Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shamanka08

TEMAT O PIELEGNACJI WŁOSÓW

Polecane posty

Gość dziś założyłaś ten temat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś założyłaś ten temat
To był w dziale życie uczuciowe i został pewnie skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś założyłaś ten temat
Nie ma tego tematu, został skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś założyłaś ten temat
Dlatego że był na życiu uczuciowym skasowali. na przyszłość radzę uważać gdzie zakładasz topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś założyłaś ten temat
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś założyłaś ten temat
ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka7981
myślę że szpik koński jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as....
a jak pytac o ten szpik konski ? odzywka ze szpiku konskiego? i dostane go w aptece , sklepie kosmetycznym a moze w sklep z ziolami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
Hej, jestem. Poszukiwalam Cie na uczuciowym...bezskutecznie. jesli chodzi o kuracje, jest to tzw. mikstura oczyszczajaca, przepis mam z ksiazki. Ta mikstura ma za zadanie oczyscic organizm z toksyn, przy okazji dziala rewelacyjnie na wlosy, skore i paznokcie. Wieczorem wlac do szklanki : 1 lyzke oliwy z oliwek (lub z pestek winogron) + 1 lyzke soku z aloesu Aloes kupisz w aptece, nalezy przygotowac roztwor ( rozrabiasz go pol na pol z przegotowana woda, trzymasz w lodowce) RAno dodajesz to tej mieszanki 2 lyzki soku z cytryny ( mozesz go tez przygotowac wieczorem w osobnym naczyniu i rano wszystko polaczyc) NAlezy pic ta mieszanke przez ok. 3 miesiace pol godziny przed posilkiem. W smaku --okropne, ale efekty rewelacja!! JAk juz Ci pisalam,wlosy --mocne, geste( mam dosc mocno wycieniowane a i tak jest ich mnostwo, do tego po tej kuracji wyroslo sporo nowych), zdrowe, (ja nosze dlugie i farbowane).Skora-gladka, bez problemow ( czasem na pocztaku stosowania mozesz miec jakies drobne wypryski, ale to organizm usuwa toksyny) no i paznokcie tez w porzadku. Zycze oszalamiajacych efektow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MotylekKolorowy dziękuję Ci bardzo!!! :) usunęli mój topik z uczuciowego, bo go tam błędnie/omyłkowo założyłam. Dzięki słoneczko, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
Nie ma za co :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×