Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

"Może zmienimy temat?" tez jestem za! pogadajmy o tym pedofilu ktory zmajstrował córce 2 dzieci a chłopakowi córki to nie przeszkadzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- dlatego zawsze się wystrezgałam zbyt zazdrosnych, zaborczych, nachalnych i zakochanych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
do czego potrafi doprowadzic kobieta zgadzam sie z komiczne. do czego w ogole ludzie potrafia sie doprowadzic. wlasnie wszystko polega na tym, ze to nie musial byc zaden psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieta, kobietą, ale gdyby Cię laska zdradziła, zabiłbyś własne dzieci?" Nie mam dzieci, wiec nie wiem :P ale z zasady nie zabijam nikogo po zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tragedi.. taka pseudoanegdota niedawno niedaleko krakowa 4 dziewczyny najechaly na pracujacy kombajn, 3 niezyja jedna w ciezkim stanie w szpitalu mniejsza z wiekszym moja "znajoma " mieszka zaraz obok miejsca w ktorym sie to zdarzylo, dzwoni do mnie i mowi "wiesz co ja nie jestem wscibska przeciez wiesz ale jak te karetki zaczely jechac to od razu pobieglam zobaczyc co sie stalo |" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kto jest zdolny do zabójstwa- nie jest normalny, zdolny do zamordowania swoich dzieci to już qrwa nei człowiek tylko zwierze...chyba, ze to nei były jego dzieci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ze facet był słaby i to prawda ze nic nie tłumaczy jego czynu... ale tak naprawde to mysle, ze jest wielu normalnych ludzi, ktorzy sa zdolni do niesamowitych okrucienstw gdy doprowadzi sie ich na krawedz wytrzymalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamie powiedz
słuchajcie, tak ładnie radzicie. Mam problem wstydliwy, chodź bardzo ludzki i konkretny. Zapomniałam rano w zaspaniu użyć dezodorantu, niestety spociłam się już :O, ja swój zapach czuje :O Mam dziś spotkanie jeszcze, co robić? Nie drwijcie, bo nie weim czy kupując przypadkowy dezodorant i uzywając go nie pogorsze sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ale tak naprawde to mysle, ze jest wielu normalnych ludzi, ktorzy sa zdolni do niesamowitych okrucienstw gdy doprowadzi sie ich na krawedz wytrzymalosci kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli nawet Ty nie wiesz ... " ja wiem, ale Fox mówi, zebym milczał, bo sie Dana obrazi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamie powiedz
doceńcie, że mam na uwadze nosy postronnych co się nie wszystkim zdarza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie drwijcie, bo nie weim czy kupując przypadkowy dezodorant i uzywając go nie pogorsze sprawy..." a nie masz perfum? spryskaj sie nimi i tyle... jelsi rano sie myłaś, to raczej mało któremu czlowiekowi świeży pot az tak jebie, żeby go tymczasowo zaopachem perfum nie zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj słyszałam o ojcu, który 24 letniej córce zrobił już piątkę dzieci, był reportaż w TV. chyba "teraz my" połowa dzieci chora na choroby charakterystyczne dla poczęć kazirodczych plus jakies wyłupiaste oczka, długie nosy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
jedyne wyjscie z sytuacji - kup dezodorant i bluzke. umyj sie i przebierz ide na dno dobrych rad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30 lat z kawalkiem
kobiety tylko marudza i ciagle niewyzyte sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poaola jest idealna, więc przydługi nos to dla niej już oznaka jakiejś dewiacji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja wczoraj słyszałam o ojcu, który 24 letniej córce zrobił już piątkę dzieci, był reportaż w TV. chyba "teraz my"" a chociaż jakaś fajna dupa była? :P:P a serio - dziwi mnie, ze Ci kolesie drylujący swoje córeczki nie każą im sie zabezpieczac... pewnie to sa zwolennicy ochrony życia poczętego :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciagle niewyzyte sa"- jak mają facetów do dupy, którzy z tych dup skorzystac nie potrafia to i owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×