-takie namioty-tak jakby szczuple kobiety nie mogly miec duzych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny ja nosze rozmiar 75-80 e-f to wszytsko zalezy od modelu stanika.swego czasu kupowalam stanki w trimuph ale od jakis dwoich lat kupuje staniki GAJA badz BIGGY i poelcam wam te modele bo triumph jest naprawde wytrzymaly ale dobijaja mnie te fasony nie ma zbyt ladnych a do tego takie bardzo grube ramiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax wax wax
Z samanty kupuję mimosa A062 i eliza bardzo podobne fasony,ładnie podtrzymuja biust, wyglada efektownie i jestem zadowolona. Trudno trafić na dobry biustonosz,dlatego jak mi jakiś podejdzie to kupuję wszystkie dostepne kolory. A co do biustonoszy z bazaru,to według mnie kompletnie nie nadaja się na duze biusty nawet jak trafi się dobry rozmiar to nie "trzyma" jak należy,piersi sprawiaja wrazenie rozlazłych albo spłaszczonych. Często wyłażą z nich fiszbiny, po nałożeniu piersi sie obnizają a tył podchodzi do szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje też czasem fellini musze mieć szerokie ramiączka i mocno pod biustem spięte. Zbazaru nie wchodzą w grę, mam miseczkę dd ale nie wyobrażam sobie aby mój biust mi zwisał. Jest piękny ładnie sie układa choć jest duży, faceci ciągle komentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska69
Dzieki Wax-przymierze jak bede chciala kupickuleczko-a te modele o ktorych pisals gdzie kupujesz? jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety powiedzcie
mi jak to jest z tymi stanikami.Zawsze kupowalam rozmiar 75-80 D a ostatnio kupilam sobie D 90 i okazalo sie,ze miseczka jest ciut wieksza.Zmniejszylam go w obwodzie i jest akurat-piersi podniesione i ladnie lezy.Niewiem czy zle dopieram czy jak.Czy ktos potrafi mi to wytlumaczyc albo poradzic jaki stanik bylby dla mnie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety powiedzcie
Prosze niech mi ktos doradzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax wax wax
Gdzie kupujesz staniki? Wiadomo ze miseczka np.d robi sie proporcjonalnie nieco większa im więcej centymetrów pod biustem. Ale co do tego zmniejszania stanika to chya źle opisany czy coś. Przecież logiczne jest że im więcej pod biustem to inny rozstaw piersi,wiec teoretycznie niemozliwym jet żeby biustonosz 90 d nawet po zmniejszeniu obwodu dobrze lezał na biuście 75 d!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciupciara
ja nie mam bardzo wieliich cycków, ale spore to one są - 80 c przechodzące w d niedawno kupiłam w triupfie biustonosz , była wersja czarna w pionowe paski i biała w pionowe paski (paski cienkie, bezowe); może nie jest to cos , na co facet sie napala na pierwszej randce, bo jest dosć zabudowany , ale leży fantastycznie i kapitalnie trzyma piersi; nic się nie wylewa, nic się nie przesuwa; stanik był w etykietką "shaping", widac takie jego zadanie :) widziałam też dużo większe rozmiarty - do e tylko to w niemczech, gdzie ludzie mniej wymiarowi tez mają prawo się dobrze ubrać , a nie tylko standardowi 165 wzrostu, rozmiar 36 i stopa 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety powiedzcie
Kupuje na rynku a to jest prawda co napisalam.Moze wydaje sie to dziwne ale naprawde dobrze lezy,jesli chodzi o miseczke to jest akurat.A jak zalozylam D 75 i w obwodzie go przyciasnilam to miski byly za male.I teraz musze kupowac taki jaki mam i przerabiac-bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax wax wax
Co do rozmiaru,to zmierz sobie obwód pod biustem,obwód biustu i podaj wymiary ekspedientce,jesli wybierasz sposród wielu firm. Tabele rozmiarów poszczególnych firm moga sie nieco róznić z praktyki wiem że te bardziej renomowane marki niebardziej niz o jednen rozmiar miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax wax wax
Z tymi rozmiarami z rynku to tak własnie jest,czasami na opak. Ale skoro Ci dobrze lezy i jestes zadowolona, to zwężaj daletj w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax wax wax
Te o których pisałam wczesniej z samanty,nie są tak zabudowane jak triumpfy i też fantastycznie leżą, dobrze trzymają a do tego jeszcze całkiem seksowne są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś miałam
właśnie problem ze stanikami bo jak miska dobra to pod biustem za szeroki a nie cierpię przerabiania.kiedyś kupowałam z samanty.W końcu udało mi się trafić na stanik 85 f i to wcale nie jakiś firmowy i z najwyższej półki i to jest to, ale niestety nie kupiłam go w Polsce tylko w UK tutaj staniki są naprawde ładne i niedrogie i nie ma problemu z większymi rozmiarami nawet do miseczki h widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
ja kupuję na http:// www.brastop.com, mają fajne staniki, rozmiary najróżniejsze, ceny w miarę, no tylko trzeba się dobrze obmierzyć. czasem także w http://www.bellissima.com.pl , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax wax wax
Ja nie korzystałam z e sklepów,a to dlatego że mierzę np. rózne modele jednego rozmiaru tej samej firmy i jeden jest ok.,a piec czy wiecej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciupciara
ale chyba telesklepy funkcjonują tak , ze jak nie pasuje , to się odsyła i to za darmo przynajmniej w niemczech tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×