Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Gość mamie powiedz
też Cię kocham mamusiu najdroższa, ale czasem czuję sie przez Ciebie taka osaczona... (koniecznie żałosnym tonem) powinno zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałosny ton może uruchomić macierzyński siódmy zmysł, dopiero sie rozdzwonia telefony...od ciotek, od koleżanek od babciów i sąsiadek...składających wyrazy współczucia z powodu zdrady męża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby sa nie
dorobione i jest problem marudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona- to ty nie wiesz, ze mamusie zawsze wiedza najlepiej co dolega i z jakiego powodu ich córeczkom i synalkom?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka bedzie miała wszczepionego GPS-a jako prezent niezapominajka od mamusi z okazji 18- stych urodzin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
moja matka taka nie jest ale gdyby tak bylo to przypuszczam , ze powiedzialabym jej nie dzwon do mnie tyle bo mi to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja przyjaciółka zafundowała sobie opcję darmowych wieczorów i weekendów, to zrezygnowałam z telefonu stacjonarnego :D:D:D Skoro mieszka w bloku naprzeciwko, to niech ruszy tyłek i przyjdzie pogadać normalnie, a nie wisi tylko na słuchawce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam najlepsze pytanie z innej beczki ;-) Jak można powiesić się na klamce drzwi wejściowych? Pytam o aspekt techniczny. Tak powiesił się ten dzieciobójca z Kutna. I to wcale nie pierwszy raz słyszałam o takim sposobie przeprowadzenia samobójstwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nei lubię rozmawiac przez telefon, jestem wzrokowcem i mało do mnie dociera ze słuchu:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaola można, wymaga to dużo determinacji, ale działa Klękasz i przywiązujesz się szyją do klamki, po czym ciężar ciała przenosisz na szyję i się dusisz To jest w zasadzeie duszenie się, a nie zerwanie kręgów, jak w przypadku standardowego wieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
A po co Ci ta wiedza potrzebna? Pasjonuje Cię problematyka wieszania się na klamce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Ja mam najlepsze pytanie z innej beczki Jak można powiesić się na klamce drzwi wejściowych? Pytam o aspekt techniczny. Tak powiesił się ten dzieciobójca z Kutna. I to wcale nie pierwszy raz słyszałam o takim sposobie przeprowadzenia samobójstwa ... pola. mnie to nurtowalo cale lata. przypuszczam, ze usiluje sie ukleknac. i skad ci ludzie to technicznie wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałam wczoraj relacje sasiadek tej rodziny i zastanawiał mnie nader pochlebny stosunek jednej z sasiadek do tego pojechanego dewianta, qrwa nie mogę uwierzyc, ze takie rzeczy sie na świecie dzieją:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak można powiesić się na klamce drzwi wejściowych? Pytam o aspekt techniczny. Tak powiesił się ten dzieciobójca z Kutna\" nalezy rozpatrzec 2 aspekty... ile miał wzrostu :P i do czego prowadziły te drzwi wejsciowe :P Jesli były to np drzwi wejsciowe na dach, to sytuacja wydaje sie juz klarowniejsza... ja bym jeszcze rozpatrzył, kto projektował drzwi... jelsi np były to słynne drzwi Shakila O\'Neala, które zostały tak zaprojektowana by podczas naciskania klamki mogl jednoczesnie ćwiczyć wsady do kosza i dlatego znajdowała sie ona na wysokości 3 metrów :P to wszystko staje sie jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Komi, facet był słaby... Kobieta, kobietą, ale gdyby Cię laska zdradziła, zabiłbyś własne dzieci? To jest patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×