Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KasiaPilne

Pilne! Blad w bilecie lotniczym! Wpuszca mnie?

Polecane posty

Gość KasiaPilne

Znajomy kupil mi bilet przez internet, ale pomylil rok urodzenia, czy wpuszcza mnie na poklad samolotu bez zadnych problemow czy trzeba to zmienic? problem jest w tym ze znajomy teraz wyjechal i nie ma dostepu do internetu i nie bardzo mozliwa jest zmiana, czyli wszystkie dane sa prawidlowe oprocz daty ur. o rok. z gory dziekuje za odp. pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPilne
ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPilne
flyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPilne
na trasie berlin-wieden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama plik
moga byc problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama plik
a raczej na pewno beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, z nimi nie latałam. Ale po pierwsze, myślę, że powinni wpuścić. Po drugie, sprawdź w necie, jaki jest do nich kontakt i przedzwoń, zapytaj. Każda firma ma inne zasady. Moje dziecko jedne linie zgodziły się przyjąć na pokład bez opieki (leciał w styczniu, a 14 skończy dopiero we wrześniu), a inne odmówiły, bo 14 lat musi tam być UKOŃCZONE. Także najlepiej szybciutko przedzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu nie stresuj
przecież oni sprwadzają tylko nr na bilecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama plik
pytanie czy wydadza jej karte pokladowa. przy zdawaniu bagazu sprawdzaja przeciez dane biletu z paszportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym powinni wpuścić dlatego, ze w większości linii data urodzenia w ogóle nie jest wymagana przy zamówieniu biletu, więc to chyba nie tak istotne. Nieprawda, że sprawdzają tylko numer. Mnie by z Twoim biletem raczej nie wpuścili. Numer rezerwacji + nazwisko pasażera, to zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaacio
ja mialem blad w nazwisku (brakowalo jednej litery) i bez problemow, nikt nie sprawdza tego za tak dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPilne
dzieki za odp. jutro rano zadzwonie przy zamawianiu biletu z flyniki potrzebna jest data ur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaacio
znam osobe ,ktorej pomylily sie daty odlotu , ale ona byla tak przekonana, ze ma wlasnie tego dnia wylot, ze przekonala obsluge przy odprawie, i zalatwili jej lot (mimo, ze nie mogli odnalezc nikogo o takim nazwisku na ten lot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPilne
wlasciwie to tylko rocznik sie nie zgadza... najgorzej jak w jedna strone sie uda... a w druga nie..i...zostane w austrii... ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaacio
a ty w ogole masz bilet? czy tylko nr rezerwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, zadzwoń, żeby się uspokoić. A może mają info 24h? Mogłabyś spać spokojnie. Udanego lotu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaacio
po prostu nie polecisz tylko wtedy, jesli ktos akurat faktycznie bedzie tak samo sie nazywal i bedzie mial wlasnie ta zla date urodzenia i bedzie wiedzial, ze moze to wykorzystac (czyli niemozliwe, polecisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPilne
tylko nr rezerwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaacio
bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaacio
gdyby to byla rosja, albo stany, chiny to owszem, ale to wszystko jest w europie i nie czepiaja sie, ze on to kowalski to czemu pana zona to kowalska, znaczy sie nie zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPilne
no tak.. ale jak trafie na jakiegos "upierdliwego" pana na lotnisku i beda problemy..... boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialam 23.06 tego roku bilety. I rezerwując podałam zły dzień urodzin. Lecę linia small planet pisałam do tych linii o poprawkę ale jak sądzicie będzie jakich problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Ja się pomyliłam z datą mojego syna chodzi o rocznik i wpisałam taki jak mój zadzwoniłam zaraz po zamówieniu biletów do linii Wizzair i pytałam czy będzie problem a oni powiedzieli że nie . Zobaczymy lot mamy 26 kwietnia za 2 tyg . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Ja się pomyliłam z datą mojego syna chodzi o rocznik i wpisałam taki jak mój zadzwoniłam zaraz po zamówieniu biletów do linii Wizzair i pytałam czy będzie problem a oni powiedzieli że nie . Zobaczymy lot mamy 26 kwietnia za 2 tyg . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, prosze powiedziec jak sie skonczyla sytuacja ze zla data urodzenia dziecka na lotnisku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×