Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19 mam lat

pracował ktoś z was w barze????????????????????????

Polecane posty

Gość 19 mam lat

Byłam dziś pytać się o pracę na wakacje. mam zacząć od niedzieli prace w barze. chce popracowac miesiac/dwa zeby miec za co jechac nad morze. podzielcie sie swoim doswiadczeniem. wiem ze to ciezka praca ;/ ale napiszcie jakie sa minusy. co trzeba umiec robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 mam lat
??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze nikt ci nie odpisal.Jestem barmanka od roku,do moich zadan nalezy robienie kawy,nalewanie wina,drinków itp.i noszenie do stolików.Nie narzekam,wspólpracowników mam ok.Zatrudniajac sie tam nie umialam nawet parzyc kawy,a mój wloski byl bardzo kiepski.Duzo sie tam nauczylam,ale chce wrócic do kraju.Minusem takiej pracy wydaja mi sie godziny nocne i wszystkie dni swiateczne,niedziele,ale ty jestes jeszcze mloda,wiec próbuj,tylko pozyskasz doswiadczenie,a i zarobisz.powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala26
A w jakim miescie masz pracowac??? Bo jesli w dużym to zarobisz fajnie. Wiem cos o tym bo też pracowałam w knajpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze jakbym dostala prace w barze to wzięłabym bez zastanowienia- raz zmarnowalam szanse i wiecej tego bledu nie zrobie napewno- do pracy do pozna mozna sie przyzwyczaic tak jak do wszystkiego, a jak jeszcze trafisz na fajnych ludzi, to naprawde swietna praca- mysle ze dla osob w moim wieku (a lat mam 20) to chyba najlepsza praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×